Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

@TERMOS - PRZYNĘTY PODLODOWE I NIE TYLKO...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
551 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 11 listopad 2013 - 21:02

Pawel i to wlasnie jest pretekst (wyjazdu na ryby)zeby sie w tym roku byc moze poprawic i zgrac cos bardziej finezyjnego .

Film byl krecony bez przygotowania .Ja sam mam dozo do zyczenia jezeli chodzi o szczegoly .Wiec nie pozostaje nic jak i w styczniu jak sie uda polowic na fiordzie .



#42 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 09 grudzień 2013 - 20:29

zima mizernie coś nadchodzi na Warmii 

a plan mam taki żeby z grubej rury uderzyć przynętami Rafała , mormyszki mikro blaszki  pójdą w odstawkę , zamierzam siekać głębsze partie wody .

Asekuracyjnie kupiłem już kombinezon Fladena  :D byle tylko jeziora ściął mróz. ;)

 

Daj znać Rafale jak już padną pierwsze garby u Ciebie , mile widziany opis techniki :)

 

pozdrawiam i połamania kija .


Użytkownik j-23 edytował ten post 09 grudzień 2013 - 20:41


#43 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 09 grudzień 2013 - 21:00

Czolem Wojtku .

Na polnocy bylo -38 wiec powoli i tu w okolicach stolicy zmrozi .Stabilnie ale na minusie idzie do dolu .

Juz zcielo niktore bajora ale z tego co wiem tylko tubylcy w okolicach Oslo smigaja po lodzie .Mialem tez raport od znajomego z polnocy i przyznam ze mnie troche rozbawil .Zamiast okoni trafil na sieje co wczesniej mu sie nie zdarzalo .Braly jak na sieje przystalo w pol wody .

Coraz czesciej mi sie marzy ,ostatnie trafione mialem lat temu dwadziescia .

Zerkam na tabele zawodow i chyba ten rok cos zalicze ,zobaczymy jak czas pozwoli .

Zaniedbalem troche watek ,mysle jednak ze jak sie ruszy postaram sie czesciej cos napisac .

 

Z watku poprzedniego cdn czyli lyzka -przyneta idealna na zime -

http://predatorfiske...11/02/tips.html

 

pozdrTermos 



#44 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 09 grudzień 2013 - 22:18

Czy wybor odpowiedniej balszki ma wlasciwie znaczenie -

 

Oczywiscie ze tak -

 

---Jak jest gleboka potzrbna jest ciezka blaszka 

 

---jak jest plyko i dozo ryb tez potzrebna jest ciezka blaszka 

 

---jak jest dozo ryb potrzebna jest szybka blaszka 

 

---na bezrybiu blszka ma ledwo sie kolysac 

 

---przy mocnym podciaganiu potzrbna jest balszka z minimalna praca 

 

---lekkie podciaganie i oczywiscie przynenta podlodowa o wlasnej nadanej przez tworce pracy bedzie najlepsza 

 

---jak nic nie dziala -nie zapomnij o termosie i gracej (kawie-herbacie) usiadz spokojnie na wiaderku,oddychaj gleboko ,skup sie i pomysl co dzis na nie dziala .

 

---Idz do domu po ostania lyzke .

 

 

pozdr Termos 



#45 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 11 grudzień 2013 - 05:51

He he jak jest tak jak piszesz to w domu będę jadł plastikowymi sztućcami .

Ale coś w tym jest widocznie , sprawdzę i przerobię parę sztuk łyżek i łyżeczek.

Doradź jakie buty sa dobre na lód przy mrozie powyżej -15 stopni , najszybciej zaczynam przemarzać od stóp  :(


Użytkownik j-23 edytował ten post 11 grudzień 2013 - 15:53


#46 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 11 grudzień 2013 - 20:51

Wybierz dwie z ostrym szczytem i z plaskim na poczatek .Obetnij je  okolo 3-4 cm tak aby uzyskac poczatkowy ksztalt .Pilniki w ruch i do dziela .Czekam pan na relacje .

Co dobutow temat byl przewracany kilka razy .

Osobiscie mam juz lat kilka 

http://stockholmsfis...a-leather-boot/

z filcowa (owijka )skarpeta w srodku ,.Rok w rok impregnuje je przed sezonem  ,skora potrafi zamokac a po impregnacji trzyma sie jakis czas .

Ten model jak najbarzdiej polecam .

Najbardziej popolarne na polnocy sa buty przy czym jest kilku producetow .Kazdy zapewnia ze -40 powiedzmy ze jest w nich cieplo .Mam kilku znajomych ktorzy je nosza sa lekkie -pianka ,wygodne na nodze i jak koledzy twierdza za cieple .

 

http://www.sportfisk...stovlar-13.html

pozdr-Termos 



#47 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 12 grudzień 2013 - 06:07

Wybierz dwie z ostrym szczytem i z plaskim na poczatek .Obetnij je  okolo 3-4 cm tak aby uzyskac poczatkowy ksztalt .Pilniki w ruch i do dziela .Czekam pan na relacje .

 

pozdr-Termos 

 he he tylko nie pan  ;)

jak tak popatrzyłem na łyżeczki to po obcince nie będą one zbyt dużo ważyć .

Muszę poszukać grubszego kalibru np do nalewania zupy  :D

A te od herbaty cą cienkie ,więc mozna je podginać  :)



#48 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 27 grudzień 2013 - 18:59

Klasycznie i z wdziekiem za wschodnia granica nikt chyba nie przegoni naszych sasiadow w iloscich i roznorodnosci ksztaltow i modeli .

Ile serca i pracy w metalu zatopic trzeba  .Tak mi sie jakos Pawel Kasprowicz i jego primanki w tym filmie ukazuja zza progu .

http://www.youtube.c...h?v=JvPFQprURsg

 

pozdrTermos 


  • joker lubi to

#49 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 04 styczeń 2014 - 16:09

Czas oczekiwania na zime spedzam na szlifowaniu niowych modeli .Zastanawialo mnie ostanio jak to jest z tym okoniem pod lodem jak gryzie i dlaczego nils masters wprowadzil nowe modele z kotwica na przodzie balansa  .Kamery podwodnej nie mam wiec zaczalem grzebac po necie .Okazuje sie ze okonie w wiekszosci przypadkow chwytaja ofiare za glowe a nie od ogona .(film trzeci o gory )Nie jest to kawalek dlogi ale wystarczajacy na to ze wszystko przemawia za przodem ofiary pasiaka .Jak sie jednak z blaszka biega po lodzie kazdy chwyta za chwosta-kotwice  i jak to pojac zimowe pasiaki.

 

http://fion.ru/video/30_12_13_01.html

 

pozdrwiam i WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2014

rafal 



#50 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 04 styczeń 2014 - 20:59

Mógłbyś Rafale podać link do tego  Nils Masters'a .

Nie musisz się tak głowić od , której strony atakuje okoń , Twoje blaszki są uzbrojone od głowizny  :D więc po kłopocie .

Duże kabany się nie cackają biorą na połyk naprawdę spore ryby .

Sam naocznie widziałem atak takiego 40+ jak udzerzył w ok 15 cm ukleję , po rybce została tylko chmura z łusek zassał jak bass .

punkt obserwacyjny miałem dobry bo stałem na moście .

Bardziej dziwi mnie fakt że na lodzie okonie łowiłem na płyciznach mniejszych jak grubość lodu , a późną jesienią jest on na głębszej wodzie .

Pewnie jakieś skorupiaki  gromadzą się na płytszych partiach wody  :huh:

Jak lód nie dopisz to trzeba będzie z łódki przetestować Twoje blaszki . 

Zapowiada się ciekawie gdy padną jakieś okonki .

 

Czas oczekiwania na zime spedzam na szlifowaniu niowych modeli .

 

pozdrwiam i WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2014

rafal 

szlifuj szlifuj ,  :D  ;) jestem ciekaw co powstanie .

Mam nadzieję że zima jednak nadejdzie .

 

za życzenia dzięki i wzajemnie .

Ze swojej strony życzę połamania kijów i porwania żyłek .



#51 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 04 styczeń 2014 - 21:18

Ja już kupiłem nowy świder do lodu, blaszki do kolegi @TERMOS dojechały i zapakowane czekają w pudełkach a zimy jakoś nie widać :(



#52 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 04 styczeń 2014 - 21:23

na świderek się czaję Mora Expert Pro  a jak zima nie nadejdzie to kase się przeznaczy na coś potrzebnego wedkarsko .

Kombinezon Fladena wisi i czeka smutny na wyprawę , zakup z kombinezonu w 120% trafiony przydał się już na jesiennych wyprawach z łódki , gdy wiało i padało .

 

A blaszki Rafała raz dziennie przekładam żeby nie doznały odleżyn i odparzeń .


Użytkownik j-23 edytował ten post 04 styczeń 2014 - 21:31


#53 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 04 styczeń 2014 - 22:41

Nils ostatnio promuje dwa nie wiem czy nowe ale dosyc swiez modle .Ten wspmniany i na zyczenie .

http://www.utemera.s...er_1llzr6f.html

oraz 

http://www.utemera.s...ter_luhf0h.html

 

Finskie cacka przerabialem jakis czas temu i przyznam ze maja wielki asortment jezeli chodzi o rekodzielo .Robia nie dosc ze lade blaszki to kazdy rodowity dlobie cos sam .

 

Wojt -ciesze sie ze sie podobaja ,polamania zycze .

 

Bardziej dziwi mnie fakt że na lodzie okonie łowiłem na płyciznach mniejszych jak grubość lodu , a późną jesienią jest on na głębszej wodzie .

 

Temat przerabialem kilka razy.Okonie zima jak by sie niczego nie baly .Podobnie jak Ty lowilem z powodzeniem na kilku dziesiciu cm . i walily jak opetane .Na bbajorku mam przesmyk pomiedzy wyspami jest tam moze 30-40 cm a okonia na gesto .Pika -swider nic ich nie rusza ale fakt jak sie za dozo biega to sie plosza .

 

Wybacz ze zbije Cie z tropu ale wiem ze cenisz sobie ...

http://www.youtube.c...h?v=SlVFqpncDT0

-----------------------------------------------------------

Minuta 3.30 

http://www.youtube.c...h?v=Uypm4Ju9AcU

pozdrTermos 

ps. blaszki pan nie przekladaj -niebawem zima polowic trzeba ;-))



#54 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 05 styczeń 2014 - 07:32

Nils ostatnio promuje dwa nie wiem czy nowe ale dosyc swiez modle .Ten wspmniany i na zyczenie .

http://www.utemera.s...er_1llzr6f.html

oraz 

http://www.utemera.s...ter_luhf0h.html

 

Finskie cacka przerabialem jakis czas temu i przyznam ze maja wielki asortment jezeli chodzi o rekodzielo .Robia nie dosc ze lade blaszki to kazdy rodowity dlobie cos sam .

 

 

 

Wybacz ze zbije Cie z tropu ale wiem ze cenisz sobie ...

http://www.youtube.c...h?v=SlVFqpncDT0

-----------------------------------------------------------

 

 

Minuta 3.30 

http://www.youtube.c...h?v=Uypm4Ju9AcU

pozdrTermos 

ps. blaszki pan nie przekladaj -niebawem zima polowic trzeba ;-))

Zapodaj linki jak możesz do fińskiego rękodzieła  :D

Ciekawe filetowanie okoni , jeszcze takiego nie widziałem , u nas króluje tarka do ziemniaków lub kapsel od piwa. :D

rozumiem że na obydwu filmikach jest mój przyszły swiderek mora of Sweden .

O blaszki się nie przejmuj , one mają lepszą opieke u mnie jak Nikoś Dyzma w klinice rządowej   ;)


Użytkownik j-23 edytował ten post 05 styczeń 2014 - 07:38


#55 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 08 styczeń 2014 - 22:15

Link na zyczenie 

http://www.halilures...kit&show=Pilkit

ps. swider-patrz --- rantanen -rapala

Nie bywale jak jak rosjanie i finowie wzajemnie sie uzopelniaja w wedkarstwie podlodowym .

Nie do konca maly rzemieslnik ale sliczne robi blaszki .Mma przyjemnosc przedstawic Tony  ---HALI ---kk .

 

Tak mnie jakos  ostatnio nawiedza pytanie .

 

Codowna przynenta na lod .Tajna bron i cos lepszego od wszytskich .

W zasadzie wszystkie sa do siebie podobne -gora -dol -mniej na boki czy wiecej odchodza .

Jak sie taka przynente zdabedzie ,wszystkie ryby same wyskakuja z wody .

Ile w tym prawdy .I czy codo takie istenieje .

   Jako posiadacz kilku takich cacek oraz konstroktor wlasnych mam ta przyjemnosc porownywac oraz segregowac te super dobre i nalepsze .

Na dzien dzisiejszy nie znalazlem super przynenty na lod i nie da sie jednoznacznie stwierdzic ze wlasnie ten to ten jedyny i najlowniejszy .

Kazdy model jest dobry .Nie mozna wiec powiedziec ze ma sie wlasnie tego jedynego ktorego zdobyc sie nie da dlatego to ja lowie wiecej niz inni .Jest dozo swietnych blystek ktore kazdy moze sobie kupic ,wystarczy sie tylko dobrze rozejrzec .

pozdrTermos 



#56 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:21

Na pewno nie ma przynęty łowiącej zawsze i wszędzie, ale skonstruowałem wabiki skuteczniejsze od wszystkich błystek, balansówek itp.. które miałem okazję testować. Porównanie skuteczności mojej przynęt vs pozostałych jest miażdżące, testowane na wielu zbiornikach i za każdym razem z przewagą dla patentu "X". ;) Pierwotnie był to bardzo mocno przebudowany drop shot, by po kilku latach(w ostatecznej formie) stać się czymś zupełnie nowym i niespotykanym do tej pory. Można tym również spinningować i to z piekielną skutecznością. Zakładam to na wędkę tylko wtedy, gdy nie ma obok żadnych kolegów, kibiców.. Pewnych rzeczy nie warto ludziom pokazywać.

 

Twoje słowa: "Tajna bron i cos lepszego od wszytskich ."

Niech tajne pozostanie tajnym. ;)


Użytkownik Iras1975 edytował ten post 08 styczeń 2014 - 23:22


#57 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 09 styczeń 2014 - 06:02

Link na zyczenie 

http://www.halilures...kit&show=Pilkit

ps. swider-patrz --- rantanen -rapala

Nie bywale jak jak rosjanie i finowie wzajemnie sie uzopelniaja w wedkarstwie podlodowym .

Nie do konca maly rzemieslnik ale sliczne robi blaszki .Mma przyjemnosc przedstawic Tony  ---HALI ---kk .

 

Tak mnie jakos  ostatnio nawiedza pytanie .

 

Codowna przynenta na lod .Tajna bron i cos lepszego od wszytskich .

W zasadzie wszystkie sa do siebie podobne -gora -dol -mniej na boki czy wiecej odchodza .

Jak sie taka przynente zdabedzie ,wszystkie ryby same wyskakuja z wody .

Ile w tym prawdy .I czy codo takie istenieje .

   Jako posiadacz kilku takich cacek oraz konstroktor wlasnych mam ta przyjemnosc porownywac oraz segregowac te super dobre i nalepsze .

Na dzien dzisiejszy nie znalazlem super przynenty na lod i nie da sie jednoznacznie stwierdzic ze wlasnie ten to ten jedyny i najlowniejszy .

Kazdy model jest dobry .Nie mozna wiec powiedziec ze ma sie wlasnie tego jedynego ktorego zdobyc sie nie da dlatego to ja lowie wiecej niz inni .Jest dozo swietnych blystek ktore kazdy moze sobie kupic ,wystarczy sie tylko dobrze rozejrzec .

pozdrTermos 

Ten model świdra jest nie do kupienia w Polszy ? więc poprzestanę na Morze Ice pro expert 130 mm ,

A rosjanie z finami raczej się nie uzupełniają lecz konkurują ,'Fin raczej nie darzy rosjan sentymetem za epizody z II wojny światowej .

Poczytaj o fińskich kukułkach .

 

Na pewno nie ma przynęty łowiącej zawsze i wszędzie, ale skonstruowałem wabiki skuteczniejsze od wszystkich błystek, balansówek itp.. które miałem okazję testować. Porównanie skuteczności mojej przynęt vs pozostałych jest miażdżące, testowane na wielu zbiornikach i za każdym razem z przewagą dla patentu "X".  ;) Pierwotnie był to bardzo mocno przebudowany drop shot, by po kilku latach(w ostatecznej formie) stać się czymś zupełnie nowym i niespotykanym do tej pory. Można tym również spinningować i to z piekielną skutecznością. Zakładam to na wędkę tylko wtedy, gdy nie ma obok żadnych kolegów, kibiców.. Pewnych rzeczy nie warto ludziom pokazywać.

 

Twoje słowa: "Tajna bron i cos lepszego od wszytskich ."

Niech tajne pozostanie tajnym.  ;)

Fajnie że zawitałeś do tego wątku Irku :)

Może to cos wniesie do przyszłych konstrukcji .

Ja czekam na lód .

Dam na mszę św w tej intencji !!!



#58 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 13 styczeń 2014 - 20:44

Iras1975 

Mysle ze kazdy ma w arsenale taka pere i niekomu jej nie pokazuje .

Gdzdzies na dalekim polodniu mam znajomego ktory wytwarza kilka blaszek no moze kilkadziesiat w sezonie .Po czym zima lowi na swoje cacka .Lowiac w (stadzie ) zawsze ciaga najwiesze okonie .Tajemnice balszek znam ale nie o tym chcialem pisac a mianowicie pan ten lowi na lodzie rowniez klijentow .Wielu podchodzi pyta ,podpatruje ,szczesciarze kopuja cacka za groba monete .Pikne i lsniace balszki ,wypolerowane jak jedna ,lowne bardzo .Kilka lat temu ow znajomy trafil na grope turystow ktorzy wlasnie przechadzali sie w poszukiwaniu okonia w zbiorniku .

Kiedy po dlogiej wedrowce wreszcie spotkali owego kolege postanowili sie dosiasc niedaleko tak zeby miec wzglada na to dalaczego tak sobie siedzi w tym swoim kwadracie .Po czym raz po raz znajomy wyciagal mniejsze czy wieksze ryby .Nie wytrzymujac cisnienia podeszli bliazej .Pytaja co za codowna przyneta wisi na koncu zylki ,kolega nie wiele myslac wyciagnal rybke z wody i pokazuje .Oooo rozlegly sie glosy i nie trwalo to dlogo jak owi szczesliwcy wyplaciwszy 150zl za 3 sztuki po czym zaczeli wiercic Rotforda .Ser sie powiekszal a efetow nie bylo .Postanowili poraz kolejny poprosic o rade oraz koleny zestaw -podobno skuteczniejszy .Tak to wyplaciwszy kolejne 150-dziesiat powedrowali krecic szwajcara .Ser sie powiekszal a dzior do okola przybywalo .Po niedlogim czasie przywedrowali ponownie -panie my bysmy jeszcze cos moze innego .Na to zanjomy -panowie ale przeciez kupiliscie juz dublety tych samych modeli nie sprzedam wam wiecej nie bede naciagal lowie na to co wy .

Do dzisiejszego dnia odwiedzam pana zerkajac na kunszt i klase oraz wdziek z jakim dopracowuje swoje sliczne SZAPRACZKI .

Najladniejsze staram sie podebrac zmydlajac oczy debowa z wlasnego wiaderka .

Te tajne tez .

 

J23 -prosze o opinie noewgo swiderka jestem ciekaw jak tnie .

Rosjanie ,finowie maja delikatnie do siebie podobne wzornictwo .Robia dozo wlasnych przynent dosyc orginalnych .Nie tylko o podlodowych mowa .Ze wzgledu na bliskosc pewne szczegoly wedkarski przenikaja i wzjemnie sie uzupelniaja .To ze sie lubia to wiadome i dlaczego .

To moze cos zza wschodniej grancy tym razem .Czyzbym byl na tropie TAJNEJ   ;)

http://abyrvalg.info/?cat=16

 

Pozdrawim Termos 



#59 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 13 styczeń 2014 - 21:14

Rafał płakać mi się zachciewa , świder tnie wirtualnie bo zima nie nadchodzi ot na Warmii dziś dopiero był pierwszy dzień z minusową temperaturą od poczatku roku. Olsztyn dziś  był zagłębiem zimna bo uważaj nie spadnij z krzesła było aż -5 stopni , naród mieknie nie ma co ;)

Rok temu było -20 .

 

pozdrawiam Wojtek.


Użytkownik j-23 edytował ten post 14 styczeń 2014 - 05:15


#60 OFFLINE   dawidaol

dawidaol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • LokalizacjaLidzbark Warmiński
  • Imię:Dawid

Napisano 14 styczeń 2014 - 19:35

Rok temu na Warmii można było łowić z lodu z początkiem grudnia... Oj ciężkie czasy teraz mamy, bardzo ciężkie :( 

Oby zmroziło tafle jak najszybciej. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych