Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odzież Baleno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   zewu

zewu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2008 - 23:01

Co sądzicie o ciuchach Baleno?
Miałem kiedyś ich spodniobuty, z 5 lat bezstresowego użytkowania. Teraz planuję zakup kurtki do brodzenia i Kerry oraz New Cardiff są cenowymi faworytami...



#2 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 30 styczeń 2008 - 00:00

Czesc Bujo

Mam kurtke i wodery tej firmy. W kurtce sa tylko dwie kieszenie do ktorych stosunkowo szybko przedostaje sie woda.
Wodery zostawilem kilka razy wiosna w bagazniku i sa teraz nieszczelne. Dodam jeszcze, ze podeszwy w tych woderach sa bardzo cienkie.
Pozdrawiam
Ps; - nie byl to najtanszy model woderow firmy Baleno. :unsure:

#3 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 30 styczeń 2008 - 06:38

mam wodery baleno, za te pieniadze sa co najmniej bardzo dobre ... uzywam ich juz od 7 lat

#4 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 30 styczeń 2008 - 10:45

Czesc Pitt
Moje wodery wytrzymaly okolo 7 tygodni. Dlatego nie byly one dla mnie takie tanie. Nie ocenilem ich, a tylko napisalem moje spostrzezenia. Obecnie uzywam wodery firmy Le Chameau. Wodery te wykonane sa z kauczuku, but jest stabilny, a calosc wykonana bez uzycia szwow. Moglbym jeszcze wiele napisac, ale powiem tylko tak; mam jedne i drugie, i jezeli wodery Baleno sa bardzo dobre, to nie wiem jak ocenic wodery Le Chameau. Nawet dodam, ze jakosc ich(Baleno) wykonania nie jest adekwatna do ich ceny.
Pozdrawiam

#5 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 30 styczeń 2008 - 11:37

u mnie podobnie jak u Daro też mam wodery z tej firmy(Baleno) nawet 2 pary i pierwsza para zaczeła przepuszczać wodę po jakiś 2 miesiącach być może z mojej winy ale nie sądzę, gdyż były trzymane w odpowiednich warunkach, a przy drugiej parze(koło 1,5 roku użytkowania) odpadł mi but od reszty części co prawda zaczepiłem o kamień i się potknołem ale to jeszcze nie powód by się but oderwał. W skali od 1-5 oceniam tą firmę na 3.

#6 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 30 styczeń 2008 - 19:34

sorry, ale co ja moge na to poradzic, ze wasze buty byly tak szybko dziurawe, a do dzisiaj nie sa? chyba nic :unsure:

uciszam sie i nie wypowiadam wiecej, dobranoc :D

#7 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 30 styczeń 2008 - 19:48

Nieznam firmy ale mam cos lepszego dwie kurtki KRAFT ,jedna dziurawa ;) i rwie sie gdzie popadnie (lubie ja bardzo mimo tego),droga trzyma sie cacy i co poradzic tytanowa opinia prysla.Nic -trafil mi sie gniot moze to ten tysieczny wybrakowany . W to sie niewejdzie ,niestety .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych