Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przynęty nowwwaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
920 odpowiedzi w tym temacie

#901 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 09 maj 2022 - 13:45

Czerwonopłetwe zawładnęły moim sercem, ale i inne gatunki łowione w ostatnim czasie na widelnice, bardzo mnie cieszą :)

 

Załączony plik  fishchaser wzdrega-min.png   996,15 KB   29 Ilość pobrań Załączony plik  fishchaser lin widelnica.jpg   69,14 KB   29 Ilość pobrań

 

Załączony plik  fishchaser wzdrega widelnica brown.jpg   42,95 KB   29 Ilość pobrań Załączony plik  fishchaser lin bagry widelnica.jpg   97,63 KB   24 Ilość pobrań

 

Załączony plik  okon fishchaser widelnica.jpg   37,06 KB   25 Ilość pobrań Załączony plik  wzdrega fishchaser bagry.jpg   121,43 KB   20 Ilość pobrań

 

Załączony plik  wzdregi fishchaser bagry.jpg   113,37 KB   20 Ilość pobrań Załączony plik  microlarvae-widelnica-brown-and-pepper-ultralight-soft-bait-przyneta-fishchaser.jpg   45,28 KB   26 Ilość pobrań



#902 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 21 maj 2022 - 09:24

Mega...
  • nowwwak lubi to

#903 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2652 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 21 maj 2022 - 09:49

Czerwonopłetwe zawładnęły moim sercem, ale i inne gatunki łowione w ostatnim czasie na widelnice, bardzo mnie cieszą :)

 

 

Paweł , te inne gatunki to potrafią zaskoczyć  .

Podczas łowienia wzdręg miałem ostatnio przełów sumka i to w pełni wymiarowego  :o  , oj była jazda bez trzymanki  :D .

Bohaterem i sprawcą zamieszania była  oczywiście , widelnica Twojej produkcji !!!


  • nowwwak lubi to

#904 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 21 maj 2022 - 13:17

Paweł , te inne gatunki to potrafią zaskoczyć  .

Podczas łowienia wzdręg miałem ostatnio przełów sumka i to w pełni wymiarowego  :o  , oj była jazda bez trzymanki  :D .

Bohaterem i sprawcą zamieszania była  oczywiście , widelnica Twojej produkcji !!!

 

Tego jeszcze nie było :) musiał być ogień


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#905 OFFLINE   Kaszub Bait

Kaszub Bait

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1036 postów
  • LokalizacjaBytów
  • Imię:Radek

Napisano 21 maj 2022 - 13:35

naucz mnie jak takie ryby łowić :D


  • nowwwak lubi to

#906 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 22 maj 2022 - 19:17

naucz mnie jak takie ryby łowić :D

 

Takie czasy, że trzeba łowić to co się ma w łowisku:) Ja widzę jakie Ty ryby łowisz i był czas, że trochę Ci Twoich oksów zazdrościłem :) 



#907 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 498 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 19 czerwiec 2022 - 17:34

Dziś udało się skusić dwie ładne wzdręgi na Nanomaster Pintail perłowy z czerwonym okiem. Gumkę dostałem kiedyś gratis do jednego z zamówień 😉 Nie chciały jętki, nie chciały widelnicy ani Mikromastera.

Załączone pliki



#908 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 20 czerwiec 2022 - 15:38

Dziś udało się skusić dwie ładne wzdręgi na Nanomaster Pintail perłowy z czerwonym okiem. Gumkę dostałem kiedyś gratis do jednego z zamówień Nie chciały jętki, nie chciały widelnicy ani Mikromastera.

nano pintail jest bardzo skuteczny jak się obżerają wylęgiem. Piękne rybki!



#909 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 13 lipiec 2022 - 13:22

FISHCHASER SYSTEM
 
Mamy to :) - pierwsze elementy, systemu przynęt opartego na twardszym "gumowym" korpusie. Wirujące ogonki dla tych, którzy sami lubią decydować o wadze, pracy lub kolorze przynęty. Mini korpusiki mają po 2cm długości. Przynęta oprócz okoni łowiła na testach szczupaczki i klenie, ale myślę że kwestią czasu są brania innych gatunków. Na tę czwilę 4 rodzaje korpusów i 4 rodzaje paletek. Z czasem dojdą inne ciekawe elementy ;)
 
Załączony plik  fishchaser system wirujacy ogonek.jpg   107,61 KB   12 Ilość pobrań Załączony plik  fishchaser system wirujacy ogonek silver jeden.jpg   119,53 KB   12 Ilość pobrań
 
Załączony plik  fishchaser system wirujacy ogonek silverfish korpus.jpg   122,51 KB   14 Ilość pobrań Załączony plik  okon f system.jpg   89,71 KB   17 Ilość pobrań
 
Załączony plik  fishchaser system wirujacy ogonek gold jeden.jpg   124,45 KB   17 Ilość pobrań Załączony plik  fishchaser system wirujacy ogonek violet and pepper korpus.jpg   109,66 KB   16 Ilość pobrań
 
 
 
 

Załączone pliki



#910 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 11 sierpień 2022 - 08:18

FISHCHASER SYSTEM

Dzięki Paweł system działa .Bardzo fajna mocna guma.

Przyznam że trochę zapomniałem .Byliśmy na wodzie praktycznie od rana .

Trochę klepały okonie , później plaża ... jakiś obiad w marynie i dalej.

Mimo zapisów , widzimy że ryby są nie biorą .

Poszły w użycie nawet wirówki :)  i co dziesiąte przeprowadzenie coś usiadło .

Grzebiąc w torbie natrafiłem na systemik od Ciebie i się zaczęło ,  wiem ze to brzmi jak brzmi 

ale chyba było potrzeba im coś innego , albo przyszła ta pora kto wie ;)

co by tam nie mówił i myślał to nałowiłem się pięknych okoni

Załączony plik  af17d73b-a0d9-4505-93e7-a32fd952b70d.JPG   62,4 KB   21 Ilość pobrań


  • nowwwak, guciolucky, Pisarz.......ewski Piotr i 2 innych osób lubią to

#911 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 11 sierpień 2022 - 11:52

Pięknie Jacku, to ryby właśnie, tu czasem, z pozoru, nieistotny detal może zrobić róznicę. Cieszę sie bardzo, bo sam tez mam fajne wyniki na to "ustrojstwo", gratulacje!


  • Franc i cobrax lubią to

#912 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 18 wrzesień 2022 - 19:00

Czas oksów - odpaliły. Jeszcze nie na całego, ale zarówno na zbiornikach, jak i w Wiśle udało się połowić fajnych garbusków. Najlepiej sprawdzały się minimastery2 i trickmastery. Te ostatnie doczekały się kilku fajnych serii limitowanych, pasiaczkom sie podobają :)

 

Załączony plik  PhotoRoom_20220917_102816.jpg   45,01 KB   28 Ilość pobrań  Załączony plik  IMG_5182.jpg   76,29 KB   28 Ilość pobrań  Załączony plik  IMG_1627.jpg   84,18 KB   29 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_5154.jpg   91,15 KB   23 Ilość pobrań  Załączony plik  IMG_5151.jpg   50,88 KB   23 Ilość pobrań  Załączony plik  IMG_5164.jpg   55,1 KB   20 Ilość pobrań

 


Użytkownik nowwwak edytował ten post 18 wrzesień 2022 - 19:02


#913 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 17 grudzień 2022 - 19:57

Trickmastery zrobiły bardzo dobre wyniki na przedzimiu. Było sporo ładnych okoni, przyłowy mniejszych sandaczy, koledzy łowili pieknie klenie. Pojawiają się od czasu do czasu serie limitowanych kolorków. Jeśli się sprawdzają, trafiają w ograniczonej ilości do sprzedaży. Jest bardzo dobry odzew. Juz tylko czekam aż mi zbiorniki odmarzną :)

 

Załączony plik  PhotoRoom_20221113_132152.jpg   66,71 KB   22 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_5477.jpg   58,95 KB   23 Ilość pobrań 

 

Załączony plik  PhotoRoom_20221106_194658.png   695,96 KB   24 Ilość pobrań Załączony plik  PhotoRoom_20221023_125208.jpg   59,85 KB   24 Ilość pobrań

 

Załączony plik  fishchaser trickmaster limited (2).jpg   106,14 KB   24 Ilość pobrań Załączony plik  fishchaser trickmaster limited (1).jpg   105,3 KB   24 Ilość pobrań

 

 



#914 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 04 luty 2023 - 19:02

Sporo nowych kolorków i pomysłów. Powstają seryjki limitowane. Trochę brak czasu na ryby, ale czasem gdzieś się wyskoczy...

 

Załączony plik  fishchaser micromaster uv candy.jpg   121,43 KB   24 Ilość pobrań  Załączony plik  fishchaser micromaster crystal amber.jpg   99,22 KB   25 Ilość pobrań  

 

Załączony plik  fishchaser micromaster cameleon limited.jpg   95,16 KB   27 Ilość pobrań  Załączony plik  fishchaser trickmaster cameleon violet 2.jpg   111,25 KB   27 Ilość pobrań

 

Załączony plik  fishchaser trickmaster bubble gum.jpg   93,39 KB   27 Ilość pobrań  Załączony plik  fishchaser trickmaster crystal amber.jpg   124,3 KB   27 Ilość pobrań



#915 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 04 luty 2023 - 19:18

Dojrzałem miejsce w moich pudełkach ... dużo wolnego miejsca . :)

Paweł guma się nie zmieniła ? o twardość mi chodzi .



#916 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 08 luty 2023 - 16:09

Dojrzałem miejsce w moich pudełkach ... dużo wolnego miejsca . :)

Paweł guma się nie zmieniła ? o twardość mi chodzi .

 

Cały czas ten sam materiał, ta sama miękkość


  • Franc lubi to

#917 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 776 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 marzec 2023 - 11:50

Jest opcja zrobienia koloru Junebug przy Minimasterze 3 ?

Swoją drogą - zamawiałem z allegro, bezpośrednio z Twojej strony a tu proszę - nie wiedziałem, że na jerku też jesteś :)

Super robotę robią Minimasterki :)

Pozdrawiam

Łukasz


  • nowwwak lubi to

#918 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 18 marzec 2023 - 16:19

Jest opcja zrobienia koloru Junebug przy Minimasterze 3 ?

Swoją drogą - zamawiałem z allegro, bezpośrednio z Twojej strony a tu proszę - nie wiedziałem, że na jerku też jesteś :)

Super robotę robią Minimasterki :)

Pozdrawiam

Łukasz

W tym kolorze bedzie chyba cała oferta, bo jest bardzo skuteczny.


  • scOOtt lubi to

#919 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 09 kwiecień 2023 - 16:31

Sezon UL zacząłem w tym roku już w lutym. Na początku były płocie, ale momentalnie dołączyły do nich wzdręgi.

 

Załączony plik  IMG_5812.jpg   77,95 KB   20 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_5843.jpg   129,7 KB   20 Ilość pobrań

 

Na tę chwile jest jeszcze dużo szukania, ale wyniki sa obiecujace :)

 

Załączony plik  IMG_5904.jpg   81,96 KB   22 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_5896.jpg   95,37 KB   24 Ilość pobrań

 

Najlepsze wyniki dawały ciemne widelnice, ale bywały dni ze drago wormy w kolorze bubblegum i chilli & pepper, były bezkonkurencyjne.

 

Załączony plik  drago worm ultralight soft bait przyneta fishchaser.jpg   71,72 KB   26 Ilość pobrań Załączony plik  wzdrega fishchaser soft lures.jpg   57,42 KB   29 Ilość pobrań

 

Załączony plik  wzdrega fishchaser soft baits.jpg   51,15 KB   28 Ilość pobrań Załączony plik  wzdrega fishchaser lures.jpg   29,55 KB   28 Ilość pobrań



#920 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 15 czerwiec 2023 - 14:00

Dużo zdrówka , zdrówka i jeszcze raz zdrówka :)


  • nowwwak i guciolucky lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych