Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wypad na jesienne szczupaki nad jez. Rospuda - a może mały zlocik? Wyjazd z W-wy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 listopad 2013 - 20:57

Chodzi mi po głowie wypad na późnojesienne szczupaki . Jezioro Boksze. Nie jest tanio, ale szanse na wiekszą sztukę są. Wstępny termin 22-25.11 lub 29.11-02.12. Wyjazd poźnym wieczorem albo w nocy w piątek, powrót w poniedziałek późnym wieczorem. Kwatera - 200 zł 4 os./dobę. Może coć utarguję - znam właściciela. Reszta na stronie internetowej łowiska.

Duże porzadne łódki i niezła kuchnia. Strefa ciszy.

A może inne propozycje ? Jestem otwarty.

 

 

ZMIANA PLANÓW - SZCZEGÓŁY NA 4 STRONIE WATKU !!!


Użytkownik godski edytował ten post 20 listopad 2013 - 15:23


#2 OFFLINE   Sowulus

Sowulus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sowiński

Napisano 15 listopad 2013 - 14:32

Jesli mogę to jestem zainteresowany, chodzi mi po głowie dokładnie to samo.



#3 ONLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1359 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 listopad 2013 - 22:11

Czy na przykład mógłbym się podłączyć na jeden dzień na wspólne wędkowanie bez noclegu ? Jest duża szansa że będę u teściów na przyszły lub następny weekend skąd miałbym ok 100 km nad Boksze. Byłem tam generalnie kilka razy.



#4 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2013 - 00:45

I jak wyniki? Dawno nie byłem. Sprawa jest otwarta..... Albo 3 wędkarzy na dużej łódce i ja mam silnik i akumulatory porządne , albo 4 wedkarzy i potrzebny jest ktoś z silnikiem i aku do drugiej łajby. Znam jezioro dobrze . Byłem tam kilkadziesiąt razy.... Co prawda kilka lat temu, ale górki, dołki, wypłycenia i zielicho pewnie w tym samym miejscu.


Użytkownik godski edytował ten post 16 listopad 2013 - 11:52


#5 ONLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1359 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 16 listopad 2013 - 08:00

Ostatnio byłem tam w zeszłym roku na majówce jeden dzień, trafiłem ze dwa siedemdziesiątaki, bez rewelacji. Jakby co i wyjazd dojdzie do skutku to dysponuję elektrykiem. Z tego co pamiętam to Pan Andrzej wspominał że mają być jakieś nowe łódki, czyli już w zeszłym sezonie. W sumie te teksasy nie były też najgorsze,



#6 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 08:37

Byłem miesiąc temu i trafiliśmy dwa szczupaczki  70+ i kilka 60.

Falek zakupił  na początku sezonu 3 nowe łódki, wygodne do łowienia w dwie osoby i widać że kończy budować nowy domek na 10 osób.



#7 OFFLINE   Sowulus

Sowulus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sowiński

Napisano 16 listopad 2013 - 21:07

Trzeba ustalić termin, pewnie każdy musi to wiedzieć trochę wcześniej żeby "ustalić" temat z rodziną ;) - mnie bardziej pasuje ten drugi weekend.

 

Dysponuje autem, jechałbym z Warszawy (4 miejsca wolne).


Użytkownik Sowulus edytował ten post 16 listopad 2013 - 21:09


#8 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2013 - 21:41

Jaki samochód? Kombiak, zwykły sedan czy coś wiekszego? Weekend przedłuzony o poniedziałek będzie. Jutro skontaktuje sie z właścicielem Andrzejem co jest wolne. Drugi weekend OK. Tylko , ciekawe jak tam pogoda, bo na Suwalszczyźnie kilka kresek z reguły nizej niż u nas.



#9 OFFLINE   meth666

meth666

    Mr. Abu Revo

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Lokalizacjaw Łódce
  • Imię:Michał

Napisano 16 listopad 2013 - 22:13

jeśli istnieje taka opcja , mogłbym sie z wami zabrac? tylko ja z olsztyna , dysponuje kombiakiem audi a6 , wtedy beda 2/3 miejsca wolne myśle .. osoby towarzyszace z olsztyna mile widziane 



#10 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2013 - 22:20

Oczywiście. No to się zlocik zrobi. Prosiaka czas zamawiać u Andrzeja. Ale za organizatora nie robię. Wolę pozostać pomysłodawcą.

 

Czyli wstępne ustalenia są takie:

 

- termin 29.11-02.12

- wyjazd w piatek w nocy/ nad ranem a powrót w poniedziałek wieczorem

 

Napiszę jutro po kontakcie z włascicielem co i jak jeśli chodzi o dokładniejsze koszty, kwestię wolnych domków i łódek. I sprawdze ile ten prosiak z ogniska by kosztował ..... 


Użytkownik godski edytował ten post 16 listopad 2013 - 22:24


#11 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2013 - 22:36

Pozostaje jeszcze kwestia pogody. Może sie zdarzyc tak, że 1 grudnia to juz prawdziwa tęga zima z mrozem będzie. Trzeba czuwać i w razie czego przełożyc wyjazd na przyszły weekend. 



#12 OFFLINE   Sowulus

Sowulus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sowiński

Napisano 17 listopad 2013 - 14:29

Jaki samochód? Kombiak, zwykły sedan czy coś wiekszego? Weekend przedłuzony o poniedziałek będzie. Jutro skontaktuje sie z właścicielem Andrzejem co jest wolne. Drugi weekend OK. Tylko , ciekawe jak tam pogoda, bo na Suwalszczyźnie kilka kresek z reguły nizej niż u nas.

 

Samochód VW Passat, ale nie kombi z tym, że można w nim otworzyć taką dziurę (nie wiem jak to się fachowo nazywa) w tylnej kanapie i wtedy robią się w sumie 4 miejsca ale można pakować wędki które nie mieszczą się długością do bagażnika. Ja tak jak wspomniałem jechałbym z Warszawy więc oczywiście towarzystwo mile widziane ;)

 

A co do terminu to okazuje się, że bardziej odpowiada mi ten bliższy weekend, ten drugi tak bardzo średnio, przepraszam za zamieszanie w tym miejscu.

 

Wg prognozy 16 dniowej nie zapowiada się jakiś drastyczny atak zimy, ale z drugiej strony duszno też nie będzie ;) ja bym jednak tym prognozom za mocno nie ufał, trzeba patrzeć na bieżąco co się dzieje i być w kontakcie.

 

Pozdrawiam, TS


Użytkownik Sowulus edytował ten post 17 listopad 2013 - 14:38


#13 OFFLINE   Olsztyniak

Olsztyniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Damian

Napisano 17 listopad 2013 - 14:39

Witam też bym z chęcią pojechał jestem z Olsztyna dysponuję autem Audi A6 sedan ale jest w nim od groma miejsca  



#14 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 17 listopad 2013 - 14:58

Lista pewnie pełna ale chętnie bym z KRK pojechał. Niestety nie mam silnika do łodzi ale dużym Kombi dysponuję. Mi odpowiada tylko pierwszy termin jak coś.

#15 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2013 - 15:02

Sprawdziłem . Oba terminy są wolne. Jest domek typu bliźniak 2 x 4 osoby. Łódek na pewno nie zabraknie. Kilka dni temu 97 cm złowiono. 



#16 OFFLINE   Sowulus

Sowulus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sowiński

Napisano 17 listopad 2013 - 17:10

Jeżeli jedziemy 22-25.11 (3 noclegi) to od razu deklaruję, że jadę, domek typu bliźniak wg mnie super, mogę oczywiście pomóc w miarę możliwości przy sprawach organizacyjnych. Ja w piątek mógłbym wyjechać najwcześniej ok 16.00-17.00 z Warszawy (Bemowo) na miejsce jest ok 280 km czyli jakieś 4 godziny więc penie ok 21-22 mógłbym się zameldować na miejscu, pogoda też jakby bardziej przewidywalna na najbliższy weekend niż na za dwa tygodnie. A 97 cm podgrzało atmosferę i zrobiło swoje...już spojrzałem nerwowo w stronę wędek ;)

 

Nie widzę na stronie informacji o silnikach do łódek, czy tam jest strefa ciszy? Czy będzie możliwość wypożyczenia tam silnika do łódki? Trochę duże to jezioro jak na wiosełka ;)

 

Pozdrawiam, TS


Użytkownik Sowulus edytował ten post 17 listopad 2013 - 17:30


#17 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2013 - 17:43

Strefa ciszy. Jutro zadzwonię do właściciela i zapytam sie jak jest z elektrykiem i ewentualnie aku do niego.

 

Wstępnie zarezerwuję połowę bliźniaka. Tylko ostrzegam , że impreza nie wyjdzie tanio. Pół domu to 5 dych na głowę, łowienie chyba ze 35/dobę, porządny obiad na miejscu 3 dychy, paliwo, spirytus itd,itp

Jak bedzie obsada całego domku to sie potarguję. 

 

Wstępna lista chętnych 

 

Godski

Sowulus

K-Pon

Olsztyniak

Meth66



#18 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 17:50

Wstępnie jestem chętny, tak na 50%.



#19 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2013 - 17:53

OK, Michał

 

 

Godski
Sowulus
K-Pon
Olsztyniak
Meth66

@Slider@

 

Tylko jak ktoś odpadnie, to koszt domku trza będzie podzielić na mniejszą liczbę osób.



#20 OFFLINE   Sowulus

Sowulus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sowiński

Napisano 17 listopad 2013 - 17:54

Jak trzeba przelać jakąś kasę to daj znać.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych