Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kurtki / spodnie Geoff Anderson - opinie


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
601 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 18:18

Patrzylem jest ta tabela ale jakos nie do wszystkich wymiarow i z tego co czytalem na forum i tak idzie sie naciac mimo ze wymiary sa podane bo nie ma jak przymiezyc dlatego moze ktos mojej postury i wzrostu ma ta kurtke i spodnie i powie jaki rozmiar jest ok bo jednak to juz jest troche kasy i nie chce plywac ani sie gniesc w takim wdzianku

#42 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 18:24

Mam 175cm wzrostu przy 65kg wagi (ale podobno po 30-stce siÄ™ dopiero tyje ;) ). Kurtka jest ciut za duÅźa, ale to mi w niczym nie przeszkadza. ZamawiaÅ‚em przez internet i braÅ‚em w ciemno.

NoszÄ™ ten komplet juÅź 2 lata i nie zamieniÅ‚bym na Åźaden inny.
WS3 nie jest za krÃÅ‚tka, odpowiednia dÅ‚ugość dla mnie.

Kiedy zakÅ‚adam polar i czasem kamizelkÄ™ pod kurtkÄ™ wtedy czujÄ™, Åźe wszystko na mnie pasuje.

Funkcjonalność Å›wietna, super sÄ… dwie duÅźe pionowe kieszenie, pojemne i na magnezy.
Spokojnie wejdzie pudełko o wymiarach ok. 210mm x 120mm

O materiale poczytaj w internecie, sporo tego. Klasa sama w sobie.



#43 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 18:35

@maniak to kurtke masz rozmiar l i spodnie tez rozmiar l tak? A powiedz mi jesLi mogbys zmierzyc obwod klatki piersiowej jaki masz? I dlugosc reki wewnatrz od pachy do kostki przy kciuku i czy rekawy nie sa za dlugie?

#44 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 18:43

Tak komplet w rozmiarze L.

Masz tu fotkÄ™ z 2010roku, moÅźe uda siÄ™ Tobie ocenić :mellow:
RÄ™kawy moÅźe i sÄ… ciut za dÅ‚ugie, ale miaÅ‚em nadziejÄ™, Åźe urosnÄ™ jeszcze :lol:

http://img838.imageshack.us/img838/8341/37493004.jpg

Uploaded with ImageShack.us



#45 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 18:55

Mysle ze rozmiar L jest na Ciebie troche duzy z tego z tego wzgledu ze jestes szczuply ale generalnie chyba dobra do Twojego wzrostu nie? Spodnie nie sa za dlugie? A jak z opinaniem na pasku? Duzy zakres?



PS piekny okon

#46 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 19:00

O tego czasu trochę przytyłem i jest lepiej :mellow:
Poza tym miałem wtedy jedną cienką bluzę pod kurtką.

KupujÄ…c takie ciuchy uwzglÄ™dniaÅ‚em to, Åźe pochodzÄ™ w nich kilka dobrych sezonÃÅ‚w, a masa pÃÅ‚jdzie w gÃÅ‚rÄ™ i postawiÅ‚em na L.

MoÅźe i M byÅ‚aby idealna na ten moment, ale jakoÅ› juÅź siÄ™ nad tym nie zastanawiam.

Spodnie sÄ… ok, jest pasek do regulacji, ktÃÅ‚ry w duÅźej mierze sprawia, Åźe spodnie nie spadajÄ… ani nie sÄ… za dÅ‚ugie.

#47 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 19:06

Hmm patrze na fishing mart i tam rozmiar m ma 144 cm szerokosci pod pachami??? Nie wiem czy sie pomylili czy nie ale to jest strasznie duzo ja nie naleze do bardzo szczuplych ludzi i mam okolo 100cm wiec w takiej szerokiej kurtce bede wygladal jak batman ;/ jak myslisz @maniak to jakas pomylka na stronie czy Ty tez tam masz?

#48 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 19:09

Jeśli masz 170cm wzrostu to bierz rozmiar M na pewno będzie dobra :D

#49 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 19:20

Spodnie i kurtka M nie? Bierzesz to na wlasna odpowiedzialnosc hehe :mellow: na dniach moze sie zdecyduje na ten zestaw kosztuie duzo ale mysle ze warto

#50 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 19:26

Spodnie i kurtka M nie? Bierzesz to na wlasna odpowiedzialnosc hehe :mellow: na dniach moze sie zdecyduje na ten zestaw kosztuie duzo ale mysle ze warto

Na ubiorze nie warto oszczÄ™dzać, oczywiÅ›cie jeÅ›li masz takÄ… moÅźliwość to kupuj.
PamiÄ™taj, Åźe jak raz kupisz dobrze to bÄ™dziesz nosiÅ‚ a nosiÅ‚ przez dÅ‚ugie lata.

Po 2 latach, nawet zuÅźycia nie widać :D

Bierz M, dla mnie spodnie sÄ… akurat na dÅ‚ugość (oczywiÅ›cie po regulacji paska), a Ty jesteÅ› o 5cm niÅźszy ode mnie.

Powinno być dobrze B)

#51 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 19:28

Heh @maniak mam prosbe wielka zmierz ile masz obwodu klstki piersiowej bo patrze po tych stronach i juz sam nie wiem jaki rozmiar ma m i l bo gdzie nie spojtze to pisza inaczej

#52 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 19:33

Heh @maniak mam prosbe wielka zmierz ile masz obwodu klstki piersiowej bo patrze po tych stronach i juz sam nie wiem jaki rozmiar ma m i l bo gdzie nie spojtze to pisza inaczej

W klatce piersiowej mam około 100cm.

#53 OFFLINE   loko

loko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaGorzów WLKP

Napisano 06 luty 2012 - 21:47

Ja posiadam kurtkÄ™ mws i spodnie urusa jak dla mnie sprzÄ™cik rewelacja :D co do rozmiarÃÅ‚w to przy twoim wzroÅ›cie i wadze to rozmiar M bÄ™dzie odpowiedni.Ja mam podobne gabaryty i jest ok.
Ja za swÃÅ‚j komplet pÅ‚aciÅ‚em 900zÅ‚ wiÄ™c proponujÄ™ poszukać na duÅ„skich stronach lub na pijawetz.com oni maja czasem dobre ceny.

#54 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 22:22

@loko a jak ze spodniami w pasie i na dlugosc? Nie dreptasz nogawek?

#55 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1276 postów
  • LokalizacjaKÄ™trzyn , Meolo(I)
  • ImiÄ™:JarosÅ‚aw
  • Nazwisko:Balik

Napisano 06 luty 2012 - 22:35

L-ki i M-ki maÅ‚o siÄ™ rÃÅ‚ÅźniÄ… w dÅ‚ugoÅ›ci ,jest rÃÅ‚Åźnica w pasie. DÃÅ‚Å‚ spodni jest spinany regulowanÄ… klamerkÄ… wiÄ™c nie ma mowy o przydeptywaniu

#56 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 22:42

Spodnie to nie problem bardzoej mam dylemat z kurtka zeby nie byla na mnie za ciasna ta ws w klatce piersiowej ;/ nie wie ktos czy jak sie zamowi w FM mozna wymienic kurtke na inny rozmiar jesli nie bedzie pasowac?

#57 OFFLINE   loko

loko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaGorzów WLKP

Napisano 06 luty 2012 - 22:42

Jest dokładnie tak jak kolega @jbk napisał.

#58 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 22:43

L-ki i M-ki maÅ‚o siÄ™ rÃÅ‚ÅźniÄ… w dÅ‚ugoÅ›ci ,jest rÃÅ‚Åźnica w pasie. DÃÅ‚Å‚ spodni jest spinany regulowanÄ… klamerkÄ… wiÄ™c nie ma mowy o przydeptywaniu

Racja, ale dorzuciÅ‚bym jeszcze szelki z rzepami, ktÃÅ‚re teÅź Å›wietnie regulujÄ… dÅ‚ugość :D

#59 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • ImiÄ™:Darek

Napisano 06 luty 2012 - 22:54

Spodnie to nie problem bardzoej mam dylemat z kurtka zeby nie byla na mnie za ciasna ta ws w klatce piersiowej ;/ nie wie ktos czy jak sie zamowi w FM mozna wymienic kurtke na inny rozmiar jesli nie bedzie pasowac?


Cześć posiadam ten sam zestaw co kolega @maniak tylko Åźe ja mam XL bo mam 180cm wzrostu i ponad 100kg Embarassed na dzieÅ„ dzisiejszy.Kiedy jednak go kupowaÅ‚em czyli ok trzech lat temu wziÄ…Å‚em L ale szybko wymieniÅ‚em na XL bo ta L taka ciasnawa mi siÄ™ wydawaÅ‚a.Ja wÃÅ‚wczas teÅź troche chudszy byÅ‚em :)Co do pory roku chodze w spodniach caÅ‚y rok i w lato to jajka niezle mi siÄ™ pocÄ… ale myÅ›le Åźe jak nie miaÅ‚ bym neoprenu to byÅ‚o by troszke lepiej.

#60 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:10

A powiedzcie mi czy jak wezme sobie m to gdyby byla tak w sam raz na mnie to jesli wloze dwa pudelka spiningowe okolo 230x130x13mm w te przednie kieszenie czy nie bedzie mi krepowala ruchow i nie wypcha mnie do srodka na klatce piersiowej? Jak te kieszenie sa zrobione? I jak uwazacie m wziasc czy l z zapasem na przytycie? Tylko czy przy moim wzroscie l nie bedzie za duza? Hmmm mam dylemat ;(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych