Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SPORTY - WALKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2911 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 21 styczeń 2008 - 16:07

Tak wyglądało oko Andrzeja po ostatniej walce,z jednym okiem bardzo dobrze sobie poradził z Mike'm Mollo,GRATULACJE ANDRZEJ :D

Załączone pliki



#2 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 21 styczeń 2008 - 22:04

fuuuuu :mellow:

#3 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 21 styczeń 2008 - 23:34

powiedziałbym raczej, że tak nie wyglądało. Oko oczywiście :huh:

#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 21 styczeń 2008 - 23:59

Interesuje sie zawodowym boksem od wielu lat . Nie chcialem specjalnie otwierac nigdy watkow bokserskich a zrobilem to tylko raz gdy Tomek Adamek pokonal Paula Briggsa i zdobyl Pas Mistrza Swiata w Chicago ...na moich oczach ...znaczy bylem na tej Gali . Dlatego nigdy nie otwieralem watku o Andrzeju Golocie bo nie chcialbym czytac negatywnych opinii na jego temat . Dlatego prosze jezeli ktos ma cos niesympatycznego napisac ...niech po prostu nie pisze .
Golota w wieku 40 lat chce powalczyc o pas . Teraz po pokonaniu Mika Mollo prawdopodobnie otrzyma kolejna szanse . Wszyscy ktorzy interesuja sie boksem wiedza ze ten Golota z przed lat nie mialby przeciwnika w obecnej wadze ciezkiej . Szczegolnie bokerzy z bylych republik ; Ibragimow , Chagajew i Walujew w tamtych czasach nie mieli by nic do powiedzenia . Bracia Kliczko i Maskajew prezentuja dobry swiatowy poziom . Obecny Andrzej Golota ma ostatnia szanse jezeli stanie naprzeciw Ibragimowa lub Chagajewa . Trzeba jednak pamietac ze to mlodzi , szybcy i silni fizycznie bokserzy . Glota duzo stracil z mlodych lat ale jest nadal bokserem ktory moze pokonac kilku z zawodnikow wagi ciezkiej . Ja bardzo zaluje ze nigdy nie zdobyl Pasa Mistrzowskiego i zycze mu aby tego dokonal . Uwazam ze jemu sie to nalezy , mimo slabych kilku momentow w jego karierze . Jego walki przed R. Bowe to byly ciezkie pojedynki nieomal o przezycie . Dwie walki z Bowe to klasyka boksu na najwyzszym poziomie ...do momentu fauli , gdzie zawiodla psychika . Zycze wiec Golocie ostatniej , konczacej kariere i jednoczesnie mistrzowskiej walki o Pas . jerry hzs B)
  • buszmen lubi to

#5 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 22 styczeń 2008 - 00:15

@jerry Witaj.
Fajnie, że ktoś pisze w końcu o Gołocie tak jak trzeba. Wielokrotnie miałem niesmak, po przeczytaniu czy usłyszeniu
opinii na Jego temat. Zawsze się zatanawiałem, jak wszyscy ci
malkontenci znaleźliby się na Jego miejscu. :lol: :lol: :lol
Pozdro Jachu.
PS. Szacunek dla Niego, niezależnie od tego co się zdarzy !

#6 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 22 styczeń 2008 - 00:27

Gołota może boksować. B) Jest wojownikiem - to napewno - może trochę upadłym, pokiereszowanym - ale wciąż wojownikiem - i to takim z którym trzeba się liczyć. Niech facet wygrywa - będę się cieszył!

Jak sądzisz Jerry, dlaczego z Lenoxem tak bardzo się nie powiodło?

#7 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 22 styczeń 2008 - 00:31

Hej Tomaszek.
Mój ulubiony antagonisto, wreszcie się zgadzamy ! Tomaszek, jakby co to był żart, o tym antagoniście, bo co do Gołoty to
jestem za. :lol: :lol: :lol:
Pozdro Jachu

#8 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 styczeń 2008 - 00:53

Tak ...z Lenoxem to byl spory zawod . Wydawalo sie ze bedzie wyrownany pojedynek a tu kilka szybkich i po walce . Bylem na jego walce z Brewsterem ...idealnie podobna sytuacja . Czasami sie zastanawiam jak niektorzy bokserzy potrafia klinczowac caly pojedynek i nie dac sie trafic . Wydawac by sie moglo ze to proste ...klinczowac i wymeczyc przeciwnika a potem go pokonac . Dokladnie w taki , madry sposob Lenox pokonal Tysona . Tej obronnej taktyki i madrosci aby przetrwac nie raz Golocie brakowalo ...przegrywal przez to wygrane pojedynki [ Bowe , Grant ]. Mysle ze Lenox byl troche szybszy a poniewaz mial piekielne uderzenie wykorzystal to zanim Golota sie rozgrzal . Nie raz sie zastanawialem co on naprawde mysli po walkach , dlaczego postapil tak a nie inaczej . On nigdy tego nie mowi odwrotnie do wielu innych bokserow . Wogole jest zamkniety i malomowny . Moze kiedys w jakis wspomnieniach na stare lata znajdziemy odpowiedz ...Odwaga i strach ...niesamowity sport ..moze raczej ludzka odwieczna walka .

#9 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 22 styczeń 2008 - 14:27

Walka była bardzo ładna, ale... no właśnie tylko ze strony Andrzeja Gołoty. Amerykanin Mike'm Mollo
boksował bardzo nie czysto, dokonał dużo fauli, nie wspominając o chamskich wejściach głową.Mimo swojego wieku (41lat)bo tyle ma Andrzej,życzę mu aby wreszcie zdobył swój wymarzony Pas Mistrzowski,jaka to by była wielka radość Polskich kibiców :D :D

#10 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 styczeń 2008 - 17:45

Ja z kolei boksem zawodowym nie bardzo się interesuję, ale parę walk Gołoty obejrzałem. Szczególnie niestety utkwiły mi w pamięci te jego przegrane walki, na które mogło się złożyć wiele czynników, z których dużą rolę moim zdaniem odegrało tzw. mądrość taktyczna / strategia dobrana pod przeciwnika czy pewnie w danym momencie ringowe cwaniactwo jego rywali.

Mimo że nie podoba mi się pozaringowa przeszłość Gołoty, szanuję go jako boksera i szczerze mówiąc pozytywnie mnie zaskoczył tym, że się nie poddaje i wciąż marzy mu się pas mistrzowski - myślałem w pewnym momencie, że już odpuścił.

Wpisując to w amerykańską filozofię życia, wzorce popkulturowe typu Rocky ;) , życzę mu, aby dano mu również szansę spełnienia swojego American Dream.
Z dawnych walk bokserskich, pamiętam walkę Holyfielda z Foremanem, gdy ten ostatni miał 42 lata i wyglądało to, jakby z życia zwierząt, Amstaff (Holyfield) fikał do nosorożca (Foreman). Życzę Gołocie, aby świadom swoich plusów i minusów wynikających odpowiednio z doświadczenia i wieku, dobrał odpowiednią taktykę do przeciwnika i teraz wykorzystał daną mu szansę.

#11 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 24 styczeń 2008 - 22:19

Z tego co wyczytałem Andrzeja oko dochodzi do siebie :D

#12 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 07 listopad 2008 - 14:38

Andrzej Gołota to jedna z największych gwiazd polskiego sportu :D , co dziwi pewnie nawet samego Andrzeja Gołotę :D . Dziś, jeśli pokona Ray'a Austina i nie wyjdzie z tej walki zbyt poobijany <_< , to być może zmierzy się (znowu...) o mistrzostwo świata z Nikołajem Wałujewem

#13 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 07 listopad 2008 - 15:27

Chyba wyszedl z tej walki poobijany... :unsure:


Guzu

#14 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 07 listopad 2008 - 15:38

Chyba wyszedl z tej walki poobijany... :unsure:


Guzu



Taaaaaaa :( ,walka trwała tylko jedna rundę <_< ,Gołota dostał kontuzji mięśnia lewej reki.Już w pierwszej rundzie dostał kilka strzałów od Ray'a Austina,gdyby walka trwała dalej nieciekawie by to wyglądało dla Gołoty.

#15 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 07 listopad 2008 - 16:31

No niestety nie udalo sie :( Nawet pomijajac kontuzje to spiecie i sztywnosc zabralo wiecej niz polowe umiejetnosci ....potem juz nastapil efekt domina i klocki sie posypaly . Jest to czas aby zakonczyc kariere i pojsc na ryby co wielu radzi ...i to jest prawidlowe rozwiazanie :D

#16 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 07 listopad 2008 - 20:32

Jest to czas aby zakonczyc kariere i pojsc na ryby co wielu radzi ...i to jest prawidlowe rozwiazanie :D


Jestem tego samego zdania,tam u Was będzie miał pełen wachlarz akwenów do wyboru :D .

Andrzej Gołota - Ray Austin 07.11.2008

http://pl.youtube.co...h?v=VK98jNjGpZg

#17 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 listopad 2008 - 21:06

szkoda bo następny pojedynek miał toczyć z Nikołajem Wałujewem, a to prawdziwy kolos, byłoby na co popatrzeć...
a tak to już chyba koniec kariery bokserskiej Andrzeja

pzdr
Grzecho

#18 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 07 listopad 2008 - 21:55

Endrjjjjjjjjjjju kanam ----> jak to mówi Marcin Daniec <_<

#19 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1185 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 09 listopad 2008 - 13:50

Podleczy łokieć i będzie dalej łoił kolesi.
Ogólnie to lubię walki Gołoty bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć :)i nie wydaje mi się żeby to była jego ostatnia walka .


#20 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 10 listopad 2008 - 11:16

i nie wydaje mi się żeby to była jego ostatnia walka .


Całkiem możliwe,Gołota podobno nie powiedział że NIE :mellow: ,wszystko wskazuje na to, że nie była to jego ostatnia walka.

http://www.tvn24.pl/0,1572422,0,1,golota-w-3-rundzie-bym-wyg ral,wiadomosc.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych