Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łowienie z plaży - Czołpino

morze plaża spinning czołpino lipiec

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Szysz00nia

Szysz00nia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszkowski

Napisano 06 lipiec 2022 - 21:38

Witam wszystkich
Za kilka tygodni wybieram się nad piękne polskie morze w okolice Czołpina i mam pytanie czy jest tam możliwość złowienia czegoś na spina? Już dawno po cieniu szansy na belonę a o troci przy brzegu to już chyba można zapomnieć przy tej temperaturze wody. Może są bolenie? Czy to jednak tylko miejsce pod surfcasta?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź w tym temacie, bo fajnie by było zaliczyć wyjazd z kijem w łapie i szansą na złowienie czegoś.

#2 OFFLINE   TommyW

TommyW

    Forumowicz

  • Bloggerzy
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaSkandynawia, 4eva!
  • Imię:Tommy

Napisano 06 lipiec 2022 - 23:05

Bolenie - nigdy sie nie spotkalem, troc - nigdy nie slyszalem, ale pewnie da sie cos wychodzic jakims cudem. Nie ma za wiele wedkarzy. Uwaznie popatrz gdzie lowisz bo kawalek do wody morskie a kawalek SPN na ktorym lowic odcinku nie wolno.

 

 

edit.

odnioslem sie z do tematu tylko, nie mam znajomych duzo ktorzy lataja za trocia w PL po nabrzezu, ale zawsze warto sprobowac, nie trzeba zawsze lowic ryb by byc szczesliwym z wedkowania :)


Użytkownik UncleZin edytował ten post 06 lipiec 2022 - 23:31


#3 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 07 lipiec 2022 - 07:12

O tej porze roku to jedyna szansa na troć jest w nocy lub bardzo bardzo wczesnym rankiem. Natomiast raczej traktowałbym to w ramach porzucania niż nastawienia się na złowienie ;)


  • strary i Okonhel lubią to

#4 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 10 lipiec 2022 - 12:11

Witam wszystkich
Za kilka tygodni wybieram się nad piękne polskie morze w okolice Czołpina i mam pytanie czy jest tam możliwość złowienia czegoś na spina?(...)Może są bolenie? (...)


Na YouTube jest filmik z łowienia boleni w morzu z falochronu w Rowach. Boleń występuje też w obu jeziorach Gardnie i Łebsku. Więc wg. mnie jest opcja że będą też się kręcić wzdłuż wybrzeża. Ale czy uda Ci się je namierzyć a potem złowić to już inna historia... Próbować zawsze warto, a potencjalny sukces na pewno da dużo satysfakcji.

#5 OFFLINE   TommyW

TommyW

    Forumowicz

  • Bloggerzy
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaSkandynawia, 4eva!
  • Imię:Tommy

Napisano 10 lipiec 2022 - 12:18

Na YouTube jest filmik z łowienia boleni w morzu z falochronu w Rowach. Boleń występuje też w obu jeziorach Gardnie i Łebsku. Więc wg. mnie jest opcja że będą też się kręcić wzdłuż wybrzeża. Ale czy uda Ci się je namierzyć a potem złowić to już inna historia... Próbować zawsze warto, a potencjalny sukces na pewno da dużo satysfakcji.

Boleń w Łebsku? To dla mnie nowość :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: morze, plaża, spinning, czołpino, lipiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych