Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

spodniobuty dla osoby z dlugimi nogami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 18 marzec 2023 - 01:59

Pytanko jest ktos ze wzrostem powyzej 185 i z "inseam" powyzej 88cm nie majacy problemu ze spodniobutami w belly boat?

Wydaje mi sie, ze wlasnie pozycja siedzaca ale jednoczesnie aktywna jest tutaj kluczowa i daje w kosc.Bo im czesciej uzywam bb tym czesciej rozwalam spodniobuty.

juz 4 sztuki pod rzad (2 oddychajace i 2 neopreny) rozwalam w mniej jak 2 sezony (czyli faktycznie gdzies w 10-12 miesiecy, bo neopreny uzywam tylko jak jest zimno - czyli gdzies list-kwiecien)

Dawniej zwalalem to na sadlo i zad rozmiaru xxl, ale teraz mam kolo 94kg i wlasnie kolejne neopreny mi zaczely cieknac (kupilem na poczatku zeszlego roku). Ciekna gdzies w kolicy kolana - wyraznie na szwie gdzies puscilo.

gdzies od 2010 roku kupilem juz z 7 par i stan na dzien dzisiejszy 1 nie ciekna, ale to chyba tylko dla tego, ze uzylem ich moze z 3-4 razy do tej pory....:)

patagnia nie robi odpowiednio duzych (mam bodaj xlk niby sa jeszccze xxlk, ale ztcw nie sa dluzsze), greys najwiekszy (xxlk czy xlk?) podobnie. Prosy tez krotkie - mam nadzieje, ze wytrzymaja z racji gniotsa nei lamiotsa - to moje jedyny nie cieknace, behr - na styk i wlasnie zaczely cieknac najwieksze jakie robia. Decathlony za krotkie.

Wiem, ze sa np drake w usa z inseam 37' (93cm), ale kosztuja jakies chore pieniadze zwlaszcza jak doliczyc cla etc a i tak nei wiadomo czy nie bedzie to taki "rozmiar" jak decathlony czy prosy, gdzie w tabelce stoja wartosci typu 104cm a dla moich 88cm sa dalej za krotkie)



#2 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów

Napisano 19 marzec 2023 - 00:00

Zerknij na oddychające z Visiona - część modeli ma rozmiarówkę typu LL, i długość inseam powyżej 88 cm.



#3 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 19 marzec 2023 - 11:31

Tylko ja juz kupowalem takie co opisane byly i ponad 100cm bo ktos chyba liczyl na zewnatrz i grubosc obcasa z podeszwa mu "sie zaplatala" w obliczenia. Wiec raczej szukam uzytkownika bb o podobnych wymiarach.

#4 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 19 marzec 2023 - 15:50

Kupiłem trapera river LL do pasa i jest spoko Mam 191cm / 90kg

#5 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 19 marzec 2023 - 16:14

Uzywasz na bb? Jak dlugo?

#6 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 19 marzec 2023 - 20:20

Kupiłem je pod belly....miałem na sobie dosłownie 1raz (nie na belly) więc ciężko o opinię na temat ich wytrzymałości, ale jeśli chodzi o długość nogawek to jak stoję są jakby mocno długie, ale jak kucam, to nie ciągną i nie cisną w jajka i nic nie przeszkadza i ciągnie przy kolanach. Zresztą można zamówić i przymierzyć, jak nie podejdą to odesłać. Nawet promocja jakaś jest, więc cenowo też spoko wychodzi. Materiał 5 warstwowy, więc trochę sztywny w dotyku, ale nie przeszkadza przy normalnym poruszaniu się.



#7 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 19 marzec 2023 - 22:10

ok. zanim bede kupowal nastepne to sie odezwe.


Użytkownik gooral edytował ten post 19 marzec 2023 - 22:12


#8 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 21 marzec 2023 - 17:30

Widzialem dzis w sklepie kinetic x5 w rozmiarze xlk - deklarowany inseam 95 cm, ale spokojnie na mnie pasowaly. Maja w ofercie jeszcze rozmiar xll z inseam 100cm. Cena ca 170euro.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych