Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wieści z Otmuchowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
460 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 kwiecień 2017 - 10:35

Wrzucić na forum wrzuciłem, ale na zawodach nie byłem - praca nie pozwoliła. Poszukaj na fejsie grupy spinningopolszczyzna powinni coś wyskrobać na łolu w niedługim czasie. Pozdro
edit: dzwoniłem do kumpla, wygrał (jeden) bolen 51 cm

Użytkownik karpiu08 edytował ten post 10 kwiecień 2017 - 10:41


#262 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1028 postów
  • LokalizacjaSudety / Kotlina Kłodzka
  • Imię:Tomek

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:47

Wrzucić na forum wrzuciłem, ale na zawodach nie byłem - praca nie pozwoliła. Poszukaj na fejsie grupy spinningopolszczyzna powinni coś wyskrobać na łolu w niedługim czasie. Pozdro
edit: dzwoniłem do kumpla, wygrał (jeden) bolen 51 cm

 

Czyli tak jak przypuszczałem 4/5 sezonów temu... pozbędą się bolenia...



#263 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 10 kwiecień 2017 - 13:56

Czyli tak jak przypuszczałem 4/5 sezonów temu... pozbędą się bolenia...

Pochwal się ile wczoraj wypuściłeś



#264 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1028 postów
  • LokalizacjaSudety / Kotlina Kłodzka
  • Imię:Tomek

Napisano 12 kwiecień 2017 - 06:12

Dwie sztuki - czarny twister 3,5 cm i wahadełko 3 cm (bez tajemnic), jaziowy przyłów, oprócz tego 2 jazie. 

Gwarantuje Ci, że łowiąc od 1 maja bolenia z premedytacją, nie osiągniesz dobrego wyniku, bolenia jest mniej....



#265 OFFLINE   uups

uups

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • Lokalizacjadolny śląsk
  • Imię:Adam

Napisano 12 kwiecień 2017 - 09:45

dwa tygodnie temu wędkowałem feederkiem na głębinowie w 2 godz weszło ok 30 szt bolenia od 20 do 30 cm 



#266 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 12 kwiecień 2017 - 09:51

Dokładnie bolka jest jeszcze sporo ,jednak o większe sztuki już nie tak łatwo. Jakieś dwa tygodnie temu złowiłem 60-taka na styropian.



#267 OFFLINE   Pleban

Pleban

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaBielawa-Jezioro Otmuchowskie
  • Imię:Paweł

Napisano 03 maj 2017 - 12:11

W końcu zaczęło się coś dziać.

W sobotę PSR pływało i kontrolowało , a w niedzielę jeździli po ośrodkach i kontrolowali.

Powinni częściej takie eskapady robić.

Jedyne zastrzeżenie mam że powinno się ich kultury troszkę poduczyć ponieważ wchodząc na czyjś ośrodek powinno się chociaż "Dzień dobry " powiedzieć.

A tu trzoda ani be ani me ani pocałuj mnie w dupe.


  • suhhar, krzysiek-es i Robertxxx62 lubią to

#268 OFFLINE   AMIDOS

AMIDOS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • Lokalizacjapaczkow
  • Imię:Jacek

Napisano 01 czerwiec 2017 - 14:25

Dzis na Otmochowie ok. 50 lodzi bral maly sandacz i duzy ,wszystkie wymiarowe tradycyjnie zostawaly w lodziach, pociecha taka ze straznicy z Opola i policjant bardzo grzecznie kontrolowali nasze lodzie , i oby tak dalej , generalnie rybka stala na plytkiej wodzie a gdzie ? Niech zostanie to slodka tajemnica , Otmochow generalnie jest plytki wiec miejsc jest duzo.
  • retrikal lubi to

#269 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 02 czerwiec 2017 - 09:09

Potwierdzam co napisał kolega wcześniej , do tego były chyba jakieś zawody towarzyskie Team Relax.



#270 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 09:36

Ja na glebinowie od wczoraj i tez slabiutko. Pojedyncze male sztuki. Dzisiaj od rana nic i patelnia. Nawet leszczyk nic nie bierze.

#271 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 11 czerwiec 2017 - 08:46

Panowie pojechałem wczoraj popływać. Przyjeżdżam na moja miejscowe gdzie od 3 lat jeżdżę i dupa. Cos sie pozmieniało w kwestii własności i teraz mam motke zeby łódke zwodować. Tzn obok jest za 20 zł. Ale jak ja mam dwa razy w tygodniu płacić tyle kasy to masakra.

Gdzie na nyskim mozna normalnie jak biały człowiek zrzucać łódke a nie nabijać darmozjadom kabzę?
  • marianosum lubi to

#272 OFFLINE   AMIDOS

AMIDOS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • Lokalizacjapaczkow
  • Imię:Jacek

Napisano 11 czerwiec 2017 - 09:08

A gdzie kolego chciales sie wodowac ? Mozna za darmo kolo stanicy pzw paczkow ,jest droga obok mostu w sciborzu gdzie mozna dojechac do samej wody gorzej z miejscem parkingowym a w niecce jeziora stac nie wolno.

#273 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 11 czerwiec 2017 - 09:12

Sorki nie dopisałem ze chodzi o jezioro nyskie. Do tej pory wodowałem w wojcicach.

#274 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 czerwiec 2017 - 10:13

Ja się wodowałem pierwszego i trzeciego pontonem na terenie gminy (za grubym). Na tym cyplu. Coś się zmieniło od 03.06?

#275 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 11 czerwiec 2017 - 13:48

Tak zmieniło sie. Teraz ma ta wstęp 20 osób. Płaca jakaś dzierżawę roczną w kwocie 2000 zł. Założyli juz łańcuch z kłódką na szlaban. Mam numer do poprzedniego gospodarza, który to wcześniej na tablicy ogłoszeń był zamieszczony. Zadzwonię w poniedziałek i podpytam.

#276 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 11 czerwiec 2017 - 13:59

Możesz się spokojnie zwodować za wsią za tak zwanym "wąwozem" , dojazd w miarę dobry.Jak masz ten sklep we wsi co skręcasz na "grubego" w prawo , to jedziesz cały czas prosto.



#277 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 11 czerwiec 2017 - 16:10

A wodowales tam kiedyś? Z napędem tylko na przód dam radę? Chyba tam kiedyś byłem ale nie pamietam. Tam sie przez pole droga jedzie? Tam chyba wtedy dużo kampingow nad woda stało.

#278 OFFLINE   rapek

rapek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacjasudety

Napisano 11 czerwiec 2017 - 19:44

Chodzi chyba o tą plażę,nie raz widziałem jak się wyciągali z piasku na wzajem.Bez 4x4 słabo to widze



#279 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 20:20

woda duża i mało osób mieści się w wąwozie. Jak poleje ciężko wyjechać z przednim napędem. Za grubym jak mówicie prywata i nic nie zrobisz i tak musisz płacić grubemu. Wszędzie każdy chce sie dorabiać na drugim. Niedługo to z powietrza trzebabedzie sie desantować. 



#280 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 11 czerwiec 2017 - 20:39

Dzis byłem na spacerze na Turawie. Przechodziłem koło domków i ośrodków przy wodzie. Wszystko zabudowane.

Rozmawiałem z jednym z właścicieli ośrodków. Wszystko zabudowane, szlabany. Mowi mi ze tutaj nic własnościowe tylko dzierżawa na 99 lat od Państwa. Ośrodek jakieś 20 metrów od betonowych umocnień. Gość mowi ze ten pas to nie mogl zabudować i tak on tylko dzierżawca jest i tu każdy wg prawa może wjechać i robić co chce. Ale kto z nas wjeżdżałby miedzy bydynki, szczególnie ze szlabany? Oni to wykorzystują i wiedza że nikt z nas tam nie wejdzie bo myśli ze prywatne. A jak juz wejdziesz to miny robią bo woleli by zeby nikt obcy im tam nie łaził.

Mnie to juz pomału wk...wia. Za chwile bede musiał zapłacić zeby przejść sie na spacer po płazy z dziewczyną i to z moja dziewczyna. Jakbym z obca szedł to jeszcze rozumiem :-)

Czyli "wąwóz" odpada bo hummer'a nie mam.

Od Bukowa byłem na rekonesansie poraz pierwszy. Widziałem jedno ładne płaskie miejsce gdzie zrzucisz łajbę, ale trafić ze tam akurat bedzie wolne miejsce to jak w totolotka wygrać.

Ja panowie zaczynam zbierać hajs i kupie domek i bede robił jak inni. <marzenia>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych