Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro BUWEŁNO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 09 lipiec 2013 - 09:36

Witam.Mam takie pytanie:czy ktoś z kolegów ostatnio wędkował na jeziorze Buwełno (360h do 50m głębokości,rynnowe).

Zamierzam tam się wybrać a nie mogę znaleźć bardziej szczegółowych informacji.

Ponoć pływają tam sandacze,szczupaki,okonie i miętusy,rybki tzw niedrapieżne mnie nie interesują!.

A i ważna dla mnie wiadomość czy jest tam strefa ciszy?i sens  tam wędkowania?.

Z góry dziękuję za informacje!



#2 OFFLINE   toked1971

toked1971

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 169 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 09 lipiec 2013 - 14:23

Witaj.

Byłem ładnych parę lat temu nad tym jeziorem, same jezioro jest pięknie położone, o rybach które tam można łowi wyczytałem w jednym z art,  miesięcznika WW i naprawdę zapowiadało się kapitalnie. Na miejscu niestety rozczarowanie, całe jezioro jest ogrodzone działkami rekreacyjnym i praktycznie dostęp do jeziora jest, a może nawet był, bo to było dosyć dawno, od strony wpadającej tam rzeczki, lecz nie było to atrakcyjne miejsce. Było płytko, a teraz może być jeszcze gorzej, bo wtedy stany wód były wyższe od tych jakie mamy dzisiaj. Spiningowaliśmy tam przez parę godzin, ale nic ciekawego nie było. Jeżeli wybierasz się tam a nie jesteś jednym z właścicieli działek  nad jeziorem, to raczej zabierz ze sobą łódkę. Rybostan w jeziorze, jak było napisane to ryby które wymieniłeś i może trafić się okaz.

Dodam, że co roku jeździmy dwa razy na wiosnę i dwa razy jesienią nad wybrane gdzieś ze słyszenia jezioro na mazurach  i obławiamy je spiningami. Przez te parę lat trochę się tych jezior nazbierało.

Pozdr.



#3 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 09 lipiec 2013 - 14:32

Dzięki za odpowiedź!.

Będziemy  wynajmować domek a o sprzęt pływający się nie martwię bo mam swój tylko nie wiem czy można używać silnika spalinowego?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych