Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warta odcinek od Biskupic, Włyń, Most Warcki i zbiornik Jeziorsko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1730 odpowiedzi w tym temacie

#1441 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 09 grudzień 2018 - 11:27

Stara władza sobie radzi. Od nowego roku zafundowała nam spore podwyżki opłat🙊😫

#1442 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 09 grudzień 2018 - 11:45

No cóż ceny paliwa rosną, a d**ę trzeba wozić. Przerost osobowy zarządów i administracji też kosztuje, a do tego przecież każdy chce mieć podwyżki. Niestety to choroba ogólnonarodowa... A moja emerytura w okresie 4 lat wzrosła aż o 34.- zł, wystarczy na jednego woblera miesięcznie, to i tak dobrze... ;)


  • Maciek Rożniata lubi to

#1443 OFFLINE   oldziu

oldziu

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 272 postów
  • LokalizacjaSłupca
  • Imię:Olgierd
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 09 grudzień 2018 - 16:55

Panowie nie narzekajcie, tylko cos sami zróbcie. Jęczeniem jaki to PZW jest zły to się tylko ośmieszacie. Piszecie, że poniżej jeziorska to się patologie dzieją i co? Zadzwonił ktoś chociaż gdzieś? Nie macie SSR w kołach? Jak się chce to naprawdę można nawet we 2 osoby ograniczać i uprzykrzać robotę nawet "profesjonalnym" kłusolom, tylko trzeba być konsekwentnym i regularnym i przede wszystkim zrozumieć , że PZW to my.
  • Sławek Oppeln Bronikowski i coma lubią to

#1444 OFFLINE   oldziu

oldziu

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 272 postów
  • LokalizacjaSłupca
  • Imię:Olgierd
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 09 grudzień 2018 - 16:59

Panie Alexspin, jest Pan ponad pół wieku starszy ode mnie i nie rozumie Pan, że to członkowie powinni być siła napędową i sprawczą wszelkich działań?
  • Sławek Oppeln Bronikowski i coma lubią to

#1445 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 09 grudzień 2018 - 17:14

Panie OLDZIU zapraszam pana pod tamę i pan sam sobie zadzwoni i pojęczy do słuchawki PSR lub 997 . Bo tyle może pan zrobić nic więcej w tej sytuacji. Przyjadą nawet nie popatrzą i pojadą
  • Jeziorm 1, Alexspin i maniek82 lubią to

#1446 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4888 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 09 grudzień 2018 - 17:38

Taki krótki i atrakcyjny odcinek, jak Warta od tamy do promu, można bez specjalnego problemu upilnować. można na nim zarabiać, dyktować zasady i warunki, włącznie z wyłączeniem jej z użytkowania. Do tego jest potrzebna tylko wola tzw członków okolicznych kół - nominalnie na niej gospodarujących i sprawujących wszechstronną opiekę. Ale jak stare przysłowie mówi - najciemniej jest pod latarnią..

Można by płakać nad starymi i młodymi.. ale śmiać weselej.. :)  



#1447 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 09 grudzień 2018 - 17:38

Panowie nie narzekajcie, tylko cos sami zróbcie. Jęczeniem jaki to PZW jest zły to się tylko ośmieszacie. Piszecie, że poniżej jeziorska to się patologie dzieją i co? Zadzwonił ktoś chociaż gdzieś? Nie macie SSR w kołach? Jak się chce to naprawdę można nawet we 2 osoby ograniczać i uprzykrzać robotę nawet "profesjonalnym" kłusolom, tylko trzeba być konsekwentnym i regularnym i przede wszystkim zrozumieć , że PZW to my.


Oldziu,

Dwa lata temu monitowałem u samego prezesa że jeden ze zbiorników został zatruty przez pobliską firmę i wiesz co mi powiedział?co on może zrobić mi się zapytał...Niby została zbadana jakość wody itd.Suma sumarum okazało się że ta firma jest ponoć powiązana z jakimś posłem i cisza do dziś.W tym roku na jesień zarybiali(oczywiście karpiem bo święta blisko😫👏) to oczywiście "wędkarze" mieli co łowić. I myślisz że były kontrole...?U nas strażnicy są tylko na papierku, jak się pytam gdzie kontrolę to odpowiedź dostałem że im się nie chce, nie chce szykować łódki itd.Powiem tylko na swoim przykładzie że ja w swoim ponad 20-letnim okresie płacenia składek byłem kontrolowany aż 2 razy...I gdybym mógł to bym nie opłacał ale na tą chwilę nie mam alternatywy niestety.Chętnie bym zapłacił za dobre choć jedno łowisko komuś kto zadba o akwen i wędkarza...😉
  • Maciek Rożniata i Alexspin lubią to

#1448 OFFLINE   flymar

flymar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 09 grudzień 2018 - 22:35

Oby, bo po tym co zobaczyłem wczoraj, to woła o pomstę do nieba

Kłusownicy czy brak wody?

W piątek bedę przejeżdżał służbowo-planowałem wrzucić wedkę do samochodu na krótki postój.

?



#1449 OFFLINE   booohal

booohal

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarta
  • Imię:Krzyś

Napisano 10 grudzień 2018 - 09:19

Panowie nie narzekajcie, tylko cos sami zróbcie. Jęczeniem jaki to PZW jest zły to się tylko ośmieszacie. Piszecie, że poniżej jeziorska to się patologie dzieją i co? Zadzwonił ktoś chociaż gdzieś? Nie macie SSR w kołach? Jak się chce to naprawdę można nawet we 2 osoby ograniczać i uprzykrzać robotę nawet "profesjonalnym" kłusolom, tylko trzeba być konsekwentnym i regularnym i przede wszystkim zrozumieć , że PZW to my.

Tak się składa, że dzwoniłem w tym roku 4 razy, zniszczyłem jedną siatkę, zgłosiłem w regionalnej mapie zagrożeń dwóch kłusoli (już ich tam nie ma). Poza tym zabieram nie swoje śmieci z łowiska i staram się jak mogę edukować wszechberetujących. Nie wszyscy tylko narzekają.

 

Moim zdaniem co najmniej kilometrowy odcinek powinien być wyłączony z wędkowania. Ale to co za tamą mnie nie interesuje. Niech żrą. Mnie interesują "moje" wody tj. Jeziorsko, Warta, okoliczne małe zaporówki i kanały. Tutaj działam.

Gdyby choć 10% wędkarzy pilnowało swoje wody...

Przedwczoraj namierzyłem kolejne znaki kłusowania na "moim" kanałku. Jestem tam teraz codziennie dopóki nie namierzę skur...



#1450 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 10 grudzień 2018 - 11:06

Od pilnowania to są służby. Za to mają płacone. A bardzo nie taktowne jest kogoś pouczać 😊.
  • Alexspin lubi to

#1451 OFFLINE   Adrian3023

Adrian3023

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Adrian

Napisano 10 grudzień 2018 - 15:28

Kłusownicy czy brak wody?

W piątek bedę przejeżdżał służbowo-planowałem wrzucić wedkę do samochodu na krótki postój.

?

Wody mało, ale nie tak tragicznie, ale mięsiarstwa.... ehhh. Pełne siaty, do auta i z powrotem.... Same leszcze i karpie...


  • Maciek Rożniata i Alexspin lubią to

#1452 OFFLINE   maniek82

maniek82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjasieradz
  • Imię:maciej

Napisano 10 grudzień 2018 - 21:38

To jest właśnie to o czym wszyscy piszą ale nic z tym nie robimy. Dotyczy to każdego z nas który ma pasję albo szajbe wędkarska. Czas iść na zebranie i powiedzieć kilka rzeczy które nas bolą.
  • oldziu lubi to

#1453 OFFLINE   maniek82

maniek82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjasieradz
  • Imię:maciej

Napisano 10 grudzień 2018 - 21:52

Na Turawie było podobnie i coś z tym zrobili. My mamy piękniejszy zbiornik wystarczy chcieć.
  • oldziu lubi to

#1454 OFFLINE   Paanda

Paanda

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaTurek

Napisano 18 grudzień 2018 - 10:12

A jeśli chodzi o sprawy rzeki Warty piw zapory to trzeba by było zacząć od zjazdów za wał sa pokapane rowy i zastawione szlabanami czy zgodne to jest??

#1455 OFFLINE   Paanda

Paanda

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaTurek

Napisano 18 grudzień 2018 - 10:13

Jeszcze trochę czasu upłynie zanim zbiornik się odrodzi po degradacji przez rybaków.



#1456 OFFLINE   saw70

saw70

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaJeziorsko wędkarskie El Dorado
  • Imię:Tomek

Napisano 17 luty 2019 - 21:47

https://www.facebook...28621130750751/


  • Alexspin lubi to

#1457 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 18 luty 2019 - 07:16

Ale jak straż przyjedzie to się dopierdalają że w rejestr data nie wpisana...... ot cała straż. Pzw Sieradz doskonale wie o temacie. Tam kontrola polega na tylko i wyłącznie sprawdzeniu czy posiadasz opłatę na dany okręg i wytarganiu cie za ucho jak zapomnisz dokumentu Karty Wędkarskiej.
  • Alexspin lubi to

#1458 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 18 luty 2019 - 07:28

Psy szczekają, a karawana idzie dalej... :(



#1459 OFFLINE   juvefan

juvefan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 luty 2019 - 19:44

Patrzmy tak dalej na to co się tam dzieje za tamą to będziemy łowić uklejki po 5 cm albo zaczniemy coś robić na własną rękę kto się pisze na prywatę



#1460 OFFLINE   juvefan

juvefan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 luty 2019 - 19:45

utwórzmy prywatny SSR






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych