Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

ABU SX1600


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 29 październik 2005 - 08:16

Witaj z rana
masz rację. jest kilka rozmiarów. Ja nigdy się nie zagłębiałem w tą konstrukcję. 101 to chyba najmniejszy. Widziałem Curado dziś w przecenie na cabelasie, w cenie coś około 100-110$. Zresztą jedyny niskoprofilowiec w tej klasie cenowej i takim towarzystwie.
Pitt na półce z multicami za około 100$ to znam tylko model Ambassadeur. Jego cena jest niska bo konstrukcja ma ponad 50 lat i produkowany jest na zamortyzowanych maszynach.
Mieszkając w Szwajcarii wiesz, że precyzyjny mechanizm z dobrej fabryki nie może kosztować 100$. To tak jakbyś chciał kupić n.p. nowego Breitlinga lub Rolexa za stówkę dolców. No, może takiego z Malezji to tak.... .
Przyjżyj się może jeszcze raz Scorpionowi 1001. Jest lekki, cieplutki i rzuca leciutkimi wabikami. Jak znalazł na jeziorowe palie i pstrągi źródlane z alpejskich oczek . Polecam.

pozdrawiam

#22 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 29 październik 2005 - 08:22

na scorpiona juz sie prawie zdecydowalem, do moich potrzeb jak znalazl
wiem natomiast, ze shimano zrobilo redesign curado i ten 101 bsf mi sie podoba, to tak jakby proteza do scorpiona, z pewnoscia do innych celow ...
szczerze mowiac czatuje na jakas rozsadna przecene tego modelu i chce go wtedy wlasnie kupic

#23 OFFLINE   Pike

Pike

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 październik 2005 - 13:21

Curado 101 BSF to odpowiednik Scorpiona 1001 tyle że robiony na USA a nie na Japonię. Scorpion ma troszeczkę inny hamulec rzutowy (4x4 SVS) i troszkę płytszą szpulkę co pozytywnie przekłada się na rzucacie lekkimi wabikami.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych