Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kurtki / spodnie Geoff Anderson - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
601 odpowiedzi w tym temacie

#541 OFFLINE   Maryca11

Maryca11

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaJarocin
  • Imię:Przemek

Napisano 05 listopad 2020 - 15:07

A gdzie jest dostępny do kupienia Thermal 3? W Polsce gdzieś jest? Na stronie GA też praktycznie wszystkie rozmiary są wyprzedane...

Znalazłem na topfish.pl, dostępny każdy rozmiar lecz czy mają na stanie to jeszcze nie sprawdzałem.

P.S. Pisałem ostatnio do chłopaków z Fishtecha to mówili, że testują właśnie thermal 3 i powinien być w ofercie jeśli zda egzamin.

 

Kolego jak  na stacjonarkę (np. łódka) to kombinezon jednoczęściowy jest niezastąpiony + bielizna termoaktywna + polar 100 lub 200. Nic lepszego nie widzę.

Natomiast do wędrówki już trzeba bardziej racjonalnie podchodzić do wyboru ubioru.

Też do zabiedzonych nie należę, jeszcze po rzuceniu fajek kilka kilogramów mi przybyło i do chodzenia po brzegu używam spodni urus 5, kurtki WS i pod spodem jakaś bielizna  brubecka + polar 100 albo 200 w zależności od temperatury  na zewnątrz. Ten zestaw na łowy od września do grudnia i na wiosenne wędrówki. Latem stosuję spodnie wojskowe, krótkie spodenki i koszule columbia z długim lub krótkim rękawem i wszelakiego rodzaju nakrycia głowy.

Nie widzę sensu przepłacać za bieliznę geoffa bo brubeck robi niezłe rzeczy.

Masz bieliznę chłodzącą cooler i ciepłą thermal, jest jeszcze pośrednia oddychająca. Mam te wszystkie, bo stosuję je jeszcze na podróże motocyklowe.

Sam musisz wypraktykować co stosować, bo generalnie organizmy mają różne termiki, jednemu w takim samym zestawie będzie zimno, drugiemu z gorąco, trzeciemu w sam raz.

Zgadzam się z tym kombinezonem lecz M jest ciasna, a L jest luźna tak że wyglądam w niej jak w worku :lol:

Dokładnie jak Ty zakładam bielizne brubecka + polar JW 200. Nawet przy +5 odczuwam chłód i nie czuje komfortu, bez różnicy czy to łódka czy brzeg.

Raczej należę do tych osób które szybko marzną, wiec można powiedzieć że szukam czegoś jako 3 warstwę, bo jak widać dwie nie starczają. :wacko:
 



#542 OFFLINE   pachuc

pachuc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaFredericia

Napisano 09 listopad 2020 - 15:41

Interesują mnie spodnie Zoon4 i wszelkie opinie na ich temat mile widziane . Czy te spodnie obskoczą 3 pory roku wiosna ,lato , jesień przy typowym brzegowym spinningowaniu ?  Czy to raczej portki na cieplejsze dni ?  Czy wewnątrz jest podszewka ,  czy goły materiał ? 

 

Hejka,

 

wewnatrz jest podszewka - siateczka; szczerze to lubię je używać po prostu prywatnie :) . Urus jest jednak niezastąpiony na rybach...  

 

A czy możesz uzywać cały rok? Myślę że jak najbardziej.. no może jak jest +25 i więcej to już za ciepło (ale oddychać, oddychają). Natomiast w zimniejsze dni.. jakaś bielizna termoaktywna pod spodem.. a jak już serio zimno .. to może bielizna +coś ala polartec (np. inxula) i też da radę :)

 

PS: trochę 'szeleszczą'  :)



#543 OFFLINE   wjts1922

wjts1922

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • Lokalizacjawlkp
  • Imię:Wojtek

Napisano 13 listopad 2020 - 02:49

Panowie proszę o pomoc, co wybrać na brzegowe połowy Dozer 6 czy Barbarus? W miarę możliwości proszę o informację na temat właściwości użytkowych bo różnica w cenie jest spora.

#544 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4544 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 13 listopad 2020 - 05:38

Wszyscy niemal zachwycają się ubraniami i chyba dobrze, ale mają i parę minusów i o nich kilka słów. Pochodziłem trochę w Raptorach. W chyba 3 gen. krótko, ale za to w 4 gen. o wiele dłużej. 4 gen. została ze mną do dziś. Minus numer 1. Strasznie delikatna siateczka - podszewka. Niedopięty rzep w woderach i siatka wygląda jakby miała z 5 lat przelotu ... W jacku wolfskinie o wiele wytrzymalsza. Reszta to tzw. pierdoły, ale wspomnę. Kieszeń w kieszeni czyli przegroda do bani. Paweł o tym mankamencie wspomniał jako pierwszy i ja podzielam Jego zdanie. Też usunąłem. Czemu trok do np. retraktora jest tylko z jednej strony, a nie z obydwu ? Wiem, że to kurtka do brodzenia, ale trochę szkoda, że nie ma choćby płaskiej kieszeni na dole. Również przydałaby się.
  • coma i Og2 lubią to

#545 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 16 listopad 2020 - 08:57

Panowie proszę o pomoc, co wybrać na brzegowe połowy Dozer 6 czy Barbarus? W miarę możliwości proszę o informację na temat właściwości użytkowych bo różnica w cenie jest spora.

Barbarus to jest taka trochę mocniejsza wiatrówka. Dozer to kurtka na chłodniejsze dni i cięższe warunki pogodowe.



#546 OFFLINE   wjts1922

wjts1922

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • Lokalizacjawlkp
  • Imię:Wojtek

Napisano 16 listopad 2020 - 11:57

Dziękuję za informację. Na szczupłego 170/70 rozmiar S czy M?

#547 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 16 listopad 2020 - 12:01

S



#548 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 17 listopad 2020 - 09:23

Panowie proszę o pomoc, co wybrać na brzegowe połowy Dozer 6 czy Barbarus? W miarę możliwości proszę o informację na temat właściwości użytkowych bo różnica w cenie jest spora.

Ja wybrałem WS5. Nie jest za długa, łódkę też obskakuje. Dla mnie jest idealna w połączeniu z Urusami 5.



#549 OFFLINE   wjts1922

wjts1922

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • Lokalizacjawlkp
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 listopad 2020 - 16:25

Jednak będę polował na Dozer 6 gdyż szukam kurtki na gorszą pogodę a ta wydaje się odpowiednią. Dziękuję Wszystkim za informację. Macie może Pany jakieś sprawdzone źródło gdzie najlepiej dokonać zakupu?

#550 OFFLINE   PiterS

PiterS

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaGłogów

Napisano 27 listopad 2020 - 17:21

Pełna recenzja/test Bluzy Hoody 3 https://www.fors.com...oody-3-recenzja


  • sslonio lubi to

#551 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 28 styczeń 2021 - 19:21

Dozer 6 - ktoś ma? Jak wrażenia, bo różne sprzeczne opinie o 6 słyszałem. A to, że podobno przecieka, że materiały to teraz jakaś cerata a niektórzy zadowoleni. Ktoś z użytkowników mógłby się wypowiedzieć w temacie?

Użytkownik sslonio edytował ten post 28 styczeń 2021 - 19:56

  • BOB lubi to

#552 OFFLINE   DonF

DonF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Hubert

Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:04

Witam

Posiada ktoś wiedzę, dlaczego praktycznie wszędzie wyprzedane są kurtki/podpinki Dozer Liner w kolorze czarnym? Czy Geoff rezygnuje z tego produktu czy wypuszczają nowy model?

Wiem, że jest wątek o rozmiarówce ale nie będę tworzył kolejnego posta więc zapytam tutaj - na osobę 189cm i 95kg wagi (te 5-6kg to zbędny brzuszek) lepiej szukać L czy XL?



#553 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 874 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 maj 2021 - 19:03

Pytanie do posiadaczy podpinki Dozer Liner. Pod jakie temperatury jest dedykowana? Z czego jest wykonana, jakiś syntetyk, puch a może primaloft?



#554 OFFLINE   Filip14

Filip14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaMałopolskie
  • Imię:Filip

Napisano 30 maj 2021 - 08:24

Przymierzam się do zakupu kurtki do brodzenia Raptor5. Czy któryś z posiadaczy mógłby krótko ją zrecenzować, bardziej pod kątem funkcjonalności ? Najważniejsze dla mnie pytanie to, czy da rade podczas całodniowego łowienia w deszczu? 



#555 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1951 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 17 wrzesień 2021 - 11:47

Czy można jeszcze gdzieś dostać Dozera 5 ?


  • sslonio lubi to

#556 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 17 wrzesień 2021 - 15:37

Dozer 6 - ktoś ma? Jak wrażenia, bo różne sprzeczne opinie o 6 słyszałem. A to, że podobno przecieka, że materiały to teraz jakaś cerata a niektórzy zadowoleni. Ktoś z użytkowników mógłby się wypowiedzieć w temacie?

Mam. Jak ktoś nie ma farta to może mu przecieka. Moja nie, a dwukrotnie trafiła mnie ostra zlewa. Zapewne jest tak szczelna dzięki zupełnie nowemu typowi materiału. Faktycznie, może się wydawać ceratowy, ale jakie ma to znaczenie skoro nie czuje się tego jak masz ją na grzbiecie? Do tego jest zajebiście ergonomicznie uszyta. Nie ciągnie się, nie ogranicza ruchów.

Dla mnie super


  • sslonio lubi to

#557 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 17 wrzesień 2021 - 19:36

Czy można jeszcze gdzieś dostać Dozera 5 ?


Jaki kolor, rozmiar Cię interesuje? Nowa czy używana?

#558 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 17 wrzesień 2021 - 19:37

Bob, a w jakim kolorze i rozmiarze masz 6?

#559 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1951 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 17 wrzesień 2021 - 19:47

Jaki kolor, rozmiar Cię interesuje? Nowa czy używana?

Raczej XL, nowa. Kolor camou.



#560 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 17 wrzesień 2021 - 19:59

Raczej XL, nowa. Kolor camou.



XL w kolorze zielonym to może jeszcze bym Ci namierzył. Z Leafem 5 nową to już raczej ciężko będzie.
  • TOFIX99 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych