Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Rodbuilding Skalka - choroba nieuleczalna

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3481 odpowiedzi w tym temacie

#1841 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 16 luty 2018 - 19:07

Rafał,

A od kiedy mozna zamawiać kije na tym blanku? Bo rozumiem, że ten prototyp to rodzynek i tylko dla Ciebie ;) Z Twojego opisu pasuje mi na wiślane łowy sandacza z łódki.

K.

Nie wiem jeszcze dokładnie na kiedy będą w oficjalnej sprzedaży. Oczywiście jak się dowiem to poinformuję. Na razie jest tylko ten jedyny prototypowy .



#1842 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 16 luty 2018 - 19:56

Ale zbroisz go dla siebie czy moge byc testerem?

#1843 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 18 luty 2018 - 20:11

Ale zbroisz go dla siebie czy moge byc testerem?

Jeszcze sam nie wiem co z nim będzie. Na razie jest jako blank prototypowy do pomacania. ;)



#1844 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 18 luty 2018 - 20:36

Hardy po remoncie kapitalnym. Oryginał został rozebrany do golasa i oskrobany z lakieru. Dostał nową rękojeść z miksa różnych korków i korkogumy, Uchwyt ALPS i przelotki Fuji Torzite. Czyli na bogato ;) . Odchudziło go to w bardzo znacznym stopniu. Ile w g nie pamiętam . Ale było to bardzo wyczuwalne w łapce.

A teraz wygląda tak;

Załączone pliki



#1845 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 19 luty 2018 - 09:11

witam

 

a  ten  suzuki x fast  to 1 czy  2   - składowy  ....?



#1846 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 19 luty 2018 - 10:25

witam

 

a  ten  suzuki x fast  to 1 czy  2   - składowy  ....?

Jednoskład.



#1847 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 22 luty 2018 - 18:44

Kijek sandaczowy na blanku Point PB 691MHF ( 2,05m w jednoskładzie, 17lb mocy ,c.w do 21g ). Kijek bardzo szybki i mega  lekki z mocnym dolnikiem pozwalającym pewnie zaciąć każdego sandacza w każdych warunkach. Opisywany model świetnie radzi sobie z główkami 12-30g +4'guma.

Kijek ten został uzbrojony w przelotki Fuji Torzite  , uchwyt SKSS 17 z insertem z rurki Wooven.  Rekojeść typu split z bardzo twardej pianki w kolorze grafitowym.

Załączone pliki


Użytkownik skalek-77 edytował ten post 22 luty 2018 - 18:44

  • popper i Del Toro lubią to

#1848 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2243 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 24 luty 2018 - 17:46

Kijek do ultralekkiego łowienia na blanku z F.A  ULXF-704-1N.( 21,3m w jednym kawałku. mocy 4lb ,c,w 05-6g myslę ,że prawidłowo opisany) . Mega smukły ,szybki i elektryczny kijek o pełnym, prawie parabolicznym ugięciu. Myślę ,że sprawdzi się jako narzędzie do połowu okoni na niewielkie przynęty ,jak i również do dłubania białorybu.

Kijek ten został uzbrojony w przelotki Fuji Torzite, uchwyt TVS 16 ,oraz niewielkie gripy z pianki Matagi. Biżuteria w kolorze jasnego złota.

Załączone pliki


  • Krzysiek Rogalski, malinabar, adriano i 1 inna osoba lubią to

#1849 OFFLINE   radmac5

radmac5

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • Imię:Radek

Napisano 24 luty 2018 - 20:13

Byłem u Rafała wczoraj ( nie pierwszy raz, ale obiecałem sobie ze ostatni raz)… myślałem ze przyjdę i wyjdę i zapomnę … niestety – tak się nie stało …

Ale od początku … miałem okazje „pomacać” kilka gotowców i cala masę rożnych blanków …( kilka z tych gotowców to na pewno kije „jerkbaitowiczow” )…podczas suchych testów organoleptycznych plotkowaliśmy o poszczególnych  kijach/blankach … wiedza jaka dysponuje Rafał –przytłacza , gość naprawdę na niejednego kija łowił i wie co mówi …wspominaliśmy moją pierwsza wizytę u niego … po tym czasie wyciagnelem jeden wniosek „ kurna on miał racje” ( różnica miedzy nami była taka ze mi się wydawało ze wiem , a on wiedział to lepiej naprawdę J ) ale wracając do meritum … mimo ze ciężko zapamiętać te wszystkie nazwy to powiem co na mnie zrobiło największe wrażenie : ( kolejność przypadkowa )

-stc do 7 g. ( blank od ekstrimki) – mega kosa o przyjemnym ugięciu –ja to nazwałem sandaczowy ultralajt , dla mnie to blank, który robi robotę samym wyglądem J - uwielbiam ten lakier mieniący się o zachodzie słońca ( TAK TAK – JESTEM WZROKOWCEM )

- SUZUKI 2,03 wersja PRO – okoniowka do jak się nie mylę 5g ubrana w torzaity –MISTRZOSTWO SWIATA-TYLKO TYLE I AZ TYLE ( wiem ze zazdrość jest nie zdrowa, nie wiem, do kogo ten kij pojedzie, ale już mu zazdroszczę …) wędka o przepięknym ugięciu i odpowiedniej szybkości – oczami wyobraźni już widziałem jak się wygina pod 40 cm okoniem ( którego tak naprawdę na oczy w życiu jeszcze nie widziałem L )

- suzuki RXXF  18 lb Pro 701 ( tutaj nie wiem czy dobrze zapamiętałem nazwę bo od tych XFów to już mi się w glowie pierdzieli ) to prototyp suzuki- blank który wywalił mój świat do góry nogami … pięknie wyważony , idealnie leży w dłoni, grubościenny mięsisty szybki o cudownym ugięciu … bierzesz go do reki i masz wrażenie ze tworzysz z nim integralna całość , Az się nie chce go z reki wypuszczać  bo miałem wrażenie ze razem tworzymy idealna parę ;) … ehhh im dłużej trzymałem go w reku tym miałem większy problem aby nie złożyć u Rafała niekontrolowanego zamówienia na kij na tym  blanku … ( nie wiem kto go pierwszy zamówi i czy wogle można go już zamawiać ale mam nadzieje ze opisze dokładnie jak to się zachowuje nad wodą  i pod rybą )

* tradycyjnie zaznaczam ze to tylko moje odczucia i zdanie o poszczególnych blankach/wędkach … a moje zdanie jest najmojsze J - jak ktoś chce swojsze to proszę bardzo J



#1850 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 24 luty 2018 - 21:31

Suzuki 2,03 PRO Rafał mi konstruuje. Ale czy oglądałeś mojego, to tylko Rafał wie. Wiem, ze na warsztacie w ostatnim czasie 5 takich patyków robił, względnie robi ;)

A tego RXXF wziąłbym gdyby Rafał tylko dał się namówić ;) Sam jeszcze nie zdecydował

#1851 OFFLINE   radmac5

radmac5

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • Imię:Radek

Napisano 24 luty 2018 - 21:41

To mogę powiedzieć że miałem ją przed Tobą :P
( żarcik oczywiście )

#1852 OFFLINE   Marcin Ostróda

Marcin Ostróda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:G

Napisano 25 luty 2018 - 13:04

Jadę do Rafała po Niedzieli

 

ale nie wiem czy to dobry pomysł :)

 

Mam jeszcze dwa miejsca w stojaku :D


  • Krzysiek Rogalski, pawello i radmac5 lubią to

#1853 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 25 luty 2018 - 14:25

Jadę do Rafała po Niedzieli

 

ale nie wiem czy to dobry pomysł :)

 

Mam jeszcze dwa miejsca w stojaku :D

 

Pomyśl ile po tej wizycie będziesz miał wolnego miejsca w portfelu :)


  • skalek-77 i Marcin Ostróda lubią to

#1854 OFFLINE   Marcin Ostróda

Marcin Ostróda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:G

Napisano 25 luty 2018 - 14:59

Fakt, ale na coś trzeba tą Ciężko zarobioną kasę wydawać  :rolleyes:


  • HoF lubi to

#1855 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 25 luty 2018 - 15:32

Fakt, ale na coś trzeba tą Ciężko zarobioną kasę wydawać  :rolleyes:


A nie chcesz sie jednego Gawasa skałkowego pozbyć? Zawsze wiecej miejsca na nowe pomysły :)
  • lopez77m lubi to

#1856 OFFLINE   radmac5

radmac5

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • Imię:Radek

Napisano 25 luty 2018 - 15:35

Ooo właśnie i gawasa widziałem zajebistego !!!!! Ale za cholerę nie przypomnę sobie jak się nazywał :) ... w jeden dzien urodzilo sie tyle pomyslow ze dycha by nie starczyla ( albo na styk )

#1857 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 25 luty 2018 - 15:46

Gawas tez moj, o ile widziałeś tego 120X ;)

Użytkownik Krab edytował ten post 25 luty 2018 - 15:48


#1858 OFFLINE   radmac5

radmac5

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • Imię:Radek

Napisano 25 luty 2018 - 16:20

trzeba powiedziec dla Rafala zeby na scianie miedzy gotowymi wedkami a szuszarka zrobil miejsce na zdjecia foumowiczow( avatary z jerkbaita) co zamowili nawiecej wedek... takie top 10 :)...( ja bym to nazwal sciana placzu :)


  • skalek-77 lubi to

#1859 OFFLINE   Marcin Ostróda

Marcin Ostróda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:G

Napisano 25 luty 2018 - 16:22

A nie chcesz sie jednego Gawasa skałkowego pozbyć? Zawsze wiecej miejsca na nowe pomysły :)

Fakt , mam 3 szt. Zrobione pod koniec zeszłego roku. Dwa rozdziewiczone na Drużnie. Został jeszcze jeden, który mam nadzieję "pęknie" w maju ;)



#1860 OFFLINE   Marcin Ostróda

Marcin Ostróda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:G

Napisano 25 luty 2018 - 16:23

trzeba powiedziec dla Rafala zeby na scianie miedzy gotowymi wedkami a szuszarka zrobil miejsce na zdjecia foumowiczow( avatary z jerkbaita) co zamowili nawiecej wedek... takie top 10 :)...( ja bym to nazwal sciana placzu :)

Oscyluje że znalazł bym się na podium :P


  • radmac5 lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych