Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Uwaga - wysyp kleszczy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1796 odpowiedzi w tym temacie

#1041 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:34

Test krwi i wyszło że mam boleriozę wynik od 0 do 16 oznaczał by że jest ok, od 16 do 22 wynik wątpliwy a Ja miałem 54 .Podobno to niewiele i jest szansa na wyleczenie ,tego się trzymam .Już dostałem antybiotyk i leżę w szpitalu.Min to 7 dni tu zabawę, chcą robić mi punkcje aby sprawdzić czy nie mam zapalenia opon mózgowych i nie wiem czy się zgodzić.Wszystko to słabe jest.

Panowie róbcie badanie ,ta choroba latami może przebywać w organizmie bez jakiś symptomów.

#1042 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:07

Wiesz, choroba jest tak "nierozpoznana" , że wolę się nie badać.

Funkcjonuję prawie normalnie i jest dobrze jak jest.

Jak widzę, co przechodziła moja druga połówka to wolę moją opcję.

Obyś trafił na dobrych lekarzy, o których w naszym kraju niestety bardzo ciężko...

Trzymaj się brachu!



#1043 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:08

Ostatnio znajoma opowiadała jak to jej syn się załatwił.

Pojechał do lasu, po powrocie kontrola i nawet pół kleszcza na ciele nie znaleźli. Za to rano miał 3 sztuki. Otóż ubranie w którym był w lesie zostawił  blisko łóżka i musiały przejść w nocy. Dlatego trzeba robić wszystko by nie dopuścić tego dziadostwa do siebie bo każda nawet najmniejsza głupota może nas drogo kosztować. 



#1044 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:10

Leczę się już 1,5 roku i jestem jeszcze w lesie(odstawiam leki i po jednym dniu mnie nie ma)  :D  To tak żebyś miał wyobrażenie do tych 5 dni i co one mogą Ci pomóc  ;)


Nie wiem czy mi pomoże czy nie.Rosołem w domu to raczej się nie wyleczę.Zaczynam od tego co każdy, co wyjdzie to się okaże. Jak na razie to każdy mnie straszy,a ja próbuje się nastawić pozytywnie.

#1045 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:07

To może zmień lekarza i leki...

I się zrobi czary mary i dostane cudownego ozdrowienia?  :D 
Właśnie na tym polega problem koinfekcji :(


  • kotwitz lubi to

#1046 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:29

Mariusz w Lublinie jest jakiś dobry lekarz. Tylko trzeba dłuuuuuuuuugo czekać.



#1047 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:46

Mariusz w Lublinie jest jakiś dobry lekarz. Tylko trzeba dłuuuuuuuuugo czekać.


Dzięki ,będę próbował. A masz jakieś namiary na niego. Z tym długo to raczej w tym wypadku lipa ,trzeba działać jak najszybciej ,bo to dziadostwo może poczynić duże szkody w organizmie.

#1048 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1561 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:13

Podobno skuteczny sposób na usunięcie tego dziadostwa (zakażenie- ) jest biorezonans. Skutecznie usuwa bez trucia się antybiotykami.

#1049 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:17

Podobno skuteczny sposób na usunięcie tego dziadostwa (zakażenie- ) jest biorezonans. Skutecznie usuwa bez trucia się antybiotykami.

 

:) równie dobrze można zawołać szamana - skąd takie informacje posiadasz?


  • szczupak1 lubi to

#1050 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:23

Mam teraz sporo czasu więc zapoznałem się z tą metodą ,może to kogoś zainteresuje


Czym jest biorezonans
Biorezonans jest specjalistycznym urządzeniem elektronicznym służącym do diagnostyki i terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych. Jest osiągnięciem współczesnej nauki i medycyny. Umożliwia analizę organizmu, uwzględniając miejsce występowania zaburzenia i możliwe rodzaje obciążeń.
Można sprawdzić alergeny, nozody pasożytów, nozody bakterii, związki toksyczne, obciążenie elektrosmogiem, zakażenie grzybami, czynniki psychosomatyczne i wiele innych rzecz. Biorezonans służy także do terapii organizmu. Wykonuje sie między innymi terapie regulacyjne wspomagające proces samo regeneracji i neutralizujęce obciążenia (alergeny toksyny).



Biorezonans MORA



Podstawy naukowe biorezonansu
Działanie urządzenia opiera się na zjawisku fizycznym jakim jest rezonans elektromagnetyczny. To zjawisko jest dobrze znane w środowisku inżynierskim a powszechnie wykorzystywane przez współczesne społeczeństwo (choć nie wszyscy jesteśmy tego świadomi). Rezonans elekromagnetyczny służy bowiem do odbierania wszelkich sygnałów radiowych, telewizyjnych czy telefonii komórkowej. Antena odbiera sygnał nadawczy jedynie wtedy, jeśli jej drgania elektromagnetyczne są identyczne z drganiami nadawczymi (Przykładem może być konkretna częstotliwość stacji radiowej). W przypadku biorezonansu wykorzystuje się drgania elektromagnetyczne organizmu ludzkiego oraz częstotliwości rezonujące różnych czynników zewnętrznych takich jak alergeny, toksyny, wirusy, pasożyty, grzyby, bakterie.





Drgania elektromagnetyczne w biorezonansie
Organizm ludzki posiada swoje spektrum drgań elekromagnetycznych. Każda tkanka, nadrząd czy układ mają charakterystyczne dla siebie częstotliwości. W zdrowym układzie te drgania są harmonijne, z kolei podczas choroby drgania te zostają zaburzone (pojawiają się tzw. drgania patologiczne). Dzięki aparaturze biorezonasnsowej można wpłynąć na pole elekromagnetyczne i wygasić drgania patologiczne poprzez przekazanie organizmowi fali o takiej samej częstotliwości ale o „odwróconej fazie”, czyli tzw. lustrzanym odbiciu(!). Pobudza to organizm do działania i uruchamia proces samozdrowienia. Dodatkowo zdrowe drgania są wzmacniane, co stymuluje siły witalne organizmu. Są to tak zwane terapie regulacyjne.

Użytkownik MARIUSZ 69 edytował ten post 13 wrzesień 2017 - 14:24


#1051 OFFLINE   turkucpodjadek

turkucpodjadek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Błażej

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:25

potwierdzam siedzą na ubraniach jak wracacie trzepcie spodnie swetry gdzieś dalej jak macie zwierzaki domowe



#1052 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:31

Mam teraz sporo czasu więc zapoznałem się z tą metodą ,może to kogoś zainteresuje


Czym jest biorezonans
Biorezonans jest specjalistycznym urządzeniem elektronicznym służącym do diagnostyki i terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych. Jest osiągnięciem współczesnej nauki i medycyny. Umożliwia analizę organizmu, uwzględniając miejsce występowania zaburzenia i możliwe rodzaje obciążeń.
Można sprawdzić alergeny, nozody pasożytów, nozody bakterii, związki toksyczne, obciążenie elektrosmogiem, zakażenie grzybami, czynniki psychosomatyczne i wiele innych rzecz. Biorezonans służy także do terapii organizmu. Wykonuje sie między innymi terapie regulacyjne wspomagające proces samo regeneracji i neutralizujęce obciążenia (alergeny toksyny).



Biorezonans MORA



Podstawy naukowe biorezonansu
Działanie urządzenia opiera się na zjawisku fizycznym jakim jest rezonans elektromagnetyczny. To zjawisko jest dobrze znane w środowisku inżynierskim a powszechnie wykorzystywane przez współczesne społeczeństwo (choć nie wszyscy jesteśmy tego świadomi). Rezonans elekromagnetyczny służy bowiem do odbierania wszelkich sygnałów radiowych, telewizyjnych czy telefonii komórkowej. Antena odbiera sygnał nadawczy jedynie wtedy, jeśli jej drgania elektromagnetyczne są identyczne z drganiami nadawczymi (Przykładem może być konkretna częstotliwość stacji radiowej). W przypadku biorezonansu wykorzystuje się drgania elektromagnetyczne organizmu ludzkiego oraz częstotliwości rezonujące różnych czynników zewnętrznych takich jak alergeny, toksyny, wirusy, pasożyty, grzyby, bakterie.





Drgania elektromagnetyczne w biorezonansie
Organizm ludzki posiada swoje spektrum drgań elekromagnetycznych. Każda tkanka, nadrząd czy układ mają charakterystyczne dla siebie częstotliwości. W zdrowym układzie te drgania są harmonijne, z kolei podczas choroby drgania te zostają zaburzone (pojawiają się tzw. drgania patologiczne). Dzięki aparaturze biorezonasnsowej można wpłynąć na pole elekromagnetyczne i wygasić drgania patologiczne poprzez przekazanie organizmowi fali o takiej samej częstotliwości ale o „odwróconej fazie”, czyli tzw. lustrzanym odbiciu(!). Pobudza to organizm do działania i uruchamia proces samozdrowienia. Dodatkowo zdrowe drgania są wzmacniane, co stymuluje siły witalne organizmu. Są to tak zwane terapie regulacyjne.

 

Mariusz... możesz się wybrać na w/w terapię... wiele nie stracisz, nic nie zyskasz...

nie wiem skąd masz te tekst, może zerknij na wszelki wypadek np. tutaj:

https://pl.wikipedia...iki/Biorezonans

 

 

pozwolę sobie tylko zacytować fragment:

"Biorezonans, inaczej diagnostyka lub terapia metodą biorezonansu (ang. bioresonance therapy, BRT) – pseudonaukowa metoda mająca rzekomo służyć wykrywaniu i leczeniu różnych problemów zdrowotnych, której wartość diagnostyczna jest niepotwierdzona, a skuteczność jest nie większa niż placebo. Ze względu na jej niezgodność z opartą na dowodach wiedzą medyczną zaliczana jest do metod tzw. medycyny niekonwencjonalnej."



#1053 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:39

Ja napisałem że się zapoznałem ,a nie że będę z niej korzystał .Na razie tonący nie jestem i brzytwy chwytał się nie będę.

Jeszcze do tego nie doszedłem ,uprzedziłś mnie .

Użytkownik MARIUSZ 69 edytował ten post 13 wrzesień 2017 - 14:41


#1054 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:42

Na pewno podołasz, jeden stracony sezon to nic w obliczu komfortu podczas kolejnych.

Życzę Ci wytrwałości i powodzenia.



#1055 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:46

Na pewno podołasz, jeden stracony sezon to nic w obliczu komfortu podczas kolejnych.
Życzę Ci wytrwałości i powodzenia.


Dzięki, myślę że taki stracony nie będzie, już ją dołożę wszelkich starań aby tak nie było.

#1056 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:53

Dzięki, myślę że taki stracony nie będzie, już ją dołożę wszelkich starań aby tak nie było.

 

:D Tak trzymaj!



#1057 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:01

:D Tak trzymaj!


Ja nie z tych co płaczą że zimno albo gorąco ,za mocno wieje czy pada deszcz.Cało dniowe wyprawy dla mnie to nie kłopot. Ale kłopotem niewątpliwie jest to że jestem chwilowo uziemiony.

#1058 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:04

Ja napisałem że się zapoznałem ,a nie że będę z niej korzystał .Na razie tonący nie jestem i brzytwy chwytał się nie będę.

Jeszcze do tego nie doszedłem ,uprzedziłś mnie .

Ale Ty nie toniesz!! :D 
Jest takie coś jak Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę i poproś ich o namiary na lekarzy z Twojego regionu. 



#1059 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:07

Ale Ty nie toniesz!! :D 
Jest takie coś jak Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę i poproś ich o namiary na lekarzy z Twojego regionu.


Dzięki za wskazówkę, z pewnością skorzystam.

#1060 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1561 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 13 wrzesień 2017 - 19:10

....

Użytkownik salmon1977 edytował ten post 13 wrzesień 2017 - 19:20





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych