Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Barwy narodowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 12 lipiec 2022 - 20:57

Chłopaki napisali ostatnio, że na jerku są barwy innego państwa.
Wypowiedzi były oceniające negatywnie takie posunięcie, więc temat szybko wyczyszczony i zamknięty.
Dziś sprawdziłem na kompie, bo na telefonie nic nie widziałem.

Pytam - czy portal zmienił właściciela, że ma teraz barwy ukraińskie?
Jesli tak, to jeśli wcześniej był Polski, to dlaczego nigdy nie widziałem na nim polskich barw? Czy były, a ja przeoczyłem??

Czy to jeszcze polskie forum, czy ukraińskie?
Proszę o info, dla mnie to nie jest bez znaczenia.

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18575 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 lipiec 2022 - 07:29

Z okazji rozmaitych rocznic w przeszłości jerkbait zmieniał okazjonalnie szatę graficzną. Po ataku Rosji na Ukrainę 24 lutego 2022 r. jak większość polskich portali w symboliczny sposób postanowiliśmy wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów ponieważ jak większość myślących Polaków zdajemy sobie sprawę z tego że przyszłość naszego kraju rozstrzyga sie na frontach Ukrainy a ukraińscy żołnierze również za nas przelewają swoją krew. 

 

Od początku wojny zachęcamy również do wspierania materialnego ukraińskiej armii :

 

[ogłoszenie] WSPARCIE DLA UKRAINY - Aukcja charytatywna - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

oraz do bojkotu rosyjskich i białoruskich produktów:

 

[ogłoszenie] BOJKOT KONSUMENCKI TOWARÓW Z ROSJI I Z BIAŁORUSI - Cafe jerkbait.pl - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

Rozumiem, że są osoby którym może nie podobać się taka decyzja administracji jerkbaita - zamiast robić o to dramy na forum proszę o kontakt na priv, pomogę usunąć konto na jerku jeśli ktoś będzie miał takie życzenie. Wszystko można rozwiązać w cywilizowany spósób.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych