Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

REGULAMIN GIEŁDY TWÓRCÓW


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18208 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2013 - 00:12

1.Z działu „Giełda Twórców” jerkbait.pl korzystać mogą Użytkownicy posiadający uprawnienia nadane przed administratora. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji uprawnień w każdym czasie, bez podania przyczyn. Od dnia wejścia w życie niniejszego regulaminu (01.02.2013r) do korzystania z Giełdy Twórców uprawnieni są Użytkownicy zarejestrowani w galerii lurebuildingowej ("Index Twórców") lub w galerii rodbuildingowej ( "Nasze Prace" ) na jerkbait.pl.

 

2. Zamieszczanie ogłoszeń na Giełdzie Twórców jest bezpłatne; dla osób zainteresowanych wyróżnieniem swojej działalności na Giełdzie Twórców istnieje możliwość wykupienia reklamy, w tym celu prosimy o kontakt z moderatorem lub administratorem.

 

3. Dopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń dotyczących jedynie przynęt lub wędek wytwarzanych osobiście przez danego Twórcę.

 

4. Zakazane jest umieszczanie ogłoszeń naruszających porządek prawny lub dobre obyczaje, w szczególności zawierających ofertę sprzedaży nielegalnych kopii materiałów podlegających ochronie prawem autorskim.

 

5. Treść ogłoszenia musi zawierać:

(i) tytuł wskazujący na treść ogłoszenia np. poprzez użycie wyrazów  SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / ODDAM

(ii) opis przedmiotu ogłoszenia uwzględniający istotne cechy towaru

(iii) ogłoszenie sprzedaży musi zawierać cenę sprzedaży

(iv) ogłoszenie sprzedaży lub zamiany musi zawierać aktualne zdjęcie przedmiotu a także informację o stanie fizycznym / technicznym / wadach widocznych i ukrytych

(v) jeżeli ogłoszenie zamieszczone jest również w innych mediach – informację o tym fakcie, przy czym zakazane jest podawanie linków (wystarczy informacja o fakcie umieszczenia ogłoszenia również w innych mediach).

 

6. Na Giełdzie Twórców zakazane jest organizowanie aukcji / licytacji przedmiotów. Zamieszczanie linków do aukcji charytatywnych lub umieszczenie ogłoszeń w celach charytatywnych możliwe jest tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z administracją portalu - ogłoszenia nieautoryzowane będą natychmiast usuwane.

 

7. Ogłaszający ma możliwość edycji ogłoszenia przez  60 minut od publikacji, później jest to zablokowane. Aktualizacja / zmiana treści ogłoszenia następuje wyłącznie poprzez dodanie nowego postu przez ogłaszającegoZakazane są wszelkie próby obchodzenia zasad aktualizacji ogłoszeń, w szczególności poprzez wielokrotne wystawianie tego samego towaru na sprzedaż.

 

 

8. Osoby zainteresowane ogłoszeniem mogą dopisać do wątku chęć rezerwacji lub zadać pytanie dotyczące właściwości przedmiotu ogłoszenia; zakazane jest komentowanie przez kupujących ceny sprzedaży ustalonej przez sprzedawcę.

W przypadku przyjęcia/zwolnienia rezerwacji, ogłaszający umieszcza informację o tym edytując pierwszą wiadomość swojego ogłoszenia.

 

9. Po zakończonej transakcji osoba ogłaszająca jest zobowiązana (i) wyedytować tytuł pierwszej wiadomość i zaznaczyć, że ogłoszenie nie jest już aktualne wpisując np. SPRZEDANE, NIEAKTUALNE oraz (ii) zgłosić fakt nieaktualności ogłoszenia moderatorowi, który niezwłocznie usuwa nieaktualne ogłoszenie.

 

10. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń starszych niż 1 miesiąc liczony od daty ostatniego wpisu w ogłoszeniu.
 

11. Administrator/właściciel portalu jerkbait.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z transakcjami przeprowadzanymi na portalu (udostępnia jedynie miejsce do ogłoszeń). Za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba, która je zamieszcza.

 

12. Komentowanie zakończonych transakcji na portalu jerkbait.pl jest zakazane – w szczególności administracja portalu nie pośredniczy w wyjaśnianiu sporów pomiędzy stronami transakcji oraz nie prowadzi w jakiejkolwiek formie archiwizacji czy dokumentacji transakcji, która mogłaby służyć jako materiał dowodowy.

 

13. Naruszenie niniejszego regulaminu lub równoważnych z nim zaleceń i decyzji moderatorów może powodować konsekwencje w postaci (i) edycji lub usunięcia wpisów na portalu (ii) przyznania punktów ostrzeżeń (iii) czasowego ograniczenia możliwości tworzenia treści na portalu (iv) blokady konta (ban).

 

14. W przypadku wątpliwości co do interpretacji postanowień niniejszego regulaminu bądź uzasadnionego wniosku o odstąpienie od jego stosowania w danym przypadku – przed zamieszczeniem ogłoszenia / wpisu należy uzyskać zgodę moderatora – pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji związanych z naruszeniem regulaminu.

 
w tym wątku są odpowiedzi na pytania do regulaminu:

Użytkownik milupa edytował ten post 25 listopad 2015 - 22:11

  • Lester i adriano lubią to