Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pstrągi w okolicach Gdańska.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 16 styczeń 2008 - 20:02

Ludzie.Pomocy gdzie pojechac pod koniec stycznia na pstragi w okolicach Gdanska.

#2 OFFLINE   Adam Łuczak

Adam Łuczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 16 styczeń 2008 - 20:14

najblizej jest potok oliwski :D pelno jest rzeczek w okolicy gdanska gdzie zanotowano pstragi - od klodawy zaczynajac, radunia, łeba, zagorska struga, reda itd. Mapa w dlon - wszystko co jest niebieska krętą linia namalowane i nie ma szerokości wisly to pstragowo podejrzana rzeczka, ciurek. Szczegóły?? Za szczegoły pluton egzekucyjny :mellow:

#3 OFFLINE   maciek88

maciek88

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaKolbudy
  • Imię:Maciek

Napisano 16 styczeń 2008 - 20:17

Witam! Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich użytkowników forum. Jeśli chodzi o pytanie to proponuję Radunię na odcinku Żukowo - Lniska lub Lniska Niestępowo. Wczoraj obłowiłem odcinek w Kiełpinie do rezerwatu niestety zanotowałem tylko dwa pobicia i jedną rybkę wypiąłem.

#4 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 16 styczeń 2008 - 20:25

Znam troche pierwszy opisywany przez ciebie odcinek.Bylem tam bardzo dawno-naprawde super woda.Ciekawe jak tam z rybostanem po takim czasie.Swego czasu moj znajomy lowil tam naprawde niezle kabany.

#5 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2738 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 16 styczeń 2008 - 21:13

O tej porze roku pstragi w okolicy Gdanska dosyc niemrawe jeszcze sa, nawet pomimo slabej zimy. Moj ojciec wybral sie w ostatnia niedziele nad Radunie przewietrzyc pudelka z przynetami i niestety radochy z takich ryb wielkiej nie ma. Miesiac dalbym im jeszcze... A wracajac do pstragowych wod to zalecalbym zerkniecie do wykazu wod, bo raczej nikt na forum nie bedzie dawal listy z miejscowkami :unsure: Bez urazy oczywiscie.
Pozdrawiam

#6 OFFLINE   lukasz_c

lukasz_c

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 18 styczeń 2008 - 12:35

a co panowie powiecie o Zagórskiej strudze ? Ktoś tam łowił ? Jakie wyniki ? Słyszałem , że można tęczaki połowić :mellow:

#7 OFFLINE   Pomka1990

Pomka1990

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 10 marzec 2021 - 14:03

Byłem na Zagórskiej strudze w okolicy Doliny Zagórskiej Strugi z uwagi na udział syna w turnieju piłkarskim w Bojanie więc było niedaleko:P niestety bez kontaktu, raczej drugi raz się tam nie pojawię szybko...Wąsko i mega płytko chociaż ładnie :D



#8 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 10 marzec 2021 - 21:33

Byłem na Zagórskiej strudze w okolicy Doliny Zagórskiej Strugi z uwagi na udział syna w turnieju piłkarskim w Bojanie więc było niedaleko:P niestety bez kontaktu, raczej drugi raz się tam nie pojawię szybko...Wąsko i mega płytko chociaż ładnie :D


Ogólnie wszystkie rzeki w okolicy Trojmiasta cierpią na brak wody. A Jeśli chodzi o Zagorską Strugę powyżej Rumi to osobiście uważam że nie powinno się tam w ogóle łowić...

#9 OFFLINE   lefrajt

lefrajt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 93 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Artur

Napisano 10 marzec 2021 - 22:07

Ogólnie wszystkie rzeki w okolicy Trojmiasta cierpią na brak wody. A Jeśli chodzi o Zagorską Strugę powyżej Rumi to osobiście uważam że nie powinno się tam w ogóle łowić...

Możesz wyjaśnić krótko czemu? Ta rzeczka od jakiegoś czasu jest jednym ciurków na mojej liście "do odwiedzenia". Jeszcze mi się tam dotrzeć nie udało... Są wg Ciebie jakieś ogólne przesłanki dotyczące małych leśnych rzeczek, żeby na nich nie łowić, czy chodzi z jakichś powodów konkretnie o tą?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych