Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12408 odpowiedzi w tym temacie

#8161 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 21:06

Kolego, zawsze możesz założyć sobie swoje forum, być na nim adminem, panem i władcą absolutnym, a skoro korzystasz z forum, na którym nie jest zabronione używanie angielskiego, to w czym problem? Może łatwiej byłoby nie włączać komputera, telewizora, radia, zamiast czepiać się innych o coś, co jest nieuniknione, bo język się zmienia - czy się to komuś podoba, czy nie.

A co to,towarzystwo wzajemnej adoracji ,przyjacielu nie odnosiłem sie do Twojej wypowiedzi to dla czego  zabierasz głos,i mówisz mi co mam robić .Resztę Twojej wypowiedzi zostawiam bez komentarza ,a może bys zrozumiał powinienem napisać -no comments .Bez odbioru ,a dla Ciebie over .



#8162 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2661 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 20 lipiec 2019 - 08:01

A co to,towarzystwo wzajemnej adoracji ,przyjacielu nie odnosiłem sie do Twojej wypowiedzi to dla czego  zabierasz głos,i mówisz mi co mam robić .Resztę Twojej wypowiedzi zostawiam bez komentarza ,a może bys zrozumiał powinienem napisać -no comments .Bez odbioru ,a dla Ciebie over .

Vikingu wojowniku :)

Określenie "towarzystwo wzajemnej adoracji" ma charakter pejoratywny :(. Ja bym określił wypowiedź Pawła w sposób melioratywny "koleżeńska solidarność" :)  .

Co niniejszym wpisem czynię. :D

 

 

#8163 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2194 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 20 lipiec 2019 - 08:48

W międzyczasie temat się ze 3 razy zmienił...
Akurat w tym wątku sporo ludzi zna się osobiście, więc jest jak jest.

A wracając do właściwego tematu. U mnie słabo, nic konkretnego i same kleniowe przylowy. Ale...namierzylem stadko w miejscu odosobnionym, będzie alternatywą na czas najazdu hunow itd.;)
  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#8164 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 20 lipiec 2019 - 10:40

Mi wczoraj udało się wyskoczyć nad wodę i mimo, że wypad ostatecznie bez ryby to bardzo fajny. Celem była Pani z wąsem (debiut w celowym łowieniu brzan na spinning). Na miejscu okazało się że skarpeta w śpiochach jest jednak przetarta na wylot. Więc lewa nogawka mniej więcej do kolana pełna w sumie to momentami do uda udało się skusić jedną która po krótkim holu i kilku młynkach na powierzchni odstrzeliła przynętę... Tak czy siak chyba się zakochałem. Kontakt cieszy podwójnie bo całą zimę spędziłem nad woblerem dedykowanym Pani Basi i okazało się że jakaś ślepa zechciała na niego spojrzeć
Pozdrawiam i proszę nie zwracać uwagi na słowo spinning którego pochodzenie jest obcojęzyczne.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Qcyk edytował ten post 20 lipiec 2019 - 11:08


#8165 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2661 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 20 lipiec 2019 - 11:53

Mi wczoraj udało się wyskoczyć nad wodę i mimo, że wypad ostatecznie bez ryby to bardzo fajny. Celem była Pani z wąsem (debiut w celowym łowieniu brzan na spinning). Na miejscu okazało się że skarpeta w śpiochach jest jednak przetarta na wylot. Więc lewa nogawka mniej więcej do kolana pełna w sumie to momentami do uda udało się skusić jedną która po krótkim holu i kilku młynkach na powierzchni odstrzeliła przynętę... Tak czy siak chyba się zakochałem. Kontakt cieszy podwójnie bo całą zimę spędziłem nad woblerem dedykowanym Pani Basi i okazało się że jakaś ślepa zechciała na niego spojrzeć
Pozdrawiam i proszę nie zwracać uwagi na słowo spinning którego pochodzenie jest obcojęzyczne.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Daniel , daj zdjęcie tego woblera z jakimś krótkim opisem .W Twoim wątku albo przeoczyłem -_-  , albo nie chwaliłeś się. ;)



#8166 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 20 lipiec 2019 - 12:16

.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Qcyk edytował ten post 20 lipiec 2019 - 12:19


#8167 ONLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 20 lipiec 2019 - 14:40

Polecam patex extreme do klejenia śpiochów, w zeszłym sezonie też mi się przetarła, skleiłem i wygląda na to, że śpiochy kolejny sezon zaliczą.
  • Qcyk lubi to

#8168 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 20 lipiec 2019 - 16:23

Już za późno na razie kupiłem to. Zobaczymy co jest warte. Ale dzięki za info na pewno się przyda w sumie pattex też kupię i polecę po zewnętrznej stronie to prędzej się rozpłynął w Wiśle niż klejenie puści

https://www.triathlo...DCABEgIQcPD_BwE

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Qcyk edytował ten post 20 lipiec 2019 - 16:38


#8169 OFFLINE   Artuditu

Artuditu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Artur

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:08

Mi wczoraj udało się wyskoczyć nad wodę i mimo, że wypad ostatecznie bez ryby to bardzo fajny. Celem była Pani z wąsem (debiut w celowym łowieniu brzan na spinning). Na miejscu okazało się że skarpeta w śpiochach jest jednak przetarta na wylot. Więc lewa nogawka mniej więcej do kolana pełna w sumie to momentami do uda udało się skusić jedną która po krótkim holu i kilku młynkach na powierzchni odstrzeliła przynętę... Tak czy siak chyba się zakochałem. Kontakt cieszy podwójnie bo całą zimę spędziłem nad woblerem dedykowanym Pani Basi i okazało się że jakaś ślepa zechciała na niego spojrzeć
Pozdrawiam i proszę nie zwracać uwagi na słowo spinning którego pochodzenie jest obcojęzyczne.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

a mówiłem że po pierwszej przepadniesz i będziesz chciał jeszcze.Grunt że śmiechowo było ;)


  • Qcyk lubi to

#8170 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:13

a mówiłem że po pierwszej przepadniesz i będziesz chciał jeszcze.Grunt że śmiechowo było ;)

No jak oglądam filmy to łzy same ze śmiechu lecą zawsze śmiechowo w tym składzie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  • Artuditu i fonix lubią to

#8171 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2194 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 21 lipiec 2019 - 05:17

Byłem dziś z1,5h o świcie.
Rozpocząłem dość standardowo, czyli wymianą smsów rzeczowo wyjaśniających, że niestety nie mogę natychmiast wrócić do domu...

Gdy już było szaro odkryłem dzielną walkę o 500+, poniżej centrum wędkarstwa, na miejscu boleniowym przy wykorzystaniu zwalonego drzewa :D Mam szczerą nadzieję, że przebiegła pomyślnie i zasiłek zostanie wypłacony.

Na moment woda ożyła, złowiłem klenia ok 45cm.

 



#8172 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:57

I ja zaliczyłem dzisiaj poranną sesję, trafiłem z 7 czy 8 okoni, ale tylko 3 wymiarowe. Do tego szczupaczek, wywiało gdzieś klenie z moich miejscówek, nawet małych nie ma o tych większych nie wspominając.



#8173 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2143 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 21 lipiec 2019 - 11:48

U mnie chwilowy rozbrat z Królową, w piątek dzień nad wkrą a wczoraj tylko kontakt wzrokowy podczas wycieczki rowerowej wzdłuż brzegu.
Panowie, pytanie do tych brodzących, dużo woblerów zostawiacie w wodzie? Czy na tych miejscowkach na środku rzeki dzieje sie to samo co przy opaskach? Czyli szmatki, gacie itp....? Czy tam ten syf nigdy nie dotarł?

Pozdrawiam,
Malcz

#8174 OFFLINE   MARCUS

MARCUS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 21 lipiec 2019 - 12:30

Tak wyglądała znana rafa wczoraj po 19. :angry:

 

Przepraszam za jakość zdjęć (robione zabytkową nokią)

 

 

Załączone pliki



#8175 OFFLINE   womar

womar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 261 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 lipiec 2019 - 12:50

Dzisiaj rano bylo nie lepiej - zastanawiam się co sie stalo? Chyba z karowej musieli zrobić jakiś zrzut, bo dawno nie było tak źle

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

#8176 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2194 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 21 lipiec 2019 - 13:37

Też uważam, że warszawska było lepszym okresleniem.
  • Pisarz.......ewski Piotr, malcz, wojciech1919 i 2 innych osób lubią to

#8177 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 21 lipiec 2019 - 15:51

To ten pattex ? 

http://www.pattex.pl...ir-extreme.html

 

Polecam patex extreme do klejenia śpiochów, w zeszłym sezonie też mi się przetarła, skleiłem i wygląda na to, że śpiochy kolejny sezon zaliczą.



#8178 ONLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 21 lipiec 2019 - 15:57

Tak
  • Qcyk lubi to

#8179 OFFLINE   Maro 123

Maro 123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:Bojanowski

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:43

Tak wyglądała znana rafa wczoraj po 19. :angry:

Przepraszam za jakość zdjęć (robione zabytkową nokią)



#8180 OFFLINE   Maro 123

Maro 123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:Bojanowski

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:47

Z piatku na sobote bylem na nocke, okolice ec. ZERAN. ZA dnia ten syf sie nie czepiał wyciagalo sie czysty zestaw, w nocy masakra, pelno sie tego czepialo jak by jakis syf ze szpitala poszedl,




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych