Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Szczęśliwickie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3652 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 24 maj 2007 - 21:16

Pewnie już wiecie, bo nawet wątek jest na forum, że Eldorado wystawione jest na sprzedarz na Allegro. Coś tak czuje że już bedziemy mieli po świetnym łowisku :(

#22 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 25 maj 2007 - 08:56

Tomcast,

Moim skromnym zdaniem slowo swietne ma inne znaczenie,ktore kompletnie nie pasuje do lowiska Eldorado.

Guzu

#23 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 maj 2007 - 09:40

Czasem łowię na Szczęśliwicach i jak do tąd największe co udało mi się tam złowić to Amur 10,5kg.
Na spinning kilka szczupaczków do 60cm, praktycznie co roku ktoś tam wyciąga szczupaka ok. metra.
Niestety Poprzednia zima była dla jeziorka zabójcza, padło bardzo dużo Karpi i prawie wszystkie Amury, ze szczupakami było już troszeczkę lepiej, znajomy w zeszłum roku na spinning wyjął 79cm

#24 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 25 maj 2007 - 10:51

Witaj Włóczykiju :D
Widzę,że moja mała reklama poskutkowała B)

#25 ONLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3652 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 25 maj 2007 - 13:03

Tomcast,

Moim skromnym zdaniem slowo swietne ma inne znaczenie,ktore kompletnie nie pasuje do lowiska Eldorado.

Guzu


Ja mam inne zdanie, można co prawda zamienić słowo świetne na bardzo fajne, ale i tak uważam, że nie ma w okolicy równie udanego akwenu komercyjnego, w którym nie dokarmia sie ryb. A co najważniejsze można tam puszczać złowione ryby ( jeśli tylko nadaja sie do puszczenia ).

#26 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 maj 2007 - 16:43

@Włóczykij

witam kolejnego kolegę z Warszawy na forum :D

Jeżeli chodzi o jez.Szczęścliwickie to wydaje mi się że dosyć znacznie obniżył się w nim poziom lustra wodu :huh: niektórzy twierdzą że to wpływ okolicznych budów :unsure:

Zauważyłem tam też istne zatrzęsienie szczurów, zwłaszcza od strony Włodarzewskiej, prawie nie boją się ludzi - biegają po brzegu jak ratlerki...

#27 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 maj 2007 - 23:27

Reklama poskutkowała B)
A co do szczurów to mi nie przeszkadzają dopóki nie ładują się do plecaka, nie wygryzają dziury w cebularzu i nie zostawiają na nim rodzynek co zdarzyło się nad Wisłą mojej Koleżance... :mellow:

#28 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 maj 2007 - 15:27

Reklama poskutkowała B)
A co do szczurów to mi nie przeszkadzają dopóki nie ładują się do plecaka, nie wygryzają dziury w cebularzu i nie zostawiają na nim rodzynek co zdarzyło się nad Wisłą mojej Koleżance... :mellow:


Wczoraj po deszczu nieźle wyglądało Szczęśliwickie - woda była mleczno zielona ale na plaży ... klikadziesiąt osób korzystało z atmosfery i pogody.

Pozdrawiam
Remek

#29 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 20:54

Panowie

Ponieważ już sie wakacje zaczęły :mellow: i chciałbym w weekend a także kolejny tydzień poświecić na tym jeziorku z spinnem oczywiście :D

Czy ktoś łowił na Szczesliwickim w tym miesiącu , jak tam sytuacja wygada? Wiem ze szczurów jest bardzo dużo ponieważ już bym jednego przejechałbym rowerem :o

Pozdrawiam
Slider

#30 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 czerwiec 2007 - 21:35

Łowią i to nawet szczupaki. Widziałem dzisiaj, że coś budują na jednym z brzegów. Poza tym w weekendy strasznie dużo ludzi.

pozdrawiam
Remek

#31 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 czerwiec 2007 - 21:51

to moze by tak sprawdzicjak beda reagowaly na myszokotoszczury....

#32 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 październik 2007 - 10:09

A tak teraz wygląda Jeziorko Szczęśliwicie. Kto chętny na ryby?

pozdrawiam
Remek

http://jerkbait.pl/photos/nikon/1.jpg

#33 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 02 październik 2007 - 10:12

remek z twoim sprzetem to musisz uwazac zeby go ze dwa razy nie przerzucic i jakiejs spacerowiczki nie zaczepic... choc z drugiej strony.. to nie glupi pomysl... tylko jakby tak trafis taka pania massmarauderem to ... chyba by ni byla szczesliwa :mellow: teraz juz wiem po co ci flikcast i pitching :mellow:

#34 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 październik 2007 - 12:14

A tak teraz wygląda Jeziorko Szczęśliwicie. Kto chętny na ryby?

pozdrawiam
Remek



Dawno mnie tam nie było i chyba skożystam z wolnego dnia i sprawdze czy jeszcze coś tam pływa :mellow:

#35 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 02 październik 2007 - 14:13

@Remek ladne foto :D


Dawno tez nie bylem na jeziorku, jak znajde troszke wolnego czasu (weekend lub piatek)to sie moze pojawe z spinnem :D


Pozdrawiam
Slider




#36 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 07 październik 2007 - 19:52

ja zdecydowanie polecam na krótki wypad po pracy czy szkole jeziorko czerniakowskie (można nawet wypożyczyc łódkę 3 zł/h) ja byłem 3 razy w tym tygodniu, za pierwszym razem 2 szczupaki za drugim 1 szczupaczek a ostatnio pięć sztuk ryby to żadne olbrzymy 40-50cm ale coś się dzieje a parę dni temu gość z koła które ma tam przystań złowił na żywca szczupaki 95 i 85 na przystani wiszą zdjęcia tych ryb tak że cos tam się dzieje....a co do szczęśliwic to wybieram sie tam za pare dni na 2 godzinki tak że zdam relacje popowrocie

#37 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 21 sierpień 2015 - 10:53

Witam 

chcialbym sie wybrać na jeziorko szczesliwickie ale nigdy tam nie byłem 

rybki wypuszczam 

prosiłbym o jakieś wskazówki od której strony zacząć , co obłowić itp , 

głównie chciałbym złapać szczupaka ale w ostateczności i za okoniem popróbuje 

planuje dziś miedzy 16-20 tam pomachać 



#38 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6200 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 21 sierpień 2015 - 11:13

Między 16 a 20 w piątek? Powodzenia :lol: Moim zdaniem pora tylko wczesnoranna bo od godziny 7:00 w spokoju, nawet względnym, sobie nie połowisz. Co do miejscówek to warto zwiedzić całość- tym bardziej że wybierasz się po raz pierwszy.



#39 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 21 sierpień 2015 - 11:13

Znam jeziorko od kiedy zacząłem chodzić na własnych nogach. Trzy lata temu widziałem przyduchę.Gały mi na wierzch wyszły jakie tam ryby pływają. Pomijam karpie amury i inne mułojady. Ale w jedynym miejscu gdzie woda była wolna od lodu stały obok siebie szczupaki dziesiątkami i to nie pistolety, porządne ryby. Były okonie po 40 i więcej cm oraz sumek taki z półtora metra na okrasę. Nad tym wszystkim stał wieśniak i najzwyczajniej w świecie je łowił! Ale się zmył bo usłyszał, że zadzwoniłem do szanownego ZO poinformować ich, że im ryby zdychają. Obiecali z motopompą przyjechać a co było dalej to nie wiem bo opuściłem tego dnia stolyce.



#40 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 21 sierpień 2015 - 11:34

Między 16 a 20 w piątek? Powodzenia :lol: Moim zdaniem pora tylko wczesnoranna bo od godziny 7:00 w spokoju, nawet względnym, sobie nie połowisz. Co do miejscówek to warto zwiedzić całość- tym bardziej że wybierasz się po raz pierwszy.

 

ogólnie ludzi mi nie przeszkadzają , przyzwyczaiłem sie dopóki to nie są osoby spożywające nadmierna ilość % , 

problemem jest tylko spokój i cisza czy problem z rzucaniem itp ? jak z roslinnościa :? idzie w ogóle porzucać

 

czy ta mniejsza część zbiornika też jest warta obrzucenia połączona jakimś kanałkiem bo na mapce patrzyłem że są jedno wieksze drugie mniejsze 


Użytkownik Spawciu edytował ten post 21 sierpień 2015 - 11:35





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych