Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Torba na echo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 25 październik 2013 - 23:03

Witam

 

Rozglądam się za torbą na echo  . To co znalazłem na fotce poniżej , ale może są dostepne lepsze , fajniejsze etc...  Za wskazówki i podpowiedzi dziękuję :)

 

Załączony plik  torba.jpg   41,5 KB   64 Ilość pobrań

 

 



#2 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 26 październik 2013 - 00:55

Z tego co się orientuję to wszystkie te torby są takie same...tak samo wykonane...te same materiały...jedna taśma :) ...tylko loga nabite różne ;) aha i widziałem taki Cover który miał uchwyt do noszenia wzmacniany plastikogumą ;) , ale to raczej bez większego znaczenia...pozdrawiam



#3 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 26 październik 2013 - 20:02

Nie zawsze takie same.

Faktycznie - krój , kształt i ogólna koncepcja jest bardzo podobna.

Różnią się i wykonaniem jak i rodzajem użytych materiałów jak i sposobem ich zastosowania.

Podczas ostatnich targów i ostatniego pobytu w PL poświęciłem trochę czasu na znalezienie torby na moje DF.

Wile konstrukcji to skapciałe , flakowate, nie trzymające fasonu i zapadające się worki.

Fakt ,że tańsze , dostępne w granicach 100 - 150zł.

Mój wybór padł jednak na widzianą w NL wcześniej torbę firmy Condor , a początkowo odpuszczoną w nadziei znalezienia czegoś tańszego i równie dobrego w PL.

Niestety musiałem wrócić i nabyć tego Condora bo żadna z innych widzianych później toreb tej nie dorównywała.

 

Przede wszystkim jest twarda , sztywna i nawet gdy upadnie na ziemię nic nie powinno stać się zamontowanemu w niej urządzeniu.

Nie traci fasonu niezależnie czy pełna czy pusta.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

Ścianki są z jakiegoś materiału w stylu pianki neoprenowej obszytej jakimś innym , brezento-podobnym (nie znam się na tym) materiałem.

Klapka unosząca się do góry , a nie jak w niektórych modelach - zwijana w dół - z twardszego , obszytego również tym materiałem tworzywa , co chroni nasze echo dodatkowo przed różnymi uderzeniami i uszkodzeniami w transporcie.

Po podniesieniu klapki można ją zblokować paskiem z rzepem tworząc daszek ,z bocznymi osłonkami ,chroniący przed deszczem i promieniami słońca - cień.

Dodatkową ochronę przed czynnikami klimatycznymi stanowi następna klapka/pelerynka/kotara z przeźroczystej,sztywnej folii , również mocowana na rzepy lub gdy nie potrzebna zwijana w rulon do góry i mocowana kolejnym paskiem na rzepy.

Po bokach torby kieszonki z siatki.

Z tyłu kieszonka na zamek i otwierana na zamek klapka umożliwiająca dostęp do tylnego panela echa lub baterii.

Spodnia część torby ma 4 gumowe/plastikowe stopki i 4 klamry służące do zamontowania torby paskami "na stałe" do np ławeczki czy skrzynki.(paski nie są w komplecie).

Na górze torby wygodna , gumowa rączka i pas na ramię.

Środek torby wypełnia piankowa(z kilku plastrów), lekka forma z dwoma otworami.

Jeden dedykowany pod baterię (ja mam baterię osobno więc zwijam tam cały kabel ,żeby się nie szwendał pod nogami), a drugi na echo.

Pianka powoduje też (być może - nie sprawdzałem) ,że torba po wpadnięciu do wody utrzyma się na powierzchni.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

 

A tak oto wygląda ten mój "el condor du-pasa". ;)  :lol:

 

Załączony plik  P1060695.JPG   74,83 KB   92 Ilość pobrań

Załączony plik  P1060686.JPG   73,93 KB   58 Ilość pobrańZałączony plik  P1060687.JPG   67,83 KB   48 Ilość pobrańZałączony plik  P1060688.JPG   72,35 KB   47 Ilość pobrań

Załączony plik  P1060689.JPG   78,94 KB   46 Ilość pobrańZałączony plik  P1060690.JPG   80,73 KB   49 Ilość pobrańZałączony plik  P1060691.JPG   81,04 KB   46 Ilość pobrań

Załączony plik  P1060692.JPG   69,47 KB   45 Ilość pobrańZałączony plik  P1060693.JPG   93,11 KB   46 Ilość pobrańZałączony plik  P1060694.JPG   70,47 KB   52 Ilość pobrań


Użytkownik makamba edytował ten post 26 październik 2013 - 20:21

  • GregorS lubi to

#4 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 26 październik 2013 - 20:38

Przykłady cenowe :

http://stores.ebay.d...&_sid=305524674

 

http://www.ebay.de/i...e-/190836103540

 

http://www.angel-dom...che--15108.html

 

http://www.ebay.de/i...t-/360666978115

 

Tu sporo fotek:

http://zoo-angeln-te...cube::3519.html



#5 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 26 październik 2013 - 20:54

Dzięki Bartek , zastanowię się bo to ciekawa propozycja . A jak Tobie się sprawdza to i mi na stówę też :)


Użytkownik matt edytował ten post 26 październik 2013 - 20:55


#6 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 26 październik 2013 - 21:56

Nie zawsze takie same.

Faktycznie - krój , kształt i ogólna koncepcja jest bardzo podobna.

Różnią się i wykonaniem jak i rodzajem użytych materiałów jak i sposobem ich zastosowania.

Podczas ostatnich targów i ostatniego pobytu w PL poświęciłem trochę czasu na znalezienie torby na moje DF.

Wile konstrukcji to skapciałe , flakowate, nie trzymające fasonu i zapadające się worki.

Fakt ,że tańsze , dostępne w granicach 100 - 150zł.

Mój wybór padł jednak na widzianą w NL wcześniej torbę firmy Condor , a początkowo odpuszczoną w nadziei znalezienia czegoś tańszego i równie dobrego w PL.

Niestety musiałem wrócić i nabyć tego Condora bo żadna z innych widzianych później toreb tej nie dorównywała.

 

Przede wszystkim jest twarda , sztywna i nawet gdy upadnie na ziemię nic nie powinno stać się zamontowanemu w niej urządzeniu.

Nie traci fasonu niezależnie czy pełna czy pusta.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

Ścianki są z jakiegoś materiału w stylu pianki neoprenowej obszytej jakimś innym , brezento-podobnym (nie znam się na tym) materiałem.

Klapka unosząca się do góry , a nie jak w niektórych modelach - zwijana w dół - z twardszego , obszytego również tym materiałem tworzywa , co chroni nasze echo dodatkowo przed różnymi uderzeniami i uszkodzeniami w transporcie.

Po podniesieniu klapki można ją zblokować paskiem z rzepem tworząc daszek ,z bocznymi osłonkami ,chroniący przed deszczem i promieniami słońca - cień.

Dodatkową ochronę przed czynnikami klimatycznymi stanowi następna klapka/pelerynka/kotara z przeźroczystej,sztywnej folii , również mocowana na rzepy lub gdy nie potrzebna zwijana w rulon do góry i mocowana kolejnym paskiem na rzepy.

Po bokach torby kieszonki z siatki.

Z tyłu kieszonka na zamek i otwierana na zamek klapka umożliwiająca dostęp do tylnego panela echa lub baterii.

Spodnia część torby ma 4 gumowe/plastikowe stopki i 4 klamry służące do zamontowania torby paskami "na stałe" do np ławeczki czy skrzynki.(paski nie są w komplecie).

Na górze torby wygodna , gumowa rączka i pas na ramię.

Środek torby wypełnia piankowa(z kilku plastrów), lekka forma z dwoma otworami.

Jeden dedykowany pod baterię (ja mam baterię osobno więc zwijam tam cały kabel ,żeby się nie szwendał pod nogami), a drugi na echo.

Pianka powoduje też (być może - nie sprawdzałem) ,że torba po wpadnięciu do wody utrzyma się na powierzchni.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

 

A tak oto wygląda ten mój "el condor du-pasa". ;)  :lol:

 

attachicon.gifP1060695.JPG

attachicon.gifP1060686.JPGattachicon.gifP1060687.JPGattachicon.gifP1060688.JPG

attachicon.gifP1060689.JPGattachicon.gifP1060690.JPGattachicon.gifP1060691.JPG

attachicon.gifP1060692.JPGattachicon.gifP1060693.JPGattachicon.gifP1060694.JPG

Fajna torba wyglada bardzo konkretnie...szczególnie te wzmocnione scianki...pewnie są jesz\cze lepsze ale taka jak twoja jest optymalna ;)

ja mam taka z logo bass-sklep, kumpel ma humminbirda jeszcze inny lowrance i parkera....wszystkie czarne i różnia się tylko logo ;) ...cienki materiał bez przesztywnien...i przydałaby się taka osłonka na deszcz jak w tym condorze...czy jest w Polsce jakis dystrybutor tej marki?



#7 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 26 październik 2013 - 22:15

Chyba jest i mają podobny model , ale nie wiem czy jest identyczny.

Na zewnątrz wygląda prawie tak samo.

Fotka na dole.

http://econdor.pl/akcesoria.php

Jakbyś się tam u nich dowiadywał o cenę to daj znać. ;)


Użytkownik makamba edytował ten post 26 październik 2013 - 22:20


#8 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 26 październik 2013 - 22:24

Wygląda na to, że to ten sam model... oblece na swojej jeszcze sezon, ale jak zmienię echo na lepsze to przyda się pewny case ;)



#9 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 26 październik 2013 - 22:31

Ja w poniedziałek dryndę do polandii , z hansem to nie wiadomo czy wyśle do uk . O taka chcę mieć B) 



#10 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 28 październik 2013 - 11:03

Dzwoniłem do dystrybutora w pl i nie ma , może na wiosnę przyszłego roku będzie :rolleyes: o cenę nie pytałem . Cholera i hans mi nie odpowiada :(


  • makamba lubi to

#11 OFFLINE   Stocentymetrów

Stocentymetrów

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 22:17

Chyba znalazłem,to najlepsza torba -pokrowiec na echo dostępna w PL,   http://www.sklepsumo...dor-p-1805.html       (Makamba Ty to masz nosa zawsze jakiś ideał wykminisz) ja na pewno zanabędę na stronie jest ,więc zakładam że do kupienia.



#12 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 19 styczeń 2014 - 22:25

Chyba znalazłem,to najlepsza torba -pokrowiec na echo dostępna w PL,   http://www.sklepsumo...dor-p-1805.html       (Makamba Ty to masz nosa zawsze jakiś ideał wykminisz) ja na pewno zanabędę na stronie jest ,więc zakładam że do kupienia.

 

Dostępność - Na zamówienie :mellow:



#13 OFFLINE   Stocentymetrów

Stocentymetrów

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 22:48

Na zamówienie,nie znaczy że nie ,

nie dostępna :)


Użytkownik Felo edytował ten post 19 styczeń 2014 - 22:55


#14 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 19 styczeń 2014 - 22:51

    (Makamba Ty to masz nosa zawsze jakiś ideał wykminisz) ja na pewno zanabędę na stronie jest ,więc zakładam że do kupienia.

I cena dobra.

Warto zamówić i poczekać - jeśli to faktycznie ta sama , o której wcześniej pisałem , bo to różnie bywa z tymi fotkami i zamówieniami.


Użytkownik makamba edytował ten post 19 styczeń 2014 - 22:52


#15 OFFLINE   Stocentymetrów

Stocentymetrów

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 23:21

Niestety muka,towaru brak,ale zamówienie przyjęte ,zobaczymy :wacko:


Użytkownik Felo edytował ten post 19 styczeń 2014 - 23:41


#16 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:56

A podano informację ile trzeba czekać?



#17 OFFLINE   Stocentymetrów

Stocentymetrów

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 22:03

Pewnie,wysłali zamówienie do producenta i 2 tyg oczekiwania.Będą informować.



#18 OFFLINE   dygac

dygac

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaMazury
  • Imię:Michał

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:05

a czy orientujecie się czy do standardowego covera wchodzi echo 7cali?


  • Artur1125 lubi to

#19 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15565 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:45

Wchodzi.



#20 ONLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 332 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 10:15

Ja mam zwykłego Parkera, niewiem jak z pokrowcem Hummi ale są w Bass-ie za 100zł chyba najtaniej (tylko w tym sklepie co innego na stronie a co innego w środku wiem bo sam kupowałem).


  • czanklas22 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych