Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2504 odpowiedzi w tym temacie

#1601 ONLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5473 postów
  • Imię:adam

Napisano 19 listopad 2017 - 11:58

Czasem tak a czasem nie. Wszystko zależy od stróża prawa... trafisz na buca i da profilaktyczne 100zł dla zasady

#1602 OFFLINE   KODZAK1234

KODZAK1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów
  • LokalizacjaSWIDNICA

Napisano 19 listopad 2017 - 12:43

I tak wszyscy pływają na mocniejszych silnikach. Chociaż teraz to nie wiem, bo tylko raz w tym roku byłem na tym ścieku.

 

Czemu ściek ?

do10 km się nie czepiają pływam tam 15lat zawsze miałem 10km teraz 60 km i jest ok ,tych z 5 km zdecydowana mniejszość dlatego nie ma co dramatyzować ,ale wiadomo no mają prawo się przyczepić


  • nalewator lubi to

#1603 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 16:50

Czasem tak a czasem nie. Wszystko zależy od stróża prawa... trafisz na buca i da profilaktyczne 100zł dla zasady

Na Mietkowie miałem aż dwie kontrole od 4 lat. Ostatnio z Panem obrażalskim Rafałem, a policja prócz zezwolenia nie sprawdzała nic. Nic kompletnie.
  • rafalc lubi to

#1604 OFFLINE   jaccoo1

jaccoo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów

Napisano 19 listopad 2017 - 17:16

Kolego count martin3z nie wiem co Tobie się przydarzyło na Mietkowie

że używasz takich brzydkich epitetów względem tego zbiornika ( syfiasty, ściek)

ale używając takich określeń obrażasz kolegów którzy tam łowią.....

 

Mietków nie jest żadnym ściekiem ani syfem, a ryby jakie tam są

nie jednego by zdziwiły. Jakość wody też jest dobra dlatego nie rozumiem tych

Twoich kąśliwych określeń.

 

Do zobaczenia na wodzie ;)


  • stone lubi to

#1605 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 17:47

Kolego count martin3z nie wiem co Tobie się przydarzyło na Mietkowie
że używasz takich brzydkich epitetów względem tego zbiornika ( syfiasty, ściek)
ale używając takich określeń obrażasz kolegów którzy tam łowią.....

Mietków nie jest żadnym ściekiem ani syfem, a ryby jakie tam są
nie jednego by zdziwiły. Jakość wody też jest dobra dlatego nie rozumiem tych
Twoich kąśliwych określeń.

Do zobaczenia na wodzie ;)

Ło Matko Jezusowa, Królowo wędkarzy i orędowniczko dobrego słowa na temat Mietkowa...

Wybacz, że obraziłem... Jeśli już, to nie było to intencjonalne. Ściek to ściek, a ludzie to ludzie. Nie wiem dlaczego powiązałeś te dwa, tak różne pojęcia.

Szanuję wszystkich pływających, stacjonarnych wędkarzy, którzy tam łowią I do zobaczenia nad wodą!

Użytkownik count_martin3z edytował ten post 19 listopad 2017 - 17:47


#1606 ONLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5473 postów
  • Imię:adam

Napisano 19 listopad 2017 - 20:12

jak jestes dwa razy w roku na mietku i raz cie kontorlowali to i tak czesto :P



#1607 OFFLINE   uups

uups

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • Lokalizacjadolny śląsk
  • Imię:Adam

Napisano 19 listopad 2017 - 20:16

Ten przepis z 5 km to istny debilizm życzę panom prezesom okręgów by od nowego roku musieli jeździć maluchami bo będzie bezpieczniej na drodze . Wystarczyłoby wprowadzić zakaz  wytwarzania fali  i nakazu nieprzekraczania prędkości 12 km/h  i wszystko  byłoby ok .


  • KODZAK1234 lubi to

#1608 OFFLINE   Odzyskać konto

Odzyskać konto

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 20:39

Po co w Polsce kupować i jeździć Ferrari skoro szybciej niż maksymalna prędkość malucha i tak nie wolno jeździć😉gdyby na mietku znieśli ten zakaz było by tak jak na zbiorniku obok (Proszowice) czyli kto ma większy i kto szybciej, chociaż podobno tam też jest ograniczenie. Ograniczenie do 12 km/h było by ok, tylko musiały by być fotoradary na wodzie😉

#1609 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 19 listopad 2017 - 21:34

To ciężki temat. Generalnie do każdego pomysłu należałoby stworzyć i wprowadzić odpowiednie przepisy i narzędzia weryfikujące. A o takowe na wodzie cieżko. Wiadomo ze moc sie przydaje szczególnie przy ucieczce przed załamaniem pogody, ale niestety wiele takich co tą moc wykorzystuje do robienia głupot.
Moim zdaniem to funkcjonarisz powinien mieć możliwość prawną do ocenienia danej sytuacji i zachowania sternika oraz w kolejnym kroku nałożenia odpowiedniej kary (wiadomo, że musieliby jakieś szkolenia nowe przechodzić). Juz kiedyś mówili w TV ze chcą policjantom dołożyć do ekwipunku kamerki - to tez by pomogło.
Nie raz widziałem jak jakiś fan filmu Szybcy i Wściekli wpływał na pewnym gazie miedzy łodki wędkarzy, robiąc mega fale i mając wszystkich innych w ciężkim poważaniu.

Użytkownik Hermano edytował ten post 19 listopad 2017 - 21:35


#1610 OFFLINE   jarodrozdek76

jarodrozdek76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaŚRODA ŚLĄSKA
  • Imię:jaro

Napisano 19 listopad 2017 - 23:13

Kolego count martin3z jak sciek to nie wędkuj na mietku tylko na lazurowym..... zawsze to o jednego....... mniej😂
  • rafalc lubi to

#1611 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 06:59

Kolego count martin3z jak sciek to nie wędkuj na mietku tylko na lazurowym..... zawsze to o jednego....... mniej

Dokładnie tak robię. Nie wedkuję na Mietkowie...

#1612 OFFLINE   rafalc

rafalc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • Lokalizacjadolny slask
  • Imię:rafal

Napisano 20 listopad 2017 - 07:27

Na Mietkowie miałem aż dwie kontrole od 4 lat. Ostatnio z Panem obrażalskim Rafałem, a policja prócz zezwolenia nie sprawdzała nic. Nic kompletnie.

Dokumenty z zrejestrowanym pontonem mieli w moim pozwoleniu i zerkneli w ten papier,poza tym żarówiasto pomarańczowy kapok leżący w pontonie odrazu widzieli(bo trudno go  nie zauważyć).Do tego jak byk zamontowana 2 kg gasnica do pawezy i apteczka pod gumka,wszystko widoczne gołym okiem,do tego nowy silnik Yamacha 5KM ! To do czego mieli się przyczepic skoro wszystko widzieli jak na tacy,nawet zakrzywiony pręt mam przyklejony do wiosła który robi za pseudo bosak to co jeszcze by mieli sprawdzac skoro wszystko dla nich bylo jasne.pozdrawiam kolege



#1613 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 08:35

Dokumenty z zrejestrowanym pontonem mieli w moim pozwoleniu i zerkneli w ten papier,poza tym żarówiasto pomarańczowy kapok leżący w pontonie odrazu widzieli(bo trudno go nie zauważyć).Do tego jak byk zamontowana 2 kg gasnica do pawezy i apteczka pod gumka,wszystko widoczne gołym okiem,do tego nowy silnik Yamacha 5KM ! To do czego mieli się przyczepic skoro wszystko widzieli jak na tacy,nawet zakrzywiony pręt mam przyklejony do wiosła który robi za pseudo bosak to co jeszcze by mieli sprawdzac skoro wszystko dla nich bylo jasne.pozdrawiam kolege

Pozdrawiam również...

#1614 OFFLINE   rafalc

rafalc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • Lokalizacjadolny slask
  • Imię:rafal

Napisano 20 listopad 2017 - 09:55

Cholera zapomnialem jeszcze dopisac że "Pan Rafał obrażalski"o którym pisał kolega @ count_martin3z to ja,tylko że napewno nie"Pan"bo na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze.Ja niestety nie mam ani jednego,ani drugiego.Pozdro dla kolegów wędkarzy pływających po Mietkowie i do zobaczenia nad tą piękną wodą bo "ściekiem" tego napewno bym nie nazwał.



#1615 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 10:00

Cholera zapomnialem jeszcze dopisac że "Pan Rafał obrażalski"o którym pisał kolega @ count_martin3z to ja,tylko że napewno nie"Pan"bo na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze.Ja niestety nie mam ani jednego,ani drugiego.Pozdro dla kolegów wędkarzy pływających po Mietkowie i do zobaczenia nad tą piękną wodą bo "ściekiem" tego napewno bym nie nazwał.

Dla mnie ściek I póki nikogo nie obrażam, bo daleko mi do tego myślą jak i czynem, zastanawiam się po co kruszycie kopie... To tylko nomenklatura.

#1616 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 listopad 2017 - 18:43

Malo że ściek to jeszcze szambo. Wszystko co be i fu się tam osadza, a jak się w lecie nagrzeje to aż kipi.

#1617 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 20 listopad 2017 - 19:35

Może wróćmy do tematy ,, Wieści z Mietkowa ,, i aktualności , wydarzeń na zbiorniku :) ?!


  • rush111 i Sebalos lubią to

#1618 OFFLINE   jaccoo1

jaccoo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów

Napisano 21 listopad 2017 - 22:48

Wygląda na to że jutro Mietków dostanie zastrzyk "szlachetnych" rybek :wacko:

 

Pzw Opole chociaż przyznało się do błędu wpuszczenia boleni do zbiorników

zaporowych, znieśli limit i okres ochronny.

 

A tu dalej betonik, ale co tam, przecież gdzieś trzeba upłynnić narybek.....

 

http://www.pzw.org.p...2686/zarybienia????

 

Obwód rybacki zb. Mietków na rz. Bystrzyca nr 3 – zarybienie boleniem (narybek) 22.11.17r. Mietków



#1619 OFFLINE   jarodrozdek76

jarodrozdek76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaŚRODA ŚLĄSKA
  • Imię:jaro

Napisano 22 listopad 2017 - 08:44

Rece opadają co oni robią tysiące boleni a oni jeszcze nim zarybiają a gdzie sandaczyki szczupaczki ... kur.... mac

#1620 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 22 listopad 2017 - 09:55

A sandacz , okoń i szczupak ??? Nie lepiej karpia, karasia i bolenia - dalej jest to samo nic się nie zmienia.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych