Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spotkanie forumowiczów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   fario

fario

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 sierpień 2005 - 06:23

Wstępnie jestem za :D

Paweł

#22 OFFLINE   Irland

Irland

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 sierpień 2005 - 18:07

Oczywiście jestem za!! Od ostatniego zlotu rzeczywiście mineło sporo czasu, a przecież trzeba się spotkać! Wygonin jest naprawde fajny, bo nawet jak ryby nie biorą to i tak jest miło i przyjemnie. Czekam na kolejne informacje, październik mi pasuje.

#23 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 27 sierpień 2005 - 20:21

Witam,
jeśli cena będzie taka to ja niestaty musze odrzucić ta oferte, bardzo chciałbym, ale od października zaczynam studia i jestem biedny, kieszonkowe poszło na stancje (%) :unsure: :mellow: :wacko: .
Bardzo bym chaił się z Wami spotkać, zresztą może postanowimy jeszcze co innego, sie zobaczy.

No to POCHWA- lony

#24 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 sierpień 2005 - 20:27

Jeśłi faktyczni em ato być spotkanie integracyjne to z tego co rozmawialem i slychalem WYGONIN wydaje sie być najbardziej sprzyjającym miejscem. lokum, zaplecze, okolice. Troche ceny straszą ale od czego mamy buri'ego

#25 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 27 sierpień 2005 - 20:33

No chyba że Bartek zadziała ;)
Miło bardzo by było się spotkać


#26 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 sierpień 2005 - 23:04

Panowie, negocjacje cenowe na pewno się odbędą o to się nie martwcie. Tak więc spodziewajcie sie, że cena będzie do przyjęcia, a jeśli nie to zorganizujemy w innym miejscu. Proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam
Remek

#27 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 28 sierpień 2005 - 00:30

w razie co mamy eldorado a jak nie to ja mam miejscówkę 50 km koło Warszawy za rewelacyjną cenę,tylko warunki spartańskie,powiem tylko że domek za łebka kosztuje 10zł i łódka jakieś 7zł,a ja jako członek koła płacę 10,50 za domek+łódka za dobę,stanica znajduje się kilometr powyżej mostu drogowego w Wierzbicy,w razie co Akwarysta też zna łowisko i coś doradzi

#28 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 28 sierpień 2005 - 08:23

Mam takie pytanie do organizatorów zlotu i nie tylko. Czy planowany jest jakiś dzienny program artystyczno-sportowy w czasie pobytu? O zajęcia wieczorno-nocne to się nie pytam..... .
Chodzi o jakieś konkursy n.p. rzut z castingu Sliderem 7 na odległość. Albo ostatnio szeroko dyskutowany na forum temat doboru lekkiego zestawu castingowego. W ramach takiej dyskusji możnaby zorganizować rzut na odległość i rzut do celu Hornetem 5. To jest woblerek-nowość. Oczywiście wszystkie konkursy jednym zestawem (każdy swoim). Wówczas te nasze teorie można przerobić w czyn. To może być przednia zabawa połączona z górą śmiechu i nagrodami w rodzaju wielopak...... na zajęcia wieczorno-nocne. Trzeba ten casting jakoś rozruszać wśród koleżeństwa. Do tego serwis foto do zamieszczania na forum w krótkie jesienne dzionki.
Chętnie bym przeczytał o Waszych pomysłach.
Może n.p. zabieramy na łódkę tylko jeden kij i jeden kołowrotek. Lub inne.
Czekam na Wasze posty.

Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować
Johann Wolfgang von Goethe

pozdrawiam

#29 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 sierpień 2005 - 09:15

Andrzej to jest MYŚL!!!!!
W sumie jeśli tylko atmosfera będzie dopisywala, a innej możliwości nei widzę to można by wyczarować jakieś dodatkowe rodzynki integracyjne. Wszak trzeba się rozwijać i nic tak nie rozwija jak konkurecja z lepszymi. :mellow: Jeśli jeszcze wziąc pod uwagę przyjzną atmosfere to HOHOHHOHO... A tak swoją drogą ciekawe co by zaczał pisać kolega M.SZ. Gdyby zobaczył bande manioli rzucajacych lekkimi przynętami... bo przeciez casting to tylko przynety powyżej 35 gram ;)

#30 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 28 sierpień 2005 - 10:07

do Rafała

I o to właśnie chodzi

pozdrawiam

#31 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 sierpień 2005 - 11:44

Andrzejku wyjdzie na to ze zanim wyjade do Ciebie na fishe to prędzej si e spotkamy na integracji :D:D:D:D

może się troche pointegrujemy razem :mellow:


A jak zakupy. masz już co testować????może się pochwalisz :mellow: <_<

#32 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 28 sierpień 2005 - 14:13

Tutaj nie ma rzadnych tajemnic. Na dziś do lekkiego castingu użwam lekkiego kija castingowego o mocy 17 lbs i szweckiego multiplikatora z lat 50 ubiegłego stulecia. Jednak w tym moim pomyśle sportowo-rekreacyjnym na zlocie przeciesz nie chodzi o rewię sprzętu tylko o wspólną zabawę.
Wiesz miłośnicy gołębi mają jakieś tam przeloty, miłośnicy koni zawody hipiczne, a miłośnicy strzelb śrutowych zawody skit i trap. My możemy porzucać popularnymi przynętami na odległość lub celność.
Po takim konkursie może razwinąć się ciekawa dyskusja. A wspomniany wielopak może pomóc rozwinąć taką dyskusję. Jednak na razie zbierajmy pomysły.

pozdrawiam

#33 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 sierpień 2005 - 14:15

Andrzeju chodzilo mi o to czy doczekales sie juz realizacji zakupuw transoceanicznych :mellow:

A jeśli chodzi o młynek z lat 50-tych to jestem pod coraz większym urokiem 4601 :mellow:
jeszcze kilka tygodni
3-4 max :mellow:

#34 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 28 sierpień 2005 - 14:24

Tak dokładnie to nie wiem. Z ostatnich skompych informacji to jest gdzieś pomiędzy półwyspem Kamczastka, a jeziorem Bajkał. Jednak sądzą, że bliżej rzeki Ussuri. Dziś jest niedziela, ale jutro należy wierzyć, że karawana podąży dalej na zachód.

#35 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 29 sierpień 2005 - 08:10

@Thymallus, strzał w dziesiątkę. Oczywiście Twój pomysł trafił w moje potrzeby. I tak jak napisałeś głównie dla poprawy humoru i wywołania śmiechu.

Czekamy na propozycje.

Pozdrawiam
Remek


#36 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 29 sierpień 2005 - 08:11

Z zabaw może coś takiego:

Rzut Do Celu - ale nie byle jakiego. Rzut w kółka i inne takie tam są już dość znane, wjazd na strzelnice 1 piwo - uprawnia do trzech strzałów. Co trafisz to Twoje :mellow:. Strzelasz do puszek :mellow: Tylko chyba najlepiej olowiem co by sie wobki nie pokiereszowały :mellow: <_<

#37 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 13 wrzesień 2005 - 11:41

Panowie czy coś nowego w tym temacie? Wolałbym wiedzieć jeszcze we wrześniu coby grafik dyżurów dopasować.Jakby nie dało rady inaczej to chętnie dojechałbym nawet jeden dzionek bez noclegu żeby się spotkać.W końcu do wygonina mam rzut beretem :mellow:

#38 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 13 wrzesień 2005 - 11:51

Na razie w trakcie negocjacji cenowej. Jak można było się spodziewać koszt jest niemały ale jeszcze negocjujemy. Myślę jednak, że w tym tygodniu podam niezbędne informacje.

Pozdrawiam
Remek

#39 OFFLINE   SpinerK

SpinerK

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 14 wrzesień 2005 - 16:26

Bardzo chętnie bym pojechał :D Ze zlotu PW na zlot jerkabait :lol: Tylko ile to będzie kosztowało? Łódź z silnikiem elektrycznym mam ;)

#40 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 19:23

@SpinerK, zobacz wątek I Ogólnopolski Zlot Miłośników Jerkingu. Myślę, że jeśli wszystko masz .... to można by coś dla Ciebie załatwić ekstra.

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych