Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

IRLANDIA 2008 - ZLOT


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
294 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 11 grudzień 2007 - 21:45

Termin dla mnie optymalny

#42 OFFLINE   yacaré

yacaré

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaBremen

Napisano 12 grudzień 2007 - 14:18

Witam,

tez bym sie chetnie wstepnie wpisal na liste, chocby na sam weekend...


Pozdrawiam --Yacaré--

#43 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 luty 2008 - 01:25

Ok wreszcie Niemiec dał mi odpowiedź

Jeśli zlot u niego to ma 3 domki po 4, góra 5 osób, cena 400e za tydzień, do tego łódka na 3 osoby 150e/tydzień, z silnikiem.
Impreza musiała by się odbyć w kwietniu - ostatnie dni od 26.IV i cały maj ma zawalone ludźmi i 1-2 wolne domki.
Proponowałbym większą ekipę z Polski na dłużej - żeby obsadzić te domki, a ekipa naszych aborygenów i tak nie będzie mieć pewnie czasu więc wpadnie weekendowo.

Dajcie znać jak wam to pasi.

#44 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 14 luty 2008 - 14:26

Widzę że odzew żaden.
Hallo jest tam kto??


#45 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 14 luty 2008 - 14:47

:lol: celowo nic nie pisałem.... No i sam widzisz. Przyjedzie tpe, peresada, Roch, Ramay i ja i będzie gitarka. Potem wkleimy zdjęcia na forum pod którymi wysypie się masa postów w stylu w tym roku akurat musiałem naprawić traktor ale w przyszłym to normalnee.....

#46 OFFLINE   krist444

krist444

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaBanagher (Ireland)

Napisano 14 luty 2008 - 17:43

Ja tez bede z dwoma kumplami warunek jeden nie 26 kwieciem bo moja coreczka ma komunie zrobmy to poczatek maja tymbardziej ze 5 maja jest Bank Holiday a propo do chaty moge wziasc ze 2 moze 3 osoby na nocleg a jak ktos nie ma duzych wymagan to na ogrodzie moge rozbic namiot na 6 osob i co wy na to? zimno nie powinno byc do tego jakis grill i napoj rozgrzewajacy i powinno byc OK chyba taniej zrobic sie tego nieda :mellow:

#47 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 14 luty 2008 - 18:18

Ja wstępnie sie piszę tak jak już wczesniej pisałem,jak juz będę na wyspach zadomowiony to bedzie juz z górki :D

#48 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 14 luty 2008 - 22:05

:lol: celowo nic nie pisałem.... No i sam widzisz. Przyjedzie tpe, peresada, Roch, Ramay i ja i będzie gitarka. Potem wkleimy zdjęcia na forum pod którymi wysypie się masa postów w stylu w tym roku akurat musiałem naprawić traktor ale w przyszłym to normalnee.....



Witam,

Nie tak latwo bedzie :D :D :D Czekam na konkretne daty i kupuje bilet :D :D :D Najlepiej przed weekendem majowym jak pisal Standerus bo wtedy musze byc w kraju.

Bujo

#49 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 15 luty 2008 - 01:56

Ja tez bede z dwoma kumplami warunek jeden nie 26 kwieciem bo moja coreczka ma komunie zrobmy to poczatek maja tymbardziej ze 5 maja jest Bank Holiday a propo do chaty moge wziasc ze 2 moze 3 osoby na nocleg a jak ktos nie ma duzych wymagan to na ogrodzie moge rozbic namiot na 6 osob i co wy na to? zimno nie powinno byc do tego jakis grill i napoj rozgrzewajacy i powinno byc OK chyba taniej zrobic sie tego nieda :mellow:

Krist, mieszkasz jakies 60km ode mnie - jak to połączyć?? Dodatkowo do wody - łodzi jest stamtąd dziki hektar, a wolałbym uniknać wożenia autami na raty i robienia całej ściemy. Myślę że ceny tu nad jeziorem są naprawdę bardzo rozsądne i nie ma co świrowac jak można miec wszystko na miejscu.
maj odpada bo nie ma miejsc, oprócz kwatery potrzebne jeszcze sa łodzie a wtedy będzie wszystko obłożone.
Myśle że temat się rozkręci z czasem i więcej ludzi zbierze, dlatego wolałbym limitować ilość do naszych forumowiczów nie robić spęd każdego kogo wziąść da się, bo możemy troszkę stracić kontrolę nad klimatem spotkania, a imprezy na 25 nie da się fizycznie wykonać mimo najlepszych chęci. Więc jeśli koledzy łowią na cast lub są zainteresowani, stosują C&R i biorą udział w życiu forum czemu nie??
Mamy limit nastu miejsc, w większości dla forumowiczów spoza wyspy, miejscowi bez problemu mogą zatrzymac się czy u mnie. Jak to zwykle w okrótnym życiu bywa castmaniacy z priorytetem, C&R obowiązkowe (aż głupio wspominać Embarassed ).

#50 OFFLINE   krist444

krist444

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaBanagher (Ireland)

Napisano 15 luty 2008 - 07:03

Standerus skad wzioles te 60 km sam jechales do mnie to wiesz ze jest 30 km a do wody i lodek jest od mojego domu 4,5 km duzy port w Bannagher i dobrze o tym wiesz a ja tylko zaproponowalem zeby ludziom tym co chca przyjechc wyszlo tanio i nie rozumiem tego podtekstu C&R a w kwietnu pisalem juz ze mam komunie


#51 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 15 luty 2008 - 12:06

Z GPSa się wzieło - dokładnie 53km

Jak pisałem przy kilkunastoosobowej ekipie musimy mieć miejsce na nocleg (jaka pogoda moze być w kwietniu - maju to nikt nie wie, nastawiam się że będzie nie namiotowa). 5km do łodzi to daleko, tym bardziej że bez problemu mamy domki z łodziami 20m od nich. Minusem lokalizacji w Banagher jest również całkowita nieznajomość wody - nikt tam nie pływał, nie znamy miejscówek więc to byłaby mordęga. Tutaj całą okolicę w zasięgu pół dnia płynięcia szybką łodzią mamy obcykaną, jestem w stanie rozstawić kilka łodzi tak zeby każdy połowił, dodatkowo rzut beretem mamy z jeziora nad rzekę - płynie się 20minut, przechodzi śluze i juz jesteś na Shannon.
C&R wzieło się stąd, że całkowicie nie znam kolegów, wolę napisać niż zeby później była ściema ze nikt nie mówił.
Jak pisałem zlot ze względów kwaterowych musiałby odbyć się PRZED 25-26 kwietnia.
Wszelkie dalsze pytania, wątpliwości zapraszam na priv.

#52 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2285 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 15 luty 2008 - 19:38

witam!
zlot to fajna sparawa i oczywiscie pojawie sie na nim, chociaz mysle ze w tym terminie to sensowniej chyba by bylo poszukac pstragow czy lososi. z zebatymi moze byc roznie...
no ale to tylko takie moje gdybanie. :lol:
pozdrawiam

#53 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 15 luty 2008 - 21:19

Jakie łososie Panie Peresada pod koniec kwietnia?? Chyba dmuchane :mellow: bo akurat springery już po a grillsy jeszcze nie.
Szczupaki będą żarły - w zeszłym roku to był najlepszy moment całego sezonu - od połowy kwietnia do końca maja. ta zima podobna

#54 OFFLINE   mentos

mentos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • LokalizacjaPelplin,Gdansk

Napisano 16 luty 2008 - 18:14

Jesli zlocik bedzie pod koniec kwietnia to prawdopodobnie wpadne,ale co z spinem czy mozna.

#55 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 16 luty 2008 - 18:29

pewnie ze można
potrzebujesz nocleg czy wpadniesz na dzień??

#56 OFFLINE   mentos

mentos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • LokalizacjaPelplin,Gdansk

Napisano 17 luty 2008 - 03:31

Ja raczej na 1 dzien chyba ze cos sie zmieni to dam znac ale na bank bede na 1 dzien.Juz niemoge sie doczekac.

#57 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 18 luty 2008 - 20:57

Ok, jesli ktoś jeszcze byłby zainteresowany ... to proszę o w miarę rychłe określenie sie, powiedzmy do końca tygodnia??

#58 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 marzec 2008 - 21:23

1. Ramay
2. Tpe1
3. Tomaszek
4. Hasior
5. Peresada
6. Pablom
7. Bujo
8. Krist444
9. Roch
10. Mentos
11. Yacare
12. Lassobajt??
13. Przem147


Ok czyli to by była ostateczna lista?? Proszę o określenie kto na ile chciałby przyjechać - dla kogo brać nocleg??
Pablom, Bujo i Yacare są spoza wyspy, więc proszę o kontakt żeby samoloty i termin przylotu/pobytu ugadac.
Jak reszta naszych aborygenów irlandzkich?? chce nocleg czy jednodniowa imprezka?? Wygląda że bez łodzi byłoby 9 osób czyli potrzeba nam 3 łodzi na 3 osoby, z tym nie będzie raczej kłopotu, 2-3 osoby zagraniczne moga się zatrzymać nawet u mnie jak będa chciały, jak nie to bez problemu się B&B załatwi.
Proszę o poważne potraktowanie bo czas się nam skończy i zostaniemy z gołą 4 że tak powiem.

#59 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 12 marzec 2008 - 21:32

A zna już kto konkretny termin tego zjazdu? Byle nie 19 - 20 IV bo nie mogę. Poza tym, to jak zwykle, krótka piłka z mojej strony.

#60 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 marzec 2008 - 21:48

Jeśli się okaże że np tylko dwie -trzy osoby potrzebują kwaterkę to mozna przesunąć tak żeby i Kristowi pasowało
z tego co wiem to Hasior i
Bujo fruną z uk co bilety śmiesznie tanie są, yacare z germanii i tylko pablom z polandu. Zależy w jakiej konwencji wolicie zlot
czy jeden dzień i finał - jak w zeszłym roku, czy może weekendowo, ale wtedy trzeba nam kwatery więc koszty up i trochę gminastyki - i maj odpada bo obłożone




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych