Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pracownia Fishing Center opinie

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
840 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2054 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 23 listopad 2010 - 08:56

Wyszla CI bardzo Fajna Witka Kamilu :D Zapytam tylko czy jest to powod ekonomiczny czy moze z innych wzgledow nie uzywasz nakrecanych foregripow?

zdr

#42 OFFLINE   yacaré

yacaré

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaBremen

Napisano 23 listopad 2010 - 11:24

Kamil, gratuluje nowego dziela!
Masz bardzo pragmatyczne podejscie do sprawy B) AluOxy jak i Alconite sa top! Jedyne co bym doradzil: Sprobuj zastosowac jak najmniejszych rozmiarow - szczegolnie na lajtach daje to odczuwalny efekt (kij wydaje sie bardziej ciety). Nawet srednie kije zbroje w stylu: 10; 8; 6; reszta (lacznie z TipTopem) 5,5-tki lub mniejsze (micros). Akurat w castingu wielkie srednice przelotek wejsciwych nie sa potrzebne...

Pozdrawiam --Yacar--

#43 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 listopad 2010 - 11:42

...ew. warto rozwazyc np. 10 SV Forecast zamiast 12 LN Fuji - kwestia wysokosci vs. srednica/waga

#44 OFFLINE   yacaré

yacaré

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaBremen

Napisano 23 listopad 2010 - 12:14

Friko, nie chcialem zbytnio zasmiecac watku

PozdrawiaM.

#45 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 listopad 2010 - 12:50

Rozumiem, ale to akurat bardzo sensowne uwagi, myślę że dla Kamila też mogą być ciekawe. W każdym razie bardzo się cieszę że pojawia się na rynku nowy blank i od razu naszym forum możemy się zapoznać z wrażeniami wędki wykonanej na nim - to się nazywa szybki serwis, tak że dzięki Kamil raz jeszcze :D

#46 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2877 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 23 listopad 2010 - 15:06

Dziękuję za miłe komentarze.

Jedyne co bym doradzil: Sprobuj zastosowac jak najmniejszych rozmiarow - szczegolnie na lajtach daje to odczuwalny efekt (kij wydaje sie bardziej ciety). Nawet srednie kije zbroje w stylu: 10; 8; 6; reszta (lacznie z TipTopem) 5,5-tki lub mniejsze (micros). Akurat w castingu wielkie srednice przelotek wejsciwych nie sa potrzebne...

Dzięki za radę, ale najchętniej stosuję 6 na wysokich stopkach.
W jerkówkach kończę 8, a szczytową zwykle daję większą, wywiniętą.
Także moje podejście jest wybitnie nieksiążkowe :D

#47 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 listopad 2010 - 16:18

Spoko Kamil, nieksiązkowe nie znaczy niepraktyczne. Na przedzimiu większe przelotki są jak znalazł, ksiązkowe reguły w tym obszarze w większości tworzone są przez ludzi którzy łowią bassy w temperaturze otoczenia +40 st. C , w naszych realiach warto na to wziąc poprawkę B)

#48 OFFLINE   Fishing Center

Fishing Center

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2011 - 17:59

Witam,
Miło mi poinformować, że właśnie otrzymaliśmy z Portugalii nowe elementy korkowe do rękojeści. Wprowadzamy je ze względu na prośby wielu naszych klientów. Są to różnego rodzaju pierścienie korkowe: rubber cork, burnt, copano (dwa rodzaje) i agglomerated cork. Mamy również moduły z korka aglomerowanego oraz fore gripy w nowych wzorach. Wszystko jest już dostępne w pracowni. W przeciągu kilku dni oferta bedzie zamieszczona na stronie FC.

Pozdrawiam
Hubert Matuszewski

#49 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2011 - 21:17

Chciałoby się powiedzieć - wreszcie ! Tego mi brakowało w ofercie Fishing Center.

Udało mi się dziś wpaść do pracowni żeby zobaczyć te nowości i potwierdzam - rzeczywiscie dostępne są chyba wszystkie rodzaje korka jakie można sobie wymarzyć.
Design nowych rękojeści, których kilka prototypów Hubert juz zmontował - jak to się teraz mówi miazga :o Łączenia korków, wstawki tak wymyślne, że jeszcze takich nie widziałem B)

Okazało się to silniejsze ode mnie i uległem... :blush: zamówiłem od razu trzy kije na nowych rękojeściach korkowych :lol:



wyglada na to że tym razem moje MHX-y trafiły w dobre ręce bo za 2 tyg jak wrócę z ryb mam już mieć zmontowane rękojeści na nowych kijach, więc na pewno wstawię fotki.

Aha, last but not least, ceny też są nie-złe, 30cm dolnik z aglomerowanego korka - 40zł. Nie myślałem że dożyję takich pięknych czasów :mellow:

Dobra robota - Hubert



#50 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2011 - 21:46

Ciesze sie podwojnie. Choc ostatnio nie mialem okazji odwiedzac pracowni Fishing Center doskonale pamietam, ze od zawsze rekojesci korkowe (i inne) stamtad byly prima sort.
Teraz jak slysze oferta jeszcze sie wzbogaca...ponadto rosnie nam nowy mistrz rodbuilderski..
...ponadto tak dlugo lezace MHXy w koncu zostana przetestowane, jako ze trafily w odpowiednie rece...

Same plusy....i pozostajace w takiej ciszy....no ale do tego nas FC przyzwyczail. Przyslowie- krowa, ktora glosno ryczy daje malo mleka byloby tutaj chyba najbardziej trafione...

Friko wstaw zdjecia jakies...moj MHX bedzie uzbrojony pewnie mniej kunsztownie ale porzadnie (zreszta poklask dla polechtania mojej proznosci bywal niewielki - szkoda zdjec wstawiac)

Gumo

#51 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2011 - 22:21

Zdjęcia jak wróce do kraju, wcześniej nie zdąże już.
Z tymi blankami to pojechałem - nie wiem po co mi trzy wędki :unsure: ale te korki takie ładne...

...może się w domu jakoś przemknę niezauważony <_< chociaż córka ma juz oko do wędek taty i może ojca zakapować :lol:



#52 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2877 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 28 maj 2011 - 08:25

Byłem w czwartek i wziąłem na próbę ten aglomerowany korek. Wydaje się naprawdę przyzwoity. Podziałam na nim i może coś wstawię.
Co do tych wszystkich wstawek to się nie odniosę. Widziałem prototypy rękojeści w pracowni, mogą się podobać, ale jak niejednokrotnie podkreślałem - ja akurat lubię prostotę.

#53 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 maj 2011 - 09:47

To prawda, ja rowniez stawiam na ogolna sprawnosc techniczo - uzytkowa.
Aczkolwiek tak mysle, ze jezeli ktos da sobie rade z jakimis, nazwijmy to <_< , bardzo wysublimowanymi żądaniami klienta, to wykona rowniez cos bardzo uzytkowego.

Gumo

#54 OFFLINE   Fishing Center

Fishing Center

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 czerwiec 2011 - 14:39

Witam,
Zgodnie z obietnicą nowe elementy korkowe na rękojeści są juz na stronie FC:

http://www.fishingce..._firmowe_fc.php

http://www.fishingcenter.com.pl/caly_nius.php?id=2011-06-01_ rekojesci_korkowe_i_korki_dekoracyjne&folder=artykuly&am p;url=/artykuly.php

Hubert Matuszewski

#55 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2011 - 19:56

Zgodnie z zapowiedzią kilka fotek moich MHX-ów w nowych wydaniach rękojeści rodem z FC. Kijki z rękojeściami odebrałem zaraz po powrocie, ale dopiero dziś była okazaja żeby zostały sfotografowane :D winding-checki są tylko tymczasowe, docelowo będzie metal.

Ponieważ ostatnimi czasy najbardziej lubię klasykę, wychodząc z założenia że rzeczy ponadczasowe starzeją się najwolniej, więc design bez fajerwerków i ekstrawagancji...


ST 1024F - korek aglomerowany oraz wstawki z korka burnt i korkogumy:

Załączone pliki



#56 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 21 czerwiec 2011 - 20:05

@Friko ale się uzbroiłeś :D Będzie wojna na wędki.
Rękojeści ładne to moje klimaty B).Na temat blanków głosu nie zabieram :wacko: .

#57 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2011 - 20:10

Ja na razie też nie zrobie spacing, uzbroje, połowię - będę się wypowiadał B) na razie mogę mówić tylko o wrażeniach z oględzin na sucho - ale to juz w wątku dotyczącym blanków :D

W rękojeściach jak napisałem postawiłem na klasykę, chociaż są dostępne bajery - jakieś skośne wstawki, kółeczka itp. Może właśnie w taki sposób człowiek zaczna się starzeć, jak mu przechodzi ochota na te wszystkie wodotryski :lol:

#58 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 21 czerwiec 2011 - 20:13

jak sie ma skosnosc do starosci ? ;)



#59 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 21 czerwiec 2011 - 20:15

@Friko ale się uzbroiłeś :D Będzie wojna na wędki.

... albo grafitowy płot :lol:...

#60 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2011 - 20:16

zachowawczość, niechęć do eksperymentowania, odwoływanie się do przeszłych doświadczeń i tego co sprawdzone

albo też mam umysł ścisły, i podobają mi się tylko te piosenki które już raz słyszałem ( czyt. rękojeści które już gdzieś widziałem) :lol:





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych