Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12410 odpowiedzi w tym temacie

#10921 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2144 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 05 maj 2021 - 10:46

Napisalem wiadomosc do Ciebie. Jezdze wlasnie po miescie takze moge podskoczyc w miejsce, gdzie mogles zostawic pudelka.

Brawo za postawę :)

 

Swoją drogą pewnie spadły za raz jak ruszył autem z nad wody.....oj Piotrek "dobry sposób" na poznanie Twoich miejscówek.... :ph34r:  :D  :P


  • korol lubi to

#10922 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 05 maj 2021 - 10:55

Brawo za postawę :)

 

Swoją drogą pewnie spadły za raz jak ruszył autem z nad wody.....oj Piotrek "dobry sposób" na poznanie Twoich miejscówek.... :ph34r:  :D  :P

 To akurat niekoniecznie ... Przejechaliśmy kiedyś z kolegą z kilometr po dość nierównej drodze z wędką na dachu. I żeśmy się zastanawiali co tak stuka...


  • korol lubi to

#10923 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Tomek

Napisano 05 maj 2021 - 11:30

Mi kiedyś na drodze ekspresowej, po wyjechaniu ze stacji benzynowej, z dachu sturlał się po tylnej szybie portfel. Środek nocy. Ruch znikomy, ale mimo wszystko mam ciarki na plecach na wspomnienie postoju na poboczu. 


  • korol lubi to

#10924 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2021 - 14:47

Ja kiedyś z grillowania nad wodą uciekałem przed urwaniem chmury i zapomniałem że na dachu zostały kiełbaski z opinelkiem na plastikowym talerzyku. Jakieś 15km dalej po jeździe przez łąki, a potem asfaltem 60km/h w ścianie deszczu, przypomniałem sobie o nich i wszystko dalej było na dachu przyklinowane pod relingiem.
A jakby to było pudełko z przynętami, to pewnie by spadło i rozjechał bym wykręcając 😆
Ale trzymam kciuki żeby się znalazło.
  • korol lubi to

#10925 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2021 - 18:38

Jedno jest pewne. Znalazca, który przytuli te przynęty złowi na nie ułamek tego co prawowity właściciel. Nawet w spodniobutach. Słaby rok z tymi zgubami. Najpierw Hubert, a teraz Piotr.
  • korol lubi to

#10926 ONLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2021 - 18:42

Zbyt szybko żyjemy, niestety.. przepływ informacji i czas w ktorym do nas docierają jest bezlitosny.. a procesory te same co u człowieka pierwotnego.. wciąż jednordzeniowe..😉 Mi z dachu spadł beastmaster bx ze slammerem.. przy min. 40km/h.. slammer porysowany, na beście ślad trudno znaleźć.
  • jacekp29 i korol lubią to

#10927 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4545 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 05 maj 2021 - 18:57

Jedno jest pewne. Znalazca, który przytuli te przynęty złowi na nie ułamek tego co prawowity właściciel. Nawet w spodniobutach. Słaby rok z tymi zgubami. Najpierw Hubert, a teraz Piotr.


Ze zgubami rok kiepski natomiast co do pudełka. Znalazca na pewno połowi. Nie tyle co właściciel, ale podejrzewam, że przynęty były wyselekcjonowane, a nie tzw. zbieranina 😉

#10928 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2021 - 19:28

Sławku, przez cały zeszły rok miałem pudełka (dużo więcej niż dwa) pełne wyselekcjonowanych przynęt. Na bank pokrywały się z tymi zgubionymi. Spędziłem nad Wisłą pewnie tyle czasu, ile Piotrek chciałby spędzić, gdyby mógł. I uwierz mi, że nie połowiłem. Najpierw umiejętności, a potem sprzęt. Moja choroba kolekcjonowania skutecznie przysłania mi kolejność poczynań do osiągnięcia sukcesu. A teraz jeszcze narobiłem swojaków i mam totalny mętlik w głowie.

#10929 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2196 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 06 maj 2021 - 06:51

Wiadomo, przypadkowych przynęt w tych pudełkach nie było, ale co zrobić. Szanse na odnalezienie mocno maleją, c'est la vie.


  • S.N. lubi to

#10930 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2144 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 06 maj 2021 - 10:13

Wiadomo, przypadkowych przynęt w tych pudełkach nie było, ale co zrobić. Szanse na odnalezienie mocno maleją, c'est la vie.

Jesteś w stanie chociaż w głowie zrekonstruować zawartość tych pudełek?

 

Ja np. swoje drugie, takie raczej na nadwyżki i wobki nieużywane zgubiłem w lato gdzieś nad Wisłą i pomimo że otwierałem je na każdym wypadzie to w 100% pewny nie jestem co w nim było i teraz mam zagwozdkę, "Urwałem?" czy "To chyba było w tym zielonym", z tym że wiadomo to nie były killery...


Użytkownik malcz edytował ten post 06 maj 2021 - 10:13

  • korol lubi to

#10931 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 07 maj 2021 - 06:37

Wczoraj byłem dosłownie na 30min przerzucić nowe konstrukcje i czuć rybą nad wodą. Przez ten czas co prawda zauważyłem tylko 2 nieśmiałe pogonienia że sporym wirem. Fajnie się miejsca pozmieniały

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  • Skorio lubi to

#10932 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 07 maj 2021 - 08:18

Ja wczoraj wieczorkiem wyskoczyłem na półtorej godziny i trafił się taki jeden sportowy sześćdziesiątak. 

Załączone pliki



#10933 OFFLINE   Fossegrim

Fossegrim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dominik

Napisano 07 maj 2021 - 08:49

Wiadomo, przypadkowych przynęt w tych pudełkach nie było, ale co zrobić. Szanse na odnalezienie mocno maleją, c'est la vie.

Ale chociaż małżonka zadowolona...  ;)  :P


  • korol lubi to

#10934 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 07 maj 2021 - 10:37

Ale chociaż małżonka zadowolona...  ;)  :P

No nie wiem...

"Odbudowanie" pudełka z zasobami może przekroczyć cenę nowych butów lub torebki na która akurat miała ochotę...

Tak że tego... Byłbym ostrozny z wysuwaniem takich tez... ;-)


  • korol lubi to

#10935 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 maj 2021 - 11:06

Myślę, że wspomniana przez Dominika białogłowa żyje w nieświadomości co do pobytu nad wodą, zguby i ewentualnego uzupełnienia braków w ekwipunku. Czasem tak jest lepiej.

#10936 OFFLINE   minkof

minkof

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów

Napisano 10 maj 2021 - 09:42

Wczorajszy.

Załączone pliki



#10937 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2144 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 10 maj 2021 - 20:19

Właśnie wracam z nad wody, za mną boleniowa inaugaracja sezonu - niestety później niż było w planie, ale niestety czasem trzeba plany zweryfikować....
Bardzo przyjemne 2h nad wodą, co prawda na "0" ale jedna rybka na kiju była a hamulec zagrał. Druga pukneła pod nogami w przecinaka po zachodzie słońca jak uklejki pokazały się pod powierzchnią, sądzac po wirze jaki zostawiła - ryba już z tych sympatycznych...niestety...
Czytając wszystkie wpisy z różnych wątków i stron Kraju spodziewałem się że będzie lipa, a tu miła niespodzianka. Bolki bardzo aktywne, woda bardzo fajna do łowienia. Dwa dni słońca zrobiły swoje....
Panowie nad wodę ! Jutro i we środę może być zacnie...

Pozdrawiam,
Malcz

Użytkownik malcz edytował ten post 10 maj 2021 - 20:20

  • Skorio lubi to

#10938 OFFLINE   Rolerfer

Rolerfer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 10 maj 2021 - 20:31

Dwie godzinki nad Wisłą i jeden bolo ok. 70cm z główki i jeden leszcz za kapotę z odnogi. Wiało trochę. Jutro od rana poprawka.

#10939 OFFLINE   mariusz79

mariusz79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 305 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 10 maj 2021 - 20:36

Ja też z ciekawości zajrzałem na 2h nad wodę, pierwszy raz w maju i również zaskoczyła mnie aktywność boleni. żerowaly głównie średniaki i maluchy. Również wyzerowałem.
  • malcz lubi to

#10940 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 11 maj 2021 - 09:30

Mi udało wyskoczyć się dosłownie na 1,5 h, wyzerowałem, ale faktycznie, rybka dość fajnie żerowała, co prawda niewielkie osobniki, ale to zawsze miły dla oka widok, tym bardziej, że taką aktywność drapieżnika widziałem w tym roku po raz pierwszy. Z resztą nie tylko bolki, bo w okolicach warkocza, na granicy ze spokojną wodą zaobserwowałem żerującego na powierzchni sumka, raz się przełożył, nie był duży, taki "na oko" około metra.


  • malcz lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych