Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Multiki firmy Lew's - opinie, porównania, cokolwiek...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 27 maj 2013 - 23:32

Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie?

Można toto porównać z jakimś Abu s,sx,Curado itp?

Niby można,a porównanie wypada dobrze na korzyść dla tego Lewsa.

 

 

http://www.cabelas.c...ch-All Products



#2 OFFLINE   Gregmegabass

Gregmegabass

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • Imię:Greg

Napisano 28 maj 2013 - 04:38

Bardzo fajny kolowrotek ... Ja swoj uzywam od paru miesiecy I jak narazie bez problemow... Co do porownania z curado to nie widze problemu( osobiscie wole lews) a na temat abu nic nie powiem bo nigdy nie uzywalem....tutaj jest opis lews tournament prohttp://www.tackletou...rnamentpro.html ...jesli bedziesz gotowy do zakupu to proponuje eBay ktory jest zdecydowanie tanszy...

#3 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 28 maj 2013 - 11:00

Dziękówka za odpowiedź.Już z jebaya zakupiony :P



#4 OFFLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 28 maj 2013 - 11:56

daj znac jak CI dojdzie Marek to sie gdzies stykniemy, chetnie zobacze gada



#5 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 28 maj 2013 - 12:04

Porównamy do curadziaka ;) no ciekawe jak to będzie śmigać



#6 OFFLINE   pepso

pepso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 30 maj 2013 - 06:12

Ja , testuję od miesiąca Lew's Tournament Mg  5,4:1 i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania, pracą i właściwościami rzutowymi tego kołowrotka.

Zanim go kupiłem przeglądałem amerykańskie fora i cała linia kołowrotków Lew's była bardzo chwalona. Zobaczymy jak będzie z trwałością i dostępnością części zamiennych po kilku latach.

Biorąc pod uwagę to, że obecna seria Curado G jest gorsza od poprzedniej serii E, kołowrotki Lew's mogą być ciekawą alternatywą.



#7 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 31 maj 2013 - 09:57

Dzięki za opinie.Jak widać kilka osób łowi tym sprzętem.Mój to będzie Lews Tournament bez Mg :P

łotaki:)

 

 

http://www.lews.com/reels.htm#6



#8 OFFLINE   pepso

pepso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 31 maj 2013 - 10:05

Też o nim myślałem. Ciekaw jestem Twojej opinii o nim. Daj znać jak sie sprawuje, kiedy już go dostaniesz.



#9 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 maj 2013 - 10:09

Ja , testuję od miesiąca Lew's Tournament Mg  5,4:1

 

testujesz, przepraszam ze pytam tak bezposrednio, czy nim po prostu, od pewnego czasu, lowisz?



#10 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 31 maj 2013 - 10:17

Nie ma sprawy jak przetestuje już konkretnie i nie wyrzucę go do wody,to chętnie podziele sie opinią. :)



#11 OFFLINE   pepso

pepso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 31 maj 2013 - 15:58

testujesz, przepraszam ze pytam tak bezposrednio, czy nim po prostu, od pewnego czasu, lowisz?

Napisałem "testuję" bo łowiąc nowym kołowrotkiem zwracam na niego nieco więcej uwagi ; zmieniam wędki, rodzaje i wielkości przynęt, bawię się ustawieniami itp.



#12 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 maj 2013 - 19:32

to niesamowite, wrecz niewobrazalne ^_^

#13 OFFLINE   pepso

pepso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 31 maj 2013 - 19:52

to niesamowite :) czy robisz jeszcze inne, rownie niewobrazalne, rzeczy podczas tych testow? ^_^

A kolega to pewnie z tych co to "jak zdrowy to sobie musi pogadać" , z sensem czy bez to już mniej ważne. Przykro mi, że precyzyjna wypowiedź do kolegi nie trafia.


  • Wojtek B. i didi lubią to

#14 OFFLINE   Maciek1

Maciek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaDublin

Napisano 31 maj 2013 - 21:11

Napisz coś więcej o multiku bo też jestem zainteresowany. :) :)



#15 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 maj 2013 - 21:41

caly czas wydawalo mi sie, ze dokladnie to samo robi kazdy wedkarz, wedkujac, wlasnie ... a tu taka niespodzianka ... jerkbait.pl the testing community B)

 

najpierw mielismy wysyp castingowcow, potem przyszedl czas na luremakerow, nastepnie przezylismy istna plage pracowni rodbuilderskich, obecnie przyszla pora na testerow ... kolejnym krokiem beda, niechybnie, warszaty serwisowo-tuningowe dla kolowrotkow masci wszelakiej ... paru kandydatow na unijne subwencje mamy ... tylko  szkoda, ze friko sygnatur zakazal, juz to widze ... noze, nozyczki, drapaki, pilniczki, olowki, temperowki, piora kulkowe, karabiny maszynowe, bomby atomowe, minsk mazowiecki, zwiazek radziecki, gole, pierdole, krawaty wiaze, usuwam ciaze ...



#16 OFFLINE   pepso

pepso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 31 maj 2013 - 22:46

caly czas wydawalo mi sie, ze dokladnie to samo robi kazdy wedkarz, wedkujac, wlasnie ... a tu taka niespodzianka ... jerkbait.pl the testing community B)

 

najpierw mielismy wysyp castingowcow, potem przyszedl czas na luremakerow, nastepnie przezylismy istna plage pracowni rodbuilderskich, obecnie przyszla pora na testerow ... kolejnym krokiem beda, niechybnie, warszaty serwisowo-tuningowe dla kolowrotkow masci wszelakiej ... paru kandydatow na unijne subwencje mamy ... tylko  szkoda, ze friko sygnatur zakazal, juz to widze ... noze, nozyczki, drapaki, pilniczki, olowki, temperowki, piora kulkowe, karabiny maszynowe, bomby atomowe, minsk mazowiecki, zwiazek radziecki, gole, pierdole, krawaty wiaze, usuwam ciaze ...

Widzę, że zdrowie dopisuje.

Nie znasz mnie, nie znasz powodów dla których kupiłem i TESTUJĘ ten kołowrotek ale oczywiście wiesz wszystko lepiej i postanowiłeś się powymądrzać.

To, że odbiegasz całkowicie od tematu tego wątku to inna sprawa.

Widocznie nie ma już enklaw do spokojnej i rzeczowej dyskusji. Nawet na forach wędkarskich znajdzie się ktoś kto zatruje dobrą i rzeczową rozmowę całkowicie bezsensownymi wtrętami.

Nie jesteś ani dowcipny ani inteligentny, gadasz byle gadać i tworzyć pozory erudycji.

Nie odpowiada Ci ten temat, moje wypowiedzi to zajmij się czymś innym i nie zaśmiecaj watku. To takie proste.

 

P.S. A warsztaty serwisowo-tuningowe to całkiem niezły pomysł. Nasze hobby ma wiele odcieni i nie trzeba zbyt wielkiej wyobraźni by to zrozumieć.

 

Napisz coś więcej o multiku bo też jestem zainteresowany. :) :)

Maciek1 za godzinę wyjeżdżam na sandacze, jeśli pozwolisz to opiszę Ci mój kołowrotek po weekendzie.

Pozdrawiam


  • Wilk_ i Basss lubią to

#17 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 01 czerwiec 2013 - 00:31

Nie no!Moje tematy zawsze się ciekawie rozkręcają :P jakiś dar??? :rolleyes:  :lol:

 

 

Może trzeba stworzyć dział TESTY-Z ŻYCIA WZIĘTE  :D,i po sprawie.  ;)



#18 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 09:55

wydawalao mi sie, ze drwina jest wyrazista, ze widac jak na dloni, ze kpie z tresci, a tu taka sliczna laurka w afekcie, symptomatycznym dla np. rozwydrzonych bachorow, ktorym tato zakazal jezdzic na karuzeli :) nic tylko jeszcze jedno podforum zalozyc trzeba bedzie, dla tych co nozkami tupia ^_^

 

przy okazji, o sandczach, porze roku i iobecnej aurze ... wszyscy wiedza, ze matka natura ma w tym roku dobre dwa miesiace opoznienia i obecnie sandacze pilnuja gniazd, bynajmniej wydawalo mi sie tak do wczoraj, takze na tym forum bylo o tym pisane, i kazdy zdroworozsadkowo myslacy wedkarz zrezygnowalby z polowu tej ryby z premedytacja ... bynajmniej wydawalo mi sie tak do wczoraj



#19 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:01

Niestety prawdopodobnie jeszcze pilnują. Biją w intruza zanim dotrze do dna. Na ich zgubę to spóźnienie, bo po namierzeniu miejsca będą czyszczone do zera. 



#20 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1276 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 01 czerwiec 2013 - 18:14

Byłem dziś na pokazie zorganizowanym przez T2. Jest to dystrybutor między innymi Lews na Włochy. Z tymi multikami spotkałem się już rok temu gdy wchodziły na lokalny rynek. Sporo osób nimi łowi bo są tu bardzo reklamowane. Na razie mają pozytywne opinie. Mi przypadł do gustu BB1. Wersja bez łożyska oporowego(jeden kłopot mniej  :D ). Ceny tu są sporo wyższe niż w stanach. Przykładowo BB1 we Włoszech 189 euro za oceanem 160 dolców.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych