Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Rodbuilding Skalka - choroba nieuleczalna

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3481 odpowiedzi w tym temacie

#1801 OFFLINE   Marcin Ostróda

Marcin Ostróda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:G

Napisano 20 grudzień 2017 - 16:50

Kijek castingowy na nowym blanku Suzuki RXSJ-3oz-631. Ubrany w przelotki Fuji Torzite T2 w układzie spiralnym, Rękojeść z super twardej pianki Matagi, uchwyt Fuji ACS 16.

Sparowany ze Steezem tworzy mega lekki zestaw do łowienia na nieduże jerki do 50-60g i większe gumy, równie dobrze współpracuje  z dużymi obrotówkami. 

Kijek bardzo smukły i lekki w połączeniu z grubymi ściankami blanku, ugięcie bardzo głębokie  podczas holu. Trzyma rybki rewelacyjnie.

 

Kije odebrałem, klasa sama w sobie, mega lekki, mocny ze sporym zapasem mocy.Robota, jak zwykle PREFEKT.

Dzięki Rafał.


  • skalek-77 lubi to

#1802 OFFLINE   este

este

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaNad wodą koło Piotrkowa Tryb.
  • Imię:Sławek

Napisano 21 grudzień 2017 - 19:59

Kijek pod sandałka na blanku z F.A  Kraag XF , model jednoczęściowy SKXF 6611-1N. Kijek bardzo czuły i szybki  o szczytowym ugięciu ,ale dolnik nie pała. Współpracuje świetnie z główkami 8-18g + gumka 4'.
Kijek został uzbrojony w uchwyt Delfin oraz przelotki Fuji Torzite w systemie Delta.


Pilnie poszukuję właściciela tego kija :-)
Mam kilka pytań na temat tego banku.
  • Łowca.b lubi to

#1803 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 21 grudzień 2017 - 20:02

Kolega Marcin Ostróda napisał kije odebrałem, także jest szansa że oba są jego :)


  • este lubi to

#1804 OFFLINE   este

este

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaNad wodą koło Piotrkowa Tryb.
  • Imię:Sławek

Napisano 23 grudzień 2017 - 08:40

Okazało się że nie oba, ale już wszystko wiem. :-)

#1805 OFFLINE   Marcin Ostróda

Marcin Ostróda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:G

Napisano 23 grudzień 2017 - 13:13

Mój błąd, sorki.

Kijek odebrałem.Chodziło o casta.



#1806 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 23 grudzień 2017 - 15:30

Kijek castingowy na blanku Gawas Conquer GB 120X- j62/100g . Przedłużony do 1,98m obsługuje przynęty od 15g do 80g . Świetnie nadaje się do lżejszych jerków sporych gum na szczupaka. Kijek bardzo smukły jak na swoją moc o grubych ściankach ,mięsisty w ugięciu ,dobrze trzymający ryby podczas holu.

Kijek został uzbrojony w przelotki Fuji sic w układzie spiralnym ,rękojeść z twardej pianki Matagi ,uchwyt  ACS16 fuji, "biżuteria" w kolorze czerwonym.

Załączone pliki


Użytkownik skalek-77 edytował ten post 23 grudzień 2017 - 15:33

  • pietrus, Karol Krause i puszek7 lubią to

#1807 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 23 grudzień 2017 - 15:34

Kijek pod sandała na znanym i cenionym blanku Phenixa  z serii K2 model TX-684-c. Kijek mega czuły i mega lekki do łowienia sandałków na główki 12-25g.

Kijek został uzbrojony w uchwyt Delfin i przelotki Fuji Torzite w systemie Delta.

Załączone pliki


Użytkownik skalek-77 edytował ten post 23 grudzień 2017 - 15:37


#1808 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9473 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 23 grudzień 2017 - 16:52

Kijek pod sandała na znanym i cenionym blanku Phenixa  z serii K2 model TX-684-c. Kijek mega czuły i mega lekki do łowienia sandałków na główki 12-25g.

Kijek został uzbrojony w uchwyt Delfin i przelotki Fuji Torzite w systemie Delta.

O ile, nie "leży" mi sam uchwyt, to cała kompozycja wyszła znakomicie  :good:


  • skalek-77 lubi to

#1809 OFFLINE   este

este

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaNad wodą koło Piotrkowa Tryb.
  • Imię:Sławek

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:54

Kijek castingowy na blanku Gawas Conquer GB 120X- j62/100g . Przedłużony do 1,98m obsługuje przynęty od 15g do 80g . Świetnie nadaje się do lżejszych jerków sporych gum na szczupaka. Kijek bardzo smukły jak na swoją moc o grubych ściankach ,mięsisty w ugięciu ,dobrze trzymający ryby podczas holu.

Kijek został uzbrojony w przelotki Fuji sic w układzie spiralnym ,rękojeść z twardej pianki Matagi ,uchwyt  ACS16 fuji, "biżuteria" w kolorze czerwonym.

Choroba, dopiero jestem przed określeniem komponentów pierwszego kija, a już myślę o trzecim projekcie :-)


  • skalek-77 lubi to

#1810 OFFLINE   puszek7

puszek7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 662 postów
  • LokalizacjaWM OST M
  • Imię:Przemek

Napisano 23 grudzień 2017 - 21:37

No wedeczka niczego sobie wyszła .
Gawas czeka w nowej tubce na betoniarkę i do boju ! Na sucho całkiem przyjemny kijek :)



Tapatalkniete z iPhone 7

#1811 OFFLINE   PawelMAT

PawelMAT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 23:10

Kijek pod sandała na znanym i cenionym blanku Phenixa z serii K2 model TX-684-c. Kijek mega czuły i mega lekki do łowienia sandałków na główki 12-25g.
Kijek został uzbrojony w uchwyt Delfin i przelotki Fuji Torzite w systemie Delta.

na ile cenisz sobie takie cudo? piekna wędka:)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#1812 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 06 styczeń 2018 - 15:39

na ile cenisz sobie takie cudo? piekna wędka:)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pytania typu " za ile" prosiłbym na priv.


  • Del Toro lubi to

#1813 OFFLINE   bartuch5473

bartuch5473

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 317 postów
  • LokalizacjaZamość
  • Imię:Bartłomiej

Napisano 06 styczeń 2018 - 16:06

A ja sie wtrace i powiem ze najlepiej to jest zadzwonic. Rafal to konkretny zawodnik wszystko jasno rzeczowo i na temat. Milo wspominam nasza wspolprace. Zawsze koncepcja moze sie zmienic po rozmowie.

#1814 OFFLINE   PawelMAT

PawelMAT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 19:55

Pytania typu " za ile" prosiłbym na priv.

Teraz kijek na sandacza to juz mam:) odezwe sie blizej sezonu szczupakowego jak już wymyślę czego dokladnie bede potrzebował w 2018

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#1815 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 07 styczeń 2018 - 15:31

Kijek na blanku Suzuki RXF-12lb-762 ( 228m długości, 16lb mocy i c.w 5-18g) . Taki typowy średni uniwersał. Świetnie sprawdzi się przy łowieniu szczupłych na lekko, okoni na ciężko, oraz jako pstragówka , na trudniejsze wody gdzie trafiają się duże pstrągi. Kijek został uzbrojony w uchwyt XSS 16 LN  Seaguide, elementy rękojeści z twardej piany Matagi i rurki woven. Kijek dostał przelotki Fuji Torzite T2.

Załączone pliki



#1816 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 07 styczeń 2018 - 15:40

Kijek na blanku Suzuki RXF-20lb-762. Ten akurat zbudowany w wersji castingowej. Świetny kijek do łowienia szczupaków i nie tylko na nieco większe przynęty . blank opisany jako 2,28m długości , mocy 25lb i c,w. do 41g. Daje radę nieco więcej i te 50-55g obsłuży jeszcze komfortowo. Kijek został uzbrojony w przelotki Fuji sic w systemie spiralnym, uchwyt XCSS 17 LN Seaguide. Rękojeść typu split z miksa Tygrysów i korkogumy.

Załączone pliki


  • MarCinFin lubi to

#1817 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 07 styczeń 2018 - 15:55

Kolejny prototyp Suzuki już uzbrojony RXF-4lb-681. 2,03m długości, 2-6lb mocy opisany do 5g. W/G mojej oceny jest to obecnie najfajniejszy model Suzuki z całej serii UL. W porównaniu z będącymi już od dłuższego czasu modelami 4lb  ten ma nieco wydelikatniony szczyt i nieco mocniejszą samą końcówkę dolnika, Przy zachowaniu idealnego ugięcia. Testy rzutowe wykazały ,że świetnie będzie obsługiwał główki od 1,5g do 5g a w/g mnie również 6g+ gumka 2' jeszcze w pełnym komforcie. Zapowiada się świetna okoniówka i pstrągówka na nowy sezon. A najlepsze w tym wszystkim jest to ,że tym egzemplarzem ja osobiście będę łowił. :D

Blanki RXF-4lb-681 będą dostępne w wersji standard ( lakierowane) jak i w wersji pro (czyli nie szlifowane i nie lakierowane).

Ten model został uzbrojony w przelotki Fuji Torzite ,uchwyt SKSS16 z frezowanym insertem z kaktusa, rękojeść split z kaktusa z korkogumą.

Załączone pliki


Użytkownik skalek-77 edytował ten post 07 styczeń 2018 - 15:57


#1818 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 14 styczeń 2018 - 16:33

Kijek na blanku Point PB 731 HF.( 2,20m długości, c.w 14-56g). Kijek na tym blanku został zbudowany z myślą o łowieniu szczupaków na większe przynęty w skrajnie trudnym terenie. W zasadzie priorytetem było szybkie wytarganie szczupala z krzaków . Kijek został uzbrojony w przelotki Fuji Sic i rękojeść z twardej pianki Matagi z uchwytem SKSS17 z insertem z rurki woven.

Załączone pliki


  • popper, pietrus i DP Fishing lubią to

#1819 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 14 styczeń 2018 - 16:50

Kijek castingowy zbudowany w celu łowienia finlandzkich szczupaków na duże przynęty gumowe z ręki oraz do trollingu .Miał to być mocny kij o typowym parabolicznym więc  powstał na wzmocniom blanku rodem z Krakowa Blaas M SLM8630-2 wzmocniony do 33lb ze względu na to ,że miał obsługiwać 100g . Okazało się ,że daje radę jeszcze więcej ok 130g. Czyli wzmocnienie  nie było potrzebne. Kijek został uzbrojony w przelotki Fuji sic w układzie spiralnym, oraz długą rękojeść z korka  tiger  z korkogumą, Kijek sprawia wrażenie bardzo lekkiego jak na swoją moc.

 

Załączone pliki



#1820 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 20 styczeń 2018 - 11:48

Kijek castingowy na blanku Xzoga Shitenno SR-G76MH2. ( 2.29m długości. 20lb mocy ,do 40g). Kijek został uzbrojony przelotki Fuji alconite top sic ,rękojeść z korka tiger z korkogumą, uchwyt ACS 17 z nakrętką kdps 17.

 

Załączone pliki


  • Karol Krause i Del Toro lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych