Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bocheny woblery z sercem...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
426 odpowiedzi w tym temacie

#321 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 16 luty 2018 - 16:44

Ty leniu, CNC a nie nożyk taaaa? :lol: :lol: :lol:


  • maro zebaty i pl.lures lubią to

#322 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 18 luty 2018 - 16:47

2w4xjjq.jpg


Użytkownik maro zebaty edytował ten post 18 luty 2018 - 16:48


#323 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 18 luty 2018 - 20:43

Witaj Marku,widze ze wobki juz najwyzszych lotów,i wygladaja smacznie testy juz porobiłes na pstragach?
  • maro zebaty lubi to

#324 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 18 luty 2018 - 21:07

Witaj Marku,widze ze wobki juz najwyzszych lotów,i wygladaja smacznie testy juz porobiłes na pstragach?

sprawdzone w boju z kropkami od kilku sezonów....... w tym pięknie otwarły sezon do dziś koszą aż miło ;) cieszy się micha jak dziecku gdy odbieram mms-a z fotką lub dostaje telefon z pola walki , dlatego się mobilizuje i robię po 2 /3 szt więcej się nie da szybko odchodzi ochota i robi się na siłę nie ma nic gorszego dlatego tego unikam...... fajnie że się podobają robię co mogę żeby były coraz to ładniejsze pozdrawiam


  • Kielo lubi to

#325 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 18 luty 2018 - 21:25

Wygladaja swietnie i tez fajnie pracuja,a wcale niemusiałyby wygladac smacznie,najwazniejsze by miały to cos w sobie.
  • maro zebaty lubi to

#326 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 18 luty 2018 - 21:30

A mogą być jeszcze ładniejsze :) ? Jak dla mnie nie ma co poprawiać hehe :) Byłeś dzisiaj nad rzeką :P


  • maro zebaty lubi to

#327 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 21 luty 2018 - 17:10

żółty ,  złoty ,  brąz ,  mniam oj " moje pstrągi " to lubią ! 6 cm po raz pierwszy w tym w wątku balsa ;) 

 

2pzf8lu.jpg

j5wayw.jpg



#328 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 21 luty 2018 - 22:57

No no pieknosci.Na pierwszy rzut okiem powiedział bym marku ze stylowo podobne do bobesku.Pewnie przez to malowanie ,widze ze odrobiłes bardzo dobrze zadanie w domu.Wielkie gratulacje i chetnie bym obejrzał filmik z praca.

#329 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 22 luty 2018 - 16:45

No no pieknosci.Na pierwszy rzut okiem powiedział bym marku ze stylowo podobne do bobesku.Pewnie przez to malowanie ,widze ze odrobiłes bardzo dobrze zadanie w domu.Wielkie gratulacje i chetnie bym obejrzał filmik z praca.

 

ja wiem czy podobne  ? raczej do Kuby i jego malowania sporo mi brakuje i moich ' ciapanek ' bym nie porównywał do jego talentu ale nie ukrywam że bardzo podoba mi się jego rękodzieło :)

co do filmów proszę bardzo nie mam nic do ukrycia eksperymentuje z balsą i są to moje początki uczę się , poznaję ........ i powiem szczerze wcale nie jest ten materiał taki prosty do ogarnięcia próbuję też metody dwóch połówek więc same nowości na talerzu  hahahaha  wstępnie jestem zadowolony ale oj... dużo wobków muszę jeszcze chyba popsuć żebym mógł powiedzieć TO JEST TO ! 

 

proszę oglądać w HD

 

 

 

mam nadzieję że się ziomki nie obrażą i będą dalej podsyłać mmsy ale chociaż jedną wrzucę rybeczkę która zasmakowała bocheńskiego wynalazku ....to tak dla ocieplenia wątku :)

 

qqeouo.jpg


Użytkownik maro zebaty edytował ten post 22 luty 2018 - 16:52


#330 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 22 luty 2018 - 18:38

Praca miodzio a Ty narzekasz :) I nie bądź taki skromny z tym malowaniem :P


  • maro zebaty lubi to

#331 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 22 luty 2018 - 23:02

Dzieki Marku za film.Pracuja swietnie tak jak lubie drobno ale z duza amplituda jak uklejeczki,klenie tez je bardzo polubia.
  • maro zebaty lubi to

#332 OFFLINE   jaceen

jaceen

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 23 luty 2018 - 19:46

Stało się!

Nasza rodzima poczta zebrała kilka zamówień z różnych stron kraju i dzisiaj wszystko razem wylądowało u mnie.

Między innymi "Bocheny".

I co mam powiedzieć? Lepiej nic nie mówić.

Spróbowałem złapać właściwe światło, aby najlepiej, jak umiem, zaprezentować przynęty Marka.

Balansowałem, kręciłem i chyba ze 30 zdjęć wyleciało do kosza. Pierwsze najbardziej oddaje rzeczywistość.

Jakieś 70% rzeczywistości.

Załączony plik  P1300661_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg   228,19 KB   10 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1300652_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg   184,03 KB   10 Ilość pobrań

 

Kilka woblerów zagościło u mnie wcześniej. Mają swoją historię i osobną przegrodę w pudełku.

Załączony plik  P1300657_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg   249,72 KB   10 Ilość pobrań

 

A i jeszcze. Są tu rękodzielnicy, że prawie w 100%  można rozpoznać ich „dzieci”.

Jeżeli komuś uda się osiągnąć taki poziom, to już tylko krok do długowieczności w świecie wędkarskich twórców.

Bardzo dobrze, że szuka się nowych pomysłów, ale dobrze mieć na stałe wzory kultowe.

Te, które po omacku można rozpoznać, czyja ręka je tworzyła.

Nie jest moim zamiarem porównywanie i doszukiwanie podobieństw, czy różnic.

Posiadam woblery Marka i Kuby. Jedyne podobieństwo, jakie dostrzegam przy tych woblerach,

to bluzgi jakie lecą z mojej strony, że ani tak, ani tak nie umiem :doh: :clappinghands: 

Załączony plik  P1300699_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg   268,5 KB   10 Ilość pobrań

 

Pozdrawiam serdecznie;)

 

Załączony plik  P1300649_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg   175,98 KB   8 Ilość pobrań

 


Użytkownik jaceen edytował ten post 23 luty 2018 - 19:51


#333 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 23 luty 2018 - 21:30

Fajnie Jacku że dotarły bo już się martwiłem że zaginą w akcji ;) te okonki i cuxs ( ten jasny ) to dzieło Marka Rzenno MRz mojego przyjaciela dzięki któremu ruszyłem z tematem woblerowym  to w sumie On pokazał mi co i jak podpowiedział pokazał i trzymał kciuki fajnie jest spotkać na swojej krótkiej życiowej drodze takich ludzi ...... !  dzięki Marku ziomuś  piona !!! co do robienia zdjęć to któregoś pięknego dnia delikatnie mówiąc się zdenerwuję i kupie sobie jakiś konkretny aparat bo robienie kilkudziesięciu zdjęć telefonem aby wybrać to jedno dwa jest męczące i upierdliwe ....... mam nadzieję że dzięki Naszym wobsonom Jacku będziesz czuł" ciary " na plecach bardzo często holując swoje grube tłuste klenie czego Ci życzę z całego serca trzymam kciuki i połamania .


  • peekol i jaceen lubią to

#334 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 24 luty 2018 - 15:30

no to " siup "  w lakierek ;)  balsa c.d.

 

s1melv.jpg


Użytkownik maro zebaty edytował ten post 24 luty 2018 - 15:31


#335 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 24 luty 2018 - 16:46

Panie ja to chyba będę musiał wpaść do Ciebie na szybki kurs malowania haha 


  • maro zebaty lubi to

#336 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 25 luty 2018 - 14:03

świeżutkie gotowe do boju ;) filmiku nie wrzucam wobki pracują podobnie jak ostatnie 

 

fn8os9.jpg

21kf6yw.jpg

212a9i0.jpg



#337 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 26 luty 2018 - 08:37

balsa

 

2lmau4g.jpg

n30kys.jpg



#338 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 26 luty 2018 - 09:50

Kurka jak ty marku to dłubiesz takiego przegubowca,ja bym rece do łokci poobcinał szacun.Pieknie
  • maro zebaty lubi to

#339 OFFLINE   Piotr Gołąb

Piotr Gołąb

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1449 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 26 luty 2018 - 09:59

Jeden z wątków który odwiedzam coraz częściej i coraz częściej mnie zaskakuje. Bardzo urokliwe malowanie Marku  ;)  


  • maro zebaty lubi to

#340 OFFLINE   maro zebaty

maro zebaty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 375 postów
  • Imię:marek

Napisano 26 luty 2018 - 12:55

Dzięki Panowie staram się jak tylko potrafię trochę zaczyna mnie wkurzać ta balsa bo nie mogę ogarnąć obciążenia ale z reguły " uparta menda " jestem i prędzej czy później i to opanuje ;)
  • peekol lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych