Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

INTERNETOWY SKLEP PIRANIA KRAKÓW - OPINIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
362 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 24 maj 2017 - 05:20

Co do sklepu pirania, to tutaj też była o nim mowa: http://jerkbait.pl/t...olecacie/page-5

Generalnie wygląda na to, ze właściciel to arogancki burak, który wszystkich klientów ma w poważaniu.

 

A tu mały cytat z kolegi z forum "obok":

 

"Ciąg dalszy porażki właściciela sklepu Pirania.....
Koleś dzwonił przed chwilą I zrobił podstawowy błąd zaczął mnie wyzywać od ch.ji , zamknij morde itp. Nie spodziewał się że był na zestawie głośnomówiącym I został wysłuchany przez bliskie mi osoby.Zgodnie z prawem konsumenckim ma dwa tygodnie na zwrot kasy a potem nadejdzie dzień sądu ostatecznego....W sądzie zrobie z niego miazgę należy tańczyć z takimi głupimi ludzmi."

 

Brawo Paweł  :)


  • TomaszN. lubi to

#282 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1367 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 24 maj 2017 - 12:55

Co do sklepu pirania, to tutaj też była o nim mowa: http://jerkbait.pl/t...olecacie/page-5

Generalnie wygląda na to, ze właściciel to arogancki burak, który wszystkich klientów ma w poważaniu.

 

A tu mały cytat z kolegi z forum "obok":

 

"Ciąg dalszy porażki właściciela sklepu Pirania.....
Koleś dzwonił przed chwilą I zrobił podstawowy błąd zaczął mnie wyzywać od ch.ji , zamknij morde itp. Nie spodziewał się że był na zestawie głośnomówiącym I został wysłuchany przez bliskie mi osoby.Zgodnie z prawem konsumenckim ma dwa tygodnie na zwrot kasy a potem nadejdzie dzień sądu ostatecznego....W sądzie zrobie z niego miazgę należy tańczyć z takimi głupimi ludzmi."

 

Zwróćcie uwagę że to temat z 2014 roku - opisane na fors.pl. Nie bronię Piranii bo coś na rzeczy jest. Ja jeszcze raz napisze że nigdy się nie naciąłem. 


  • adamos lubi to

#283 OFFLINE   Kamil_D

Kamil_D

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 24 maj 2017 - 13:18

Napiszę tu, nie mogę znaleźć ogólnego tematu o sklepach internetowych. Czy ktoś miał przyjemność z sklepem "sezon na leszcza" ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka



Korzystalem. Wszystko sprawnie, bezproblemowo zalatwione. Ja osobiście polecam sklep " sezon na leszcza"

Pozdrawiam

#284 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 24 maj 2017 - 18:48

Zamówiłem parę rzeczy przed majówka, po tygodniu bez odpowiedzi zapytałem. Dowiedziałem się, że jak chce szybko to muszę dopłacić za kuriera. Poprosiłem o anulowane zamówienia i drugi tydzień czekam na zwrot środków. Odzewu na jakiekolwiek maile oczywiście brak - od momentu anulowania zamówienia...

Kończąc moją historię - po kolejnych mailach bez żadnego odzewu, po około 2 tygodniach napisałem odrobinę ostrzej - wyznaczając Panu ostateczny termin zwrotu środków, uprzedzając, że w przypadku nie dotrzymania terminu, poświęcę czas i podrepczę do wszystkich możliwych instytucji, które mogą Panu uprzykrzyć życie. Ubrałem to w formalne brzmienie a'la wezwanie do zapłaty i...dzień później kasa wróciła na konto..



#285 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 08:23

To ja jeszcze dorzucę swoje. Przykład z ostatnich dni. U nich (w piranii) kupiłem parę gumek w sumie na ok 100 zł. W innym sklepie kołowrotek (700zł). W piranii nadal cisza, kołowrotek był już nad wodą.... Więcej u nich nie kupię podobnie jak w sklepie ze szczecina (jakiś tam sandacz) co mają dużo westina...


  • szczupak1 lubi to

#286 OFFLINE   marioo19

marioo19

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Boruc

Napisano 25 sierpień 2017 - 12:14

Witam serdecznie,

 

Napiszę co mnie spotkało :(

Zamówiłem towar 20.08.2017r. w Pirania-sklep.

Wczoraj tj. 24.08.2017r. towaru nie ma więc napisałem do nich, otrzymałem informację że nie podałem nr paczkomatu ( jakoś inne firmy nie mają z tym problemu i wysyłają do najbliższego przy adresie podanym w zamówieniu).

Z racji że potrzebowałem towru na już poprosiłem o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy.

 

Otrzymałęm przelew w dniu dzisiejszym, w miesjce na moje nazwisko jest napisane: "BUC"

w temacie: ZWROT KLIENT NIE WIE CO TO PACZKOMAT.

 

LINK: http://wgrajo.pl/?v=pirania.jpg

 

Droga brać wędkarska co o tym myslicie, czy chcecie też być tak potraktowani?

Czy skierować sprawę na ścieżkę sądową za zniesławienie i obelgii?

 

Pozdrawiam serdecznie



#287 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Tomek

Napisano 25 sierpień 2017 - 12:27

Napisze tak: nie zaszkodziłoby wskazać ten nr. paczkomatu. Ułatwiłbyś im zadanie. Ale to drobne niedopatrzenie, powinni niezwłocznie się skontaktować z Tobą i dane uzupełnić.

To co zrobili oni łamie wszystkie reguły i dyskwalifikuje sklep na amen. Ja nigdy już nic nie zamówię.

Tym niemniej, skoro to upubliczniłeś, uczciwie byłoby upublicznić całość korespondencji z nimi. Bo może też nieźle im "po drodze" nawrzucałeś :)

 

pozdro


  • grzegorzyk lubi to

#288 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 25 sierpień 2017 - 17:04

Witam serdecznie,

 

Napiszę co mnie spotkało :(

Zamówiłem towar 20.08.2017r. w Pirania-sklep.

Wczoraj tj. 24.08.2017r. towaru nie ma więc napisałem do nich, otrzymałem informację że nie podałem nr paczkomatu ( jakoś inne firmy nie mają z tym problemu i wysyłają do najbliższego przy adresie podanym w zamówieniu).

Z racji że potrzebowałem towru na już poprosiłem o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy.

 

Otrzymałęm przelew w dniu dzisiejszym, w miesjce na moje nazwisko jest napisane: "BUC"

w temacie: ZWROT KLIENT NIE WIE CO TO PACZKOMAT.

 

LINK: http://wgrajo.pl/?v=pirania.jpg

 

Droga brać wędkarska co o tym myslicie, czy chcecie też być tak potraktowani?

Czy skierować sprawę na ścieżkę sądową za zniesławienie i obelgii?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Może zrobili literówkę w nazwisku (wnioskuję z Twoich danych profilowych) :)?

 

Załączony plik  jerk.jpg   26,94 KB   18 Ilość pobrań


  • Dano. lubi to

#289 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 25 sierpień 2017 - 19:40

Witam serdecznie,

 

Napiszę co mnie spotkało :(

(...)

Zawsze mam mieszane uczucia, gdy ktoś rejestruje się u nas w jednym celu - ponarzekać. Zwłaszcza, gdy osoba ta jest mocno niekonsekwentna. Jako imię podaje Teresa, a w poście używa zwrotów "zamówiłem", "napisałem", "otrzymałem" i t.d. Identyczny post wkleja w dwóch różnych tematach, które osoba ta umiała znaleźć, ale do odpowiedniego miejsca na forum, w którym się witamy, już trafić nie potrafiła. No mieszane uczucia mam i tyle.

 

Nie neguję, że takie sytuacje mogą mieć miejsce. Wiele razy sklep ten ciężko pracował na niepochlebną opinię, Czy tak też jest i tym razem? Trudno powiedzieć. Konkurencja nie śpi i potrafi nieczysto zagrać. 

 

Szanowna koleżanko, czy może szanowny kolego? Witamy się zwykle tutaj:
http://jerkbait.pl/t...-na-jerkbaitpl/
Zapraszam też do zapoznania się z naszymi regulaminami:

http://jerkbait.pl/f...mat-jerkbaitpl/

Liczę, że w przyszłości będziesz dzielić się z nami swoją wiedzą, w tym również z (mam nadzieję) bardziej udanych zakupów. Powodzenia w realizacji wspólnej pasji życzę :)



#290 OFFLINE   marioo19

marioo19

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Boruc

Napisano 25 sierpień 2017 - 22:41

Napisze tak: nie zaszkodziłoby wskazać ten nr. paczkomatu. Ułatwiłbyś im zadanie. Ale to drobne niedopatrzenie, powinni niezwłocznie się skontaktować z Tobą i dane uzupełnić.

To co zrobili oni łamie wszystkie reguły i dyskwalifikuje sklep na amen. Ja nigdy już nic nie zamówię.

Tym niemniej, skoro to upubliczniłeś, uczciwie byłoby upublicznić całość korespondencji z nimi. Bo może też nieźle im "po drodze" nawrzucałeś :)

 

pozdro

 

Drodzy,

 

Nie jestem z tych co ubliżają innym, zamieszczam korespondencję.

Moim zdaniem to nie błąd w nazwisku tylko postackie wychowanie gościa który robił ten przelew.

Odnośnie paczkomatu podczas skłądania zamówienie nie było pytania odnośnie paczkomatu.

 

http://wgrajo.pl/?v=...sizerendnvn.jpg

http://wgrajo.pl/?v=img8325.png


Użytkownik marioo19 edytował ten post 25 sierpień 2017 - 22:56


#291 OFFLINE   marioo19

marioo19

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Boruc

Napisano 25 sierpień 2017 - 22:49

Zawsze mam mieszane uczucia, gdy ktoś rejestruje się u nas w jednym celu - ponarzekać. Zwłaszcza, gdy osoba ta jest mocno niekonsekwentna. Jako imię podaje Teresa, a w poście używa zwrotów "zamówiłem", "napisałem", "otrzymałem" i t.d. Identyczny post wkleja w dwóch różnych tematach, które osoba ta umiała znaleźć, ale do odpowiedniego miejsca na forum, w którym się witamy, już trafić nie potrafiła. No mieszane uczucia mam i tyle.

 

Nie neguję, że takie sytuacje mogą mieć miejsce. Wiele razy sklep ten ciężko pracował na niepochlebną opinię, Czy tak też jest i tym razem? Trudno powiedzieć. Konkurencja nie śpi i potrafi nieczysto zagrać. 

 

Szanowna koleżanko, czy może szanowny kolego? Witamy się zwykle tutaj:
http://jerkbait.pl/t...-na-jerkbaitpl/
Zapraszam też do zapoznania się z naszymi regulaminami:

http://jerkbait.pl/f...mat-jerkbaitpl/

Liczę, że w przyszłości będziesz dzielić się z nami swoją wiedzą, w tym również z (mam nadzieję) bardziej udanych zakupów. Powodzenia w realizacji wspólnej pasji życzę :)

Drogi moderatorze,

 

Nie zakładam kont na większości portali bo potem otrzymuję spam. Założyłem na szybko konto bo inaczej nie mogę dodać wiadomości, a moim zdaniem ludzi trzeba ostrzec bo sklepem kieruje ktoś niepoczytalny i ztego co widzę to nie tylko moja opinia więc proszę nie obrażaj nas że jesteśmy z konkurencji.

Jako dowód zamieszam swoje wiadomości, fotkę z konta i nie wiem jak mam Ci to jeszcze udowodnić?

 

Zresztą jak chcesz, moim zdaniem takie informację są potrzebne jeżeli uważasz że wolicie rozmawiać tylko o łowieniu ryb to skasuj proszę ten i poprzenie posty i dajmy sobie z tym spokój.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Podczas rejestracji po wpisaniu adresu emailowego imię Teresa wskoczyło samo w uzupełenienie gdyż robiłem jakiś czas temu zmaówienie leków dla mamy i widocznie przeglądarka zapisała.



#292 ONLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 27 sierpień 2017 - 12:57

Zastanawiam sie czy moglbym tu zamiescic recenzje i relacje z zakupow w innym duzym sklepie internetowym? Tak zeby nie zakladac nowego tematu. Chyba, ze jest jakis inny watek na forum o sklepach internetowych?



#293 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 27 sierpień 2017 - 13:55

Drogi moderatorze,

 

Nie zakładam kont na większości portali bo potem otrzymuję spam. Założyłem na szybko konto bo inaczej nie mogę dodać wiadomości, a moim zdaniem ludzi trzeba ostrzec bo sklepem kieruje ktoś niepoczytalny i ztego co widzę to nie tylko moja opinia więc proszę nie obrażaj nas że jesteśmy z konkurencji.

Jako dowód zamieszam swoje wiadomości, fotkę z konta i nie wiem jak mam Ci to jeszcze udowodnić?

 

Zresztą jak chcesz, moim zdaniem takie informację są potrzebne jeżeli uważasz że wolicie rozmawiać tylko o łowieniu ryb to skasuj proszę ten i poprzenie posty i dajmy sobie z tym spokój.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Podczas rejestracji po wpisaniu adresu emailowego imię Teresa wskoczyło samo w uzupełenienie gdyż robiłem jakiś czas temu zmaówienie leków dla mamy i widocznie przeglądarka zapisała.

 

Masz w korespondencji z nimi napisane, po Twoim pytaniu, czy ktoś o to pytał, odpowiedź " tak w e-mailu po złożeniu zamówienia ". Odpisałeś im na e-maila ? 



#294 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 27 sierpień 2017 - 14:02

jak sklep ma mocno za uszami, to czasami się nie dziwię, zdawkowo, bez należytej staranności, nawet arogancko, słowem zróbcie mi dobrze sami, dlatego zawsze z rezerwą podchodzę do komentarzy

 

ostatnio patrzyłem na jakieś okulary na Amazon, kilka komentarzy, z tego 40% jedna gwiazdka i uzasadnienia typu, nie pasują mi do twarzy, cisną nad uszami poor quality, kolor szkieł jest ciemniejszy niż się spodziewałem (zdjęcie w ogłoszeniu) itd. :)


  • rrthc lubi to

#295 OFFLINE   marioo19

marioo19

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Boruc

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:03

Masz w korespondencji z nimi napisane, po Twoim pytaniu, czy ktoś o to pytał, odpowiedź " tak w e-mailu po złożeniu zamówienia ". Odpisałeś im na e-maila ?


Tymon,

Emaila distałem z potwierdzeniem ale nie czytałem do końca gdzie była informacja o paczkomacie. Niz zmienia to faktu że mogłem zrezygnować z zakupu a sklep nie ma prawa mi ubliżać czyż nie?

#296 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:15

No to skoro nie czytałeś do końca, to nie rozumiem, czemu taki stres. Zdarza się, że system sklepowy zrobi psikusa i nie wyświetli się monit z wyborem paczkomatu. 

Jeżeli mi się coś takie zdarza, nie liczę, że ktoś za mnie ma się domyślać. Nie jest powiedziane, że akurat wybrałbyś paczkomat przy adresie podanym w zamówieniu. Mieszkać możesz gdzie indziej. 

 

Kolejna sprawa - nie mieli obowiązku oddać Ci kasy od ręki, bo zwrot oczywiście obowiązuje, ale w momencie, kiedy Ty tą paczkę dostaniesz - wtedy ustawowa ilość dni itp. Także wiesz. 

 

Odnośnie obrażania - jak to było celowe - chamskie podejście, ale może to być zwyczajny błąd. 


  • TomaszN. lubi to

#297 OFFLINE   marioo19

marioo19

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Boruc

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:25

Stresu nie ma, nie wysłali pieniądze oddali jest ok. Szczerze wątpię w pomyłkę czytając inne opinie na tym forum.
Dla mnie sprawa nie jest zakończona i będę dochodził swoich praw.
  • dany lubi to

#298 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:29

Stresu nie ma, nie wysłali pieniądze oddali jest ok. Szczerze wątpię w pomyłkę czytając inne opinie na tym forum.
Dla mnie sprawa nie jest zakończona i będę dochodził swoich praw.

W takim razie powodzenia. 



#299 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 813 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 10 wrzesień 2017 - 15:15

Witam serdecznie,

Napiszę co mnie spotkało :(
Zamówiłem towar 20.08.2017r. w Pirania-sklep.
Wczoraj tj. 24.08.2017r. towaru nie ma więc napisałem do nich, otrzymałem informację że nie podałem nr paczkomatu ( jakoś inne firmy nie mają z tym problemu i wysyłają do najbliższego przy adresie podanym w zamówieniu).
Z racji że potrzebowałem towru na już poprosiłem o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy.

Otrzymałęm przelew w dniu dzisiejszym, w miesjce na moje nazwisko jest napisane: "BUC"
w temacie: ZWROT KLIENT NIE WIE CO TO PACZKOMAT.

LINK: http://wgrajo.pl/?v=pirania.jpg

Droga brać wędkarska co o tym myslicie, czy chcecie też być tak potraktowani?
Czy skierować sprawę na ścieżkę sądową za zniesławienie i obelgii?

Pozdrawiam serdecznie


Za takie obraźliwe słowa podał bym pana do sądu.
Mnie także wyzwał kiedyś na mesenger i zablokował. Znałem tego człowieka osobiście i chyba naprawdę ma poważne problemy. Kiedyś był to miły normalny facet.

#300 OFFLINE   fifek

fifek

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 895 postów
  • Lokalizacja800 m. od Szreniawy
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:F.

Napisano 10 wrzesień 2017 - 21:07

chce wejść na stronę Piranii i  wyskakuje komunikat ,że witryna jest niedostępna.... Niepokój,   the end, czy chwilowe problemy ze strona??


Użytkownik fifek edytował ten post 10 wrzesień 2017 - 21:08

  • szczupak1 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych