Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przynęty TB Desing Lures


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 11 wrzesień 2022 - 19:08

Witam .Prośba o opinie wygląd ok cena też może miał ktoś okazję przetestować https://www.tbdesignlures.pl/



#2 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 19 wrzesień 2022 - 21:27

Witam. W zasadzie nie znalazłem info o tych przynętach. Zamówię kilka szt.na próbę bo ryby lubią nowości a cena nie jest zbyt wygórowana. Dam znać po.... :D



#3 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 04 październik 2022 - 19:21

Witam-tak na szybko bo mnie już kilka osób pytało  ;)  :rolleyes: .zamówiłem 13cm,10cm i 5cm.Paczka przyszła szybko w kolorach  Blue&red ,Lemon&Blue ,Pike ,Trout ,i te maluszki 5cm Reinbow (ten jest nie spotykany)i Ultraviolet.Gumy wydają się z miękkiego silikonu.Ładnie po podniesieniu do pionu kładą ogon.Kolorystyka też ładna widać że jest to ręczna robota i dopracowane detale.Na żadnej gumie nie zauważyłem jakiś braków nie dolania czy koloru.Cena-do jakości OK Sprawdzę na wodzie napiszę więcej.pozdro



#4 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 11 październik 2022 - 21:00

  Witam.Szybki wypad nad starorzecze z nowymi gumami. Co do samych gum to fajnie pracują na samym wkręcie .Nie mają tendencji do obracania się. Łowisko obfitowało w zaczepy i zależało mi na płytkim prowadzeniu. Okonie nie miały problemu jak nie z 13cm tak i małymi 5kami.Szczupak też chętnie atakował. Jak ktoś się obawia jakości czy też braku pracy gum to nie ma czego. Można śmiało polecić kumplowi z łódki  ;)  :) Więcej testów z głębszej wody już niebawem.....sprawdzę na typowym opadzie.pozdro

Załączone pliki


Użytkownik JG39 edytował ten post 11 październik 2022 - 21:10

  • MaleX i Grzegorz B. lubią to

#5 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 25 październik 2022 - 00:05

Witam. Byłem dwa dni nad naszą perełką Mazowsza ZZ  :D  :D  :D chcieliśmy trochę popływać za sandaczem ale niestety nie było nam dane. Mieliśmy kilka miejsc wytypowane ale ryba (ławice leszcza)były tylko w jednym dołku. Łowiłem klasycznym opadem na 8m dołku pomiędzy tłustymi leszczami. Co do przynęt to sprawdziły się w opadzie doskonale z pewnością to zasługa samego miękkiego silikonu z którego są zrobione te gumy. Sandacza zero szczupaki 4szt.i dwa fajne okonie.

Załączone pliki


  • mario70, mariusz79 i jakub75 lubią to

#6 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1009 postów
  • LokalizacjaPruszków Poland Europe Earth
  • Imię:Sławomir

Napisano 25 październik 2022 - 06:31

Kupiłem parę tych gumek również.

Zamówienie- w czwartek o 7 00. Dostawa- wtorek do inpost.

Ponieważ szykował się wyjazd do Szwecji kupiłem 13ki i 16ki, po kilka sztuk. Na konkretne ryby będą myślę. Gumy faktycznie ładnie wykonane. Miękkie. Rzec można zbyt miękkie. Na 13kę Red Head'a złowiłem sandacza 60cm. Po kilkudziesięciu rzutach musiałem go wycofać z pola walki bo przestał się trzymać główki / szyjki Gamakatsu. Mimo że główka ta ma 2 solidne kryzy na szyjce. Po wysuszeniu w domku zastosowałem klejenie i guma dalej działała.

Przeszedłem na Neon Perch 13. Jakiś pechowy był chyba bo ok 10 rzutach odpadł czerwony ogonek. Bez brania, bez zacinania....

To takie wrażenia  :rolleyes:


  • kostom63 i Rebel64 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych