Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kuriozalna sytuacje podczas sprzedaży sprzętu wędkarskiego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4545 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 11 maj 2022 - 16:29

Sprzedający napisał w ogłoszeniu, że wędzisko jest w bardzo dobrym stanie i dokładnie takiego, zgodnego z deklaracja i słowami sprzedajcego czyli bardzo dobrego stanu oczekiwałem.

Niestety otrzymałem wędkę nie zgodną z deklaracjami sprzedającego i opisem jaki zamieścił w ogłoszeniu i dlatego postanowiłem, że ją zwrócę.

#22 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4545 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 11 maj 2022 - 16:48

Sławku ja nie będę rozsądzał kto ma rację, ale dlaczego ani razu nie odniosłeś się do zarzutu, że to Ty pomyliłeś kije?
Może ''weź to na klatę ''...
Przecież przelotka szczytowa kosztuje tyle co wysyłka kija ,to czy warto się szarpać? Myślę, że jak byś chciał się dogadać Kolega odesłał by Tobie parę złotych na tą przelotkę.
Chyba problem tkwi w tej pomyłce,do której się nie odniosłeś.
Może godzinne rezerwacje wykorzystuj na dopytanie o stan sprzętu, a nie na zbijanie ceny?


Marcinie, gdyby wędzisko było zgodne z opisem bez najmniejszego problemu wziąłbym to na klatę i je po prostu odsprzedał dalej.

Niestety stan kija dalece odbiegał od tego co było napisane w ogłoszeniu i tylko dlatego wędkę zwrocilem.

Bo niby dlaczego to ja miałbym brać na klatę tę uszkodzenia i się z nich tłumaczyć kolejnemu nabywcy skoro nie miałem z nimi absolutnie nic wspólnego ?!
To A. B natomiast sprzedający oczywiście napisałby co widać w tym wątku doskonale, że to ja uszkodzilem wędkę bo przecież on mi sprzedal kij w "bardzo dobrym" stanie ... I to znów ja wyszedłbym na tego "złego" psuja wędek.

Dlatego z dwojga złego skoro już wątek został oficjalnie zatwierdzony przez moderację (chociaż do tej pory wszystkie tego typu były usuwane) cieszę się, że są i komentarze i jest jakiś tam odzew ze strony forumowiczów.

A na print screenach i zdjęciach doskonale widać kto kogo chciał zrobić w jajo.

I cena jakakolwiek by ona nie była absolutnie nie ma tu nic do rzeczy.

Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 11 maj 2022 - 16:56


#23 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5476 postów
  • Imię:adam

Napisano 11 maj 2022 - 21:02

Wezcie saksujcie ten watek i nie zasmiecajcie...jak dzieci w piaskownicy , zwroc kase , odeslij kij i tyle


  • BOB, la-bazooka i DeepRunner lubią to

#24 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 maj 2022 - 21:58

klapsy już wymienione czy jeszcze ktoś coś?

kończymy...



#25 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4545 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 11 maj 2022 - 22:38

Wezcie saksujcie ten watek i nie zasmiecajcie...jak dzieci w piaskownicy , zwroc kase , odeslij kij i tyle



Przecież napisałem, że kija odesłałem na swój koszt. Dokładnie to tego samego dnia co go otrzymałem tylko kilka godzin później. Dam znać co sprzedawca postanowi jak wędkę odbierze. A co do wątku to też swoje zdanie o nim już napisałem.

Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 11 maj 2022 - 22:40

  • strary lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych