Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SPRZĘT FUJITSU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   ~30

~30

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów
  • LokalizacjaŻelechów
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 kwiecień 2015 - 20:32

Odnośnie sprzętu Fujitsu, mam kołowrotek Quartz z podwójną korbką,  landrynkowa czerwień a'la Red Arc. Od 3 sezonów biega przy okoniówce. Złego słowa nie powiem. Bardzo dobrze układa plećkę 0.04 Olive Green, nie skręca jej szczególnie(nawet po współpracy z obrotkami), jest cichy i pracuje zaskakująco gładko. W zestawie jest ze szpulą głęboką i płytką-matchową i śmiesznym, "pluszystym" pokrowcem. Lakier odprysnął w jednym miejscu z korpusu po bliskim kontakcie z wiślanym kamieniem. Wytrzymał dwa utopienia, deszcze, leżakowanie na piachu i łowienie przy -2 stopniach. Po znajomości nabyłem go za jakieś 230zł. Ach, no i w niewyjaśnionych okolicznościach odkleiła się ozdóbka z nakrętki hamulca. Nie wiem nawet kiedy :P Ogólnie, całkiem koszerny kołowrotek jak za te pieniądze.



#122 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 30 kwiecień 2015 - 09:30

Mimo tych ochów i achów i tak czuję , że to nie dla mnie. Może dlatego, że ostatnio łowię tylko na plecionkę Red Pink i wpier... schabowe.

#123 OFFLINE   Bartosz 82

Bartosz 82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaOświęcim
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Kr

Napisano 07 czerwiec 2017 - 15:33

Feeder Fujitsu Samurai 2.65m c.w 100gr.
Spining Fujitsu Shogun 3.05m c.w 12-60gr
Ktoś coś może powiedzieć na temat tych wędzisk ? Mam okazję kupić...chciałem poznać opinię. Pozdrawiam

#124 OFFLINE   toked1971

toked1971

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 169 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:48

Feeder Fujitsu Samurai 2.65m c.w 100gr.
 

hej Bartoszu, ten feeder to chyba o długości 3.65 i z tego co zauważyłem jest na jednym z portali do kupienia. Co do sprzętu fujitsu to mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością,że jest super i  jestem bardzo zadowolony bo mam wszystkich 5 szt.ale ten model co wymieniłeś to musi byc mocno wcześniejszy bo nie spotkałem się z nim. Pamiętam jak na początku przymierzałem się kupna feederów o nazwie shogun wtedy coś podobnego przeglądałem ale nie przykuł mojej uwagi. Jeżeli chcesz kupić to raczej polecałbym ten co ja kupiłem są rewelacyjne ale drogie. Pozdr.



#125 OFFLINE   Pablo54

Pablo54

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaNad wodą - łódzkie

Napisano 03 marzec 2019 - 17:13

Witam.

Odświeżę temat.

Chciałbym dowiedzieć sie coś na temat tego sprzętu:

Kolowrotek Dragtech 2500 GT japonskiej firmy Fujitsu

https://www.olx.pl/o...html#d34237beda

 

cena trochę przesadzona co do tej.

 

http://www.sklep.fuj...tek-dragtech-gt

Planuję zakup do matcha,czy warto?,,Wypisz,wymaluj" - szimaniak aero gt.

 

Może ktoś posiada,prosiłbym o opis i komentarz.

pzdr.



#126 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1879 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 03 marzec 2019 - 17:44

Oba tak samo się nazywają. Tylko pierwszy ma napis Fujitsu, a drugi Fujishi.

#127 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 03 marzec 2019 - 18:14

... i nigdy nie widziały Japonii jak i cała reszta sprzętu FUJI......   :) , bo już chyba ze 3 razy zmieniano nazwę  ;) .


  • Jozi i HaDe lubią to

#128 OFFLINE   toked1971

toked1971

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 169 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 03 marzec 2019 - 21:03

Pawle, czytałem kilka opini o tym kołowrotku i były pozytywne, jedynym mankamentem jest lub była, wcinająca się po dłuższym czasie użytkowania, plastikowa podkładka w rolce prowadzącej żyłkę ale po jej usunięciu wszystko jest ok. Na forach, zazwyczaj, swoje opinie (negatywne)  na temat sprzętu fujishi a wcześniej fujitsu,  wyrażają osoby które z tym sprzętem nie mieli w ogóle styczności. Ja mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że feedery i matchówki są bardzo dobre (mam 5 wędek), są drogie ale mimo to warte swojej ceny, mowa o wędkach.


  • Pablo54 lubi to

#129 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 03 marzec 2019 - 21:20

Mam trochę inne zdanie o wędkach za taką kasę , a dokładniej o spiningach - wszystkie jakie znam w okolicy już dawno przeszły do historii  :(



#130 OFFLINE   toked1971

toked1971

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 169 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 03 marzec 2019 - 21:25

Mam trochę inne zdanie o wędkach za taką kasę , a dokładniej o spiningach - wszystkie jakie znam w okolicy już dawno przeszły do historii  :(

 

Mariuszu, ja wypowiadam się o feederach i matchówkach bo użytkuje te wędki od prawie dziesięciu lat i powiem, napiszę więcej, mam feedery  shimano antares i super ultegrę z lat 90-tych, częściej używam fujitsu bo dla mnie są lepsze.  :)



#131 OFFLINE   Pablo54

Pablo54

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaNad wodą - łódzkie

Napisano 04 marzec 2019 - 00:06

A te młynki,warto się skusić?,kasa niewielka.



#132 OFFLINE   toked1971

toked1971

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 169 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 04 marzec 2019 - 00:51

Pawle, cena jest jak sam widzisz atrakcyjna, zapewne nie jest to kołowrotek na wieki ale z opini osób użytkujących można wywnioskować, że są dobre i dłuższy czas nimi łowili. W promocji teraz kosztuje 70zł i tu trzeba przyznać, że stella to nie będzie ale w tych pieniądzach na bank się sprawdzi i nie rozpadnie się. 


  • Pablo54 lubi to

#133 OFFLINE   Pablo54

Pablo54

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaNad wodą - łódzkie

Napisano 04 marzec 2019 - 21:21

Pawle, cena jest jak sam widzisz atrakcyjna, zapewne nie jest to kołowrotek na wieki ale z opini osób użytkujących można wywnioskować, że są dobre i dłuższy czas nimi łowili. W promocji teraz kosztuje 70zł i tu trzeba przyznać, że stella to nie będzie ale w tych pieniądzach na bank się sprawdzi i nie rozpadnie się. 

Tak,tylko to niskie przełożenie, zdecydowałem się kupić z Ali  Seaknight windrunner II  -,6.2:1

Obejżyj ten filmik i napisz co o tym sądzisz,zależało mi na wyższym przełożeniu i 2 szpulach.(post na dole)

135pln to nie pieniądze.

 

http://jerkbait.pl/t...z-chin/page-169

 

https://pl.aliexpres...-7ddc7abe6d6a-3


Użytkownik Pablo54 edytował ten post 04 marzec 2019 - 21:23


#134 OFFLINE   toked1971

toked1971

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 169 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 04 marzec 2019 - 22:10

Tak,tylko to niskie przełożenie, zdecydowałem się kupić z Ali  Seaknight windrunner II  -,6.2:1

Obejżyj ten filmik i napisz co o tym sądzisz,zależało mi na wyższym przełożeniu i 2 szpulach.(post na dole)

135pln to nie pieniądze.

 

 

Patrzyłem na ten kołowrotek ale nic z niego nie wynika, nawet nie znam tych wyrobów, o fujishi mogłem coś napisać bo interesowałem się nim i też miałem zamiar kupić ale ostatecznie wybrałem kołowrotki shimano. Jeżeli mogę Ci doradzić, to szukaj sprawdzonych firm takich jak wspomniany shimano lub daiwa, nawet te niskie modele nie zawiodą bo są sprawdzone. Z drugiej strony te 135zł to nie są wielkie pieniądze nawet jak po roku użytkowanie się zepsuje. Mam dużo kołowrotków ale tylko dwóch firm i wyszło tak, że część czeka w zapasie a te co użytkuje nie mają zamiaru się zepsuć. Przemyśl swoją decyzję.



#135 OFFLINE   Pablo54

Pablo54

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaNad wodą - łódzkie

Napisano 04 marzec 2019 - 23:09

Przeczytaj  wcześniej moje posty -Platforma Ali tam porównałem chiński kołowrotek Jaguar 3000 do Daiwy w segmencie cenowym i oceniłem

że Daiwa to szrot.

wpisz w google - 

TSURINOYA JAGUAR 2000 - czyli najlepszy kołowrotek spinningowy z Aliexpress 

taki mam tylko 3000,teraz drugi sezon,chodzi jak zegareczek.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych