Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warta odcinek od Biskupic, Włyń, Most Warcki i zbiornik Jeziorsko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1730 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 13 kwiecień 2013 - 16:32

Właśnie wróciłem z okolic Jeziorska, faktycznie powyżej jest niezły potop. Obserwowałem sobie trochę z mostu w Warcie te rozlewiska, o łowieniu nie było mowy, choć jacyś spławikowcy na przystani byli. Poniżej woda też duża. Myślę, że z 70 cm w górę w porównaniu z zeszłym tyg., ale da się spokojnie łowić. Trochę śmieci płynie, wiatr jak cholera, bardzo przeszkadzał delikatnie mówiąc. Wynik - zero absolutne, bez brania, nawet próbowałem BT na samym Jeziorsku, lipa. No i grząsko, ledwo wyjechałem. Odpuszczam Warcie chwilowo.



#42 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 17 kwiecień 2013 - 18:50

 woda jeszcze wysoka ale dla chcącego nic trudnego

pozdr!



#43 OFFLINE   giaur27

giaur27

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mariusz

Napisano 20 kwiecień 2013 - 18:53

Ustalcie jakiś termin, jak widać chętnych nie braknie- jeśli nie będzie kolidował z innymi wyprawami to z przyjemnością dołączę.

 

Pozdrawiam



#44 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 22 kwiecień 2013 - 18:24

byłem nad wodą woda powoli schodzi do korytka rybek jeszcze nie widać, może jakieś spotkanie na początek maja ?



#45 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 22 kwiecień 2013 - 21:27

byłem nad wodą woda powoli schodzi do korytka rybek jeszcze nie widać, może jakieś spotkanie na początek maja ?

W Konopnicy woda już tak bardzo średnia jest i klasyczny najazd "płotkowców".



#46 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 22 kwiecień 2013 - 21:47

Co do płotkowców, słyszałem info o paru miejscach, nie nad Wartą, mniejsze rzeki regionu powiedzmy, że jakieś przemysłowe ilości wyciągają, liczone ponoć w dziesiątkach kilogramów na smakosza. Co za ludzie.



#47 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 23 kwiecień 2013 - 21:46

Byłem dzisiaj na Włyniu, woda bardzo powoli opada w woderach miejscami doszedłem do koryta oczywiście jak zawsze fajne miejsce się wydawało, no co zrobić trzeba iść :), ale wodery za krótkie :) i poszła woda po jajkach :) ale 2 bolenie wychaczyłem, pierwszy niecałe 50cm, a drugi z 40cm oczywiście buziaczek i ładnie dotlenione popłynęły sobie, by za kilka dni znowu uderzyć w moje woblery :) jazi jeszcze nie widać, było dwóch wędkarzy łapali na feedery i z moich obserwacji nic się nie działo  więc chyba MAJOWO się zapowiada



#48 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 27 kwiecień 2013 - 13:55

Witam byłem dzisiaj na rybkach na Włyniu od 5 do 14 nic się nie działo nawet nic się nie spławia jazie już się wytarły na płyciznach teraz woda opada i nic z tej ikry nie będzie ! z wodą rybki zeszły na zbiornik i niestety ale na majowy weekend nie ma po co jechać.

Ale najlepsze co się dowiedziałem od miejscowych to zrobili CAŁOROCZNY zakaz połowu ryb od mostu do miejscowości Jeziorsko !!!

tego nie jestem w stanie zrozumieć może mnie ktoś oświeci dlaczego tak ?? i kto to wymyślił



#49 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 28 kwiecień 2013 - 00:56

Po to Kolego, żeby PZW SIERADZ mogło sobie siatki stawiać w rezerwacie tak jak to teraz robią. Na głębszej części zbiornika słabo z rybą tym bardziej o tej porze roku. Teraz po prostu im nikt nie będzie przeszkadzał niestety. Jak nie ma świadków to się łatwiej kradnie



#50 OFFLINE   madpaw

madpaw

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 632 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Plesiak

Napisano 28 kwiecień 2013 - 12:37

Jeśli mówimy o moście w miejscowości Warta do Jeziorska, tu już od 2 lat tam nie można łowić, tylko od mostu w kierunku Biskupic. A rybactwo śródlądowe tnie rybę w pień na Jeziorsku.

 

Nie dość, że szarpakowców jest tam od zatrzęsienia to jeszcze sieci rozstawiają na Jeziorsku. Osobiście czuję się mocno dymany przez PZW, który nie dba o rybostan na swoich wodach.

 



#51 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 09:03

Jeśli mówimy o moście w miejscowości Warta do Jeziorska, tu już od 2 lat tam nie można łowić, tylko od mostu w kierunku Biskupic.

 

 No akurat nie masz racji



#52 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 29 kwiecień 2013 - 09:45

Panowie a był ktoś w rejonie mostu w niedziele? widac aktywnośc bolenia bo planuje wybrac się tam pierwszego.



#53 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 20 listopad 2013 - 18:49

Witam. Czy ktos z lowiacych na tym odcinku warty moglby sie wypowiedziec na temat miejsc gdzie warto wyruszyc za boleniem.
Pewnie padnie odpowiedz ze bolenie sa na calym tym odcinku ale interesowaly by mnie miejsca gdzie mozna spotkac je w sporej liczebnosci i tylko na ich lowieniu sie skupic. Z gory dziekuje za odpowiedzi moga byc na prv co wyjdzie na pewno bolkom na zdrowie. :)

#54 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 20 listopad 2013 - 20:15

A to czasem nie największą frajdą w tym całym wędkarstwie (poza onanizacją sprzętową)  jest właśnie namierzenie i przechytrzenie? A to czy się go wyciągiem czy też nie... a kogo to tam.



#55 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1931 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 21:00

 Eeeee, właśnie na wyciągnieciu go polega przechytrzenie :P.



#56 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 20 listopad 2013 - 22:59

Panowie a jak oceniacie ten sezon na tych wodach bo u mnie bardzo kiepsko i z roku na rok coraz gorzej. Trafiło się kilka jazi większych a poza tym to lipa bolenia łowię sporo ale tylko średniego a co do innych ryb drapieżnych to lipa straszna w tych rejonach przynajmniej według mnie.Również byłbym wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział coś o połowie boleni w tych miejscach bo wiem że są duże ale ja za nic nie mogę ich dorwać podpowiedzi mogą być na priv.



#57 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 21 listopad 2013 - 14:59

W tym roku od  polowy wrzesnia zaczalem sie uczyc lowic bolenie bylem 4 razy na odcinku za tama i jak narazie widze progres 1sza wyprawa na 0, druga trafil sie maluch 35, trzecia 2ryby ale tez malutkie 30-35cm , na czwartej 2 ryby 45 i 60cm. Bylem jeszcze w pazdzierniuku ze dwa razy ale juz ryby tak sie nie pokazywaly i ciezko mi bylo je namierzyc chyba jeszcze nie ten etap wtajemniczenia gdzie one sa jak sie robi zimno :) Pozatym tlumy, chalas i miesiarstwo  nad woda nie bardzo mi odpowiadaja stad tez moje pytanie o jakies fajnie mniej oblegane miejscowki.



#58 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 08 grudzień 2013 - 12:15

W tygodniu szykuje mi się wyjazd do Skwierzyny, czy jest szansa o tej porze roku coś połowić na odcinku Warty w tej miejscowości?

z góry dziękuje za informacje

 

PS

z pytaniem podepnę sie tu gdyż nie ma sensu zakładać osobnego tematu


Użytkownik @Wojti edytował ten post 08 grudzień 2013 - 12:17


#59 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 08 grudzień 2013 - 13:27

przez ostatnie dwa tyg ładnie brały szczupaki w głowkach..duża guma typu king shad i głowka ok 15-20 gr ...ryby nie były głęboko ale na lekko nie brały ..sandacz nic ..



#60 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 08 grudzień 2013 - 13:27

aha i brania dosłownie okoniowe :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych