Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wieści z Otmuchowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
460 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Robertpl

Robertpl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 973 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 20:00

Bo akurat taki cel sobie obralem.

#22 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:12


  • morales, TomekSudety i rapek lubią to

#23 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:09

Takich ciężarówek powinno być 30 w ciągu jednego roku! a nie jedna i oni się szczycą że zarybili sandaczami ale dobre i to :-) nasze polskie kochane PZW

#24 OFFLINE   Tomus

Tomus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Janik

Napisano 14 styczeń 2016 - 18:52

Tak jak pisze kolega powyżej, dobre i to ale to kropla w morzu na takie jezioro .......... :) Choć przyznam że pierwszy raz słyszę/ widzę tak  duże sztuki jak na zarybienie



#25 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 14 styczeń 2016 - 19:56

Prawdopodobnie była to akcja społeczna,ktoś przy piwie rzucił hasło ze składamy się na zarybienie i tak zrobili,do mnie też dzwonili znajomi z Nowej Rudy abym coś tam dał na tace bo organizują akcje zarybiania dużym sandaczem j.Otmuchowskiego,jeden z nich mówił mi ze zebrali około 15tys i za wszystko kupili sandacza którego wpuścili do jeziora.



#26 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 21:38

To co napisales to nie rozumiem jak kola walbrzyskie skladaja sie na zbiornik opolski i jeszcze trzeba robic doplate do otmuchowa 100zl???

#27 OFFLINE   rapek

rapek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacjasudety

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:27

To co napisales to nie rozumiem jak kola walbrzyskie skladaja sie na zbiornik opolski i jeszcze trzeba robic doplate do otmuchowa 100zl???

Po prostu może koledzy przenieśli się do koła w opolskim



#28 OFFLINE   madaro

madaro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:47

Wchodząc w temat , chcę powiedzieć ze dużo osób z wałbrzyskiego opłaca karty w opolskim i wrocławskim . W tym nowym roku z tego co widzę będzię ich bardzo dużo.
Panowie z zarządu wałbrzyskiego !!! Zarybiamy bo ostaniecie się tylko wy !!! (przez małe "w" )
  • TomekSudety i rapek lubią to

#29 OFFLINE   sez

sez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 106 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Bartosz

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:52

Ja odnoszę wrażenie, że w tym toku to raczej wałbrzyski zyskuje nowych kosztem wrocławskiego ;-)



#30 OFFLINE   morales

morales

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 23:28

Prawdopodobnie była to akcja społeczna,ktoś przy piwie rzucił hasło ze składamy się na zarybienie i tak zrobili,do mnie też dzwonili znajomi z Nowej Rudy abym coś tam dał na tace bo organizują akcje zarybiania dużym sandaczem j.Otmuchowskiego,jeden z nich mówił mi ze zebrali około 15tys i za wszystko kupili sandacza którego wpuścili do jeziora.

Tak jest, to była składka kilku , kilkunastu osób prywatnych . żadne tam pezetwu.



#31 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 14 styczeń 2016 - 23:31

Z tego co wiem to była  akcja posiadaczy łódek i domków z ośrodka Fregata,po prostu wielu dało na tace,kupili sobie ryby,wpuścili  do jeziora i już,są jeszcze ludzie których stać żeby dać jakieś pieniądze i nie oglądac się na innych czy im zarybią jezioro czy też nie,po prostu mają w d-pie pzw i biorą sprawy w swoje ręce.



#32 OFFLINE   wojtekzwj

wojtekzwj

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 23:51

W Otmuchowie jest dużo sandacza.

Zobaczycie 1 czerwca  2016



#33 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 15 styczeń 2016 - 10:06

W Otmuchowie jest dużo sandacza.
Zobaczycie 1 czerwca  2016

Może i jest go dużo ale jak widać to nie zasługa pzw tylko prywatnych ludzi którzy zarybili sandaczem

#34 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 15:14

to jak to prywatne osoby zarybiają państwowy zbiornik którym opiekuje sie PZW Opole ? kurde coś tutaj nie kumam, albo sami milionerzy mają tam domki i nie mają co robić z kasą ;)



#35 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 15 styczeń 2016 - 15:51

Wypowiedzi z postów wyżej! A jak pzw ma w dupie zarybiania i dbanie o zbiornik to nic dziwnego że wędkarze biorą sprawę w swoje ręce

#36 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 styczeń 2016 - 17:00

Tylko w takim razie po co płacić myto tym nierobom?!?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#37 OFFLINE   kornik1978

kornik1978

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaOpolskie

Napisano 15 styczeń 2016 - 17:54

Może i jest go dużo ale jak widać to nie zasługa pzw tylko prywatnych ludzi którzy zarybili sandaczem

 

 

Kolego niezły z ciebie populista, zanim zaczniesz kogokolwiek krytykować i narzekać to proponował bym trochę zagłębić temat,  poczytać, porozmawiać z kim trzeba, a nie tylko p..lić .Akurat na temat Nyskiego i Otmuchowskiego to mógłbym ci tu pisać i pisać, akurat moim zdaniem te obydwa zbiorniki są dosyć dobrze zarybiane przez PZW OPOLE , i to że na tych wodach jeszcze jakaś ryba jest to na pewno nie z pieniędzy indywidualnych ,,darczyńców,, a właśnie dzięki zarybieniom okręgu opolskiego, otmuchowskie podupadło trochę przez remont zbiornika dużo ryby zeszło do J.nyskiego , a kłusownictwo wszelakiego typu sieciami zrobiło swoje ( polecam przeglądanie stron PSR OPOLE tam są efekty ich pracy ) poza tym proponuje ci przejrzeć wyniki z analizy rejestrów połowów  wędkarskich opolszczyzny i tam znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujące pytania, najlepiej tylko ganić pzw, a ciekaw jestem czy byłeś choć raz na jakimkolwiek czynie społecznym  ? Poza tym choćby nie wiem jak wielkie zarybienia były robione to na tych zbiornikach jest tak wielka presja wędkarska która nie oszukujmy się bierze co zawiśnie na haku, poza tym jeszcze jedna ważna rzecz obydwa zbiorniki objęte są  programem,, natura 2000,,tysiące sztuk wszelakiego ptactwa które tu przebywa  musi coś żreć i żre , tylko ktoś to nad tą wodą nie łapie tego nie widzi 

  

p.s wypisując takie bzdury że pzw nic nie robi obrażasz rzesze wędkarzy którzy nie tylko uczestniczą w zarybieniach ale tez budują krześliska sandaczowe ( nie wiem czy wiesz co to takiego) niejednokrotnie rezygnując z własnego wolnego czasu na łapanie 


Użytkownik kornik1978 edytował ten post 15 styczeń 2016 - 18:20

  • hlehle lubi to

#38 OFFLINE   kornik1978

kornik1978

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaOpolskie

Napisano 15 styczeń 2016 - 18:22

Z tego co wiem to była  akcja posiadaczy łódek i domków z ośrodka Fregata,po prostu wielu dało na tace,kupili sobie ryby,wpuścili  do jeziora i już,są jeszcze ludzie których stać żeby dać jakieś pieniądze i nie oglądac się na innych czy im zarybią jezioro czy też nie,po prostu mają w d-pie pzw i biorą sprawy w swoje ręce.

Czy aby na pewno ????????????? http://www.pzw.org.p..._otmuchowskiego   


Użytkownik kornik1978 edytował ten post 15 styczeń 2016 - 18:26


#39 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 15 styczeń 2016 - 18:28

Kolego niezły z ciebie populista, zanim zaczniesz kogokolwiek krytykować i narzekać to proponował bym trochę zagłębić temat,  poczytać, porozmawiać z kim trzeba, a nie tylko p..lić .Akurat na temat Nyskiego i Otmuchowskiego to mógłbym ci tu pisać i pisać, akurat moim zdaniem te obydwa zbiorniki są dosyć dobrze zarybiane przez PZW OPOLE , i to że na tych wodach jeszcze jakaś ryba jest to na pewno nie z pieniędzy indywidualnych ,,darczyńców,, a właśnie dzięki zarybieniom okręgu opolskiego, otmuchowskie podupadło trochę przez remont zbiornika dużo ryby zeszło do J.nyskiego , a kłusownictwo wszelakiego typu sieciami zrobiło swoje ( polecam przeglądanie stron PSR OPOLE tam są efekty ich pracy ) poza tym proponuje ci przejrzeć wyniki z analizy rejestrów połowów  wędkarskich opolszczyzny i tam znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujące pytania, najlepiej tylko ganić pzw, a ciekaw jestem czy byłeś choć raz na jakimkolwiek czynie społecznym  ? Poza tym choćby nie wiem jak wielkie zarybienia były robione to na tych zbiornikach jest tak wielka presja wędkarska która nie oszukujmy się bierze co zawiśnie na haku, poza tym jeszcze jedna ważna rzecz obydwa zbiorniki objęte są  programem,, natura 2000,,tysiące sztuk wszelakiego ptactwa które tu przebywa  musi coś żreć i żre , tylko ktoś to nad tą wodą nie łapie tego nie widzi 

  

p.s wypisując takie bzdury że pzw nic nie robi obrażasz rzesze wędkarzy którzy nie tylko uczestniczą w zarybieniach ale tez budują krześliska sandaczowe ( nie wiem czy wiesz co to takiego) niejednokrotnie rezygnując z własnego wolnego czasu na łapanie 

W 2014 na początku czerwca koło Metalowiec z Nysy wpuściło 500 000 szt,małego sandacza do j.Nyskiego,w zeszłym roku w/w koło również zarybiało jezioro sandaczem.



#40 OFFLINE   kornik1978

kornik1978

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaOpolskie

Napisano 15 styczeń 2016 - 18:31

rychu1961 

 

http://www.pzw.org.p...eziora_nyskiego     a ja więm ze były jeszcze zarybienia szczupaczkiem chyba dwukrotnie 


Użytkownik kornik1978 edytował ten post 15 styczeń 2016 - 18:36





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych