Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łowy Komancza i Mifka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 14 maj 2006 - 18:29

Pierwsza , bardzo krótka wyprawa wędkarska w tym sezonie, na nasze wody - Zalew Szczeciński - udana i mam nadzieję, zapowiadajaca kolejune sukcesy.
Nie mam czasu na wedkowanie, uciekłem z domu wcześnei rano, skor świt...... z jakubkiem dotarliśmy nad wodę, w zdobycznej łodzi, sprawdzamy co żyje w wodzie. Echosonda wskazuje niezliczone ilości drobnicy.....
Jakubek na obrotówke ma metrowca, złapanego na płytkiej wodzie, na zatoce Griszy.... Ja pływam z woblerem od Jurka, w kolorze żarówki seledynowej. Pierwszy raz widzę jak metrówka pływa na ogonie !
Szkoda, że nie zabraliśmy aparatu fotograficznego.
Jak, żona i czas pozwoli, niebawem kolejna wyprawa i metrowiec ..... tym razem sesja zdjeciowa, a moze krótki film.
Pozdrawaim i dziękuję Jurkowi za wspaniałe woblery


#142 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 14 maj 2006 - 19:23

Komanczu nareszcie !!! :mellow: juz sie stesknilem za Wami , metrowkami ...niekoniecznie na moje przynety :lol: . Wazne ze canoe zwodowane i zaczete lowy . Zapowiada sie interesujaco B)

#143 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 maj 2006 - 21:15

Brawo Komancz! Piękne ryby. Tak kolego trzymaj i przynoś nam kolejne wieści. Gratulacje Komancz i Jakubek!

Pozdrawiam
Remek

#144 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 15 maj 2006 - 06:46

Ja już gratulowalem. wiec ni ebede sie powtarzał. Zastanwia mnie tylko to czy pojechaliście na miejscówke ktora kandyduje do miana mojej miejscówki - Jakubek wie dokładnie o co chodzi :mellow: <_< <_< <_<

#145 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 maj 2006 - 18:55

@Komancz,

widzę że już zaczęliście. :mellow:
Brawo i moje gratulacje.


#146 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 czerwiec 2006 - 11:11

No kurcze... Miesiąc minął od ostatniego posta w tym temacie. Czyżby to była prawda, że w tym roku tak nie gryzą? Może w kwietniu jacyś sprytni miejscowi wypróbowali granaty, miny i inne niewypały w EDIT: PEWNEJ MIEJSCOWOŚCI (masz rację mifek, po co kusić kłusoli)? Dopiszcie coś bo nie wiem czy płynąć tam... Ostatnio tylko zmarzliśmy/zmokliśmy z heniutkiem i mifkiem.

#147 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 16 czerwiec 2006 - 14:03

Lasso - Tomaszu, ryby w wodzie są na 100% Domniemuję, że po prostu szczęścia nie mieliście. Ja narzekam na brak czasu, nie mam kiedy pojechać choć na chwilę na wode. Szef i minister finansów mnie nie puszczają na ryby.

#148 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 czerwiec 2006 - 11:51

...ech a mnie żona i nawał roboty :mellow: Nic to, silnik się naprawia, jak się naprawi to pojeżdżę mam nadzieję.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych