Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakie plany na dluzszy weekend?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 07 listopad 2005 - 17:23

Jak w temacie.
Postanowilem odwiedzic GPRP, czyli polowic na Narwi u ujscia Biebrzy i nizej. Chce wreszcie nie tylko slownie wesprzec alternatywna do pzw forme gospodarowania akwenem. Poza tym tyle zlego wypisano o GPRP w sieci, ze postanowilem na wlasnej skórze sie przekonac, jak tam gospodarze wode wyje...ja.

#2 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 07 listopad 2005 - 17:43

Ja postanowiłem złowić tego 50cm okonia, łowisko jest, ryby są, tylko żeby chciał sie złapać, zdjecie i do wody.

#3 OFFLINE   Tramal

Tramal

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 07 listopad 2005 - 20:49

11-ego z samgo rana będę łowił na hektarowym stawku. Mam zamiar uczyć się jerkowania oraz wypróbować kilka przynęt domowej roboty. Moim celem będzie metrówka z którą kiedyś stoczłem przegraną walkę(pękło wszystko: Kołowrotek,szczytówka i żyłka...). Szczupaków nie ma tam wielu za to sa naprawde duże jak na taką kałużę...

Pozdrawiam

#4 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 listopad 2005 - 21:18

Witam,
W piątek kilka testów technicznych nad wodą, ze zdjęciami i może rybami.
W sobotę opracowanie kolejnego artykułu :D
W niedzielę błogie lenistwo. Generalnie nie planuję za dużo bo czekam na sprzęt ... ale jak już dojdzie to z pewnością wyskoczę jeszcze w poszukiwaniu szczupaków.

pozdrawiam
Remek

  • AdrZak lubi to

#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 07 listopad 2005 - 21:55

Pomorze Zachodnie postanowiło zjednoczyć swe sił w wlace z potężnymi szczupakami (któe gdzieś tam pewnie są). Powiem krótko: Świnoujście (Komancz + Jakubek) + Szczecin (mifek). Dwie dobeńki razem... Oj będzie się działo... Jeszcze nie wiem co :mellow: ale ubaw na pewno będzie :mellow:

A gdyby coś się nam niechcacy do zestawu przyczepiło to damy znać...

#6 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 listopad 2005 - 22:37

Ja GPRP tez...
Gumo

#7 OFFLINE   TaZz

TaZz

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg

Napisano 07 listopad 2005 - 22:50

Ja postanawiam wybrać sie na przystań rybacką w kołobrzegu na stwora który siedział mi na kotwicy przez ok 30 sekund ok 3 do 5-6 kg żyłka kręciła ósemki na lustrze wody . Odjazd ryby przy holu na 5m i z powrotem, hamulec zgrzyta, żyłka się wysnuwa z kołowrotka i ryby nie ma na kotwicy myśle że to mógł by byc łosoś tak podejrzewali starsi rangą (wiekiem) wędkarze i postanowiłem bestię wyholować w długi weekend z obowiązującą zasadą no kill.



Pozdrawiam TaZz

#8 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 08 listopad 2005 - 07:46

Ja się wybieram w strony Mifka, co by Mu trochę ryb popsuć :lol: - kanał Dolna Odra. Dość już mam uganiania się po Odrze w okolicach Zielonej Góry za sandaczami, których tu nie ma :( . A tam jest spora szansa na złowienie bardzo fajnej rybki- bass słonecznego :huh: . I tu wyjaśnia się pojęcie słowa popsuć, gdyż tego gatunku z wiadomych względów nie można wypuszczać z powrotem do wody (a rybka jest smaczna). Szkoda jedynie, że okazy powyżej 15 cm należą do rzadkości :wacko: . Ale zdjątko rybki prześlicznej urody (jeśli złowię takową) zamieszczę na stronie do pocmokania <_< .

#9 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 08 listopad 2005 - 08:02

Smaczek Czy powinienem ostrzec miasto GRYFINO przed najazdem RYSIA <_< ??????

A tak na poważnie : gdybyś dał znac kiedy tam będziesz to może by mi się udało jakoś do Ciebie podjechać i poprzeszkadzać :mellow:

#10 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 08 listopad 2005 - 08:20

Mifku, dałem du.. na całej lini, ale człek uczy się na błędach i nexte mal dam znać na bank (a z pewnością nie są to ostatnie wędkarskie odwiedziny województwa zachodniopomorskiego). Może następnym razem jak będę w okolicy sklecimy jakowyś wypad na odrzańskie wody (moje ukochane). Myślę, że w Twoich okolicach jest więcej rybek w Odrze niż w moich.
PS. Rychoa nie zabieram, bo niechybnie mogło by to zagrozić bezpieczeństwu energetycznemu kraju (wiadomo, skłonności Rycha i bliskość elektrowni Dolna Odra- wystarczy trochę pokojarzyć) :mellow: .

#11 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 08 listopad 2005 - 08:42

oki trudno.. nastepnym razem jakby co to wiesz... ja mam biuro 35 km od gryfina wiec zawsze mozna zaplanowac jakis wyjazd służbowy w rejony Dolnej Odry :mellow:

#12 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 08 listopad 2005 - 10:20

Jak to Mifek zapowiedział..... 11-12 listopada bedzie gościć w Świnoujściu. Jak to wędkarstwie z rybami bywa, nie gwarantuje metrowego szczupaka... ale ciut mniejszego powinien wyciągnąć. Jak nie to znam rybaków w Karsiborze, którzy coś zaradzą. Ostatnio wedzonego wegorza i filety sandacza, złapalem i zawiozłem do Golubia. Od pewnego czasu jestem zwolennikiem konsumpcji ryby. Zalecenie lekarskie na moj zchorowany żołądek :D

#13 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 listopad 2005 - 11:09

Ja niestety nie wybieram się nigdzie, no może uda mi się wyskoczyć na wiślane sandacze...

@Kuba, @Gumo,
dajcie koniecznie znać co tam słychać na górnej Narwi.

Wszystkim życze powodzenia na rybkach. :D

#14 OFFLINE   EsoxRules

EsoxRules

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaBełchatów

Napisano 08 listopad 2005 - 11:25

Po sromotnej porażce sobotniej na Zalewie Sulejowskim, gdzie mimo dobrej mapy, echa, silnika, setki przynęt i doświadczonych kompanów nie połowilismy rybek, na piątek planuję dopołudniowy wypad nad jakąś mniejszą pobliską wodę. Może stary poczciwy Słok okaże się łaskawszy...

#15 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 08 listopad 2005 - 17:14

W obliczu wizyty z Polski - reprezentacja kraju w pilce noznej mezczyzn w kategorii seniorow, udam sie na stadion poogladac ich w sprawdzianie z Ekwadorem.

Wedkarsko za wiele sie dziac nie bedzie. :(
Moze uda mi sie w koncu z bliska obejrzec lodzie trollingowe z zaloga w porcie. Dotychczas trafiam albo na jednostki wychodzace w morze i ogladam je z odleglosci 200 metrow, albo puste lodzie stojace przy nadbrzezu...
Plazujacych glizdziarzy omijam szerokim lukiem, nie interesuja mnie takie zabawy. B)

Guzu

#16 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 listopad 2005 - 17:28

@Guzu,

nie badz rura i nie pekaj, zadzialaj cos z lowieniem typu surf! Jesli szukasz srodziemnomorskich klimatow to mi sie wydaje ze to jest to - cieply wieczor na plazy, buteleczka wina, glizdy sie mocza - maniana B)
No moze jeszcze polowanie z kusza, to chyba najbardziej mi sie kojarzy z morzem środziemnym - i trzeba przyznac ze kusznicy dobre efekty maja

pozdrawiam

#17 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 08 listopad 2005 - 17:38

Friko

Blagam:
cieply wieczor na plazy, buteleczka wina, glizdy sie mocza.

To jest klimat imprezowy (oczywiscie bez moczenia glizdy :mellow: .

Ryby to aktywna zabawa, juz nawet ten Twoj trolling miniguma bylby lepszy niz surfglizdziarstwo.

A co do nurkowania z kusza. Nie mialem okazji.
Preferuje na kill.
Wiec chyba nurkowanie z kusza bez kuszy mi pozostaje. B)

Nie badz rura i nie pekaj, raczej sie nie zatykaj ;)

Prawda jest taka, ze mam zamiar zbadac temat spinigowania w morzu. Wiem ze tu czasem takie cyrki sie dzieja. Ale szczegolow na razie nie znam...na wszystko przyjdzie czas.

Guzu


#18 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 listopad 2005 - 17:48

Nie badz rura i nie pekaj, raczej sie nie zatykaj ;)


o nieznajomośc klasyki Kolegi nie posadzam, wiec nie do konca jarze co chciales wyrazic :o

swoja droga na forum przydalby sie chat, bo glupio wyglda takie stukanie a skrzynka z privami szybko sie zapelnia :D

Ale podobno chat obciaza wydajnosc strony czy jakos tak, wiec nie bedzie

pozdrawiam


#19 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 08 listopad 2005 - 17:59

Friko,

Unikajac nierzeczowych rozmow. Zamknijmy zagadnienie ;)

Konczac rurowo - klimatyczny watek: pojade, badz poplyne ze spiningiem na morze. To dam znac. Chocbym mial lowic na komputerze to za glizdowanie z plazy sie nie wezme.
Taki bede B)

Guzu

#20 OFFLINE   siudak

siudak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 08 listopad 2005 - 18:44

Cholerka a ja pewnikiem nie bede miał nawet szansy nosa wystawić z domu, a okoń gryzie :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych