Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warta odcinek od Biskupic, Włyń, Most Warcki i zbiornik Jeziorsko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1729 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 07 kwiecień 2013 - 16:47

Witam. Czy jest ktoś z forumowiczów kto spininguje na tym właśnie odcinku  w sumie od Suchej za Sieradzem, Biskupice, Małków, Nobela, Włyń do mostu warckiego i początkowych rozlewisk Jeziorska. Woda bardzo fajna jest Jaź, Kleń, Boleń. Jak stan wody jest w miarę wysoki to i ryb jest zatrzęsienie wszystko idzie z Jeziorska w górę rzeki. Jednym z lepszych miejsc jest właśnie Włyń polecam łowisko oczywiście mowa o spiningu i ryby typu jaź, kleń, boleń. 


  • ogorek1972 lubi to

#2 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 07 kwiecień 2013 - 20:22

A łowiłeś w tych okolicach ,bo ja zamierzam sie wybrać na wiosenne jazie jak zejdzie posniegowka,zazwyczaj łowie sporo niżej jakieś 20km poniżej Jeziorska ale sporo słyszałem o odcinku powyżej i mam zamiar go odwiedzić    


  • ogorek1972 i Okoń 1977 lubią to

#3 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 07 kwiecień 2013 - 20:35

Witam. Dla mnie szok w ogóle za zainteresowanie postem, dla mnie  Mistrza!!!! Piotra Matusiaka :) do sedna teraz :) oczywiście ze łowiłem co wiosnę tam łowię jeżeli będzie się tam kolega wybierał to proponuję łowić przed wyspą na geoportalu będzie widać jest tylko jedna wysepka potrafiłem tam być przez kwiecień 20 dni od rana do jakiejś 15   codziennie łowiłem około od 5 do rekord 12 jazi od 1kg do mój rekord 1,83kg oczywiście wszystko do wody mam nawet filmy nagrane  przynęty woblery ciemny grzbiet złoty boczek do 3,5cm sprawdzały się bonito, salmo thiny pływające,  ale i również smużaki. Co zauważyłem za każdym razem po złapaniu ryby musiałem wypuszczać przynętę coraz dalej jazie spływały coraz niżej nawet woblery pływające wypuszczałem do 70 m a czasami i dalej.

A okolice ponizej zapory też znam bardzo lubię łowić przed jaki i za Księżymi młynami.

Jeżeli będzie możliwość to bardzo proszę o kontakt kiedy Pan jedzie to na pewno się pojawię :)  zwolnienie w pracy i poszedł rozumiecie ze czasami są ważniejsze rzeczy :)


Użytkownik Koper edytował ten post 07 kwiecień 2013 - 20:52


#4 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 kwiecień 2013 - 21:04

Witam ja też tam łowię coś tam zawsze się uda złowić gorzej z wielkością złowionych ryb.



#5 OFFLINE   strzalka

strzalka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Paweł

Napisano 07 kwiecień 2013 - 21:04

Witam

Bylem tam kilka razy i jakoś nie mogłem trafić na dobre żerowanie.
kilkanaście okoni i parę bolków udało się wyciągnąć największy ok 65cm i krótkie szczupaki. Trafiłeś tam jakaś brzane albo (słyszałeś ze ktoś złowił)? ostatnie lata za nimi się uganiam. Bardziej podoba mi się warta przed Sieradzem wędkujesz tam? i tak jak Matusiak pisze poniżej Jeziorska, kilka jazi tam złowiłem ale niepowalany rozmiarami najważniejsze ze brały.

pozdr
Paweł



#6 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 07 kwiecień 2013 - 21:39

Z wielkością rybek to później jest już gorzej mówię o okresie letnim woda zazwyczaj jest niska i ryba spływa na zbiornik. Brzana jest ale osobiście nie złowiłem. Dwie padły w ubiegłym roku jedną złowił mój kolega, ale na bolonkę, z środka rzeki jakieś 800m w górę rzeki od 3 tamek we Włyniu przed wyspą- trawy na to mówią, a jedną złowiono na federa za wyspą od łączenia jakieś 20-30m więc brzana jest i z tego co się nasłuchałem i naczytałem to ryba ta jest ryba stadną więc hmm trzeba trafić :)

A Wartę przed Sieradzem znam bardzo dobrze zaczynałem od Pstrokoń i tak z wiekiem czasu przesuwałem się w górę i w  dół rzeki :) most krowięcy we Woźnikach też bardzo lubię jest sporo klenia i jazia i okolice Woźnik gdzie był stary młyn i te 3 wysepki też ciekawe miejsce :)



#7 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 kwiecień 2013 - 21:52

To może ktoś się pochwali zdjęciami ryb z tamtych stron



#8 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 07 kwiecień 2013 - 22:07

Witam

Często jestem w tych okolicach. Tak na podstawie moich skromnych doświadczeń i obserwacji można liczyć na jazia i bolka, rzadziej klenia, oczywiście okoń, powyżej zalewu szczupaki niewielkie, poniżej zalewu dużo niewymiarowego, bardzo małego sandacza, którego przy okoniach można niepotrzebnie pokaleczyć. Brzany złowione poniżej widziałem. Pamiętam te rejony z lat 90 - tych, wtedy dominował sandacz, którego teraz (wymiarowego) z kolei jakby całkowicie nie było. Z ciekawostek właśnie w tamtym okresie mój ojciec trafił w lutym troć, na 0,14 i małego riperka. Miała ponad 80 centów.  :) Oczywiście poniżej.

Pzdr

Radek, Łódź



#9 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 07 kwiecień 2013 - 22:40

jakieś fotki są raczej z telefonu, ale są szczupły ze 4 lata wstecz, a jaziki i bolo 2012 kwiecień

af712b936d180723m.jpg b2b722237fee5419m.jpg 6666fba1b27fab75m.jpg 08a3800e0996de41m.jpg

 

Radek my to się mieliśmy chyba przyjemność poznać na jazikach na tyczkę za zaporą na wysokim brzegu na przeciwko działek miejsce jak to mówią na kiblu :) razem z Damianem łowiliśmy często później przenieśliśmy się na zakręt w dół przed progiem :) zd wola ( dałeś nam cynka o glinie z dąbrówki ) pozdr


  • Maciek Rożniata lubi to

#10 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 08 kwiecień 2013 - 08:25

Witam. Dla mnie szok w ogóle za zainteresowanie postem, dla mnie  Mistrza!!!! Piotra Matusiaka :) do sedna teraz :) oczywiście ze łowiłem co wiosnę tam łowię jeżeli będzie się tam kolega wybierał to proponuję łowić przed wyspą na geoportalu będzie widać jest tylko jedna wysepka potrafiłem tam być przez kwiecień 20 dni od rana do jakiejś 15   codziennie łowiłem około od 5 do rekord 12 jazi od 1kg do mój rekord 1,83kg oczywiście wszystko do wody mam nawet filmy nagrane  przynęty woblery ciemny grzbiet złoty boczek do 3,5cm sprawdzały się bonito, salmo thiny pływające,  ale i również smużaki. Co zauważyłem za każdym razem po złapaniu ryby musiałem wypuszczać przynętę coraz dalej jazie spływały coraz niżej nawet woblery pływające wypuszczałem do 70 m a czasami i dalej.

A okolice ponizej zapory też znam bardzo lubię łowić przed jaki i za Księżymi młynami.

Jeżeli będzie możliwość to bardzo proszę o kontakt kiedy Pan jedzie to na pewno się pojawię :)  zwolnienie w pracy i poszedł rozumiecie ze czasami są ważniejsze rzeczy :)

Nie pan tylko Piotrek daj znac jak pojedziesz na pierwszy wypad i przetestujesz czy jaśki się ruszyły



#11 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 09:24

Kolego Koper jeszcze miejscówki i dołki  podaj co do metra i bedzie komplet, mało mięsiarzy tam macie, jeszcze ich naprowadzacie?

 

Nie tylko w porzadku ludzie czytaja to forum....

 

 

Jak trzeba akcje z gumofilcami zrobic to jakoś nie ma chętnych....


  • tofik lubi to

#12 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 08 kwiecień 2013 - 12:39

Hej. To nie byłem ja, także póki co się jeszcze nie poznaliśmy, ale można nadrobić :) Oczywiście miejsce znam, ale o glinie z dąbrówki to pojęcia nie mam :) Pozdro.



#13 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 08 kwiecień 2013 - 16:09

Panowie to może jakiś mały zlocik w rejonach Biskupic :rolleyes:


  • madpaw lubi to

#14 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 08 kwiecień 2013 - 17:53

Sądząc po ilości samochodów na Warcie 50km w górę rzeki (od dyskutowanego miejsca), to biedne jazie się ruszyły.



#15 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 08 kwiecień 2013 - 21:40

Sześć :)   Piotrze jak jazie się ruszą to na pewno dam znać ;). Sory Jeziorm 1 może i masz rację, że za dużo zdradzam jestem świeży na forum i twoje cenne uwagi wezmę sobie do serca, masz rację!! za bardzo się podnieciłem kiedy to pisałem, człowiek uczy się na błędach. Rlodz no pomyliłem Cie z innym Radkiem z Łodzi facet tyczkami handluje, ze zdjęcia bardzo podobny:), ale może kiedyś się spotkamy i zapoznamy pozdr. Lesiewicz jeżeli juz to proponuję spotkane na moście Warckim  lub Włyń jak trzeba będzie to oprowadzę i wskazę gdzie co i jak ( oczywiście w łapaniu to nie uważam się za wybitnego pewnie wiele się od Was jeszcze nauczę chyba o to chodzi, aby sobie wiedzę przekazywać po to logowaliśmy się na tym forum takie jest moje zdanie:) )pozr. krzychun jazie się jeszcze nie ruszyły był kolega dziś i mam najnowsze info z Włynia złapał tylko małego okonka, wszczyscy byli w niedziele bo troszke słońce dogrzało i nie mogli z kobitami usiedzieć, a to był zew natury bo hormony wiosną wiadomo jak uderzają w czaj :) pozdr !



#16 OFFLINE   strzalka

strzalka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Paweł

Napisano 09 kwiecień 2013 - 07:28

Ja jestem chętny na jakiś zlocik no i braciak też chętne się przejedzie.



#17 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 09 kwiecień 2013 - 14:01

I ja bym się chętnie pojawił, gdyby była okazja spotkania w nad Wartą.



#18 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 09 kwiecień 2013 - 15:43

Witam!  Jadę w sobotę rano,boję się jednego, że nie będzie można dojechać samochodem bo jakieś nie całe 2 km po drodze między polami trzeba jechać, jak było podmokło to był problem z dojazdem, no ale co zrobić :)jak to Gołota Andrzej mówi :)



#19 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 09 kwiecień 2013 - 16:31

Myślałem o wikedndzie Majowym Co wy na to?



#20 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 10 kwiecień 2013 - 18:59

byłem dzisiaj na Włyniu woda poszła tak w górę, że jest od wału do wału kaszana jak nie wiem, dojazdu nie ma chyba ze traktorem


Użytkownik Koper edytował ten post 10 kwiecień 2013 - 22:53





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych