Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tylko dla zarejestrowanych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 październik 2005 - 09:46

Z dniem dzisiejszym 28.10.2005 pozostałe fora są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Wszystkich chętnych, którzy nadal chcą korzystać z forum proszę o dokonanie rejestracji. Szczegóły znajdziecie Państwo pod adresem http://jerkbait.pl/f....php?t=register.

Pozdrawiam
Remek


#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 28 październik 2005 - 10:14

remek, bez ilosci watkow, odpowiedzi itp wyglada to raczej martwo :wacko:
nie wiem, czy ktos sie zarejestruje, jezeli nie ma nic do czytania, a na razie tak to wyglada z zewnatrz

#3 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 październik 2005 - 10:24

Hmmm.... szczerze mowiac,
jesli moge cos sugerowac - to ja bym raczej zostawil do publicznego wgladu czesc sprzedam-kupie niz uwagi...

Co do reszty na razie nie mam zdania, zreszta widac ze praca wre i layout zmienia sie co godzine wiec poczekam na finalna wersje

Pozdrawiam

#4 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 28 październik 2005 - 15:13

A ja bym jeszcze jedno zrobił żeby możliwość wglądu na listę i dane użytkowników mieli tylko sami zarejestrowani. Niech anonimowi nie zaglądają w nasze profile. Może to by było lepsze rozwiązanie :unsure:

#5 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 październik 2005 - 09:51

@Salmo

o, i to jest dobry pomysl. Moze nawet jest to kontrpropozycja w stosunku do zamykania forum - zamknac profile.

Pozdrawiam

#6 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 30 październik 2005 - 09:47

I jeszcze jedno. Żeby przy rejestracji część rubryk była obowiązkowa. Niektórzy można powiedzieć nic nie wpisują i to jest nie fer wobec innych. Albo jak jeden z drugim podpisze się w rubryce imię i nazwisko przemo lub zbychu i na dodatek małymi literami. Na WCWI konta w których użytkownik nie napisał imienia i nazwiska lub nie napisał po polsku (nie zaczynają z dużej litery lub nie daj Bóg z błędem) są usuwane. I tak też powinno tutaj być.
Uważam, że liczba takich użytkowników co wypełniają profil na minimum będzie wzrastać z powodu zamykania forum :wacko: .

#7 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 listopad 2005 - 08:48

Muszę pomyśleć jak to sensownie zrobić. Nie mówię nie ale nie mówię również tak. Jeśli się uda ... to dam Wam znać.
Może rzeczywiście jeszcze powstrzymam się przed zamykaniem. Myślę, że wiele osób prędzej czy później zarejestrują się na forum - zresztą nie rozumiem dlaczego tego nie robią :D

Pozdrawiam
Remek





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych