Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ledar -Moje przynęty główki jigowe trójkątne,wirujące ogonki,cykady,woblery, itd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   czorny

czorny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaPionki
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 grudzień 2013 - 10:35

Faktycznie super te blaszki przy wirujacych. U nas w kraju to możemy sobie pomarzyć tylko o kupnie takich. Kolorystyka tez fajna.
Ogólnie super.
Przejścia pomiędzy kolorami zdumiewające.
Na prawde fajna robota. Milo popatrzeć.

Użytkownik czorny edytował ten post 06 grudzień 2013 - 10:37


#42 OFFLINE   ledar

ledar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:darek
  • Nazwisko:leszczyński

Napisano 06 grudzień 2013 - 10:58

Faktycznie super te blaszki przy wirujacych. U nas w kraju to możemy sobie pomarzyć tylko o kupnie takich. Kolorystyka tez fajna.
Ogólnie super.
Przejścia pomiędzy kolorami zdumiewające.
Na prawde fajna robota. Milo popatrzeć.podaj mejla puszczę ci fotę wczorajszego garbusa

 


Użytkownik ledar edytował ten post 30 styczeń 2014 - 15:30


#43 OFFLINE   czorny

czorny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaPionki
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:12

Okonek też fajny. Z czego zrobiony z pianki czy drewna?

#44 OFFLINE   ledar

ledar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:darek
  • Nazwisko:leszczyński

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:30

Okonek też fajny. Z czego zrobiony z pianki czy drewna?

to nie okonek tylko płotka zrobiony z żywicy



#45 OFFLINE   czorny

czorny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaPionki
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 grudzień 2013 - 12:03

Świetna robota i z chęcią będę zagladal tutaj nacieszyć oko :)

#46 OFFLINE   ledar

ledar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:darek
  • Nazwisko:leszczyński

Napisano 06 grudzień 2013 - 12:15

No skończyłem wobki sandaczowe ustawione na kotwicacch phoenixa ,kólka łącznikowe USA bo nasze ???.bardzo wolny lusterkujący opad i praca migotliwa.

Załączone pliki



#47 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 06 grudzień 2013 - 20:19

Mnie natomiast nic a nic się te wobki nie podobają. Myślę że w lurebuildingu prezentowanym na tym forum chodzi o coś innego. Liczy się nie tylko powtarzalność czy łowność ( bo powtarzalne i łowne można kupić w każdym sklepie ), tylko piękno, misterność wykonania, niepowtarzalność. Jest tu kilku super speców i ich cudne prace, przy których te prezentowane tutaj wyglądają jakoś tak... smutno.

Ale to tylko moje zdanie i niekoniecznie muszę mieć rację.

Pomimo krytycznego głosu, oczywiście pozdrawiam Kolegę i życzę sukcesów.

 

skippi66.



#48 OFFLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 06 grudzień 2013 - 20:50

 ustawione na kotwicacch phoenixa ,

Jesteś zadowolony z tych kotwiczek?



#49 OFFLINE   ledar

ledar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:darek
  • Nazwisko:leszczyński

Napisano 06 grudzień 2013 - 21:00

Tak są bardzo ostre kute i mozna kupić w dobrej cenie.

#50 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4898 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 06 grudzień 2013 - 21:03

@ledar sprzedaj mi po sztukasie boleniowej i sandaczowej wersji, zrobię z nich użytek i napiszę co i jak bo inaczej nikt się niczego nie dowie o tym stafie...



#51 OFFLINE   ledar

ledar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:darek
  • Nazwisko:leszczyński

Napisano 06 grudzień 2013 - 21:04

Mnie natomiast nic a nic się te wobki nie podobają. Myślę że w lurebuildingu prezentowanym na tym forum chodzi o coś innego. Liczy się nie tylko powtarzalność czy łowność ( bo powtarzalne i łowne można kupić w każdym sklepie ), tylko piękno, misterność wykonania, niepowtarzalność. Jest tu kilku super speców i ich cudne prace, przy których te prezentowane tutaj wyglądają jakoś tak... smutno.
Ale to tylko moje zdanie i niekoniecznie muszę mieć rację.
Pomimo krytycznego głosu, oczywiście pozdrawiam Kolegę i życzę sukcesów.
 
skippi66.

.Każdy ma swoje zdanie to ma przypominać rybę płotkę,ukleje a nie bombkę na choinke.


Użytkownik ledar edytował ten post 07 grudzień 2013 - 11:37


#52 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 06 grudzień 2013 - 21:29

Moim zdaniem w lurebuildingu wcale nie chodzi o to czy przynęty są powtarzalne  , podobne jak dwie krople wody , ubarwione w niepowtarzalny przez nikogo sposób , czy o pracy niedoścignionej przez kolejnych wykonawców .Dla mnie " lure " to radość z tworzenia . Tworzenia swoich przynęt które są tylko moje ,  i nie obchodzi mnie czy one się komuś podobają czy nie . Ważne jest , że ja sam wykonuję sobie przynęty , że mam z tego radość - satysfakcję  i odprężenie . Tak zwani eksperci którzy są gotowi skrytykować każdy wyrób wcale nie nie obchodzą , bo moje przynęty są jedyne w swoim rodzaju . Jeżeli jeszcze uda mi się spędzić nad woda odpowiednią ilość godzin i połowię troszkę rybek na swoje przynęty to moja frajda i zadowolenie znacznie wzrasta . Dla mnie to jest prawdziwy " lure " . Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i reklamujących jedynie słuszne przynęty .



#53 OFFLINE   ledar

ledar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:darek
  • Nazwisko:leszczyński

Napisano 06 grudzień 2013 - 22:11

Paweł masz rację nieważne kto z kim śpi ważne,żeby się wyspał.

#54 OFFLINE   Jacek_bp

Jacek_bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska
  • Imię:Jacek

Napisano 06 grudzień 2013 - 22:14

Moim zdaniem w lurebuildingu wcale nie chodzi o to czy przynęty są powtarzalne  , podobne jak dwie krople wody , ubarwione w niepowtarzalny przez nikogo sposób , czy o pracy niedoścignionej przez kolejnych wykonawców .Dla mnie " lure " to radość z tworzenia . Tworzenia swoich przynęt które są tylko moje ,  i nie obchodzi mnie czy one się komuś podobają czy nie . Ważne jest , że ja sam wykonuję sobie przynęty , że mam z tego radość - satysfakcję  i odprężenie . Tak zwani eksperci którzy są gotowi skrytykować każdy wyrób wcale nie nie obchodzą , bo moje przynęty są jedyne w swoim rodzaju . Jeżeli jeszcze uda mi się spędzić nad woda odpowiednią ilość godzin i połowię troszkę rybek na swoje przynęty to moja frajda i zadowolenie znacznie wzrasta . Dla mnie to jest prawdziwy " lure " . Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i reklamujących jedynie słuszne przynęty .

Amen.



#55 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4898 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 06 grudzień 2013 - 22:40

Nie należy oceniać przynęt po wyglądzie bo nie on stanowi o magi zawartej w kawałku drewna czy pianki ale nie należy też bić braw czemuś co nic nie wnosi co jest jak gil z nosa i co może zrobić dziecko... Nie wszystko co jesteśmy w stanie zrobić sami jest godne uwagi i pochwał...

 

http://www.youtube.c...h?v=pn2U0ND7We8



#56 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 23:35

na siłę chcesz udowodnić, że przynęty z tego wątku są niełowne, i do niczego,ale dlaczego?  jesteś twórcą, robisz jakieś przynęty to sobie na nie łap i udowadniaj ich wyższość nad innymi!  

 

Ja bawię się w jerki, łowią na nie tylko moi znajomi, którzy dostają je odemnie w prezencie na testy, założyłem wątek na J.B żeby pokazać je większej liczbie osób.

 

zaoferowałeś chęć kupna przynęt Ledara na testy, jesteś jakimś mistrzem,wyrocznią? jakbyś niepołowił na nie to co?

 



#57 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 06 grudzień 2013 - 23:44

.Każdy ma swoje zdanie to ma przypominać rybę płotkę,ukleje a nie bombke na choinke.

Oczywiście masz rację. Dlatego wyraziłem tylko swoją opinię, niekoniecznie zgodną z opiniami innych.



#58 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 06 grudzień 2013 - 23:51

Bardzo ładnie wszyscy się po mnie przejechali. :)

Nie łowiłem na przynęty Ledara, nie wiem jak pracują, nie wiem czy są łowne, jak również nie jestem ekspertem a przynajmniej za takiego się nie uważam. Wyraziłem jedynie swoją i tylko swoją opinię co do wyglądu. Nie podważałem ani pracy ani łowności przynęt kol. Ledara, bo ich nie znam. Zresztą nie wątpię że pracują znakomicie i są łowne. Tylko że mnie akurat się nie podobają. Mogą mi się nie podobać??? Mnie i tylko mnie.



#59 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4898 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 06 grudzień 2013 - 23:58

Nie zrozumiałeś mnie kolego. Chcę kupić te przynęty, wrzucić je do wody i napisać co o nich sadzę bo autor wątku nie chciał odpowiedzieć na pytania, które zadaliśmy.

 

Nie jestem mistrzem ani nie chcę nic oceniać, chcę tylko zobaczyć jak pracują i przekazać to kolegom na forum. Zdjęcie woblera wcale do mnie nie przemawia, zupełnie nic dla mnie nie znaczy i niczego nie tłumaczy. Nie jestem też zwolennikiem twierdzenia, że każda samodzielnie zrobiona przynęta jest warta pochwał bo każdy może zrobić wobler i co z tego? Nie wiem ile warte są woblery, które autor prezentuje w tym wątku bo skąd mam wiedzieć? Jak będę miał je w ręku to dopiero coś będę mógł na ich temat napisać.

 

Przez lata zdążyłem zgromadzić całkiem pokaźną kolekcję woblerów made in Poland, czasem jestem kibicem a czasem z ch.... szydzę ale nie publicznie (zachowuję to dla siebie).



#60 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 00:05

ok...ciśnienie mi podniosło porównanie do wydzieliny z nosa ;) ale to nie moja sprawa.

pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych