Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Potrzebna mapa batymetryczna zatoki Syrsan


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   romulus13

romulus13

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaMorÄ…g

Napisano 04 wrzesień 2007 - 18:42

Witam . Potrzebuję mapę batymetryczną zatoki Syrsan w Szwecji. Jak ktoś ma to byłbym wdzięczny za podesłanie na maila romulus13@poczta.onet.pl

#2 OFFLINE   Robson73

Robson73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„
  • ImiÄ™:Robert
  • Nazwisko:Hudziak

Napisano 04 wrzesień 2007 - 20:32

poszło na maila.
Powodzenia :D

#3 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 wrzesień 2007 - 18:01

@romulus13, @Robson73,

witajcie na forum! Dobry poczÄ…tek :D



#4 OFFLINE   romulus13

romulus13

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaMorÄ…g

Napisano 06 wrzesień 2007 - 19:10

Witam
Dzięki bardzo za mapy . W środę wyruszamy z kolegą . Po 22 dam znać jak było .Ciekawi mnie jeszcze jakie są tam opłaty za wędkowanie i gdzie można kupić zezwolenie . Pozdrawiam Goluch Roman

#5 OFFLINE   Robson73

Robson73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„
  • ImiÄ™:Robert
  • Nazwisko:Hudziak

Napisano 06 wrzesień 2007 - 19:46

Witam,
nie wiem na 100%, ale na szkierowe wody chyba nie trzeba zezwolenia, moję polecic Tobie ciekawe miejscówki jesienne, tak mi sie przynajmniej wydaje, bo byłem wiosną, ale ciekawe wydałały się okolice mostu, zdjęcie 959, między lina czerwona falowaną, a boją na cyplu gdzie skreca prom, oraz cypel z mostem po prawej stronie, ciekawe górki ostre kanty na 30m, podobno tam gromadzą się duże ławice białorybu, śledzi? za którymi podązają szczupłe, tyle z obserwacji i od miejscowych.
19 wyjezdzam na 10 dni nad j,Fegen pomęczyc szwedzkie sandacze,
ale jestem ciekaw jak wam pójdzie o tej porze roku, na tym ogromie wody. Powodzenia.

#6 OFFLINE   romulus13

romulus13

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaMorÄ…g

Napisano 07 wrzesień 2007 - 16:20

Dzięki za pomoc , napewno się przyda . Nie mogę tylko znaleźć zdjęcia 959 .Zapewne zdecydowana większość nocuje w domkach , ale żeby było ciekawiej (czytaj taniej )postanowiliśmy nocować w kabinie . Zastanawiamy się tylko, jakie czyhają na nas niespodzianki przy takim wyborze

#7 OFFLINE   Robson73

Robson73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„
  • ImiÄ™:Robert
  • Nazwisko:Hudziak

Napisano 07 wrzesień 2007 - 16:37

Niespodzianki raczej nie będziecie mieli, chyba że traficie na rodaka :lol: zdjęcie 959 ma nazwę DSCF0959.JPG to 2 zdjęcie.

#8 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 08 wrzesień 2007 - 10:42

Cześć,
Na szkiery nie potrzeba żadnych zezwoleń oraz licencji.
Na Syrsan dobrze zabrać dowolną echosondę. Mapy są mało precyzyjne i dokładne zlokalizowanie uskoków tak dużej wodzie na nie będzie łatwe.

Pozdrawiam
Remek

#9 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • ImiÄ™:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 09 wrzesień 2007 - 11:39

Zgadza sie ale sa wyjantki gdzie oplate trzeba uiscic .Poszczegolne komuny maja cos takiego .Powoli tez wszystko to idzie ku temu ze oplaty beda .
På frågan om inställningen till en allmän fiskevårdsavgift uppgav 40 procent att de var villiga att betala en allmän fiskevårdsavgift. En fjärdedel var negativa till att betala och en dryg tredjedel hade ingen uppfattning. Av de som var positiva till att betala ansåg de flesta att den årliga avgiften skulle ligga i intervallet 1-199 kronor.

Jednorazowe czy tez roczne nie jest do konca ustalone .Oplaty przeznaczone beda na (fiskevårdsavgift)cos w rodzaju opiekunczego nad dana woda.Bedzie to cos okolo 80 zl.
Droga sprawa to zakaz trollingu oraz zabierania ryb.Tu tez jak naprzyklad Västervik zakaz taki istnieje .Czeste kontrole policji,Fiskeriverket oraz organizacji SCB ,panowie sa zazwyczaj mili i usmiechnieci o ile wszystko jest o.k.
Mapy -te zciagane z internetu sa kiepskie ale niewszystkie.
Najlepsze i najbardziej precyzyjne mozna kupic w przystniach lodzi lub w informacji turystycznej.Wszystko widzac jak na dloni .






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych