Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spodniobuty oddychające Jaxon - opinie

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   LFF

LFF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Marcin

Napisano 11 styczeń 2016 - 22:26

Ktoś nadal używa tych gaci ? albo zakupił dopiero ? jakieś nowe opinie ?



#42 OFFLINE   Wojtek14

Wojtek14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów

Napisano 17 luty 2016 - 21:41

Cześć, noszę sie z zamiarem kupna budżetowych śpiochów, tu pojawia się dylemat, tytułowe jaxony vs. carpelany respi 3c. Carpelany wydają sie być bardziej estetycznie wykonane, jednak moim podstawowym parametrem jest  wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Co byście wy polecili lub wybrali?

Myślałem jeszcze o tych DAM'ach 
http://allegro.pl/da...5467237476.html
Ktoś ma, używa?


Użytkownik Wojtek14 edytował ten post 17 luty 2016 - 21:46


#43 OFFLINE   michumzt

michumzt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 17 luty 2016 - 23:58

Witam, też zamierzam się do kupna spodniobutów na ten sezon i zastanawiam się nad tymi z jaxona lub dama do 500 zł maks lecz tez nowość mikado jest ciekawa tych spiochów 



#44 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 18 luty 2016 - 21:37

Może i ja się w końcu skuszę na śpiochy ? Zawsze kupowałem gacie z butem i takie planowałem kupić w tym roku z Caperlana, model Respi C3 ... ale wszyscy mówią, że śpiochy wygodniejsze to czas spróbować  ;)

 

Też jestem ciekawy opinii nt. śpiochów DAM i Mikado ? 



#45 OFFLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 25 luty 2016 - 23:40

Swoje Jaxony kupiłem wiosną 2013 i były to moje pierwsze "oddychacze".Wytrzymały 2,5roku dość intensywnego użytkowania.Mimo że nie sprawiały wrażenia pancernych jak np Caperlan 5C to zniosły zjeżdżanie na tyłku do wody i częste przedzieranie się przez krzaczory.

Cudów nie oczekiwałem po gaciach za 4 stówki i zakupu nie żałuję.

Kolejne śpiochy kupiłem w Decathlon.Jeszcze raz dzięki @Wojtek B za info o promocji :)


  • mmgg lubi to

#46 OFFLINE   Wojtek14

Wojtek14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów

Napisano 26 luty 2016 - 14:29

Swoje Jaxony kupiłem wiosną 2013 i były to moje pierwsze "oddychacze".Wytrzymały 2,5roku dość intensywnego użytkowania.Mimo że nie sprawiały wrażenia pancernych jak np Caperlan 5C to zniosły zjeżdżanie na tyłku do wody i częste przedzieranie się przez krzaczory.

Cudów nie oczekiwałem po gaciach za 4 stówki i zakupu nie żałuję.

Kolejne śpiochy kupiłem w Decathlon.Jeszcze raz dzięki @Wojtek B za info o promocji :)

A jak jest z rozmiarówką tych 5C? mam rozmiar stopy 44 więc chcąć ubrać skarpete grubą musiałbym zamówić XXL, jednak opinia (1 bo 1 ale jest ) na stronie Decathlonu wskazuje że XXL nadaje sie na osobe 190cm+, ja mam raptem 181... Aktualnie jest dotępne L i XXL wiec myśle że w L cieżko mi bedzie stope wcisnąć.



#47 OFFLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 27 luty 2016 - 19:28

Kupiłem Respi 3C XXL.Mam rozmiar stopy 44,185 cm wzrostu i ważę ok 100. 



#48 OFFLINE   sucharfishing

sucharfishing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 postów
  • Imię:Jarek

Napisano 15 kwiecień 2016 - 20:50

JA Jaxony Abu-Tau kupiłem w październiku 2014 bardo wygodne przeszły u mnie wiele od października 2014 do końca roku 2015 naliczyłem około 200 wypadów na rybki gdzie czasami nawet nie wyjmowałem mokrych z samochodów. po tym dość intensywnym sezonie puściły na szwie oddałem na gwarancje dostałem nówki sztuki nie śmigane. Szybka obsługa gwarancyjna jest równie ważna jak trwałość i niezawodność. Dla przykładu buty Jaxona dedykowane do tych spodni już w maju nie nadawały się do użytkowania odpadły podeszwy but się rozpadł a spodnie całe :)

Jeżeli chodzi o wygodę to naprawdę wszystko jest ok, pogoda w zeszłym roku była różna w najupalniejsze dni nie było za gorąco, a w grudniu kiedy latałem za szczupakami w połączeniu z polarowymi leginsami było komfortowo, ja mam rozmiar buta 42 wzrost 180 cm, kupiłem spodnie w rozmiarze L (troszkę skarpeta luźniejsza ale to nie rozmiar buta 43 jak ktoś ma to idealna będzie przy wzroście podobnym do mojego).



#49 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9480 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 16 kwiecień 2016 - 16:27

Jak nie sprawdzisz, będziesz się tylko domyślał. Sprawdzam więc. Już jadą do mnie AB-TUA :P



#50 OFFLINE   deywed12

deywed12

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów
  • LokalizacjaPyskowice/Śląskie
  • Imię:Dawid

Napisano 17 kwiecień 2016 - 12:38

Jak nie sprawdzisz, będziesz się tylko domyślał. Sprawdzam więc. Już jadą do mnie AB-TUA :P


Zdaj relacje jak tylko je przetestujesz ;) 



#51 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 24 kwiecień 2016 - 21:46

Waldek, ja też chętnie poznam Twoją opinię nt tych gaci. Gdzie kupowałeś ?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych