Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kistler Helium Lighter Than Air He70MC - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 listopad 2005 - 16:58

To dobra rada...gdyby nie tak moja np.ewolucja sprzetowa, ile bym juz nowych miejsc wiecej poznal, wiecej przeplynal, a co za tym idzie wiecej ryb zlowil.
Stare przyslowie chinskie mowi, ze czego nie udalo sie zlowic z brzegu, da sie zlowic z lodzi... :D
I to tez jest ewolucja...sprzetowa...,kto wie, moze Ci nie wystarczyc sprzet w postaci wedki z kolowrotkiem, zeby zlowic to co Ci urywa zestawy...
Gumo

#42 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 listopad 2005 - 17:04

Cześć,
Będzie i łódź ... kiedyś :D
A tak przy okazji ..... zobacz ten post :D http://jerkbait.pl/f...t=msg&goto=4653

Pozdrawiam
Remek


#43 OFFLINE   kuzyn

kuzyn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 270 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 25 listopad 2005 - 09:17

@Gumo, Rognis

Mój kolega ma łódź nad jeziorem, przystań na pilnowanym ośrodku... klasykem jest kupa w łodzi, bądź pozostałości po ognisku....
Łódź to na pewno przewaga - szczególnie na Wiśle... na Odrze łowi się b. przyjemnie z brzegu i można wyskoczyć na parę godzinek... bez przygotowań, wodowań...

#44 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 11 grudzień 2005 - 09:48

Witam
Bardzo podoba mi się opis kija Kistler Helium Lighter Than Air He70MC napisany przez Kuzyna. To co jest w nim najfajniejszego to-to, że jest jakby osobisty. Nie jest to żaden test jak pisał Remek tylko własny opis i subiektwna ocena. Też uważam, że tak powinno być.
Sprawa stosowanych przelotek.Również znam opinię Jana Marii. Trudno mi z tym polemizować. Mogę jedynie przypomnieć, że najlepsza pstrągowa drużyna świata jeszcze zupełnie nie dawno używając kiji firmy ( pomińmy jakiej) właśnie na takich przelotkach zdobyli tytuł mistrzów świata. Mimo to osobiście używam przelotek Fuji i jestem bardzo zadowolony.
Nigdy nie miałem okazji połowić kijem Kistler Helium. więc opieram się na opiniach kolegów.

pozdrawiam

#45 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 11 grudzień 2005 - 11:45

Może Thymallus będzie okazja jeszcze połowić na tego kistlera. Stoi u mnie w domciu i czeka na sprzedaż. Przy najbliższej okazji trafi z powrotem do Roberta, a tam pewnie będzie oczekiwał na zainteresowanego. Być może doczeka się do następnego spotkania nad wodą ... (a tu cała zima :()

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych