Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ekonomiczny multiplikator niskoprofilowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 05 luty 2013 - 20:33

Witam, poszukuję ekonomicznego multika do kija 183cm o cw. 10-30g. Zakres wagowy przynęt jakie będą obsługiwane przez zestaw jest taki sam jak cw. kija, z przewagą gum. Od czasu do czasu mały jerk typu Salmo slider 7. Stwierdzenie ekonomiczny dotyczy oczywiście ceny, która oscyluje w granicach 250 zł. Przekopałem niniejsze forum i inne zasoby internetu dzięki czemu dostałem bólu głowy. Niestety bardzo mało jest informacji dotyczących użytkowania takich tanich multiplikatorów. Znalazłem kilka propozycji takich firm jak jaxon, konger, cormoran czy abu garcia. Zdaję sobie sprawę z faktu, że multiplikatory w tej cenie nie są najlepsze ale na początek musi mi wystarczyć.

Może jest wśród użytkowników forum osoba korzystająca z ekonomicznego multika spełniającego moje wymagania.

Powyższy zestaw będzie służył do stawiania pierwszych kroków w castnigu.

 

 



#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 05 luty 2013 - 21:06

poszukaj najtanszego abu max, szalu nie ma, ale na jeden sezon powinien wystarczyc



#3 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 05 luty 2013 - 21:08

Za 250zł znajdziesz team dragon hs200 używkę, była jakiś czas temu okuma alumina w dziale sprzedam, 10-30 Jaxon XTL pociągnie, miałem i nie był zły. Jedna tylko sprawa im gorszy kupisz multik tym więcej na nim stracisz. Może się okazać, że będziesz miał problem ze sprzedażą. Dlatego dobrze przeanalizuj zakup, tanią używkę kupuj najlepiej w ok. 3/5 ceny nowego, albo jeszcze niżej.

P.S.
Kolega @pitt dobrze pisze, nowy Abu Black Maxxx może być możliwym kompromisem cena/jakość

Użytkownik mdziam_78 edytował ten post 05 luty 2013 - 21:10


#4 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 05 luty 2013 - 21:19

Ja stawiając pierwsze kroki kożystałem z Okumy.
Potem przez długi czas katowałem SPRO Black Arc - na pierwsze dwa sezony mogę go szczerze polecić. Jednak najlepszym rozwiązaniem będzie chyba AbuGarcia Black Max - to ci się chyba zmieści w budżecie.
Pamiętaj jednak żeby przy takim sprzęcie nie zaczynać lżej niż około 20g.

#5 OFFLINE   remixsc

remixsc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Darek

Napisano 05 luty 2013 - 22:41

Z producentów, których wymieniłeś zdecydowanie AbuGarcia. Firma siedzi w tym temacie od lat  i zna się na rzeczy.Pozdrawiam.



#6 OFFLINE   PLECIONA

PLECIONA

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 835 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 05 luty 2013 - 22:42

Zanderix właśnie wystawia ekonomiczny multi Saphir 3500 za 80zł. To chyba żaden kosmos i ewentualna strata;).

Użytkownik PLECIONA edytował ten post 05 luty 2013 - 22:45


#7 OFFLINE   PILOT

PILOT

    :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1493 postów
  • LokalizacjaCałyświat:)

Napisano 06 luty 2013 - 10:00

Mult Dragona na początek to wydaje mi sie że będzie dobry wybór tym bardziej, ze nowy mozna kupić już za ok. 270zł! 



#8 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 416 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 06 luty 2013 - 10:14

Można by się pokusić o znalezienie używanego Procastera Rojo,z resztą Revo S od 10g da radę,a używki w cenie poniżej 300zł można spokojnie znaleźć.

#9 OFFLINE   Grzesiek34

Grzesiek34

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Grzesiek

Napisano 06 luty 2013 - 10:46

Quantum Accurist też w podobnych pieniądzach można znaleźć.Na początek też może byc i od 10 gr spokojnie pociągnie.



#10 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15565 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2013 - 12:26

Procastera Rojo mam na giełdzie wystawionego w zbliżonych pieniądzach. Ale nie wiem czy od 10 gramów będzie OK. Bardziej od 15 do .... 100 nawet.



#11 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 luty 2013 - 14:04

Wciąż można kupić na aukcjach stary model revo S, przy odrobinie szczęścia można zmieścić się w 250zł. Nówka "kup teraz" w okolicach 300zł. 



#12 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 06 luty 2013 - 14:19

To bardzo intrygujące co piszesz... Zechciej, proszę, wskazać link do tej super okazyjnej aukcji - na rzecz OP, ma się rozumieć ^_^

 

Niechaj chłopak dobrze wystartuje, bo z marnym sprzętem może zrazić się do metody.



#13 OFFLINE   shorty

shorty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 06 luty 2013 - 14:47

Też się zastanawiam gdzie taka aukcja jest, bo przeglądając dział sprzedam nic takiego nie znalazłem. Jak by nie patrzeć revo S za 250zł w dobrym stanie z chęcią bym przygarnął  B) Krzysiek na tą nówkę "Kup teraz" też mi możesz dać namiar  ;)



#14 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 luty 2013 - 15:08

Panowie. Żartujecie sobie chyba. Ebay śledzicie? Na pewno. Było bardzo dużo aukcji wyprzedaży modeli po wprowadzeniu nowej linii modelowej na 2013. Nie tylko S, ale  SX i STX.  OK, przesadziłem trochę z ceną 300zł. Sprzedawca chyba nie wysyła do PL, ale można spytać. W każdym razie cierpliwy trafi. 



#15 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 416 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 06 luty 2013 - 15:11

Aukcje można znaleźć na portalach aukcyjnych,a nie w dziale "Sprzedam" ;)
Jakiś czas tu na forum wystawiany był Revo S za 220zł i szybko poszedł.Na allegro kilka tygodni temu była aukcja i tam cena osiągnęła coś około 280zł,czyli da się kupić w dobrej cenie używkę.A poz za tym,to można zawsze wystawić ogłoszenie w dziale "Kupię".

#16 OFFLINE   Grzesiek34

Grzesiek34

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Grzesiek

Napisano 06 luty 2013 - 15:13

10gr dla Revo S to nie jest aż taki komfort.



#17 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 luty 2013 - 15:16

10gr dla Revo S to nie jest aż taki komfort.

 

Nie jest, jeśli to wobler, ale przy gumach i wahadłach  do przyjęcia. 



#18 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 06 luty 2013 - 15:17

Panowie. Żartujecie sobie chyba. Ebay śledzicie? Na pewno. Było bardzo dużo aukcji wyprzedaży modeli po wprowadzeniu nowej linii modelowej na 2013. Nie tylko S, ale  SX i STX.  OK, przesadziłem trochę z ceną 300zł. Sprzedawca chyba nie wysyła do PL, ale można spytać. W każdym razie cierpliwy trafi. 

Szczerze? Osobiście myślałem, że to Pana się żarty trzymają :rolleyes: Ten post utwierdził mnie w przekonaniu, że się nie myliłem :lol:



#19 OFFLINE   Grzesiek34

Grzesiek34

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Grzesiek

Napisano 06 luty 2013 - 15:20

Nie jest, jeśli to wobler, ale przy gumach i wahadłach  do przyjęcia. 

No do przyjęcia napewno,ale czy na początek nauki.



#20 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 luty 2013 - 15:40

Szczerze? Osobiście myślałem, że to Pana się żarty trzymają :rolleyes: Ten post utwierdził mnie w przekonaniu, że się nie myliłem :lol:

 

Nie wiem co w tym dziwnego. Większość mega okazji nowego sprzętu, na giełdzie jerka i na alle, to są przedmioty ustrzelone na ebayu. No chyba, że ktoś sprzedaje ze stratą. Trzeba być tylko cierpliwym i się nie napalać, licytować na chłodno. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych