Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12395 odpowiedzi w tym temacie

#4741 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2590 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 17 lipiec 2017 - 19:11

Tam jest śluza przecież...


  • Qcyk i freshwater lubią to

#4742 OFFLINE   pieczywko

pieczywko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 lipiec 2017 - 19:43

Auto naprawione, łowimy :) Bielikowy Rapid na agrafce.

Załączone pliki



#4743 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2140 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 17 lipiec 2017 - 20:12

haha czyli jednak są - a już miałem obawy, że nawet Tobie przestały gryźć😅
Wojtek więcej brań na Rapida zaliczasz przy dnie czy raczej w pół wody?

Użytkownik malcz edytował ten post 17 lipiec 2017 - 20:13


#4744 OFFLINE   pieczywko

pieczywko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 lipiec 2017 - 20:23

Najwięcej brań na tego wobka mam w pól wody oraz klasycznie gdy kończy się woda a zaczyna brzeg :) takie strzały kręcą najbardziej ;), zwłaszcza na burtach.


Użytkownik pieczywko edytował ten post 17 lipiec 2017 - 20:25


#4745 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3199 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 17 lipiec 2017 - 20:34

Przyznam, że ten Rapid to bardzo fajny wobler. A praca  klasa :) Bardzo przyjemnie się tym łowi :) Gratki :)



#4746 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 18 lipiec 2017 - 08:56

Zazdroszczę Wam Panowie możliwości łowienia rybek. Mi niestety coś w czwartek strzeliło w plecach i ze spinem nad wode to się raczej szybko nie wybiorę. Chyba czas przeprosić się z feederami :-)



#4747 OFFLINE   mariusz79

mariusz79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:33

Wczoraj wieczorem odwiedziłem czajkę, bez kontaktu z rybą, za to wyciągnąłem masę zielska. Rybaków spławikowych też nie było, chyba rybka nie bierze.



#4748 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3199 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:44

Tomek uszy do góry ja cały zeszły sezon jechałem ze spinem z krzesełka po operacji kolana więc da się to jakoś zorganizować ;-)

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka

#4749 OFFLINE   zator

zator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 lipiec 2017 - 12:31

Tomku ja po operacji kręgosłupa po 3 mc już byłem że spinem, ogólnie w takim wypadku siedzenie nie wskazane;)

#4750 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 18 lipiec 2017 - 12:56

Dzięki chłopaki za wsparcie i dobre słowo. Mam nadzieję, że niedługo będę ganiał ze spinem nad brzegami naszej pięknej rzeki. A póki co jak wszystko pójdzie dobrze, z soboty na niedzielę wybieram się z kolegami na nockę z gruntami. Ognisko, kiełbaska, jakieś piwko też pewnie się znajdzie...Miła odmiana.

Kilka lat wstecz dość często zasadzałem się z gruntami, ale ryb było więcej, prawie zawsze coś godnego uwagi się trafiło. Jak nie sandacz, to sumek, na trupka trafiały się ładne szczupaki. Hitem był ponad 50 cm kleń, który wziął koledze na wątróbkę. Działo się...


  • wojciech1919 lubi to

#4751 OFFLINE   Jawa

Jawa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • Imię:Damian

Napisano 18 lipiec 2017 - 15:19

Tomek współczuję Ci bardzo wiem co to znaczy, mam ten problem czasami ciężko z wyrka wstać.



#4752 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 18 lipiec 2017 - 16:13

Mnie cholera tak znienacka złapało przy wstawaniu z łóżka. Coś mi łupnęło i póki co jestem lekko unieruchomiony, podobno rwa kulszowa. Najlepsze, pojechałem zapisać się do specjalisty, w CKR w Konstancinie termin wizyty...za rok :-)

Takie rzeczy tylko w Polsce. I w Grecji :-)

 

Jakby ktoś znał jakiegoś dobrego speca u którego na wizytę czeka się krócej, to poproszę o jakieś namiary na priv.



#4753 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5781 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 18 lipiec 2017 - 16:45

Dysk Ci wywaliło, pewnie miałeś zmiany zwyrodnieniowe i chodzenie z tym prędzej czy później da objawy. Jak chcesz w miarę szybko dojść do siebie to idź na rehabilitację, jak nie to za miesiąc przejdzie choć z kręgosłupem nigdy nie wiadomo, sa osoby które non stop walczą z bólem. Masz odrętwienia w nodze?
Jak chcesz się leczyć to w pierwszej kolejności będziesz musiał zrobić rezonans. Niestety to lubi wracać, szczegolnie jak nie wzmocnisz mięśni trzymających odcinek ledźwiowy.

Użytkownik wujek edytował ten post 18 lipiec 2017 - 16:51


#4754 OFFLINE   pomelo (maciekd)

pomelo (maciekd)

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 264 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 18 lipiec 2017 - 18:33

Szczerze polecam wizytę u Mateusza Chajęckiego http://fizmed.eu
Sugeruję najpierw wizytę, potem ewentualnie rezonans, jeżeli takie będzie zalecenie.

#4755 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1644 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 18 lipiec 2017 - 20:39

Cześć
Jestem po implantacji kręgosłupa 7 lat. Reszta kręgosłupa w opłakanym stanie przepukliny , zwyrodnienia, przwezenia itd. Rechabilitacja a później wzmacnianie mięśni brzucha, przykregoslupowe, pośladków. Po poznaniu na rechabilitaciji odpowiednich ćwiczeń i ich wykonywania zakupić odpowiednie narzędzia i ćwiczymy w domu . Tylko systematycznie!!! Niestety nie uchroni nas to od tego ale zdecydowanie zmniejszy częstotliwość nawrócenia. Do bólu i pokreconej sylwetki idzie się przyzwyczaic😂, ale gdy czajnik jest przeciwnikiem nie do pokonania to kiepsko. I jak wytłumaczyć zdrowej osobie jak patrzy na 40-latka ze wszystkimi kończynami . Pracuje fizycznie i nie raz nie daje rady po robocie usnąć. Dretwienie kończyn, ból w niezwiązanych teoretycznie miejscach z kręgosłupem. Ale kardiolog😆😅na komisji powiedział że dam jeszcze radę. Zdrowia Panowie. I wziąść się za ćwiczenia to naprawdę pomaga, ale tyko jak do tego się przyłożyć ,10 dni co najmniej zwiększając intensywność. A i jak i twarda piłeczka kalczukowa 😉

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

#4756 OFFLINE   Błachy

Błachy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 lipiec 2017 - 21:39

U mnie dziś fajny dzień nad wodą. Bez okazów ale działo się. Kilka kleni w tym 3 około 35cm, przyłów bolenia też około wymiaru i okoń ze 20cm ale jakiś taki dziwnie silny :) w ogóle wszystkie ryby brały mocno i walczyły dzielnie. Najciekawsza przygoda była z boleniem, który po odczepieniu zamiast na otwartą wodę wpłynął między kamienie opaski jak mysz do nory i nie mógł wypłynąć. Tylko ogon mu wystawał. Co go wyciągnąłem pare cm to wpływał z powrotem (one nie mają wstecznego?) Skończyło się na rozmontowaniu kilku kamieni opaski i szczęśliwym uwolnieniu rybki :)
  • jacekp29, Pisarz.......ewski Piotr i ASAPfishing lubią to

#4757 OFFLINE   Kamil G

Kamil G

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 18 lipiec 2017 - 22:02

U mnie dzisiaj popołudniowa sesja. Trafił się bolek 50+ i sumek taki z 80cm... ogólnie miły wypad, widać było w końcu, że woda trochę żyła :)
  • jacekp29, Pisarz.......ewski Piotr, olo86 i 2 innych osób lubią to

#4758 OFFLINE   mariusz79

mariusz79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 18 lipiec 2017 - 22:22

A umnie odwrotnie, wieczorem pogoniłem na miejscówkę na której wczoraj waliły bolenie a ja byłem z sprzętem kleniojaziowym, dziś sprzęt odpowiedni ale żerowania nie było. :(



#4759 OFFLINE   zator

zator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:54

Ja z kolei dotarłem do anglojęzycznych materiałów, gdzie opisują martwy ciąg jako ćw wzmacniające mięśnie przykreguslupowe, mam zoperowana dyskopatię po roku Rechlibitacja zaczęłam robić martwy ciąg za zgodą i wiedza Rechslibitant robiłem ciężar do 70 kg Oczywiscie jest zostawiony duży zapas mocy. Jedno jest pewne skazany jestem na trening do końca zycia. A teraz bo się robi poradnia zdrowia to z innej beczki. Cały dzień nad Wisłą od łazienkowskiego do spójni od strony centrum. Jeden boleń około 45 jedną zerwana rapalka, lampa z nieba ogólnie większość odcinka w mojej opinii za kleniem

Użytkownik zator edytował ten post 19 lipiec 2017 - 17:56


#4760 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 19 lipiec 2017 - 20:14

Trochę sobie dzisiaj jajka pomoczyłem, efekt 7 kleni. Wszystkie z jednej matki z jednego roku około 35 cm :)
  • jacekp29, Pisarz.......ewski Piotr i olo86 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych