Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Na ryby" - tu umawiamy się na wyprawy wędkarskie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
669 odpowiedzi w tym temacie

#581 OFFLINE   jakub75

jakub75

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaOtrębusy
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kacprzak

Napisano 17 wrzesień 2022 - 17:26

Cześć, w najbliższy piątek będę łowił na Żarnowcu, jak ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam. Koszt łódki z silnikiem 6KM 80 zł + paliwo, do podziału na dwóch.

Raczej z ręki na łąkach i w ich okolicach, ale trolling dla urozmaicenia też może być.


  • Arcik lubi to

#582 OFFLINE   digger

digger

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Mendyk

Napisano 22 wrzesień 2022 - 22:09

Wybiera się ktoś na zawody na jez. Wielkie Partęczyny w ten weekend?

#583 OFFLINE   zator

zator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 28 wrzesień 2022 - 18:06

Czołem! W przyszłym roku planuje zorganizować trzy wyprawy wędkarskie w formie obozów w dzikich lasach Finlandii. Maj/Czerwiec oraz Wrzesnień to wyprawy na szczupaka a końcówka Sierpnia to poszukiwanie pstrągów i lipieni 300 km za kołem podbiegunowym. Ilośc miejsc ograniczona. Zapraszam do kontaktu.


Użytkownik zator edytował ten post 28 wrzesień 2022 - 18:08

  • jakub75 i Arcik lubią to

#584 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 wrzesień 2022 - 14:34

Czołem! W przyszłym roku planuje zorganizować trzy wyprawy wędkarskie w formie obozów w dzikich lasach Finlandii. Maj/Czerwiec oraz Wrzesnień to wyprawy na szczupaka a końcówka Sierpnia to poszukiwanie pstrągów i lipieni 300 km za kołem podbiegunowym. Ilośc miejsc ograniczona. Zapraszam do kontaktu.

jeżeli na ".... poszukiwanie pstrągów i lipieni 300 km za kołem podbiegunowym..." miejsce wybierzesz tak że nadaje sie dobrze na muchę  a koszty będą mniej więcej jak na wyjeździe towarzyskim (a nie komercyjna marża) to ja się piszę.

Podeślij może jakie miejsce/miejsca/koszty/czy zasady ich kalkulacji  "ci chodzą po głowie" aby a miarę szybko dało się określić tak/czy nie.


  • Luckyguliver lubi to

#585 OFFLINE   brown

brown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • Lokalizacjadziki wschód / dziki zachód

Napisano 07 październik 2022 - 17:33

Hiszpania - listopad 

Hey! Chciałem początkiem listopada podjechać na tydzień do Hiszpanii i połowić pstrągi na muchę. 

Chociaż jest już tam po sezonie na kropki, nadal otwartych jest sporo fajnych odcinków rzek. 

Wylot z polski do Barcelony, na miejscu wypożyczenie auta i do rzeki ;) 



Ktoś chętny dołączyć?


  • Arcik lubi to

#586 OFFLINE   Sebka

Sebka

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaOrzesze
  • Imię:Sebastian

Napisano 22 październik 2022 - 13:46

Heyka, mam wolne miejsce od przyszłej środy do niedzieli na własnej łodzi i w bazie czort. Jeśli ktoś chętny żeby poszukać sandaczy to zapraszam na priv. Ja i tak jadę więc co do kasy to co łaska. Mogę kogoś zgarnąć bo jadę ze Śląska lub można dojechać.


  • S.N. lubi to

#587 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 22 październik 2022 - 14:42

Ktoś chętny jutro na Siemianówkę z okolic Białego mam wolne miejsce kompan mi się wykruszył ? koszt? dojazd do mnie do chaty a pozniej juz moim autem z łódką nad wodę :) 


  • S.N. lubi to

#588 OFFLINE   generał1

generał1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 131 postów

Napisano 31 październik 2022 - 20:25

Witam. Ktoś chętny od 5lub 6 do 9 lis na Czorsztyn? Łapanie z łódki. Proszę na priv

Użytkownik generał1 edytował ten post 31 październik 2022 - 20:25


#589 OFFLINE   Banzaiq

Banzaiq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaWieliczka
  • Imię:Banzaiq
  • Nazwisko:\

Napisano 07 listopad 2022 - 16:24

Witam Planuje wyjazd na tydzień do Szwecji. Termin wrzesień 2023 na jezioro (szczupak, sandacz, okoń) wyjazd koleżeński (koszty do podziału) szukam 2-3 osoby Najlepiej małopolskie. Chętnych po więcej informacji zapraszam na priv.

#590 OFFLINE   Lechu77_

Lechu77_

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Leszek
  • Nazwisko:Sobczak

Napisano 07 listopad 2022 - 22:13

Witam.........

 

Znajdź właściwy wątek w Cafe


Użytkownik bartsiedlce edytował ten post 08 listopad 2022 - 10:07


#591 OFFLINE   wodnytraper

wodnytraper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Xxx
  • Nazwisko:podam pozniej

Napisano 09 listopad 2022 - 23:44

Witam Kolegów. Zbliża się kolejny Sezon, więc zabieram się do organizacji kolejnej Wyprawy do Szwecji. Formuła - wyjazd Towarzyski, koszty dzielą się na 4 osoby. Termin czerwiec 2023. Ryby - w tym jeziorze, które planuję są wszyskie gatunki jakie występują w Szwecji. Ja osobiście łowiłem już tam szczupaki, sandacze i bolenie. Wyjazd jest typowo wędkarski dla wędkarzy-pasjonatów: 6 pełnych dni na wodzie i łowienie ryb drapieżnych. Szukam 2..3 osoby z łódką i przyczepą. Ja jestem z Trójmiasta. Do Szwecji na Ryby jeżdżę co roku od kilkunastu lat. Po resztę Informacji zapraszam na Private.



#592 OFFLINE   wodnytraper

wodnytraper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Xxx
  • Nazwisko:podam pozniej

Napisano 14 listopad 2022 - 15:20

Witam Ponownie, Ekipa Zebrana, bilet promowy kupiony. Zapraszam Chętnych przy Kolejnym Wyjeździe.



#593 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1360 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 23 listopad 2022 - 09:38

Cześć, 

 

Szukamy chętnych na wspólny wypad do Szwecji.

Termin: 8-17 czerwca 2023, można ewentualnie dołączyć później, w sobotę,  jak ktoś nie ma ochoty na 9 dni. 8 czerwca jest Boże Ciało i chcemy to wykorzystać. 

 

No dobra a teraz kilka słów o miejscu i łowiskach (nie łowisku)

Cel: Sandacz, okoń ( to nasz ale jak ktoś chce na szczupaki nie widzę przeciwwskazań) w jednym z jezior są też śladowe ilości oringów 

 

Mamy domek od którego w promieniu 6km jest ok 6 jezior z potwierdzonymi sandaczami, czeluście internetu pokazały że są łowione 80 tki + . Szwedzkie fora, fb, itp. 

Żadne z jezior nie jest oferowane przez polskie ani zagraniczne biuro podróży. Zero informacji nt. tych jezior w polskim internecie. 

Domek jest maks na 11 osób, nasza stała grupka to 3 osoby. Stąd fajnie byłoby rozłożyć koszty. Domek przy 6 osobach wyjdzie na 9 dni ok 135 EUR za osobę. Jest relatywnie tani, gdyż nie leży nad samą wodą. Stąd trzeba mieć własne pływadło. 

Przy każdym jeziorze jest slip. 

Jeziora o wielkości 500-2000 ha. 

 

Nie ukrywam że jedziemy tam pierwszy raz ale nasz sposób poszukiwania wód wydaje się być całkiem niezły. Przez ostatnie dwa lata jeździlismy na znalezioną samodzielnie wodę, gdzie każdy wyłowił się sandaczy do syta o okoniach nie wspomnę. Szczupaki oczywiście też są.  

Koszty promu dzielimy po równo, koszty domku również po równo. 

 

Zapraszam do kontaktu na priv lub telefonicznie. 608378955. 

 

Pozdr

Łukasz


Użytkownik rower26 edytował ten post 23 listopad 2022 - 09:39


#594 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 08 grudzień 2022 - 15:01

Trochę późno 🙄-jutro będę na Rozewiu. Może ktoś dołączy, to zawsze większa szansa na trotkę 🎣 Ryby są, kręcą się w koło kamienia 😉
  • Arcik lubi to

#595 OFFLINE   t12tom

t12tom

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Imię:Tomek

Napisano 12 grudzień 2022 - 17:37

Cześć, 

 

Szukamy chętnych na wspólny wypad do Szwecji.

Termin: 8-17 czerwca 2023, można ewentualnie dołączyć później, w sobotę,  jak ktoś nie ma ochoty na 9 dni. 8 czerwca jest Boże Ciało i chcemy to wykorzystać. 

 

No dobra a teraz kilka słów o miejscu i łowiskach (nie łowisku)

Cel: Sandacz, okoń ( to nasz ale jak ktoś chce na szczupaki nie widzę przeciwwskazań) w jednym z jezior są też śladowe ilości oringów 

 

Mamy domek od którego w promieniu 6km jest ok 6 jezior z potwierdzonymi sandaczami, czeluście internetu pokazały że są łowione 80 tki + . Szwedzkie fora, fb, itp. 

Żadne z jezior nie jest oferowane przez polskie ani zagraniczne biuro podróży. Zero informacji nt. tych jezior w polskim internecie. 

Domek jest maks na 11 osób, nasza stała grupka to 3 osoby. Stąd fajnie byłoby rozłożyć koszty. Domek przy 6 osobach wyjdzie na 9 dni ok 135 EUR za osobę. Jest relatywnie tani, gdyż nie leży nad samą wodą. Stąd trzeba mieć własne pływadło. 

Przy każdym jeziorze jest slip. 

Jeziora o wielkości 500-2000 ha. 

 

Nie ukrywam że jedziemy tam pierwszy raz ale nasz sposób poszukiwania wód wydaje się być całkiem niezły. Przez ostatnie dwa lata jeździlismy na znalezioną samodzielnie wodę, gdzie każdy wyłowił się sandaczy do syta o okoniach nie wspomnę. Szczupaki oczywiście też są.  

Koszty promu dzielimy po równo, koszty domku również po równo. 

 

Zapraszam do kontaktu na priv lub telefonicznie. 608378955. 

 

Pozdr

Łukasz

Łukasz sprawdźcie dokładnie okresy ochronne. Na wielu wodach w Szwecji okres ochronny sandacza obowiązuje do 15 czerwca. Choć znam wody na któe polscy kłusownicy jeżdżą celowo przed 15. Ale to pewnie wyjątek. Pozdro.



#596 OFFLINE   Gadget

Gadget

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 706 postów
  • LokalizacjaRumia

Napisano 12 grudzień 2022 - 22:30



Łukasz sprawdźcie dokładnie okresy ochronne. Na wielu wodach w Szwecji okres ochronny sandacza obowiązuje do 15 czerwca. Choć znam wody na któe polscy kłusownicy jeżdżą celowo przed 15. Ale to pewnie wyjątek. Pozdro.[/quote]


Jeziora były właśnie pod tym kątem sprawdzane i weryfikowane bo z doświadczenia wiemy że najlepszy jest,drugi tydzień czerwca. Dwa lata z rzędu z Łukaszem i ekipą byliśmy na jeziorze gdzie właśnie obowiązywał okres do 15go VI. My celowaliśmy żeby być zaraz po zakończeniu okresu ochronnego. Jednak naszym rodakom okres ochronny nie przeszkadzał, bo przecież to tylko sugestia😄😄
Zajechaliśmy na domek 17go, a 16go ekipa wyjechała obłowiona po uszy.

#597 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1360 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 13 grudzień 2022 - 14:29

Łukasz sprawdźcie dokładnie okresy ochronne. Na wielu wodach w Szwecji okres ochronny sandacza obowiązuje do 15 czerwca. Choć znam wody na któe polscy kłusownicy jeżdżą celowo przed 15. Ale to pewnie wyjątek. Pozdro.

Tak jak @Gadget napisał wszystko sprawdzone. W regulaminie nie ma słowa o okresie ochronnym. 


  • Krzysiu lubi to

#598 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1360 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 grudzień 2022 - 09:52

Temat poszukiwań ekipy na wyjazd do SE zamykam. Team zebrany ....będzie gruuubo. 


  • szydłoś i Krzysiu lubią to

#599 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisano 15 grudzień 2022 - 18:39

Gratuluje szykuje się fajna wyprawa z tego co czytałem . Panowie skrobnijcie co nie co po powrocie jak wrażenia z wyjazdu .

Użytkownik Krzysiu edytował ten post 15 grudzień 2022 - 18:39

  • rower26 lubi to

#600 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1360 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 16 grudzień 2022 - 11:09

Gratuluje szykuje się fajna wyprawa z tego co czytałem . Panowie skrobnijcie co nie co po powrocie jak wrażenia z wyjazdu .

dzięki, jak połowimy grubo to relacji nie będzie bo zaraz się chmary chętnych na przyszły rok zlecą :) żartuję oczywiście. 


  • Gadget, kostom63 i Krzysiu lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych