Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Rządza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 22 luty 2018 - 15:37

Podaj jeszcze namiar GPS.
  • #Nord lubi to

#62 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Daniel

Napisano 22 luty 2018 - 16:09

Podaj jeszcze namiar GPS.


Jedź i złów.
  • wojciech1919 i TTT. lubią to

#63 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 22 luty 2018 - 17:35

Ja wiem gdzie biorą albo gdzie mogą brać namiary mi nie potrzebne. Mój wpis był sarkazmem jeśli nie poczułeś to ...
  • ASAPfishing lubi to

#64 OFFLINE   TTT.

TTT.

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 179 postów

Napisano 23 luty 2018 - 11:26

Podaj jeszcze namiar GPS.


Skoro Kolego jest taki wątek Jak Rzeka Rządza to chyba nie służy tylko temu żeby narzekać że nie ma ryb że kłusują i żalić się na wszystko do okoła.a jedno zdjęcie w wątku raz na ruski rok to raczej nic złego. Równie dobrze w każdym wątku obejmującym każdą wodę można by było nie wstawiać ani zdjęć ani postów że jakąkolwiek rybę się złapało bo przyjdą i zjedzą.
Co do Twojego sarkazm to chyba nie forum literackie.
Tym ucinam zbędna dyskusję w zarodku.
Pozdrawiam
  • Adam K., kostom63 i urasenty lubią to

#65 OFFLINE   Tomrusz

Tomrusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Tomek

Napisano 23 luty 2018 - 11:54

Rządza ma problem z okolicznymi mieszkańcami, jeszcze jak lubiłem tam wyskoczyć (dobre 5 lat temu) to trafiały mi się nawet takie powyżej 30 cm, ale jak na trzecim z kolei wyjeździe byłem o kiju, a spotkany dziadunio popatrzył na mojego plwającego woblerka i skwitował " na te cuda nie biorą tylko glizda" to odpuściłem. Może kiedyś wyginą.


  • TTT. lubi to

#66 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 23 luty 2018 - 18:03

Skoro Kolego jest taki wątek Jak Rzeka Rządza to chyba nie służy tylko temu żeby narzekać że nie ma ryb że kłusują i żalić się na wszystko do okoła.a jedno zdjęcie w wątku raz na ruski rok to raczej nic złego. Równie dobrze w każdym wątku obejmującym każdą wodę można by było nie wstawiać ani zdjęć ani postów że jakąkolwiek rybę się złapało bo przyjdą i zjedzą.
Co do Twojego sarkazm to chyba nie forum literackie.
Tym ucinam zbędna dyskusję w zarodku.
Pozdrawiam

Młody człowieku forum to nie zawody okręgowe że się wychwalisz tu nie masz wpływu jak odbiorca wykorzysta Twoje wpisy. Chcesz jeszcze raz złowić swoją 40 latem kiedy będzie w lepszej formie? Może jej już niema? Forum to też forma leczenia własnych kompleksów wędkarskich, Ty raczej nie powinieneś ich mieć. Takie wpisy nie służą wodzie szczególnie jak jest takim ciurkiem.
Jak ktoś chce pogadać niech zacznie od wpisu ile zrobił dla Rządzy.
  • mazur.t i trinited lubią to

#67 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów

Napisano 23 luty 2018 - 18:23

Cześć, kolego Framuga Twoje wpisy nie służą forum , bo nie dzielisz się wiedzą , nie służą tej rzece bo dajesz do zrozumienia , że takich ryb jest dużo więcej i jak się wie gdzie to żaden wyczyn te 40 cm natomiast kol. Tata Filipa napisał że to sporym wysiłkiem zrobił ten wynik.
  • siatkaz, urasenty i TTT. lubią to

#68 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 23 luty 2018 - 18:31

Stary ja jeszcze na żywo na Radzy 40 na oczy nie widziałem i dzięki rozgłosowi raczej nie zobaczę.

#69 OFFLINE   #Nord

#Nord

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów
  • Imię:Norbert

Napisano 23 luty 2018 - 20:42

Tata Filipa dzis wiesci w internecie szybko sie rozchodzi i docieraja nie tylko do no kilowcow, do bereciazy i elektrykow tez zwlaszcza nad Rzadza

#70 OFFLINE   marioligi

marioligi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2018 - 15:45

Tata Filipa - Gratulacje fajny pstrąg :)

Kolego Framuga - nie wiem co masz na celu czepiając się łowcy zadowolonego z sukcesu...Wpis licytacyjny pt: co zrobiłeś dla Rządzy również jest nie na miejscu - i nie wiem czemu ma służyć...

Rozumiem, że nie łowisz w wodach dla których nic albo niewiele zrobiłeś:)

Rybę wypuścił i tyle .... nie napisał nawet o odcinku na który złowił - Rządza jest dość długa - może złowił na nizinnym.

Miejscowi kłusole wiedzą lepiej niż my gdzie jak i kiedy coś upolować - tylko obecność wędkarzy i strażników może coś zmienić. 

Rządza była, jest i będzie siurkiem na którym skupia się duża presja wędkarska ( ilość wód " górskich " w okręgu jest jakby niewielka )

Nie mam i nie miałem kompleksów wędkarskich:)

nord91 - w dobie internetu i tel. komórkowych o ile nie jesteś samotny to nic w tajemnicy nie utrzymasz...

Pozdro


  • Adam K., wojciech1919, ASAPfishing i 1 inna osoba lubią to

#71 OFFLINE   fiskebo

fiskebo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 25 luty 2018 - 16:42

Łowiłem na tej rzeczce kilkukrotnie ponad 15 lat temu, trafiały się tam sporadycznie ładne rybki (pstrągi ok 40-45)była to wtedy w miare tajna miejscówka sam jestem ciekaw jak jest teraz!?



#72 OFFLINE   marioligi

marioligi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2018 - 16:53

Teraz jest podobnie. Sporadycznie jest szansa złowić coś większego - wtedy 15 lat temu składki na "górskie" opłacała niewielu - nad rzeką było bez śladów w zimie a koło kwietnia już nikogo.

Teraz jest nieco inaczej .... Chociaż jest już spokojniej boom minął.



#73 OFFLINE   TTT.

TTT.

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 179 postów

Napisano 25 luty 2018 - 18:21

Hmmm tak wracając do konwersacji, co zrobiłem dla Rzadzy? Zrobić to zrobiłem niewiele bo odwiedzam tą urokliwą rzeczkę od kilku lat.
Ale od tego czasu za każdym razem jak jestem gonię dziadów z robakami, wywalam z wody jutowe worki od których miejscami jest kolorowe dno, zdejmuję te cholerne rzutki. A robię to tylko i wyłącznie po to by Komuś było kiedyś dane zobaczyć te 40+ a daj Boże i więcej.
Osobiście to jestem mile zaskoczony od tego roku Rządzą ale tylko dlatego że zmieniłem kilka nawyków o których nie napiszę bo zaraz znów dostanę od co poniektórych reprymendę ☺️
Prawda jest prosta zarazem-chodzić, szukać poznawać i efekty wreszcie jakieś będą czasem malutkie czasem większe.pozdrawiam
  • minkof i ASAPfishing lubią to

#74 OFFLINE   MichalN

MichalN

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 luty 2018 - 09:43

Teraz jest podobnie. Sporadycznie jest szansa złowić coś większego - wtedy 15 lat temu składki na "górskie" opłacała niewielu - nad rzeką było bez śladów w zimie a koło kwietnia już nikogo.

Teraz jest nieco inaczej .... Chociaż jest już spokojniej boom minął.

Zobaczymy jak będzie, ponieważ w tym roku w składkach OM, nie ma rozróżnienia na wody nizinne i górskie.



#75 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2143 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 26 luty 2018 - 12:55

Zobaczymy jak będzie, ponieważ w tym roku w składkach OM, nie ma rozróżnienia na wody nizinne i górskie.

Poważnie w ogóle nie ma rozgraniczenia w składkach? Całość jest na "jednym" znaczku?


Użytkownik malcz edytował ten post 26 luty 2018 - 12:59


#76 OFFLINE   pawello

pawello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B.

Napisano 26 luty 2018 - 14:17

Tak




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych