Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki CTS - Coś z prawdziwego topu ..

blank cts

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 08 listopad 2007 - 15:09

http://www.donstacklehawaii.com/
http://www.ctsfishin...istributors.htm
Wydaje się , że nikt z ludu portalowego nie wspomniał dotąd o CTS . A jest to jeden z kilku najbardziej zaawansowanych i liczących się producentów i dostawców blanków w świecie . Może mniej medialny , może mniej elektryzująco od niektórych primabalerin wypasiony ..
I jest krajowy dystrybutor Art Fishing z Krakowa .
Nie będę się wdawał w szczegółowe opisy , bo każdy to sam zrobić może .
Mnie zwabiły Makoi . Konkretnie 305 s ..
Nigdy nie miałem takiego porządnego , naprawdę dalekosiężnego kija . Czymś sobie zrównoważę przesyt króciaków . Potrzebuję tego może mniej jako surf casta , bardziej jako półsportową odskocznię .



#2 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 08 listopad 2007 - 16:15

Ciekawy link.

Sama nazwa owszem zaslyszana, ale produktow to osobiscie nie znam.
Strona i opis produktu sygnalizuje kompletnie inna filozofie i podejscie do tematu.
Moze jednak Slawku pomozesz zrozumiec ? :D

Guzu

#3 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 08 listopad 2007 - 20:15

http://www.fishingar...saffinityx.html
CTS jest firmą nieco zbliżoną do CD , Podobny poziom zaawansowania i technologii . Głównie usługi dostawcze dla firm i osób budujących markowy tackle . Listy klientów nie znam . Składałem znajomemu kij muchowy , i blank zrobił bardzo dobre wrażenie..


#4 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 08 listopad 2007 - 20:19

Dzieki :D

Guzu

#5 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 08 listopad 2007 - 20:47

przegkladałem strony i widziałem, że CD proponuje sporo gotowych wędzisk. Odziwo ceny były sporo mniejsze niż w PL.. :huh:

pozd JW :D

#6 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 08 listopad 2007 - 21:04

Jaki z tego wniosek?

#7 OFFLINE   Krzysztof Zieliński

Krzysztof Zieliński

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 listopad 2007 - 23:03

Witam wszystkich forumowiczów,
zostałem wywołany do tablicy przez Pana Sławka z prośbą o kilka słów na temat CTS. Jest to firma nie tak z bogatymi tradycjami jak szerzej znani producenci blanków, ale ludzie którzy ją tworzą i wnieśli technologię mają długoletnie doświadczenie. Jak Pan Sławek napisał, nie jest to firma tak medialna, dlatego jest mniej znana w Europie. Głównymi odbiorcami są Stany Zjednoczone, Japonia i ostatnio Europa właśnie. Produkty CTS-a są bardzo wysoko cenione przez rod builderów, a przez wielu z nich zaliczane do najlepszych na świecie. Często są klasyfikowane w pierwszej trójce/piątce światowej.
Żeby zajmować tak wysoką pozycję oczywistym jest, że zaplecze projektowe i możliwości technologiczne muszą być absolutnie topowe. CTS wyróżnia się jednak jednym elementem którego nie spotkałem w ofercie innych producentów. Techologia MRT (Modulus Replacement Technology) polegająca na budowie blanku ze 100% grafitów w dwóch lub trzech modułach sprężystości (najczęściej 44/33 mln i 57/44/33 mln) zamontowanych w różnych partiach blanku, pozwala na osiągnięcie niespotykanej stabilności blanku i bardzo progresywnej akcji.
Dużą zaletą jest szeroka i pełna oferta blanków spinningowych, castingowych, muchowych i innych, mniej popularnych u nas.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany większą ilością szczegółów to jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam, Krzysztof.
PS. Jeśli można to tylko jedno sprostowanie. Dystrybutorem jest firma FishingArt.... podobnie, ale jednak inaczej.

http://www.donstacklehawaii.com/
http://www.ctsfishin...istributors.htm
Wydaje się , że nikt z ludu portalowego nie wspomniał dotąd o CTS . A jest to jeden z kilku najbardziej zaawansowanych i liczących się producentów i dostawców blanków w świecie . Może mniej medialny , może mniej elektryzująco od niektórych primabalerin wypasiony ..
I jest krajowy dystrybutor Art Fishing z Krakowa .
Nie będę się wdawał w szczegółowe opisy , bo każdy to sam zrobić może .
Mnie zwabiły Makoi . Konkretnie 305 s ..
Nigdy nie miałem takiego porządnego , naprawdę dalekosiężnego kija . Czymś sobie zrównoważę przesyt króciaków . Potrzebuję tego może mniej jako surf casta , bardziej jako półsportową odskocznię .



#8 OFFLINE   Krzysztof Zieliński

Krzysztof Zieliński

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 listopad 2007 - 23:05

CTS w odróżnieniu od CD nie sprzedaje gotowych wędzisk.
Krzysztof

#9 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 06:27

witaj na forum :D


...
Żeby zajmować tak wysoką pozycję oczywistym jest, że zaplecze projektowe i możliwości technologiczne muszą być absolutnie topowe. CTS wyróżnia się jednak jednym elementem którego nie spotkałem w ofercie innych producentów. Techologia MRT (Modulus Replacement Technology) polegająca na budowie blanku ze 100% grafitów w dwóch lub trzech modułach sprężystości (najczęściej 44/33 mln i 57/44/33 mln) zamontowanych w różnych partiach blanku, pozwala na osiągnięcie niespotykanej stabilności blanku i bardzo progresywnej akcji
...


sorry, za lekka uszczypliwosc, ale to brzmi jak z katalogu dragona :mellow:




#10 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 09 listopad 2007 - 07:53

Iście python'owski witz ..
Który , to krzywe zwierciadło ?

#11 OFFLINE   Krzysztof Zieliński

Krzysztof Zieliński

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 08:25

No tak, racja.... ale co mam napisać: chłopaki nieźle sobie radzą.... i coś tam z rąk im wychodzi, może nawet lepszego niż z Chin (co nie znaczy, że w Chinach tylko kiepska masówka powstaje).
Proszę przeglądnąć amerykańskie fora, tam jest sporo informacji od użytkowników wędek CTS. I nawet je chwalą....

#12 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 listopad 2007 - 10:40

Witam Krzysztofie na naszym forum. Życzę przyjemności!

Ponieważ jestem na drodze wyboru blanku do wędki boleniowej na nowy sezon brałem pod uwagę możliwość zbudowania jej na blanku firmy CTS (właściwie to Friko mnie do tego namawiał juź kilka miesięcy temu). Wstępnie jednak po oględzinach CD w FishingCenter świta mi w głowie ta druga wersja ze względu na to, że widziałem blank docelowy. Czy Krzysztofie mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem i powiedzieć na jakim blanku CTS zbudowałbyś typowy spining (teraz ... pewnie usłyszę, że zdradzam casting :D) rzeczny, boleniowy? Chodzi mi o

Pozdrawiam
Remek

#13 OFFLINE   Krzysztof Zieliński

Krzysztof Zieliński

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 10:43

Jak najbardziej, chętnie coś zaproponuję. Proszę tylko o podanie preferowanej długości - z mojego doświadczenia wynika że typowy ma wiele pojęć.

#14 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 listopad 2007 - 10:44

Czy Krzysztofie mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem i powiedzieć na jakim blanku CTS zbudowałbyś typowy spining (teraz ... pewnie usłyszę, że zdradzam casting ) rzeczny, boleniowy? :huh:

Chcesz zbudowac wedke na prezent dla kogos Remku ? :D

Guzu

#15 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9461 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 09 listopad 2007 - 11:06

Czy Krzysztofie mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem i powiedzieć na jakim blanku CTS zbudowałbyś typowy spining (teraz ... pewnie usłyszę, że zdradzam casting ) rzeczny, boleniowy? :huh:

Chcesz zbudowac wedke na prezent dla kogos Remku ? :D

Guzu


Czyżby Remek poniósł stratę na Twojej wędce?


#16 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 listopad 2007 - 11:17

Waldku,

Wyjasnisz co miales na mysli ? :wacko:

Remek nigdy nie mial wedki ode mnie ...

Guzu

#17 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9461 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 09 listopad 2007 - 11:20

Tako to jakoś odebrałem, że może pożyczył...... i trrrrraaaach. No ale to się Remkowi nie zdarza :unsure:
Za bardzo wybiegłem myślami ;)

#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 listopad 2007 - 11:24

Jak najbardziej, chętnie coś zaproponuję. Proszę tylko o podanie preferowanej długości - z mojego doświadczenia wynika że typowy ma wiele pojęć.


270-300 cm Nie chciałbym tylko by ta wędka lała się jak klucha z rzadkiego ciasta :D

Pozdrawiam
Remek

#19 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 listopad 2007 - 11:27

Tako to jakoś odebrałem, że może pożyczył...... i trrrrraaaach. No ale to się Remkowi nie zdarza :unsure:
Za bardzo wybiegłem myślami ;)


Wszystko zdarzyć się może :D zwłaszcza mi ... :lol: Guzu wie coś na ten temat :D

Guzu: myślę o wędce do zadań specjalnych :D a znasz mnie więc wiesz, że ja nie pcham się wszędzie z czymś co nie sprawdza się w pewnych sytuacjach.

Pozdrawiam
Remek

#20 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 listopad 2007 - 11:28

Tako to jakoś odebrałem, że może pożyczył...... i trrrrraaaach. No ale to się Remkowi nie zdarza
Za bardzo wybiegłem myślami

No faktycznie pobiegles z myslami :D


Guzu





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, cts

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych