Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Długi,- boleniowo-sandaczowy cast na duża rzeke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 27 luty 2023 - 10:37

10-cio gramowa płytka szpula SV to wg Ciebie za ciężko?
Jest jeszcze 11-to gramowa z systemem boost.  ;)
 
Krytyka nowszych Zillionów też jest jak dla mnie średnio uzasadniona, bo nawet w razie awarii zakup części zamiennych nie drenuje mocno kieszeni.

 

 

Taka prosta zagadka 3 szpule do Zilliona od prawej SV G1 Boost,Standardowa SV montowana w wielu modelach od T3,SS do starego Steeza i szpula powiedzmy od firmy X.Na kazej szpuli jest 100m linki o wytrzymalosci 14lb…ktora szpulka rzuci 8-gramowym woblerem najdalej.Nizej mala podpowiedz. 

Załączony plik  49F44310-307B-4933-BDB9-8EA774FAF102.jpeg   70,06 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  E51F09E3-AEEB-4127-AC66-6F44359C87AE.jpeg   67,35 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  9235597E-D70F-4093-AB43-017A91473C1B.jpeg   68,71 KB   10 Ilość pobrań


Użytkownik Paavo edytował ten post 27 luty 2023 - 10:52


#42 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4898 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 27 luty 2023 - 11:45

Teoretycznie stawiam na X
  • Paavo lubi to

#43 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 27 luty 2023 - 11:49

Twoja sugestia Pawel jest oczywista a jak to wyszlo w praktyce w konkretnych metrach rzutu kazda z nich?

Bo gdyby wierzyc temu co Daiwa podaje powinna byc szpulka Boost najbardziej efektywna.


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 27 luty 2023 - 12:19


#44 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1880 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 27 luty 2023 - 12:44

Taka prosta zagadka 3 szpule do Zilliona od prawej SV G1 Boost,Standardowa SV montowana w wielu modelach od T3,SS do starego Steeza i szpula powiedzmy od firmy X.Na kazej szpuli jest 100m linki o wytrzymalosci 14lb…ktora szpulka rzuci 8-gramowym woblerem najdalej.Nizej mala podpowiedz. 

attachicon.gif 49F44310-307B-4933-BDB9-8EA774FAF102.jpegattachicon.gif E51F09E3-AEEB-4127-AC66-6F44359C87AE.jpegattachicon.gif 9235597E-D70F-4093-AB43-017A91473C1B.jpeg

https://www.fisherna...710-015-en.html + teoretycznie kompatybilna (ale 100% pewności nie mam) https://www.plat.co....llow-g1-rd.html

 

Tak z ciekawości, ta na X, to do jakich zastosowań jest przeznaczona? 

Do "Duzy uciag wody (np oceaniczny odplyw), silne ryby, agresywne brania w duzym uciagu, silowe hole do buta"?


Użytkownik HaDe edytował ten post 27 luty 2023 - 13:04


#45 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 27 luty 2023 - 17:05

https://www.fisherna...710-015-en.html + teoretycznie kompatybilna (ale 100% pewności nie mam) https://www.plat.co....llow-g1-rd.html

Tak z ciekawości, ta na X, to do jakich zastosowań jest przeznaczona?
Do "Duzy uciag wody (np oceaniczny odplyw), silne ryby, agresywne brania w duzym uciagu, silowe hole do buta"?

Dokladnie to do takich: Załączony plik  783B7449-54AB-4C6D-8464-14239857B08E.jpeg   209,81 KB   10 Ilość pobrań Plytkie,zakrzaczone,usiane starymi karczami lowisko,max 1.2m wody,brania na krotkim ”dyszlu”,albo darcie ryby z zielska.Kij kompozytowy 16lb mocy przynety to 4-5 calowe gumy na rigach offsetowych.Druga sprawa,gdzie ja twierdze,ze szpulka X to najlepszy wybor dla Arka?

Użytkownik Paavo edytował ten post 27 luty 2023 - 17:14


#46 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 27 luty 2023 - 19:19

Jesli szpulka X wytrzymuje lowienie w warunkach o jakich piszesz Pawel i jest w stanie lowic ryby jak na zdjeciu to smiem twierdzic ze mocy jej nie brakuje.

Bylbys tak mily i napisalbys jakie sa roznice o odleglosciach rzutowych pomiedzy szpulkami ktore pokazales? Nie chodzi mi robienie jakiegos extra testu, dla moich rozwazan wystarczy ogolne porownanie z odleglosciami "no oko" bo chodzi mi bardziej o "wizualizacje" Twojego doswiadczenia a nie o szukanie dziury w calym  ;)

W hirarchi akceptowanych przeze mnie wartosci najwyzej stoi to co dziala...Chetnie tez przeczytalbym ktora z ww szpul Twoim zdaniem czyli osoby mocno zaawansowanej bylaby najodpowiedniejsza do tego mojego castowania.


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 27 luty 2023 - 19:23


#47 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 27 luty 2023 - 22:45

Jesli szpulka X wytrzymuje lowienie w warunkach o jakich piszesz Pawel i jest w stanie lowic ryby jak na zdjeciu to smiem twierdzic ze mocy jej nie brakuje.

Bylbys tak mily i napisalbys jakie sa roznice o odleglosciach rzutowych pomiedzy szpulkami ktore pokazales? Nie chodzi mi robienie jakiegos extra testu, dla moich rozwazan wystarczy ogolne porownanie z odleglosciami "no oko" bo chodzi mi bardziej o "wizualizacje" Twojego doswiadczenia a nie o szukanie dziury w calym  ;)

W hirarchi akceptowanych przeze mnie wartosci najwyzej stoi to co dziala...Chetnie tez przeczytalbym ktora z ww szpul Twoim zdaniem czyli osoby mocno zaawansowanej bylaby najodpowiedniejsza do tego mojego castowania.

 

 

Strasznie mi ''kadzisz'' Arek,albo ja mam uczulenie.Co szpulki X to wyglada to tak goła waży coś pomiedzy 8-9g,niepamietam dokładnie...Pan który ją sprzedaje opisuje ją,że obsłuży od 2 do 20g,to ja powiem tak ,działa całkiem nieźle od 4-4,5g czyli od bidy mozna Zilliona przykręcic do kija 6-8lb i pójść na pstągi nad rzeczkę, szpula tak naprawdę rozkreca się optymalnie od 6g i komfort konczy się na 15g...można i wiecej do 20g,ale kończy się kontrola nad rzutami...a winą jest to,że szpula ma zbyt lekki induktor,w sezonie może pobawie się w zamianę induktora z SV pierwszej generacji.Porównanie rzutów ze szpulą SV G1 Boost i SV, to 9cm wobler o wadze 8g lata jakieś 20% dalej na kożyść szpulki X, 7cm 15g Rapala Minnow Spoon lata jakieś 25% dalej na kożyść szpuli X.Nie ma sensu katować sie metrami,bo jest jeden szkopuł,ja używam krótkich kijów 7' -7'2''...przy kiju 9' te % mogą być większe.

Czy Arku polecił bym Ci tą szpulę...odpowiedz brzmi...nie.Powodem jest to ,że jak mi się wydaje ta szpula ma za małą pojemność na linkę,bo na tą Twoją rzeczkę to mi się wydaje optimum 135m plecionki,sandacze i bolenie to jedno,ale tam chyba tez trafiaja się wąsacze, i ja to widze tak, 50m rzut, branie wąsa i 3-4 sekundy później przy 100m linki,przebija ''dno'' szpulki.Ale nie ma się co smucić,bo Pan który sprzedaje szpulki X posada również szpulkę Y, która jest odchudzoną "kopią'' szpuli złotej SV,ze zdjęcia.Szpula waży 10,2g, opisana 3-30g...więc realnie rzecz biorąc 5-6g będzie ok, a optimum od 8 do 20-25g, ale to tylko mój punkt widzenia.Takowej szpulki nie posiadam.

https://www.ebay.com...CLK|clp:2047675



#48 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 28 luty 2023 - 07:31

Chyba masz uczulenie Pawel  :lol: bo to co piszesz potrafisz argumentowac a i castem zajmujesz sie nie od wczoraj (jak ja na przyklad). Nie mowiac o tym ze "Casting Illuminati" zobowiazuje ;) To, ze masz odmienne poglady w jakichs tam kwestiach od innych kolegow, ktorzy takze posiadaja castowe doswiadczenie, nie jest niczym zdroznym. Moze byc na przyklad wyrazem innej formy ekspresji swoich pogladow, innych priorytatow, takze innych doswiadczen i kierunkow rozwoju, co moze stawiac akcenty poznawcze po prostu w innych punktach itd...

Dla kogos takiego jak ja, ktory zaczyna sie dopiero poruszac w cascie a w szczegolnosci w jego sprzetowych meandrach kazda prezentowana wiedza pochodzaca z praktyki jest bardzo cenna. 

Dodatkowa trudnoscia jest to co sobie wymyslilem. Mam powoli takie wrazenie, ze ten moj experyment jest czyms podobnym (wyolbrzymiajac nieco) do szukania wedki "okoniowo-sumowej" w spinningu....

Bo zestawienie kija o sporych mozliwosciach mocowych z multikiem z pogranicza UL/L i rzeki o sporym temperamencie, nie daje prostych wyborow.

Absolutnie nie mam wrazenia robienia czegos odkrywczego a jedynie czegos odjechanego i to nie wiadomo czy w pozytywnym kierunku  ;) Czasem nawet mysle sobie, ze ten moj wymysl bradziej jest niezamierzonym experymentem w kierunku odpowiedzi na pytanie, czy obecna zaawansowana technologia uzyta do budowy multikow dorownuje juz mozliwosciom stalospulowcow, przy zachowaniu wielu zalet nieosiagalnych dla staloszpulowcow,-czy jeszcze nie...?

Tyle psychoanlizy i filozofi... :lol:

Wracajac do rzeczy, dzieki za porownanie mozliwosci szpulek. Rozumiem, ze dalej,- w oparciu o kije jakich uzywasz, w metrach oznaczac bedzie co innego dla dlugiego kija.

Dla mnie jednak proporcje byly istotne bo w przypadku dlugasa one raczej wiele sie nie zmienia. 

Szpulka X faktycznie nie bedzie dla mnie dobrym rozwiazaniem ale podana przez Ciebie szpulka Y jest warta sprobowania zarowno cenowo jak i pod wzgledem mozliwych osiagow,- dzieki za link  ;)  Lowione na Renie sumowe przylowy praktycznie zaraz po braniu latwe sa w ocenie szans na udany hol. Jesli ryba bedzie miala mozliwosc odejscia w nurt to trzeba od razu ciac bo zaden 17,20,25 czy nawet 30 lb zestaw nie ma szans z ryba 1,5 ktora ustawi sie w poprzek nurtu i nawet bez specjalnej walki da sie dryfowac.


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 28 luty 2023 - 07:48

  • bob74 lubi to

#49 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4888 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 luty 2023 - 21:38

Przesadzacie z fascynacją ultralightyzmem  :)  Do linki 17- 20 lbsów i dalekich rzutów, lepszy będzie kołowrotek ze szpulą o większej średnicy i pojemności. Do Core i MG7 mam lżejszego availa z magnetykiem. Dużo dalej nie leci, odstrzały są częstsze, a jedyną realną korzyścią jest niewielkie obniżenie dolnego zakresu.. Przy mw dziesięciu gramach plus znika..   



#50 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 03 marzec 2023 - 15:57

Zilion SV TW 10, dotarl :) szpula wazy na kuchennej wadze 12g. Nawinalem na niego 150m Plecionki 1.2PE zamiast zaplanowanych 100m bo chce zobaczyc roznice, a docelowa szpula do tej linki jescze nie dotarla. Po nawinieciu jej na szpule waga wzrosla do 17g (co oznacza ze przy 100m bedzie wazyla 15,5g). Mysle, ze w niedziele wieczorkiem naskrobie cos o wlasnych odczuciach z kategorii warto czy nie walczyc o kazdy gram,- oczywiscie z mojej perspektywy czyli z perspektywy castingowego nowicjusza ;)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 03 marzec 2023 - 16:00


#51 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 03 marzec 2023 - 18:22

https://www.eastackl...pecial-79l.aspx

 

Arek kiedyś do długiego rzecznego casta 230-260cm używałem tej daiwy.

Lotne woby oraz gumy i złom ,latały jak pociski, nie ustępowały spinowi.


  • Rheinangler lubi to

#52 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 03 marzec 2023 - 19:01

Ja takze na to licze, ze ta sztuka mi sie uda  ;)


  • Dąbek 111 lubi to

#53 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 04 marzec 2023 - 18:18

No i hydrozagadka rozwiazana,- Hitchcock ze mnie marny, wiec nie bede dalej trzymal w napieciu,- pomyslnie rozwiazana  :)

Zgodnie z sugestia Adriana zakupilem Daiwe Zilion SV TW 10.01. Multik pasuje doskonale do mojej wedki, w rece lezy bardzo wygodnie, pieknie i gladko pracuje, rzuca wrecz bajecznie takimi przynetami jak chcialem. Nawinalem na niego (na oryginalna szpule SV-G-1)150m Varivasa S-Spec 1.2PE i dzis nareszcie moglem porzucac tym zestawem. Docelowo ta szpula bedzie pracowala z Varivasem Avani 1.5 PE i gumami a S-Spec pojdzie na Boosta i bedzie obslugiwal woblery i bardzo lekkie gumy.

Pogoda byla taka sobie, opadajaca mzawka i wiatr 3m/s co dla mnie na Renie jest wartoscia graniczna. Jak wieje silniej to szukam juz zawietrznych miejscowek, nawet ze spinningiem.

Mimo to wyniki rzutowe byly dla mnie bardzo zadowalajace i tak:

- Rapala Flat-Rap 8cm ok 8g latala na 35-38 ObK, Widel- Renska 8-ka ok 8g na 30-32 ObK

-Widel, glowacicowa 8-ka (ok 10g) takze za kazdym razem na ponad 30 ObK

- boleniowki Mudllera 8cm ok 10g 36-40 Obk

- wszelkie Ratliny i bezsterowce od 8-10cm i od 10 do 12g, wszystko ponad 40 ObK

- sufit przebily popery boleniowe o pokroju olowka ok 15g,- wszystko w okolicach 60 Obk

Gumy:

 zaczne od najmniejszych bo one glownie byly przedmiotem obserwacji

- ES 4" z 3g glowka - pod wiatr 25Obk, z wiatrem ok 30 Obk , kazdy gram dodawal tylko dystansu i byl mniej "strofowany" przez wiatr i magnetyk 

Rzucanie gum typu Shad o wyrazniej powierzchni bocznej i obciazeniu od 5 do 20g czyli o masie lacznej od 20-40g bylo super komfortowe a ich prowadzenie nie sprawialo rzadnego oporu i dyskomfortu.

Odleglosci, wszystko powyzej 40 ObK.

Magnetyk byl dobrze ustawiony (najlepsze dzis ustawienie bylo miedzy 5-6) i nie dawal koniecznosci hamowania palcem, wykladal przynety gladko i pewnie.

Szczegolnie bylem pod wrazeniem podawania ratlinow i gum RH, ktore w takich warunkach, podawane spinningiem kreca sie w powietrzu plataja itd...

Obk- to 1 Obrot Korbki czyli 106cm

Reasumujac, uzyskalem odpowiedz na podstawowe pytanie czyli "czy zestaw castingowy jaki sobie wymyslilem i dzieki Waszej wiedzy dopracowalem, moze byc komfortowym towarzyszem calodniowej wyprawy boleniowo-sandaczowej po Renie? Odpowiedz brzmi, Tak!,- nawet bez zmiany multika czy szpuli.

Mysl o tym, ze sprzet zamiast pomagac mi, bedzie ograniczal moje mozliwsci prezentacji przynety (w stosunku do spinningu) chlodzila mocno moje castingowe zapedy. Teraz wiem, ze uzycie casta bedzie tylko nowym wyzwaniem pod wzgledem nauki techniki a przede wszystkim precyzji rzutu :rolleyes: Celnosc, a w szczegolnosci jej powtarzalnosc, mowic delikatnie nie jest obecnie moja mocna strona :lol:

Po cichu licze ze gdy dojdzie szpula z Boost i szpula Y, ktora mi Pawel polecil bedzie jeszcze lepiej. Przez jeszcze lepiej rozumiem zejscie do 6g przynety i mozliwosci oddawania 30m rzutow. Bardzo pozytywnie zaskoczony jestem techniczna strona Daiwy i tych systemow ktorych dzialanie na prawde nawet takiemu nowicjuszowi jak ja moze tyle frajdy dac. 

 

Ps

Tylko raz, w chwili pychy  <_<  uznalem, ze nalduje kij do jego granic mozliwosci, odkrece magnetyk na 3 i posle Flat-Rapa na ponad 40m.... Tylko wtedy powstala broda i Rapala poleciala w diably.... Ot kara za dzolerstwo  :lol:

Załączone pliki


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 04 marzec 2023 - 19:07

  • Sławek Oppeln Bronikowski, Biesan, Dąbek 111 i 5 innych osób lubią to

#54 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 04 marzec 2023 - 19:06

Ja życzę jak najwiekszej frajdy z uzytkowania zestawu...parę wyjść nad wodę i wszystko się ''unormuje'' tak, że kij ''przyrośnie'' do ręki.


  • Sławek Oppeln Bronikowski i Rheinangler lubią to

#55 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 04 marzec 2023 - 19:17

Dzieki Pawel, za rzyczenia, za wczesniejsze uwagi i podpowiedzi. Przyrosnie,- to dobre okreslenie bo narazie widze wyraznie, ze sa takie momenty, szczegolnie gdy rzucam, ze udaje sie zgrac naladowanie wedki z mozliwosciami i ustawieniami multika i wiszacej na koncu przynety i wtedy jest fajnie,plynnie i zazwyczaj daleko, jednak nie jest tak za kazdym rzutem. Coraz bardziej jestem przekonany, ze tan zestaw ktory obecnie mam i jestem z niego wiecej jak zadowolony nie wymage silowych rzutow. A ja czasem tak bardzo chce ladnie i daleko rzucic, ze wkladam jej zbyt wiele w rzut.... Ale lubie sie nadal uczyc, wiec jest szansa, ze i tego sie naucze  ;)



#56 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1742 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 04 marzec 2023 - 22:23

Tak więc widzisz Areczku, co casting potrafi z człowieka zrobić. :D


  • Biesan, Maciej W. i Alexspin lubią to

#57 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 04 marzec 2023 - 22:34

Fajna zabawa. Generalnie nie mam problemu z akceptacja roznych innosci  ;) ale dlugo nie bylem pewien czy ta przygoda nie doprowadzi mnie do wyboru takiego jaki widzialem nie raz przed dwudziestu laty nad trociowymi rzekami, czyli to, ze castomaniacy musieli odpuszczeac miejsca w ktorych nie mogli albo oddac rzutu albo poprowadzic przynety pasujacej do miejsca.... Dla mnie bylo to takie lowienie uposledzone uzywanym sprzetem, choc ich entuzjzm i odwaga sprobowania czegos nowego zawsze przyciagala moje oko ;) Tak wiec Piotrze ciesze sie bardzo, ze obecny poziom rozwoju technicznego multiplikatorow nie daje juz takich ogranczen jak kiedys i ze mam znow jakies wieksze osobiste wedkarskie wyzwanie.

Nauka rzutow, powtarzalnosc ich, celnosc itd.... Ciesze sie juz na to wszystko w tym sezonie  :)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 04 marzec 2023 - 22:53

  • guciolucky lubi to

#58 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4888 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 05 marzec 2023 - 07:08

Z tymi trociami nie jest tak źle - używam kija 8'6 i nie ma takiego miejsca gdzie szczytówki bym nie wetknął, i nie ma takiej trociowej rzeki której bym nie przerzucił. Jedną ręką..



#59 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1882 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 05 marzec 2023 - 16:30

Heja

Ja również od tego sezonu wracam po latach do casta boleniowego.

Kiedyś moje zstawy
To były wędki
Sls7615-2n i shimano dialuna 2.6m do 28g

Multiki daiwa tatula 103xsl i daiwa balistic t3

Na ten sezon jest sls8620-2n i shimano exsence dc 2017 xg
  • Rheinangler lubi to

#60 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 05 marzec 2023 - 17:42

Widzialem Patryk tego twojego SLS w watku jak go zrobiles, wygladal bardzo fajnie  ;) wrzuc prosze do tego watku jakies woje spostrzezenia jak juz poowisz tym zestawem.

Fajnie by byo jakby sie w watku odezwali Ci co lowia dlugasami z multikiem bolenie czy sandacze.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych