Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
TECH

Fuji Gold Cermet

tech-rb przelotki fuji

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 09 styczeń 2015 - 18:34

Bo w Anosach Gold Cermety rozne byly :) Jak masz na nich Fuji to pewnie orginaly ale bywalo mniej wesolo...

Potwierdzam słowa Michała  :( Pan Andrzej,- mistrz sprzedaży na raczkującym przed ponad 20 laty rynku RB nie zawsze informował iż złociutkie niby GC nimi nie są, a wówczas mało kto się dobrze na tym znał... jedynie ówczesne ceny jego wędek były takie jakby to były GC.

Podobnie rzecz się miała z blankami...ale to nie temat tego wątku....


  • popper, Bujo i Jozi lubią to

#22 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 18:47

Az sie chce powiedziec slynne: nie wszystko zloto co sie swieci :( 



#23 OFFLINE   Siergiej

Siergiej

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 39 postów
  • Imię:Siergiej

Napisano 09 styczeń 2015 - 19:02

No to pewnie na złoto i srebro to szczupaki i sandacze będą atakowały,że już nikt nie powinien mieć pretensji do PZW.A jak się już każdy sprzęt przezłoci i przesrebrzy ,to może warto zaapelowlwać do jakiejś pracowni o  przelotki typu:byrsztyn,diament może z domieszką oleju z płetwy rekina?Skoro wędkarze są coraz bardziej wymagający ,to może i ryby wymagają lepszego sprzęty?Każda ryba ceni się i nie weźmie na jakiś blank  szklany i przelotki Alconite to taka ostateczność w połowach.Pozdrawiam wszystkich inwestujących w bursztyny



#24 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 09 styczeń 2015 - 19:08

A witamy,witamy Sergieja. :ph34r: Bursztynowe powitanie.


Użytkownik kogut edytował ten post 09 styczeń 2015 - 19:09


#25 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 19:10

No to pewnie na złoto i srebro to szczupaki i sandacze będą atakowały,że już nikt nie powinien mieć pretensji do PZW.A jak się już każdy sprzęt przezłoci i przesrebrzy ,to może warto zaapelowlwać do jakiejś pracowni o  przelotki typu:byrsztyn,diament może z domieszką oleju z płetwy rekina?Skoro wędkarze są coraz bardziej wymagający ,to może i ryby wymagają lepszego sprzęty?Każda ryba ceni się i nie weźmie na jakiś blank  szklany i przelotki Alconite to taka ostateczność w połowach.Pozdrawiam wszystkich inwestujących w bursztyny

 

 

Kolega cos chyba sie na spiekach nie zna ale w sumie nie musi. Jakby 20 lat temu zaplacil 3 tysie za wedke z najlepszymi na swiecie przelotkami, ktore pozniez okazuja sie chlamem ktory rozwala zylka ( robi rowki) to by sie wk...il sam :) 



#26 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 09 styczeń 2015 - 19:12

No to pewnie na złoto i srebro to szczupaki i sandacze będą atakowały,że już nikt nie powinien mieć pretensji do PZW.A jak się już każdy sprzęt przezłoci i przesrebrzy ,to może warto zaapelowlwać do jakiejś pracowni o  przelotki typu:byrsztyn,diament może z domieszką oleju z płetwy rekina?Skoro wędkarze są coraz bardziej wymagający ,to może i ryby wymagają lepszego sprzęty?Każda ryba ceni się i nie weźmie na jakiś blank  szklany i przelotki Alconite to taka ostateczność w połowach.Pozdrawiam wszystkich inwestujących w bursztyny

 

A co, bursztynowych nie ma? Sa  :D

 

AMBERFIN

Załączony plik  aaa.JPG   41,86 KB   4 Ilość pobrań



#27 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 09 styczeń 2015 - 22:44

Kolega cos chyba sie na spiekach nie zna ale w sumie nie musi. Jakby 20 lat temu zaplacil 3 tysie za wedke z najlepszymi na swiecie przelotkami, ktore pozniez okazuja sie chlamem ktory rozwala zylka ( robi rowki) to by sie wk...il sam :)

Michał,- dla większości forumowiczów te nasze wspomnienia to już są wieści z formaliny  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ja myśmy kupowali w Anosie to oni co najwyżej marzyli o zegarku na komunię  :P  :lol:  :lol:  :lol: albo cieszyli się z pierwszych dostępnych w Polsce pampersów ;)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 09 styczeń 2015 - 22:45

  • Rebel64 lubi to

#28 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 09 styczeń 2015 - 22:48

albo cieszyli się z pierwszych dostępnych w Polsce pampersów ;)

Pewnie bardziej ich rodzice ;)

Co do tych przelotek z Anosa to były TiN Gold ?

http://www.mudhole.c...hop Our Catalog


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 09 styczeń 2015 - 22:53


#29 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 23:22

No to rzeczywiście niewesoło jak tak było.  Nie trzeba jednak sięgać daleko, bo nawet teraz tutaj traktując temat metaforycznie od czasu do czasu na forum zdarzają się "koleżeńskie" sprzedaże nowych i nieużywanych wędek po okazyjnej cenie 2000 PLN na komponentach za pińcet "od Niemca co płakał jak sprzedawał" :D :D :D



#30 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 10 styczeń 2015 - 07:55

Aluzje rozumiem, jednak metafora jest kiepska,- chyba że koleżeńskość rozumiesz poprzez oddawanie za pół darmo to wtedy tak.

Każda rzecz na świecie oferowana do sprzedaży niezależnie od tego czy jest nowa czy używana jest warta tyle ile ktoś się zdecyduje za nią zapłacić :D  :D  :D i myślę, że na tym można zakończyć oftopa bo nie ma on najmniejszego związku z wątkiem. Jak chcesz swoją błyskotliwość ciągnąć dalej to zapraszam na priv B)



#31 OFFLINE   Siergiej

Siergiej

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 39 postów
  • Imię:Siergiej

Napisano 10 styczeń 2015 - 07:59

A witamy,witamy Sergieja. :ph34r: Bursztynowe powitanie.

A również witam jak i pozostałe grono.Oczywiście bez żadnego sarkazmu



#32 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 21 grudzień 2016 - 22:44

Nie to, żebym miał coś szczególnego do powiedzenia o gold cermetach :) , ale tak się akurat składa, że poszukuję pilnie jednej takiej piękności:

http://jerkbait.pl/t...2/#entry2046403



#33 OFFLINE   MieczysławS

MieczysławS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 22 grudzień 2016 - 19:10

Nie to, żebym miał coś szczególnego do powiedzenia o gold cermetach :) , ale tak się akurat składa, że poszukuję pilnie jednej takiej piękności:

http://jerkbait.pl/t...2/#entry2046403

Gdybyś potrzebował T1-LVGG10, to mógłbym pomóc, T1-LVGG12 - to mam niestety zamontowaną na Restaffine Xstream HAS 92H.



#34 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:44

Dzięki za chęć pomocy. 10tkę mam. Do mojego kompletu brakuje mi właśnie tej jednej cholery...

No a swoją drogą, kijek HAS cacy z goldami ;)


Użytkownik DonPablo edytował ten post 22 grudzień 2016 - 21:46


#35 OFFLINE   marian-56

marian-56

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Wojnarowicz

Napisano 19 styczeń 2017 - 11:16

Witam.Gdy pracowałem w sklepie wędkarskim miałem do sprzedaży przelotki " Gold Cermet" w kompletach .Cena zakupu to 1 złotówka za sztukę/przelotkę.

Kilka jeszcze gdzieś jest w moich "magazynach". Założyłem do spinnigu .Po dwóch tygodniach spinningowania rowek w przelotce szczytowej był widoczny gołym okiem.

Marian.


  • Jozi i krzychun lubią to

#36 OFFLINE   Tomek TJ

Tomek TJ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 922 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:J

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:40

Marian chyba to nie było Fuji GC, komplet tych przelotek kosztował 200-300$



#37 OFFLINE   marian-56

marian-56

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Wojnarowicz

Napisano 19 styczeń 2017 - 14:46

Marian chyba to nie było Fuji GC, komplet tych przelotek kosztował 200-300$

Wiem ,że to nie były Oryginalne przelotki (miałem ok 50 kmpletów) ale wtedy (lata 96..9) to wszystko z "Zachodu" przyjmowaliśmy bezkrytycznie jako oryginały.Sam się nabrałem .Dopiero daswiadczalnie przekonałem się co to jest.Od tej pory używam Fuji SIC-szczytowa+prowadząca.Reszta HARDLOY.

Naprawdę ciężko jest "zajechać" te przelotki ,nawet plecionką.Teraz rzadko spinninguję(tylko jedynie słyszna metoda - mucha ;) )

Marian.



#38 OFFLINE   marian-56

marian-56

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Wojnarowicz

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:05

Znalazłem w "magazynach"  przelotki "GC" z tamtych czasów.

Marian.

Załączone pliki



#39 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:07

To po prostu miałeś jakieś przelotki no name koloru złotego a nie GC,a to wątek o Goldach orginalnych.



#40 OFFLINE   mohave

mohave

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Bajerski

Napisano 20 styczeń 2017 - 10:04

Te przelotki na zdjęciach nic nie mają z prawdziwych Gold Cermet , nawet koloru. Prawdziwe Gold Cermety były tylko Fuji i miały jako pierwsze przelotki tytanowe ramki. Były to wtedy najlepsze, najdroższe przelotki na rynku i do dzisiaj należą do czołówki. Jakość genialna,  I w żaden sposób nie można było ich pomylić z chińskimi podróbami. To tak jak dzisiaj pomyliłbym Titanium Sic z Hardloyami. Co innego kwestia koloru, ale przecież w nazwie mają Gold.


  • Guzu i DonPablo lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tech, tech-rb, przelotki, fuji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych